mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:20 
Cytuj  
167 stron ~~
Wybaczcie że nie przeczytałem topicu od deski do deski przed zadaniem pytania :P
W każdym bądź razie przydałby mi się jakiś NPC finder - wpisuję jego nazwę i on mi podaje teren i coords. Istnieje w ogóle coś takiego? :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:26 
Cytuj  
pooma napisał(a):
167 stron ~~
Wybaczcie że nie przeczytałem topicu od deski do deski przed zadaniem pytania :P
W każdym bądź razie przydałby mi się jakiś NPC finder - wpisuję jego nazwę i on mi podaje teren i coords. Istnieje w ogóle coś takiego? :)


nooo

i jeszcze wpisujesz /follow XXX gdzie XXX = nazwa NPC i sam Ci do niego idzie ;p

Nie, ja sie osobiście z takim czymś nie spotkałem. Zasysasz Map Coords, włazisz na thottbota, wpisujesz nazwe NPCika, thottbot szuka, pokazuje Ci mape bądź komentarze innych graczy w sprawie cordów. Tak to mniej więcej wygląda.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
odp 1. Daje sobie głowe uciąć że masz wyłączone. Jeżeli dalej nie będzie chodziło spróbuj zainstalować nowszą wersję o ile jej nie masz. Jeżeli dalej będzie problem polecam OMNICC ---> OMNICC
odp 2. Sprawdź czy masz włączone tooltipy w interface options.
odp 3. Tu niestety nie pomogę, magowie nie maja Stealtha i umiejek pod to ;p.


1. Dzieki, OmniCC dziala.
2. Chodzi mi o to, zeby w prawym, gornym rogu kazdego buttona pokazywal sie klawisz do ktorego jest zbindowany odpowiedni skill, np. 1, 2, 3, etc.
3. Moze jakis rogal/druid korzystajacy z bongosa mi pomoze ;).

BTW Dzieki, za pomoc.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 17:21 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
pooma napisał(a):
167 stron ~~
Wybaczcie że nie przeczytałem topicu od deski do deski przed zadaniem pytania :P
W każdym bądź razie przydałby mi się jakiś NPC finder - wpisuję jego nazwę i on mi podaje teren i coords. Istnieje w ogóle coś takiego? :)


nooo

i jeszcze wpisujesz /follow XXX gdzie XXX = nazwa NPC i sam Ci do niego idzie ;p

Nie, ja sie osobiście z takim czymś nie spotkałem. Zasysasz Map Coords, włazisz na thottbota, wpisujesz nazwe NPCika, thottbot szuka, pokazuje Ci mape bądź komentarze innych graczy w sprawie cordów. Tak to mniej więcej wygląda.

Właśnie tak teraz robię, ale myślałem że jest może jakiś mod z bazą NPC i ich coords :]
Tak czy siak - dzięki za odpowiedź. Po prostu nie znam się na modach - żeby zbytnio nie zasyfiać póki co używam tylko Cartographera dla pełnych mapek i coordsów.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 20:48 
Cytuj  
pooma napisał(a):
W każdym bądź razie przydałby mi się jakiś NPC finder - wpisuję jego nazwę i on mi podaje teren i coords. Istnieje w ogóle coś takiego? :)

http://tixu.scribe.free.fr/ wyszuka ci wszystko, co istnieje w swiecie WoWa. Tyle, ze to samodzielny soft, a nie mod. Ale za to cholernie przydatny.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 20:51 
Cytuj  
pooma napisał(a):
167 stron ~~
Wybaczcie że nie przeczytałem topicu od deski do deski przed zadaniem pytania :P
W każdym bądź razie przydałby mi się jakiś NPC finder - wpisuję jego nazwę i on mi podaje teren i coords. Istnieje w ogóle coś takiego? :)


Bylo cos podobnego kiedys - NPC tracker. Zaznaczales targeta i pokazywalo ci jego pozycje na minimapie.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 00:25 
Cytuj  
szukam czegos do sortowania rzeczy w inventory w/g kryterium czy juz jest bound czy na sprzedaz

tzn - w jednej kupie itemy ze statusem BOE (ale jeszcze nie bound) w drugiej kupie reszta

spotkal sie ktos z takim czyms ?

teraz uzywam ark inventory, ale nie umiem tego w ten sposob skonfigurowac. da sie ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 01:34 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
szukam czegos do sortowania rzeczy w inventory w/g kryterium czy juz jest bound czy na sprzedaz

tzn - w jednej kupie itemy ze statusem BOE (ale jeszcze nie bound) w drugiej kupie reszta

spotkal sie ktos z takim czyms ?

teraz uzywam ark inventory, ale nie umiem tego w ten sposob skonfigurowac. da sie ?


da si. wchodzisz do key bindings i tam masz opcje cfg tego moda, wciskasz i prawym przyciskiem sobie od myszki ustawisz jaki item ma byc.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 07:52 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
1. Dzieki, OmniCC dziala.

Need Cooldown Count? Use OmniCC!
na "stronie" bongosa jest wlasnie takie info
http://www.wowinterface.com/downloads/i ... ongos.html

Bajtek napisał(a):
2. Chodzi mi o to, zeby w prawym, gornym rogu kazdego buttona pokazywal sie klawisz do ktorego jest zbindowany odpowiedni skill, np. 1, 2, 3, etc.

poszukaj w opcjach bongosa - mam ze 3 bingy zrobione z tego moda i tylko one mi sie pokazuja na ikonkach w dodatkowych barach. Wiec jak wyzej pewnie nie "doczytales" co trzeba zaznaczyc w menu moda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 10:32 
Cytuj  
Mam małe problemy z Ag_uf, otóż czasami jak dołączam do party, mogę zaznaczyć tylko jednego członka owego party. Za Chiny nie można zaznaczyć pozostałych 3, nie można ich także leczyć używając party frames, buffować też nie. Gdy najedzie się kursorem na ich frame, w środku pojawia się taki jakby żółty kwadracik, i nic się nie da zrobić.

Ktoś wie jak się tego pozbyć? ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 10:45 
Cytuj  
Mi się wydaje że dzieje się tak, kiedy nie masz zasięgu do danego członka party. Mam to samo i jest to irytujące.

W sprawie ag_unitframes - jak włączyć portrety postaci? Zgaduję, że grzebać w plikach czy może jest jakieś menu sterowania tym z UI ?


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 11:02 
Cytuj  
@slimoon

Ok, juz ustawilem key bindings. Dzieki.

Ale nadal pozostaje sprawa action bara, gdy jestem w stealth. Od prau dni sie z tym mecze i nadal nie widze efektu :(.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 11:05 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Mi się wydaje że dzieje się tak, kiedy nie masz zasięgu do danego członka party. Mam to samo i jest to irytujące.

W sprawie ag_unitframes - jak włączyć portrety postaci? Zgaduję, że grzebać w plikach czy może jest jakieś menu sterowania tym z UI ?

W opcjach jest. Show portraits.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 11:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mam małe problemy z Ag_uf, otóż czasami jak dołączam do party, mogę zaznaczyć tylko jednego członka owego party. Za Chiny nie można zaznaczyć pozostałych 3, nie można ich także leczyć używając party frames, buffować też nie. Gdy najedzie się kursorem na ich frame, w środku pojawia się taki jakby żółty kwadracik, i nic się nie da zrobić.

Ktoś wie jak się tego pozbyć? ;)

Update wersji. Tez tak mialem jakis czas temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 11:36 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Mi się wydaje że dzieje się tak, kiedy nie masz zasięgu do danego członka party. Mam to samo i jest to irytujące.


Akurat to nie zależy od zasięgu. :)

Mirtul napisał(a):
Update wersji. Tez tak mialem jakis czas temu.


Dziękuję.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 11:44 
Cytuj  
Szukam jakichś DOBRYCH action bars , zebym mógł sobie skonfigowac bez problemu shapeshifting dla droodka , bo Trynity Bars juz mnie dobijają....

THX.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 13:10 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Szukam jakichś DOBRYCH action bars , zebym mógł sobie skonfigowac bez problemu shapeshifting dla droodka , bo Trynity Bars juz mnie dobijają....

THX.


Ja jadę na shapeshiftach Blizza. Nie wiem, czego więcej potrzeba, skoro te się ładnie zmieniają a w formach w końcu aż tak wiele skilli nie ma :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 13:13 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Szukam jakichś DOBRYCH action bars , zebym mógł sobie skonfigowac bez problemu shapeshifting dla droodka , bo Trynity Bars juz mnie dobijają....

polecam blizzardowe, sa najlepsze - proste, małe, nigdy się nie sypią, nie trzeba nigdy ich rekonfigurować i ustawienia są po stronie serwera (oprócz keybindów) :P

PS screen w ostatnich postach w "pochwal sie UI"


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 13:52 
Cytuj  
Bartender3 jest prosty/łatwy w obsłudze. Polecam.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 14:33 
Cytuj  
Z gory przepraszam bo napewno bylo to 100 razy powtarzane.
Moglby mi jakis rogue owner polecic niezbedne i najbardziej "przydajne" mody dla tej wlasnie klasy.Wiem, ze mozna to znalesc w dziale: "Klasy[Info]" lecz tam sa posty z przed roku, albo i wiecej i mysle, ze moglo sie cos zmienic.
Bede bardzo wdzieczny za kazde propozycje.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.