mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 22:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
priesci z duzym plus healing to podstawa (min 6 , idealnie 8 priestow) na vaelu


Olej heale i chodz czynic zlo


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 02:43 
Cytuj  
narazie cov to coh z liftingiem i klasa mastermind , musze poczytac o raidach na bazy i pvp ,zdajcie relacje co do wartosci tych elementow to sie zastanowie :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 09:45 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Aldatha napisał(a):
priesci z duzym plus healing to podstawa (min 6 , idealnie 8 priestow) na vaelu


Olej heale i chodz czynic zlo
myśle że Vael nie jest trudny - trudniejszy niż ragna ale łatwy :lol:

jak się ładnie trzyma i żaden tank nie przyśnie to nie ma kłopotów.
Absolutny warunek to wszyscy tankujący MUSZĄ być protection (jeśli ktos nie wie to na 60 byłem protection 2 dni - 2 razy po 1 dzień - i jako Arms/Fury tankowałem nawet Ragnarosa. Wiem że to źle ale nienawidze protection a mam duże doświadczenie i dobry sprzęt więc tankuje. Niestety skonczyło się bo nie stać mnie ja 1 dniowe respeci - bede protection. 10/5/36)

Wiecie jak radykalnym przeciwnikiem jestem protection ale kilka dni temu próbowałem kilka razy i poszedłem zrobić respeca w środku BWL. Różnica jest kolosalna.

Żaden tank nie używa taunta W OGÓLE bo nie jest potrzebny. Agro jest tak duże że jak tank ginie po tych 45 sec to Vael przestawia się na następnego tanka i już. Wszyscy wariorzy są najwyżej na hate list i luz.

Żaden tank nie zginął nam przed czasem więc sądze że heale nie są dużym kłopotem

EDIT:
acha Tankujący powinni sobie właczyć dzwięk przy Gain Aggro Notification w CTRaid. nie mogą spóźnić się nawet 1 sekunde (pewnei zależy to od ustawienia ale u nas Offtanki są na lini z casterami więc atakując offtanka wali w healerów i reszte)

i najważniejsze, wszyscy wariorzy EXECUTE na 19% - tylko. żaden defense stance, sunder czy coś tam, battle stance i EXECUTE tank też


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:15 
Cytuj  
Vael poszedł do piachu 8)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Aldatha napisał(a):
priesci z duzym plus healing to podstawa (min 6 , idealnie 8 priestow) na vaelu


Olej heale i chodz czynic zlo
myśle że Vael nie jest trudny - trudniejszy niż ragna ale łatwy :lol:

jak się ładnie trzyma i żaden tank nie przyśnie to nie ma kłopotów.
Absolutny warunek to wszyscy tankujący MUSZĄ być protection (jeśli ktos nie wie to na 60 byłem protection 2 dni - 2 razy po 1 dzień - i jako Arms/Fury tankowałem nawet Ragnarosa. Wiem że to źle ale nienawidze protection a mam duże doświadczenie i dobry sprzęt więc tankuje. Niestety skonczyło się bo nie stać mnie ja 1 dniowe respeci - bede protection. 10/5/36)

Przesada. U nas najlepsza gildia Hordy ma czesc tankow arms/fury i klada Vaela bez problemow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:25 
Cytuj  
rozumiem że mówisz teoretycznie bo nie byłeś tam i nie wiedziałeś jak go kładą :wink:

Na arms fury Vael zachowuje się troche jak onyxia po śmierci MT, łazi chwile i zabija wszystko wokół ignorując tanka dopóki nie zabije co lepszych casterów. Nie da się przejąć agra arms fury taknkiem na Taunt czy coś, możesz napierdajac ile wlezie a i tak aggro bedzie niskie, a przyjamniej niższe niż magów lub priestów.

BTW. zawsze wiedziałem że Vael bedzie końcem mojego Arms/Fury. jak czytałem o tym że tanków zabija co 45 sec to wiedziałem że to bedzie koniec :]
Protection nie jest specjalnie bardziej wytrzymały. chodzi wyłacznie o Aggro


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 lis 2005, 10:31 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
rozumiem że mówisz teoretycznie bo nie byłeś tam i nie wiedziałeś jak go kładą :wink:

Nie bylem, bo gram Alliance, ale widzialem (fraps).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:32 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
rozumiem że mówisz teoretycznie bo nie byłeś tam i nie wiedziałeś jak go kładą :wink:

Nie bylem, bo gram Alliance, ale widzialem (fraps).
jasne. Oglądaj filmy z akcją a ja sobie pogram, pozdrawiam :P

nie bede dyskutował. powiem tylko tyle że jeden tank został Arms Fury ale było mu po walce tak wstyd, że poszedł zrobić respeca :wink:
róznica jest poprostu kolosalna - chodzi o przejmowanie aggro bossa po śmierci MT


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:44 
Cytuj  
Nie twierdze, ze roznicy nie ma, pewnie jest, tylko, ze przesada jest gadanie, ze nie da sie go tankowac bez protection, bo jak widac sie da. Tank, ktory na tym filmie przejmuje Vaela po smierci MT jest akurat arms/fury, nastepny tez. Jezeli komus sie chce sciagac 70mb, to prosze http://stud.ntnu.no/~lindviks/ineyes_horsy_vael.avi.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:48 
Cytuj  
W mojej gildii pierwsza trójka MT to worki zrobieni na protection, reszta jest Arms / Fury. Vaela zabijamy, więc nie jest to takie niemożliwe. Nie przesadzaj, Deshroom. ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:50 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Nie twierdze, ze roznicy nie ma, pewnie jest, tylko, ze przesada jest gadanie, ze nie da sie go tankowac bez protection, bo jak widac sie da. Tank, ktory na tym filmie przejmuje Vaela po smierci MT jest akurat arms/fury, nastepny tez. Jezeli komus sie chce sciagac 70mb, to prosze http://stud.ntnu.no/~lindviks/ineyes_horsy_vael.avi.


a priest moze tankowac onyxie (byl tu film na mmorpg) pozostaje pytanie....tylko po co


btw Firemaw down


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 10:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Zoltan napisał(a):
Nie twierdze, ze roznicy nie ma, pewnie jest, tylko, ze przesada jest gadanie, ze nie da sie go tankowac bez protection, bo jak widac sie da. Tank, ktory na tym filmie przejmuje Vaela po smierci MT jest akurat arms/fury, nastepny tez. Jezeli komus sie chce sciagac 70mb, to prosze http://stud.ntnu.no/~lindviks/ineyes_horsy_vael.avi.


a priest moze tankowac onyxie (byl tu film na mmorpg) pozostaje pytanie....tylko po co

Zeby nie wydawac co tydzien 50g na respec?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
mówie ze "róznica jest kolosalna". moze zabić się da ale napewno nie przejmie się aggro bossa natychmiast po śmierci MT, Arms/Fury nie jest wstanie wygenerować takiego agro żeby bossa agrować bez tauta (z automatu z hatelist).
naprawde super to wygląda jak MT ginie i Vael poprostu odwraca się do któregoś z Offtanków (nie wiadomo do którego wiec nie ma ustalonej z góry kolejności)

btw. link do filmu mówi 404: :Cannot find /~lindviks/ineyes_horsy_vael.avi."


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:03 
Cytuj  
Zoltan ten filmik którego nie ma to był Horde czy Alliance?

Da się zebrać agro w Arms/Fury sam zebrałem na Vaelu, inna sprawa, że z 1h+tarcza nie da się zebrać - zebrałem bo naparzałem Spinalem ile wlezie.

Najgorsze i do tej pory nie wiem w jaki sposób horde to robi, że ustala kolejność tanków do wzięcia agro. Skąd wiadomo, ze jako drugi agro dostanie tank B a nie tank C? Tego nie mogłem pojąć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Najgorsze i do tej pory nie wiem w jaki sposób horde to robi, że ustala kolejność tanków do wzięcia agro. Skąd wiadomo, ze jako drugi agro dostanie tank B a nie tank C? Tego nie mogłem pojąć.
widocznie używaja Taunta. Zobacz mój post powyżej.

Ze spinalem pewnie masz racje ale nie każdy ma spinala i ciężko tankować bez tarczy - tak jak napisałeś :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 lis 2005, 11:07 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zoltan ten filmik którego nie ma to był Horde czy Alliance?

Horda. Alliance wiadomo, ze ma prosciej.
Tu jest inny link do tej walki (inny koles nagrywal, troche gorzej widac).
http://stud.ntnu.no/~stianbra/mortalis_vaelestrasz.avi

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:08 
Cytuj  
ale jak używa taunta jak taunt na vael-a nie działa? Zawsze mnie zastanowiało po cholerę ustalać kolejność tanków i jak np. taki warrior ma zebrać agro 3?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:09 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Zeby nie wydawac co tydzien 50g na respec?


hmm a po co? Poprostu grasz prot warem i co mozesz do solowania nadrabiasz itemami. A dps prot wara > dps 44 reso druida. Ja zaczolem sobie SC seta (mozliwe ze jest lepsza kombinacja niz sc set ale nie chce mi sie sprawdzac na thocie bo zadko soluje) zbierac dla druida bo juz mnie denerowal 80dps w kocie :)

A wracajac do BWL niestety im dalej wchodzisz w instancje tym bardziej PVE build wymagany, chyba tylko imba rogusy moga isc w pvp buildzie bo i tak nikt nie zauwazy roznicy.

A wydawanie 50g raz na 5dni uwazam za marnotrastwo kasy nawet jak ktos lubi grindowac :) chociaz z drugiej strony na serverach pve idziesz na silithius, przywolujesz dukes i dropuja czasem ladne gacie plate/leather co u nas chodza po 200-300g wczoraj na 7 dukeow dropnely nam 2 sztuki wiec juz jest na respec :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ale jak używa taunta jak taunt na vael-a nie działa? Zawsze mnie zastanowiało po cholerę ustalać kolejność tanków i jak np. taki warrior ma zebrać agro 3?
hmmm ja jestem noobem. nie wiedziałem że nie działa :wink:
wiec powiedz mi jak oni go tankują bez problemów jako Arms/Fury ? wołają go czy proszą ? U nas nie zagrowany przez tanka vael natychmiast biegnie pogadać z casterami, a przeciez napisałeś że ledwo go aggrujesz ze Spinalem w łapie :-?

Fabianek napisał(a):
hmm a po co? Poprostu grasz prot warem i co mozesz do solowania nadrabiasz itemami.
hehe, to teraz sobie wyrobraź co robi taki prot woj z tymi itemami jak nie jest prot :lol:
stary róznica jest WYMIATAJĄCA :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 11:15 
Cytuj  
a nie wiem właśnie - ja quitnąłem WoW-a jak nasza gildia była na vael-u.
Tylko zawsze mnie to zastanawiało jak mam zebrać agro np. 2 czy 3? No cholera wie...

fabianek - build dla warrka do PvP i instancy to 31arms/20def. Tylko trzeba mieć dobry 1h i tarczę. Dobre to znaczy od dethbringera w górę ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.