mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:54 
Cytuj  
a ja grałem hordą ponad rok i alliantem prawie rok, wróciłem do hordy z ulgą.
takie mam zdanie - ja mam swoje Ty masz swoje takie mamy prawo :wink:
btw, też mnie bawiło że mam piekną elfke z warkoczem ale później mnie zemdliło - miałem wrażenie że biegam z pajacami - moje subiektywne zdanie. miałem fajnych znajomych i znimi głównie grałem. ogólnie uważam że elementy graficzne i wokalne ally moga powodowac mdłości i zwątpienie

generalnie chętnie posłucham wypowiedzi normalnego paladyna dlaczego wybrał ta klase i dlaczego nie uważa że się pomylił :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 sty 2007, 12:01 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:01 
Cytuj  
A wyrwe sobie z kontekstu

Deshroom napisał(a):
wróciłem do hordy z ulgą


Why ?

Naprawde, gdybym kierowal sie tym co czytalem na tym forum, to gram w najgorszej mozliwej konfiguracji. Czyli Aliantem (Aliantka !) na Burning Legion. A uwierz mi ze przez poltora roku gry przejawow kretynizmu to widzialem moze kilka (dotyczacych zachowania ludzi wzgledem mnie np. - nie mowie to o ludkach sprzedajacych BoP itemy w Ironforgu). Podobna dawke kretynizmu otrzymalem robiac 10 lvli w Barrens przez 2-3 dni. Seriously :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:03 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A wyrwe sobie z kontekstu

Deshroom napisał(a):
wróciłem do hordy z ulgą


Why ?
napisałem to wyżej, uważam że jest wiecej gówniarzy, nie podobają mi sie paladyni, grafa i dzwieki powoduja u mnie mdłości

moze to nawet kwesia tego że jak ktoś gra paladynem albo jego postać wyglada pajacowato to automatycznie wydaje mi sie glupszy zanim coś zrobi :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 sty 2007, 12:05 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:05 
Cytuj  
dlatego the barrens trzeba unikac, a to jak ludzie sie tam zachowuja mozna nazwac chyba fenomenem.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:14 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A wyrwe sobie z kontekstu

Deshroom napisał(a):
wróciłem do hordy z ulgą


Why ?
napisałem to wyżej, uważam że jest wiecej gówniarzy, nie podobają mi sie paladyni, grafa i dzwieki powoduja u mnie mdłości

moze to nawet kwesia tego że jak ktoś gra paladynem albo jego postać wyglada pajacowato to automatycznie wydaje mi sie glupszy zanim coś zrobi :wink:


No widzisz ... a ja grajac pare dni horda odnioslem wrazenie ze wiecej gowniarzy jest w Barrensach na losowym serwerze niz w legendarnym srodowisku kretynow Burning Legion Alliance :) Cos czuje ze sie nie dogadamy :) No chyba ze na ubitej ziemi :D

A co paladynow to zmartwie Cie - masz jeszcze jakies 2 tygodnie spokoju tylko :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:32 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Cos czuje ze sie nie dogadamy
juz dawno to zrobiliśmy - ja mam swoje a Ty swoje zdanie tak jak napisałem - takie prawo :wink:

BTW chciałem robić Blood Elfa ale na szczescie już nie chce być ładną elfką to mam z głowy lvlowanie do 60 :P


_________________
psn


Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:44 
Cytuj  
...70, nowy level cap ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:51 
Cytuj  
luban3k napisał(a):
...70, nowy level cap ;)
niezupełnie bo robić chyba już 6 raz lvl 1-60 (oczywiscie lvl 40-60 to najwieksza katorga i tam nie bedzie za dużo nowych q) to mordęga a 60-70 to bedzie sama przyjemność :wink:


_________________
psn

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 13:08 
Cytuj  
sprawa debilizmu po obu stronach na pierwszy rzut oka jest wlasnie owocem ladnosci/brzydoty danej fakcji ... lecz bardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje mi sie populacja ... kiedy widzimy 2k ally i 1k hordy to nie jest chyba dla nikogo dziwne , ze po stronie ally debilizm jest 2x wiekszy :P

ja tez gralem po obu stronach i zdecydowanie wole horde

a co do barrens chat to jest to przeciez legenda :P - jeden z najnudniejszych i najdluzszych terenow w calej grze (chodzi o czas w nim spedzony) - ludzie "cipieja" jak przychodzi im robic 3-4 postac na tym zadupiu


_________________
Nauka jazdy w Tychach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 13:48 
Cytuj  
http://www.wowwiki.com/Barrens_Chat


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 14:44 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
http://www.wowwiki.com/Barrens_Chat


Allianci którzy grają hordą (w ramach ciekawości) osiągają mniej więcej poziom, który umieszcza ich w strefie the barrens. Stąd taki chat. Później jest już znacznie przyjemniej. ;)

Dodatkowo Barrensy są tak duże że kumulacja idiotów daje sporą szansę na pojawienie się takich rozmów :)

Jeżeli o mnie chodzi, to nie jestem w stanie grać alliantami w ogóle. Tyle czasu gram już hordą, że na widok humanów, gnomów czy nelfów ogarnia mnie obrzydzenie lekkie i sięgam po maczetę :wink:


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 14:53 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

Allianci którzy grają hordą (w ramach ciekawości) osiągają mniej więcej poziom, który umieszcza ich w strefie the barrens. Stąd taki chat. Później jest już znacznie przyjemniej. ;)

Dodatkowo Barrensy są tak duże że kumulacja idiotów daje sporą szansę na pojawienie się takich rozmów :)

Jeżeli o mnie chodzi, to nie jestem w stanie grać alliantami w ogóle. Tyle czasu gram już hordą, że na widok humanów, gnomów czy nelfów ogarnia mnie obrzydzenie lekkie i sięgam po maczetę :wink:


Czyli 60 hordy gankujace 30 w STV to juz rodowite hordziaki?

A wracajac to pieknosci/brzydoty to od lat gram krasnoludem ew czlowiekiem (kobita) frost-magiem i nie umialbym sobie inaczej. Choc przyznac trzeba ze krasnoludowi spod Gory Carbon o blisko 200 dniowym zywocie trudno by czym innym grac. Fakt gralem hordziakami ale stanalem w ok 10lv, nie potrafie grac "zlej" postaci... lata gry w Arkadie po stronie dobra swoje zrobily.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 14:55 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
Czyli 60 hordy gankujace 30 w STV to juz rodowite hordziaki?
prawdopodobnie.
mam 32 lata i nic mnie tak nie cieszyło w nudny nolifowy dzień jak zabić gnoma w STV ... ze strzelby :wink:
gankowanie to kwestia bycia świnia i chamem a nie dzieckiem albo debilem :wink:

BTW pamietaj że jestes człowiekiem, a nie krasnoludem wiec to z ta "góra" itd to jakas bzdura :lol:


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:07 
Cytuj  
Strona dobar i zła to tylko kwestia interpretacji. Przypominam, że zarzewiem konfilktu na którym bazuje WoW był najazd jakiegoś walniętego ludzkiego generała na Kalimdor :)


Ostatnio edytowano 3 sty 2007, 15:14 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:08 
Cytuj  
to gnomow tez mam ochote strzelac ;)


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:14 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
gankowanie to kwestia bycia świnia i chamem a nie dzieckiem albo debilem :wink:

BTW pamietaj że jestes człowiekiem, a nie krasnoludem wiec to z ta "góra" itd to jakas bzdura :lol:


Tez jestem tego zdania, niestety na moim serwerze (The Maelstorm) bardzo duzo jest takich przypadkow. A to o Gorze to nie mieszanie swiatow tylko wytlumaczenie czemu mi sie nie podoba horda. Raczej jestem czlowiekiem, tak mi sie wydaje.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:15 
Cytuj  
Mi się wydaje, że jestem taurenem.
Nie dla tego, że lubię zbierać kwiatki... mam po prostu wielkie kopyta ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:16 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
A to o Gorze to nie mieszanie swiatow tylko wytlumaczenie czemu mi sie nie podoba horda. Raczej jestem czlowiekiem, tak mi sie wydaje.
no własnie widze i dlatego sie martwie.
następne co powiesz to że nie jadasz zup bo Ci się długa broda brudzi przed rajdem :wink:

@Dwutlenek
Ty jesteś wesołą fioletową Milką z reklamy TV :wink:


_________________
psn


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
następne co powiesz to że nie jadasz zup bo Ci się długa broda brudzi przed rajdem


Na pewno nie powiem, bo .. brode mam spieta w dwa warkocze i NIE wpada do miski....

Dobra, dobra juz przestanie. Wszystkiego najlepszego w Nowym roku

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:23 
Cytuj  
a na BG piersze co to ubijam krowy w koncu mysliwy zem jest ;P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.