mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 00:07 
Cytuj  
oczywiście, że możesz iść robić co chcesz, jak będziesz mógł wejść na bg to wyskoczy ci pop-up


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 01:28 
Cytuj  
Na jakim serwerze grasz ze są takie kolejki?
Od czasu cross BG nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 3 minuty.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 03:02 
Cytuj  
Na darkmoon faire .
normalnie rzeznia

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 04:31 
Cytuj  
Zrob transfer :wink: Lockiem znajomego na BL/horda kolejki max 10-30sek, teraz lockem na Ravencrest/horda jakos 20-40sek. Nie orientuje sie ale ally chyba maja ogolnie gorzej na wiekszosci battlegroups ze wzgledu na ich wieksza populacje.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 08:01 
Cytuj  
Nie ma tragedii po stronie ally. Na Defias Brotherhood ostatnio czas oczekiwania to max 3 min ...

T.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 14:06 
Cytuj  
jest tragedia kolejki i juz , a na dodatek horda wygrywa ...
poza tym nie dostaje nic honoru nie wiem dlaczego ,chociaz mam go niewiele . tez chcialbym nastrugac cos na jakis przedmiot .moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 14:13 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
jest tragedia kolejki i juz , a na dodatek horda wygrywa ...
poza tym nie dostaje nic honoru nie wiem dlaczego ,chociaz mam go niewiele . tez chcialbym nastrugac cos na jakis przedmiot .moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje ?


To nie dostajesz nic honoru, czy masz go niewiele?

Z honorem wszystko jest dobrze, honor jest podliczany po północy więc na wynik musisz czekać do następnego dnia.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 14:15 
Cytuj  
a dzieki bo gralem po polnocy dzisiaj i rano ;)
aha czy ilosc honoru ktory sie dostaje zalezy od tego czy strona wygrala czy przegrala ?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 14:49 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
jest tragedia kolejki i juz , a na dodatek horda wygrywa ...
poza tym nie dostaje nic honoru nie wiem dlaczego ,chociaz mam go niewiele . tez chcialbym nastrugac cos na jakis przedmiot .moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje ?


Napisz na jakich BG grasz. Na AV praktycznie jest niemozliwe dostac 0 honoru. Wystarczy killnac jakiegos elite mobka lub spalic wieze. Na AB rowniez ciezko jest wyjsc z zerowym kontem no chyba ze goscie z ktorymi grasz nie czaja o co chodzi. Jedynie na WSG mozesz klapnac 0 honoru jesli trafisz na premade i wtopisz do zera ( nie licze honoru za pojedyncze kille na innych graczach ). Jesli grasz sam to do farmienia honoru polecam Alterac Valley ...

T.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 15:21 
Cytuj  
mam dopiero 37 lvl huntera...
i gdyby dwarfy byly w hordzie ( moze w nast dodatku ) nie gral bym alliancem. albo horda jest lepsza albo co , bardziej zgrana ?
no bo ja nie wiem .zdazylo sie tak ze jako jedyny mialem na koncie kill z calego alliance
probowalem dobiec z flaga do bazy ( ja totalny newbie co sie uczy grac), a reszta jak mieso w rzezni .
niby hordy jest 2x mniej niz alliance ( Darkmoon Faire ) ale jakby aktywniejsza ,jakby bardziej zgrana.

Jak to wyglada na innych serwach ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:35 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
mam dopiero 37 lvl huntera...
i gdyby dwarfy byly w hordzie ( moze w nast dodatku ) nie gral bym alliancem. albo horda jest lepsza albo co , bardziej zgrana ?
no bo ja nie wiem .zdazylo sie tak ze jako jedyny mialem na koncie kill z calego alliance
probowalem dobiec z flaga do bazy ( ja totalny newbie co sie uczy grac), a reszta jak mieso w rzezni .
niby hordy jest 2x mniej niz alliance ( Darkmoon Faire ) ale jakby aktywniejsza ,jakby bardziej zgrana.

Jak to wyglada na innych serwach ?


Różnie.

Rozegraj 200 BG i wtedy sobie wyrobisz opinię.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:21 
Cytuj  
u alliantow wiecej dzieci gra


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:46 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
u alliantow wiecej dzieci gra


Dlugo nad tym myslales ? Bo moim zdaniem niewystarczajaco ...

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:49 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
u alliantow wiecej dzieci gra

a nie wiem nie maja metryki urodzenia nad glowami ;)

a jesli chodzilo o zachowanie w grze itd to raczej nie zalezy to od wieku
bez wzgledu na to czy to WoW ; L2 ; D&D...

p.s.
Ci z L2 mowia ze WoW to gra dla dzieci ...
p.s.2
kobiety mowia ze jestesmy duzymi dziecmi tylko zabawki mamy
coraz drozsze ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 19:24 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
bargaw napisał(a):
u alliantow wiecej dzieci gra


Dlugo nad tym myslales ? Bo moim zdaniem niewystarczajaco ...
ale to prawda, wynika z tego że dzieciom bardziej się podobają bohaterowie ładni/dobrzy a starszym brzydcy/źli - własciwie to jest sedno sprawy
oczywiscie to nie reguła ale takie preferencje sprawiają że horda jest starsza

mnie się zdecydowanie lepiej gra z hordą i zdecydowanie gorzej z aliantami - stąd takie przekonanie i moja teoria


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 20:06 
Cytuj  
Gralem aliantem i hordziakiem, niestety ale to prawda z tymi dzieciami, a wysmiewana teoria ze palladynami gra duzo dzieci to tez prawda, ale to nie powod by sie martwic przegranymi bg, znajdz sobie gildie, znajomych w grze i bedzie lepiej, nie zapominaj ze to mmog, czyli gra zyskuje duzo jak grasz z kims, a na 37lvl to nie zaszalejesz, pewnie trafiasz na znudzonych twinkow co wycinaja was z radoscia w przekrwionych oczkach :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:16 
Cytuj  
przegranymi sie nie martwie bo sie ucze jak grac ;)
do gildii na sile wstapic nie chce , bo ... sie ucze jak grac .
zreszta wstapilem do jednej midzynarodowej - bylo kilku PL
odpowiedzia na Hello byla cisza .po kilku dniach podziekowalem za taka impreze .
Czekam na kumpli ktorzy zostawiaja L2 na rzecz WoWa.
Alliance ze wzgledu na Krasia ( moj wyglada jak wsciekly i na kacu );
zreszta WoW to dla mnie odpoczynek po pracy itp wiec ani sie nei mam zamiaru stresowac itd .
z innej beczki - najwiecej pomocy /rad dostalem od graczy ktorzy graja baardzo dlugo i robia ( tak mowili ) xx postac.
swoja droga szkoda ze nie mozna ubic kogos z wlasnej strony bo pare razy mialem ochote .czlowiek sie przebija przez moby itd bo jakies skrzyneczki /boss albo cokolwiek bo liczy na jakis fajny loot a tu podbiega jakis cycek i juma mi na oczach to w co wlozylem sporo wysilku tlukac sie ze spora iloscia mobkow . a bym takiemu przywalil...

p.s.
koncze juz ten spam na dzisiaj - koncze tyre i czas pograc ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:24 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
...
zreszta wstapilem do jednej midzynarodowej - bylo kilku PL
odpowiedzia na Hello byla cisza .po kilku dniach podziekowalem za taka impreze ...


Moze siedza na vencie jak to zazwyczaj w gildiach i nie zwracaja uwagi na chata ? :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
Yaroos napisał(a):
...
zreszta wstapilem do jednej midzynarodowej - bylo kilku PL
odpowiedzia na Hello byla cisza .po kilku dniach podziekowalem za taka impreze ...


Moze siedza na vencie jak to zazwyczaj w gildiach i nie zwracaja uwagi na chata ? :lol:


raczej nie ;) gildia byla/jest nowa . ;)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
bargaw napisał(a):
u alliantow wiecej dzieci gra


Dlugo nad tym myslales ? Bo moim zdaniem niewystarczajaco ...
ale to prawda, wynika z tego że dzieciom bardziej się podobają bohaterowie ładni/dobrzy a starszym brzydcy/źli - własciwie to jest sedno sprawy
oczywiscie to nie reguła ale takie preferencje sprawiają że horda jest starsza

mnie się zdecydowanie lepiej gra z hordą i zdecydowanie gorzej z aliantami - stąd takie przekonanie i moja teoria


Desh, z calym szacunkiem ale stereotypem przestrasznie zalecialo :)

Jakos z tego ze grasz / grales obrzydliwym undeadem (tu moglbym wspomniec ze widzialem go kiedys z bliska ... ale nie zrobie tego) nie wynika ze masz 70 lat nie ? Tak jak z tego, ze ja gram przezajebista gnomka z kucykami nie wynika ze jestem dziewczynka, mam 12 lat i uwielbiam Barbie.

Pogralem troche horda (2 postacie w okolicach 20go ktoregos lvlu) i powiem Ci ze czegos rownie durnego jak chat w barrensach wlasciwie nigdy po stronie alliance nie doswiadczylem ... :) Co pozwala mi watpic w to co napisales.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.