mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 20:21 
Cytuj  
Hej. Mam mały problem z zalogowaniem do WoW. wpisuje login, następnie hasło i mi się zatrzymuje na authenticating i nic się nie dzieje. Nie przechodzi dalej ani nie wyświetla żadnego innego komunikatu. Czy to oznacza, że ktoś zmienił mi hasło?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 20:28 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
Hej. Mam mały problem z zalogowaniem do WoW. wpisuje login, następnie hasło i mi się zatrzymuje na authenticating i nic się nie dzieje. Nie przechodzi dalej ani nie wyświetla żadnego innego komunikatu. Czy to oznacza, że ktoś zmienił mi hasło?

Znaczy ze powinienes sprawdzic firewall/porty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 20:28 
Cytuj  
Nie. Cos im padlo. Mam tak samo

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 20:29 
Cytuj  
padlo padlo, mam to samo.
na dodatek ich strony www tez leza, jak zwykle zreszta ...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 20:30 
Cytuj  
Same here.
A glider czeka :/


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 20:32 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Nie. Cos im padlo. Mam tak samo
hehe, a ja juz zdążyłem odinstalować kasperskiego - to samo. zainstalowałem spowrotem bo przecież www blizza lezy :]


_________________
psn

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 16:31 
Cytuj  
Odzyskalem konto po hacku i mam pytanie, bo dostalem Chalanged Payment.. I nie moge dodac prepaida, zaplacic karta ani przeniesc na inne konto postaci. Co zrobic zeby sie tego pozbyc, napisac tam moze zadzwonic ?

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 14:55 
Cytuj  
Właśnie ktoś mi okrada konto. Wywaliło mnie kilka razy z gry, potem ten ktoś zmienił hasło. Jakiś pomysł jak mogę w tej chwili zainterweniować?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 15:02 
Cytuj  
https://www.wow-europe.com/login-support/?locale=en_GB

Kliknij i odzyskaj haslo.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 15:04 
Cytuj  
Nic nie przychodzi na maila. A gościu swobodnie sobie lata po świecie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 15:17 
Cytuj  
W takim razie zostaje ci tylko ta opcja:
http://www.wow-europe.com/support/secur ... tml?lan=en


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 17:25 
Cytuj  
Ok, dzięki za pomoc.
Straciłem golda, enchant matsy, troche gearu. Jutro zrobię skan dowodu i poczekamy. Oddają wszystko oprócz enchantów i gemów, tak?

*

Posty: 128
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2008, 21:19 
Cytuj  
nie wiem moze iwszystko sam powinienes ich zapytac osoboscie jak juz z nimi gadales;) ticka sie pisze mowisz co i jak a oni dzialaja;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 10:03 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Ok, dzięki za pomoc.
Straciłem golda, enchant matsy, troche gearu. Jutro zrobię skan dowodu i poczekamy. Oddają wszystko oprócz enchantów i gemów, tak?


Jak zglosisz sie w miare szybko, to dostaniesz gear w takim stanie jaki byl. gorzej z materialami do trade, to rzadko kiedy sie dostaje spowrotem.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 17:20 
Cytuj  
Zapomniałem hasła i email na swoje konto do WoWa. W jakim dziale tu http://wow-europe.com/en/support/ mam to zglosic? Bo chyba nie w hacks?

Dzwoniłem do nich to mi powiedzieli żebym napisał mejla.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 11:55 
Cytuj  
W sumie sie dziwie dlaczego niektorzy czekaja iles miesiecy na zwrot konta/itemow.
Moje konto zostalo hackniete w piatek (to moja wina akurat, wpuscilem mlodszego kuzyna ktory na IE chodzil po roznych dziwnych stronach) a we wtorek wszystko odzyskalem.
Wystarczy byc kulturalnym i podarowac sobie teksty w stylu 'wtf gieb back epix im payin for dis shit' ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 14:47 
Cytuj  
Piszę tutaj, żeby pomóc zabezpieczyć się przed kradzieżą.
Dotyczy to osób korzystających z GMAILa przez WWW.

Obecnie możliwe jest włamanie się do konta Gmaila, bez hasła.
Można przechwycić sesję, bo gmail nie korzysta z httpsa przez cały czas.
Na szczęście w ustawieniach gmaila na samym dole jest opcja wymuszająca połączenie https przez cały czas.

Zalecam to włączyć :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 16:48 
Cytuj  
cypis napisał(a):
W sumie sie dziwie dlaczego niektorzy czekaja iles miesiecy na zwrot konta/itemow.
Moje konto zostalo hackniete w piatek (to moja wina akurat, wpuscilem mlodszego kuzyna ktory na IE chodzil po roznych dziwnych stronach) a we wtorek wszystko odzyskalem.
Wystarczy byc kulturalnym i podarowac sobie teksty w stylu 'wtf gieb back epix im payin for dis shit' ;-)


haha, cypis owned, no tego to bym sie NIGDY nie spodziewal.
screened dla potomnosci.

od siebie tez dodam, ze kiedy mnie hacknieto (bardzo wstydliwa sprawa, pierwszy raz o tym mowie publicznie!), to calosc operacji potrwala tydzien roboczy i obylo sie bez zadnych telefonow (jedynie webform + ingame ticket).

odzyskalem praktycznie wszystko, procz BOE white itemow (herby, etc).
wszystkie epaxy mialy enchanty i gemy.
dostalem w oddzielnym mailu zloto, co mnie akurat zaskoczylo, ale nie wnikalem ;]

czekac miesiac na konto to jest jakis kosmos, wy chyba z marsa przylecieliscie srsl :O

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 12:39 
Cytuj  
Witam!
Czy ktoś kiedykolwiek miał przyjemność dzwonić do blizzarda w sprawie odzyskania konta i jak długo trwało takie coś?
Najlepiej byłoby jakby ktoś opisał szczegółowo całą sytuacje i co się tam dzieje jakie pytania i ile czasu trzeba czekać z góry dziękuję;)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 13:41 
Cytuj  
Puffacz napisał(a):
Witam!
Czy ktoś kiedykolwiek miał przyjemność dzwonić do blizzarda w sprawie odzyskania konta i jak długo trwało takie coś?
Najlepiej byłoby jakby ktoś opisał szczegółowo całą sytuacje i co się tam dzieje jakie pytania i ile czasu trzeba czekać z góry dziękuję;)


Jeśli chodzi o odzyskanie konta to dzwonieniem nic nie załatwisz, webform lub mail do nich wyłącznie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.