mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 15:25 
Cytuj  
z hunterami jest przesrane. jak rzucasz sleepa na peta to koles jedynie moze Cie wysmiac i swiadczy to o Tobie ze nie jestes na czasie ;)

- pet duza nature res, pozatym hunt moze mu to zdjac, wiec strata czasu (od jakiegos z ostatnich paczy gdzie byl boost petow). Jako feral druid zalatwiam sprawe: barkskin + roots na hunta w deadzone, pozniej heal (dlugo trwa jak pet cie drapie nawet jak masz talent ze nie przerywa tak channela) pozniej pozostaje cat/bear form zanim nie wylezie z roota, bo w melee jest slaby, pozniej stun itp.... trzeba kombinowac jak smok :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:29 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
z hunterami jest przesrane. jak rzucasz sleepa na peta to koles jedynie moze Cie wysmiac i swiadczy to o Tobie ze nie jestes na czasie ;)


Całkiem możliwe, jeszcze mi się od 1.8 nie zdarzyło, żeby mnie druid zaatakował. Sam, walki nigdy nie zaczynam pierwszy więc...

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:32 
Cytuj  
bigi to editnij poradnik:P trzeba sprobowac. a balance druid ma latwiej?(w sensie caster)

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:03 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze caster (moonkin) to wogule neich nie wlazi w moonkina tylko travel form i w tany. Bez talentu 20% wiecej intu, bez innervata, z hunteorowym wysyaniem many, pożal się dmgem to po prostu zostaje ucieczka. W PvP najlepszy po prsotu jest feral druid, w PvE feral druid chyba ma lepszy dmg (w UBRS 2 miejsce w dmg, tylko rog w epikach mnie wyprzedzil).


Posty: 5
Dołączył(a): 27.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 08:04 
Cytuj  
Generalnie hunter jest mily latwy i przyjemny, dodatkowo jest chyba jedyna profesja ktora jak do mnie biegnie to wiem czy bedziemy chcial sie bic czy nie, dzieki hunters markowi (ktory to juz z daleka nam nakliegniemyadaja). No i teraz proponuje 2 metody walki :

1) Run and hit :D

Dostajemy marka, odrazu widzimy strzaleczke nad nami, i robimy to samo czyli strzaleczke stamtad, dajemy travela i biegniemy, patrzac czy nas goni zwierzaczek, teraz :

a) nie gonie nas, wiec tak przelazimy w cat form, track humanoids i wracamy z naszym markiem do huntera, orientujemy sie ktory dot na mapce to on i sie go trzymamy 2 minuty, potem przelazimy do punktu "c"

b) goni nas zwierzak i jest bardzo szybki (zazwyczaj zwierzaki kotki) dodatkowo spodziewajmy sie ze ma dasha, oraz ze jest imune na sleep, root itp, z pewnoscia goni nas beast master, przelazimy do punktu "d"


c) ucieklismy i trzymalismy sie w bezpiecznej odleglosci, spada nam HM, i zaczynamy skracac odleglosc w prowlu, obczarowani oczywiscie itp. Podlazimy kotkiem i teraz kto co lubi, niektorzy tigers fury i dobre glebokie oranie w plecy, niektorzy pounca, faerie fire i potem juz klasycznie, wszystko jest dobre, dalsza walka to juz punkt 2)

d) Goni nas beast master, to znaczy ze jego zwierzak to jego sila, nie zatrzymamy go z pewnoscia, nalezy koniecznie zaskoczyc huntera naglym zwrotem i odrazu mozliwie w zasiegu zainicjowac z kota walke FF, to ze jego zwierzak jest taki mocny znaczy tylko jedno, sam hunter jest cienki jak kartka papieru, mozna go zgniesc i wyrzucic na smieci.

2) Sama walka z hunciem, no to juz kolorowo, jak pisalem unikamy sytuacji w ktore to hunter nas zobaczyl pierwszy i nas HM i wali do nas, bo co tu duzo gadac pruje jak w worek, jezeli zostaniecie w caster form wasze flaki beda latac na kulach/strzalach, wiec bear, bear, bear. Im szybciej feral chargujemy tym lepiej, faerie fire to mus, bo teraz jest darmowy co 6 sekund :D Potem wiadomo to juz chlopaki klasyka zabijania, enrage (jak macie w restro wykupione 2 pkciki to wogoole rage wam wskoczy na 100 szybko) i pierzemy sie trzymajac za hunterem, ktory nas pewnie wing clipuje itp. TERAZ UWAGA. Wystrzegac sie, wing clip, concusive ze stunem, i HUNTER moze dac Fake deatha, wstac walnac trapa (ice najczesciej) to dlatego musicie miec feral charge, nie dac mu odejsc na odleglosc strzalu, jak juz nie udalo sie wam tego zrobic, za pozno sie charga przeladowala itp, robicie 4 swoje dlugosci na lewo/prawo od huntera i dajecie wtedy Feral charge, jak chlopak sie adekwatnie nie przesunie, to przelecimy kolo trapa i mamy huntera przy sobie, czas na Frenzied Regen.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 10:08 
Cytuj  
Mialem balance druida na dosyc dosyc sprzecie i walczylem pare razy z hunterem moonkinem. Teraz rerolnolem sie na feral, bo na ab troche sie gimpowalem juz ta przerosnieta kura ;)

ale moonkinem latwiej zabic huntera

1) spory armor co jako tako daje mozliwosc krotkiej wymiany ognia nie bedac skazanym na kilkusekundowy gank
2) w moonkin form dziala depoison (nie dziala decurse) czyli ssanie many i inny szit nam nie grozi
3) kombinujac moonkin/travel form mozna ladnie wchodzic w deadzone...... i spamowac moonfire, tak sie wygrywa (mialem 6.2k mana unbuffed - spoko starczalo :P)

troche na jana ale to chyba jedyna metoda ktora dziala lol

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:20 
Cytuj  
Thar napisał(a):
Generalnie hunter jest mily latwy i przyjemny, (...)


te 100 rage na frienzed regenaration rozumiem?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:24 
Cytuj  
Juz mam jako taki patent na hunterow (feral) ;)

- jesli zaatakuje nas 1szy: bearform, charge, stun, shapeshift, barkskin, depoison jak trzeba, regrow (ht pod barkskinem nie zdazymy) pozniej catform, dash na speeda i jazda - taniec wokol pacjenta i dps. genralnie jak nic sie nie sprzeprzy nie ma szans ze nam odskoczy bo na dashu feral druid rusza sie szybciej od normalnego mounta. Jak ladowal fear na beast (co latwo zauwazyc, jak da mu sie to zalatowac to nara) odmienialem sie i walilem go TUFem po glowie, pozniej znowu to samo, szybko, skutecznie i przyjemnie ;)

- jak atakujemy jako 1 to jest jeszcze prosciej - wystarczy pominac pare poczatkowych uwag i zaczac od rake ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:10 
Cytuj  
Osobiscie odpalam fear jak druid jest w stunie.
Chyba ze odmiana usuwa stuna? Czy nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 14:45 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Chyba ze odmiana usuwa stuna? Czy nie?

W stunie nie mozna zmienic formy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 19:00 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Osobiscie odpalam fear jak druid jest w stunie.
Chyba ze odmiana usuwa stuna? Czy nie?


trinket druida za pvp zdejmuje stuna - przynajmniej tego rogue - ale nie mylic stuna z disorientem. inna sprawa ze w formach trinket nie dziala.


Posty: 6
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 19:43 
Cytuj  
Wszystko kwestia to kwestia znajomosci postaci z ktora sie walczy. Mi jako BM spec hunterowi druidzi jakos nie sprawiaja problemu. Jesli uda sie przeciwnikowi zblizyc w bear/cat form odpalam intimidation - 3sek stun-, fear beast, fd, ice trap i tu w zasadzie jest juz po sprawie.
Dodam, ze pet w berzerku jest nie do zartzymania przez 15 sekund, w tym czasie przy bazowym speedzie 1.0(we frenzy 0.77) ma dps okolo 200 czyli na wejscie sciaga 3000hp do tego nalezy dodac crity, ktore czesto wchodza (wg dmgmeter ok 26%)

TAF

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 21:04 
Cytuj  
Wszystko tez zalezy jak hunter i druid ubrani sa, kto pierwszy zaatakuje itp. Taki crit z aimed shota za 1,5 dmg bardzo na poczatek boli, w odwrotna strone jakis krytyk z ravage ze stealtha kotem. Zalezy tez czy hunter ma bron na poziome 30 dps czy cos mocniejszego czy druid lata w jakims wildhearcie czy czyms lepszym.
Ogolnie na AB latam z mieszanka sprzetu za range PvP, jakies tam czesci cenariona, The Unstopable Force, Don Julio's Band i tym podobny sprzet. I w sumie z czystych pojedynkow 1 vs 1 to z hunterami wygrywam 9 na 10 pojedynkow. Trzymac odpowiedni dystans, nie dac rzucic na siebie scare beast, odpuscic se jakies hibernate na pety, uzywac umiejetnie feral charge i z hunterem nie ma wiekszych problemow.
Jak hunter jest BM i szczuje mnie czerownym petem to wtedy Bear form i na cialo wziasc peta az mu przejdzie ( w bear form mam ok 7500 AC wiec az tak mocno nie gryzie tak jak cloth userow)
Bac sie nalezy dobrych warriorow, fire magow i jakis nienormalnych warlockow ( ostatnio jeden zdjal mnie na 3 shadow bolty - nie wiem jak to zrobil ale pierwszy dostalem za 1800 - mialem wtedy curse, pozostale dwa sostalem za 1200 i 1300 - i najsmiesznejsze to nie byly krytyki tylko zwykle shadowbolty :o )


Aha zmiana formy nie usuwa stuna, dazed itp. Jedynie sciaga immoblize efects (harmstringi, frost novy itp)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 12:35 
Cytuj  
Nowy film Ferahgo, kto ogladal poprzednie wie o co chodzi ;)

http://pocus.beyondascended.net/downloa ... HQ.torrent

jestem ciekaw co pan F. tym razem wymyslil, definitywnie robi najlepsze filmy PvP dla druidow. Link jest do torrenta ale mi leci max 72 kbs nonstop wiec nie powinno byc problemu z downloadem :)

hf.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:01 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Nowy film Ferahgo, kto ogladal poprzednie wie o co chodzi ;)

http://pocus.beyondascended.net/downloa ... HQ.torrent

jestem ciekaw co pan F. tym razem wymyslil, definitywnie robi najlepsze filmy PvP dla druidow. Link jest do torrenta ale mi leci max 72 kbs nonstop wiec nie powinno byc problemu z downloadem :)

hf.


wrzuc gdzies na ftp jak sciagniesz plz :) chetnie obejrze bo fakt koles robi nie zle filmy mimo ze nie ma uber itemow to strategia, pomyslowoscia i znajomoscia wlasnej klasy ownuje wszystkie inne filmiki.

A poki co bigi powiedz czy jest jakas lepsza bron do kota poza mc/bwl (bo z mc/bwl to mi nie dadza broni do kota poki co lol) od:
Bonecrusher
Binds when picked up
Two-Hand Mace
129 - 194 Damage Speed 3.00
(53.8 damage per second)
+30 Strength
Durability 100 / 100
Equip: Improves your chance to get a critical strike by 1%.
z enchantem 15 str (To moja aktualna bron)

i spodniami:

Abyssal Leather Leggings of Striking
Binds when equipped
Legs Leather
152 Armor
+15 Strength
+15 Agility
+15 Stamina
Requires Level 57
Passive: Improves your chance to get a critical strike by 1%.
z ulepszeniem armora o 40


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 2 lis 2005, 14:45 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:15 
Cytuj  
skad? mam nadzieje ze nie random dropy :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 13:31 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
skad? mam nadzieje ze nie random dropy :wink:


macka z questa w dm, gacie z duke random drop ale dosc czesty


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:22 
Cytuj  
@Fabianek
lepsza maca to jedynie TUF z AV
The Unstoppable Force
Binds when picked up
Unique
Two-Hand Mace
175 - 292 Damage Speed 3.80
(61.4 damage per second)
+19 Strength
+15 Stamina
Durability 120 / 120
Requires Level 60
Equip: Improves your chance to get a critical strike by 2%.
Chance on hit: Stuns target for 1 sec.

Jezeli nie masz tam exalted to ta maca ktora nosisz jest w sumie najlepsza na dany moment

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:44 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Jezeli nie masz tam exalted to ta maca ktora nosisz jest w sumie najlepsza na dany moment


dzieki, nie mam i miec nie bede nie bawi mnie stanie w kolejce na AV przez kilka dni (server pve FTW ;-) i samo pvp mnie nie bawi gimpem 44 reso druidem :)

a jak gatki sa jakies fajniejsze?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:57 
Cytuj  
No te kalesony na dana chwile najfajniejsze sa dla feral kota, lepsze od
Devilsaur Leggings
Binds when equipped
Legs Leather
148 Armor
+12 Stamina
Durability 75 / 75
Requires Level 55
Equip: +46 Attack Power.
Equip: Improves your chance to get a critical strike by 1%.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.