mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 14:41 
Cytuj  
A Huragan ma Elemental/Enchant i jakoś chyba sobie radzi ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 14:43 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
A Huragan ma Elemental/Enchant i jakoś chyba sobie radzi ?
ale Huragan jest Taurenem i ma stompa którym zastępuje w pewnym sensie NS

ja nie chciałem wygladać jak krowa to mam Orka, coś za coś :]


_________________
psn

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 14:50 
Cytuj  
O2 - jeden slowik wiosny nie czyni...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 14:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja nie chciałem wygladać jak krowa to mam Orka, coś za coś :]


za to masz 25% resist na stuna co jest baaaaaaaaaaaaaardzo wqr.........


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ja nie chciałem wygladać jak krowa to mam Orka, coś za coś :]

za to masz 25% resist na stuna co jest baaaaaaaaaaaaaardzo wqr.........
moze bede wkrótce IMBA / nerf Desh :wink:

musze się przyznać że niezła wyżywke mam w PvP nawet na tak niskim lvlu. Klasy które mnie lały jak szmate jako woja rozwalam aby tylko nie były czerwone bo mi wszystko resistują :wink:

wciąz czuje drzemiaca moc w shockach - nie wiem jak je wzmocnić :har: ale many mam więcej niż HP :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ech, przyzwycziłem się że buildów można miec kilka, ale wychodzi że jedyny słuszny dla szamana to ench/resto - szkoda :har:


nie pekaj.. jak chcesz szybko zabijac to zero w resto :)
wez pod uwage ze na lvl 60 dla szamana jest pelno itemek zwiekszajacych crity ze shockow.... ja teraz mam 15% crita :) miodzo jest :) W polaczeniu z windfury to masz w sumie co 3 uderzenie crita :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:10 
Cytuj  
no tak ale to chyba dobre na BG bo na 1vs1 bez NS to ciężko chyba ? czy nie ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wciąz czuje drzemiaca moc w shockach - nie wiem jak je wzmocnić :har: ale many mam więcej niż HP :wink:


Zrob sobie cos takiego z elemental dzrzeka to poczujesz moc shockow.

Elemental
Concussion Rank 5
Convection Rank 5
Elemental Focus Rank 1
Call of Thunder Rank 5
Reverberation Rank 5
Elemental Fury Rank 1
Elemental Total: 22

reszte w resto do NS (21) zostaje 7 pkt. Dajesz w Ancestral Knowledge i Impr. Ghost Wolf.
Mana ci sie konczy dosc szybko ale gra sie bardzo komfortowo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:12 
Cytuj  
hehe, spoko. wiesz ja nie mam tych 9 punktów jeszcze :P

zrobie sobie Ench/Resto z NS i pogram. jak bedzie lipa to Elem/Ench albo Elem/Resto

musze się zastanowić :wink: dzięki


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no tak ale to chyba dobre na BG bo na 1vs1 bez NS to ciężko chyba ? czy nie ?


nie, ja wychodze z innego zalozenia. Jesli ktos sie leczy to nie walczy :) Jesli nie walczy to znaczy ze dostaje obarazenia w tym czasie.
Po co tracic czas na leczenie skoro mozna duza sila ognia od razu zabic :)
To jest wszystko albo nic. Albo ci wejda crity i zabijasz kolesia zanim pierdnie, albo padasz ty :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:19 
Cytuj  
w sumie masz racje.
ogólnie twój profil nadaje się do wydrukowania jako PvP szaman bed MC - właśnie wszystko sobie drukuje - zrobie klona :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:21 
Cytuj  
to jest build ofensywny.. nie mam obrony ale mam duza sile ognia. Wiec albo zabije szybko albo padne :) Przewaznie udaje sie zabijac, bo przeciwnik nie jest przygotowany na taka sile ognia. Jak palka sie leczy to ja w tym czasie sie bandazuje. Jesli walcze z druidem to glownie licze na windfury, szkoda na niego many bo sie druidzik wyleczy. Walka na przetrwanie i shock w momencie jak druid ma malo healthu i chce sie wyleczyc, dobija go blyskawicznie.
Z warriorem, glownie spowalnianie warriora i walka na przetrwanie z odleglosci. Z rogue kiedys mi sie kiepsko gralo, ale przy tej sile ognia to teraz zaden rogue nie ma szans.
Ogolnie na mniejszych levelach tez mialem resto wiecej, z powodu mniejszej szansy na crita. Ale teraz gdy crity mi wzrosly to nie ma sensu resto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 15:31 
Cytuj  
ja jestem noobem ale jeśli moge mieć jakieś zdanie ...

ta, dokładnie tak jest - casterów to i tak się generalnie rozwala ale melee bez shocków (dystansu) to jest kłopot. ja to tak widze dlatego wypatruje Elem.

zrobie tak jak ty ale na 60, przed nie ma sensu


_________________
psn

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 16:53 
Cytuj  
Desh - znaczy z ele shamem w melee ( jeszcze jesli wezmiemy pod uwage ele/ench build ) to jest taki patetnt, ze walisz na poczaktu crita z ES, FS i ogolnie spamujesz na zmiane, trzymajac delikwenta na lekki dystans. Uzywasz 2handera ( TUF tutaj pasuje, Fist of Omokk tez ) i uzyskujesz stosunkowo dobry dmg.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:14 
Cytuj  
Huragan, rzeczywiście nastawiles sie na offense - ale jeden punkcik w Pary by nie zaszkodził. Poza tym po cholere inwestować w Magma Totem, skoro Fire Nova przyda sie bardziej ?


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:18 
Cytuj  
Ja mam shamiego 22/8/21
Build sprawdza sie swietnie w pvp jak i pve.
Zalety: calkiem pokazny DPS. W strat czesto jestem pierwszy (po warunkiem ze mam wode)
Maksymalne crity z shockow i lightninga
Insant heal, badz instant lightning na wykonczenie (czasami instant ghost wolf tez sie przydaje ;D )
W instancach jak pada healer, to moge swobodnie wspomagac. Nieraz podtrzymalem cala grupe...
Glowna zaleta tego buildu jest jego uniwersalnosc. Mozesz szybko przybiegac z flaga w WSG, miedzy czasie zrobic instant heala itd...
Sprzet glownie z pvp.


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:58 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Huragan, rzeczywiście nastawiles sie na offense - ale jeden punkcik w Pary by nie zaszkodził. Poza tym po cholere inwestować w Magma Totem, skoro Fire Nova przyda sie bardziej ?


dobre pytanie.... magma totem to podstawa w Battlegroundsach takich jak AV czy AB.... skutecznie uniemozliwia aliantom zdobycie flagi. Dzieki temu ze pulsacyjnie przerywa im nonstop capowanie. Fire totem przerwalby raz i koniec.. a magma caly czas pulsuje i wkur...a aliantow niemilosiernie :)
Przy walce o flage stawiasz magme i oddalasz sie by z odleglosci smiac sie jak biedni alies stoja przy fladze i probuja ja zdobyc a tu nici z tego :) Jeden totem zalatwia cala sprawe.


_________________



**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 18:10 
Cytuj  
taka uwaga: nie ench ani enchant ;) tylko enh (od Enhancement)

jakby nie bylo magma totem rank4 (zanim jakis ally wpadnie na to zeby go zniszczyc) robi w ciagu 20sek niezly dmg - 750, jednym slowem jest zacny na kilku przeciwnikow :)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 19:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sandlord napisał(a):
Huragan, rzeczywiście nastawiles sie na offense - ale jeden punkcik w Pary by nie zaszkodził. Poza tym po cholere inwestować w Magma Totem, skoro Fire Nova przyda sie bardziej ?


Fire totem przerwalby raz i koniec.. a magma caly czas pulsuje i wkur...a aliantow niemilosiernie :)


No tak, ale po co inwestowac w to punkty? I tak przerwie. Chcesz szybko zabijac - fire nova jest lepsza.


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 20:21 
Cytuj  
@Sandlord - dla wygody ? Walka rzadko trwa dluzej niz 30 sec ( srednio 10 ). I tutaj racja, fire nowa zadaje jednorazowego dmg, ktory jest calkiem calkiem, ale Magma jet o tyle lepszy, ze jak grasz na castera to lubi go podenerwowac, jak grasz na rogala/druta to kolega nie wyrobi stealtha bo mu przerwie. Ogolnie Magma tot ma zastosowanie jako czysty aoe pomagajacy nieraz przy duelach. Inna gatka, ze przy dluzszych walkach to czysta wygoda, bo dmg nadal leci a malo kto pamieata aby puscic kolejnego fire nova tota jak mu sie skonczy cooldown.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.