mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:48 
 
BaSti90 napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
BaSti90 napisał(a):
embe napisał(a):
pora na WoW2 ale tym razem od blizza, na co czekam.


Poczekamy, zobaczymy co Blizz nam zaoferuje swoim Next-Gen MMO :wink:


Najlepsze jest to, ze nie bedzie to ani swiat warcrafta, ani swiat starcrafta ani swiat diablo :) wiec jak pierdylna informacje co to bedzie, to swiatowy net padnie. :]


Mam nadzieję, że jak ta gra wyjdzie to wszystkich zadowoli i przestaniemy się kłócić i wszyscy będziemy fanbojami tylko jednej zajebistej gry.:D
A tak odbiegając od tematu jedzie ktoś z Was na PGA? :]

Tak bardzo prganiesz monopolu i zaprzestania jakiego kolwiek postepu + bycia karmionym tylko ochlapami. No have fun,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:48 
 
QFC -> this week played wow 39 hours, moze ty wyjdz z domu czasem hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:49 
 
Mendol napisał(a):
ahahahaha. dobra skoncz juz r_adm bo naprawde zabawny jestes.
ktore taktyki sa zbugowane? i jakie morale nie dzialaja?

a co do talentow to wystarczy poczytac to forum, gdzie sami sie pytacie o jedyny sluszny build. nie pierdol wiec :-)


Czasy jedynego slusznego buildu minely (miejmy nadzieje) bezpowrotnie. W kazdym razie wszystko idzie w dobrym kierunku.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:52 
 
Bo nadchodza czasy dwoch slusznych buildow, doh.


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:52 
 
Np Restorative Burst jest zbugowane. A morale nie dzialaja randomowo - this ability is not ready mimo, ze pokazuje ze gotowe. Moze lepiej idz pograc w tego wara, niedlugo nie bedziesz mial z kim.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:53 
 
Mendol mam wrazenie ze nie mozesz sie pogodzic z tym ze warhammer najzwyczajniej sie nie udal - a przynajmniej nie spelnil pokladanych w nim nadzieji (a sporo obiecali) :wink: Jak narazie Warcraft prezentuje sie o wiele lepiej czy tego sie chce czy nie. Ale to oczywiscie kwestia gustu. Jesli granie w warhammera bawi dobrze to nikt nie zabrania ci w niego grac.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:54 
 
mi wowa wlaczaja jak jeszcze mnie w domu nie ma zebym 1-2h w kolejce nie stal ;-) po 2 wyszedl dodatek mozna sobie pozwolic narazie

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 10:55 
 
@inside

Jasne, bo Ty już z góry wiesz jakie będzie następne MMO Blizzarda :lol: gz 4u :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:00 
 
Mendol napisał(a):
ahahahaha. dobra skoncz juz r_adm bo naprawde zabawny jestes.
ktore taktyki sa zbugowane? i jakie morale nie dzialaja?

a co do talentow to wystarczy poczytac to forum, gdzie sami sie pytacie o jedyny sluszny build. nie pierdol wiec :-)


To ze ktos ma sprawdzona taktyke, to nie znaczy ze jest to jedyny wybor.

W wowie mozna sobie calkiem niezle customizowac postac do wlasnego stylu gry. W war zeby dostac jakiekolwiek ability to trzeba mocno w dane drzewko wjechac.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:02 
 
nie udal? mythic obiecal sporo i w duzej czesci sie wywiazal.
wow jest na rynku 4 lata ... prezentuje o wiele lepiej? ale z czym?
z pve, ktorego nie lubie? czy z pvp, z ktorego moge miec fun po pol roku levelowania?
kazdy z nas szuka troche innych rzeczy, ktore go bawia w grach.
wy sie jaracie ze dk robi solo instancje pve przeznaczone dla calej grupy.
ja sie jaram jak wrzuce za jednym razem 6 destro do lawy albo wrzuce kilku w naszych guardsow.
i tu jest ta mala roznica. i nie wierze, ze nawet w tej chwili wow jest pozbawiony bugow :-)

morale dziala, widac, ze dawno nie grales adm. wiem, ze trudno w to uwierzyc ale mythic poprawia bugi wypuszczajac patche :-)

wow jest wlasnie dobra gra dla takiego QFC i jemu podobnych. wracaja do domu siadaja do komputera i maja nowe super instancje do raidowania. i maja z tego radoche. i bardzo dobrze.
tylko, ze w wara wszyscy, ktorzy grali 12h/7 odeszli na poczatku, jak sie okazalo, ze wiekszosc ludzi, ktorzy graja to osoby juz po podstawowce, majace obowiazaki i inne zajecia niz tylko siedzienie przy kompie.

Nestor a w wowie to niby moge wybrac wszystko z drzewek talentow?
no prosze cie. chociaz heh po 4 latach faktycznie moze w koncu udalo im sie przerobic talenty tak, ze ma to rece i nogi ...


Ostatnio edytowano 19 lis 2008, 11:12 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:03 
 
BaSti90 napisał(a):
@inside

Jasne, bo Ty już z góry wiesz jakie będzie następne MMO Blizzarda :lol: gz 4u :wink:


Nie wiem i mam to w dupie atm. Mam nadzieje ze blizzard nie zmonopolizuje rynku. Bo Skonczymy z kolejnym produktem ktory niby sie rozwija, ale tak naprawde to ciagle stoi w miejscu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:11 
 
Co to znaczy "zmonopolizuje rynek" znaczy wykupi wszystkich i wszystkie gry beda przez niego kontrolowane? Przeciez zawsze ktos moze zrobic cos innego. A poza tym jesli najbardziej rozwijana gra na rynku "stoi w miejscu" dla Ciebie to ja już nic nie rozumiem...
Rozwijanie gry nie oznacza zmiany zasad nia rządzących - nie możesz oczekiwać i narzekać tym bardziej że WoWa nie zmieniono w coś czego oczekujesz bo zasada jest inna, jesli ci sie produkt podoba to kupujesz i uzywasz go jesli nie to obchodzisz go szerokim łukiem i nie narzekaj ze innym sie podoba.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:12 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
QFC -> this week played wow 39 hours, moze ty wyjdz z domu czasem hehe


owned :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:18 
 
Sathorn napisał(a):
Co to znaczy "zmonopolizuje rynek" znaczy wykupi wszystkich i wszystkie gry beda przez niego kontrolowane? Przeciez zawsze ktos moze zrobic cos innego. A poza tym jesli najbardziej rozwijana gra na rynku "stoi w miejscu" dla Ciebie to ja już nic nie rozumiem...
Rozwijanie gry nie oznacza zmiany zasad nia rządzących - nie możesz oczekiwać i narzekać tym bardziej że WoWa nie zmieniono w coś czego oczekujesz bo zasada jest inna, jesli ci sie produkt podoba to kupujesz i uzywasz go jesli nie to obchodzisz go szerokim łukiem i nie narzekaj ze innym sie podoba.


Sathorn ;) Nie wysilaj sie, tutaj ludzie maja naturalnego resista na madre posty...

Oni stworzyli tutaj malutki swiatek w ktorym moga sie pocierac swoimi e-pnxami o siebie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:20 
 
O czesc Shador :)
Zawsze piszę jak nie rozumiem czemu ktoś kto nie je i nie lubi zupy pomidorowej obrzydza ja innym wlasnie jedzącym :)


_________________
Sathorn#2230

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:29 
 
Sathorn napisał(a):
O czesc Shador :)
Zawsze piszę jak nie rozumiem czemu ktoś kto nie je i nie lubi zupy pomidorowej obrzydza ja innym wlasnie jedzącym :)



To sie wlasnie nazywa trolowanie :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:30 
 
lutus napisał(a):
Sathorn napisał(a):
O czesc Shador :)
Zawsze piszę jak nie rozumiem czemu ktoś kto nie je i nie lubi zupy pomidorowej obrzydza ja innym wlasnie jedzącym :)



To sie wlasnie nazywa trolowanie :)


To sie wlasnie nazywa naturalny resist na madre posty :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 11:51 
 
Nie ma ze ONI, sam jestes tego czescia.

Po za tym jezeli jest taki temat, to na pierwszy rzut oka widac o czym traktuje. Chyba nikt wchodzac tutaj nie spodziewa sie kołka wzajemnej adoracji milosnikow roznych tytulow.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 12:12 
 
lutus napisał(a):
Sathorn napisał(a):
O czesc Shador :)
Zawsze piszę jak nie rozumiem czemu ktoś kto nie je i nie lubi zupy pomidorowej obrzydza ja innym wlasnie jedzącym :)



To sie wlasnie nazywa trolowanie :)


lutus jest gruby i gupi.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 12:12 
 
BaSti90 napisał(a):

A tak odbiegając od tematu jedzie ktoś z Was na PGA? :]


Ja nie muszę bo mieszkam w Poznaniu :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.