mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:35 
Cytuj  
Robus napisał(a):
ps. nie chodzi mi o warkow posiadajacych sprzet z cthuna oraz t3, dla nich jestem undergeared ;P
wiesz ja grałem dużo vs rogal jeszcze w dawnych czasach (poziom T1)

i ogólnie wariorzy popełniaja kilka błedów, wg mnie najważniejsze zapominane skile vs rogal to:
1. Disarm - zaden rogal nie ma łańcucha, pala to samo - kwesta tylko resista - zreszta widac co ma - jak sie nie swieci to łańcuch jest :P
2. Overpower
3. Demoralizing Shout

potem Rend Hamstring, wydaje mi się że błędem jest granie vs rogal w zerg stance bo ostatecznie wiecej sie obrywa niż zyskuje a Overpower jest w Battle - oczywiecie troche zależy to od tego czy chcemy odpalac Berserker Rage


_________________
psn


Posty: 19
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:43 
Cytuj  
dziekuje bardzo ludzie
gram wojem (prawie 200 days) i tylko wojem
i gdyby nie to forum to nigdy bym nie skumal ze tak nerfneli woja :)
dzieki jeszcze raz - bo w samej grze ciezko bylo to wyczuc

pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:47 
Cytuj  
canalya napisał(a):
dziekuje bardzo ludzie
gram wojem (prawie 200 days) i tylko wojem
i gdyby nie to forum to nigdy bym nie skumal ze tak nerfneli woja :)
dzieki jeszcze raz - bo w samej grze ciezko bylo to wyczuc
jeżeli to nie ironia to ROFL :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:49 
Cytuj  
domniemywam ze nie grasz tankiem w prot, da sie po patchu naprawde odczuc mniejsza ilosc rage i oslabionego pod katem generowanego aggro bs. :wink:

Deshroom - zaraziles mnie tym 1H+shield, nieco sobie zmodyfikowalem juz profil pod tym katem, bede mial ok 32% w crit i 11% +hit, zdradz tylko tajemnice jak wyciagnales te 6k hp. :-)


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:49 
Cytuj  
Cieszymy sie twoim szczesciem canalya. Polecamy sie na przyszlosc. A teraz prosze juz nie trollowac.

Hmm no disarm oprocz resist to jeszcze miss, dodge, nie wiem czy parry tez.
Jak rogal zalaczy evasion, a zwykle to robi vs warrior to disarm graniczy z cudem. Ale fakt jezeli nie odpali to ja tez zawsze disarma wrzucam...gorzej ze wtedy idzie blind albo cos :/

BTW: moze ktos wie czmu profil na http://ctprofiles.net/4959933 wyswietla tylko 19,2 % na crit? W sumie mam w battle 24 i chcialbym zeby tyle sie wlasnie pokazywalo ;)

edit: Razel. Jezeli idziesz w 1h + tarcza albo 2h to +6% hit to maks co ci trzeba. Pozbadz sie jakiegos sprzetu + hit na rzecz + sta i powinno byc ok.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 8 sty 2007, 13:51 przez Rzezio, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:50 
Cytuj  
Cytuj:
1. Disarm - zaden rogal nie ma łańcucha, pala to samo - kwesta tylko resista - zreszta widac co ma - jak sie nie swieci to łańcuch jest


Za to sporo rogali nosi BF gloves do pvp ;)

Cytuj:
2. Overpower
3. Demoralizing Shout


Nie grałem jeszcze vs warkom którzy nie używali tych dwóch skilli ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:52 
Cytuj  
90% warriorów na BG ma 100% resista na Disarm z talentów wiec to raczej nie ma sensu

z HP przesadziłem, w tym konfigu (crit zamiast HP) mam tylko 5500HP

@up
nie wiem co to jest BF ale rady miałem od rogala, może to nowy item


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 sty 2007, 14:01 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:57 
Cytuj  
Bloodfang Gloves, T2, raczej nie nowe ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 14:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Bloodfang Gloves, T2, raczej nie nowe ;)
to T2, my rzucilismy rajdy w grudniu 2005 :wink:

nie kwestionuje poprostu ten trick z obserwowaniem broni znam od rogala który miał full t1, wtedy w BWL raczkowaliśmy :wink:


_________________
psn

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:04 
Cytuj  
BF (blood fang t2 rogue) ma "wbudowany" immune na disarm bardzo przydatne :)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:11 
Cytuj  
oski napisał(a):
BF (blood fang t2 rogue) ma "wbudowany" immune na disarm bardzo przydatne :)
no już wiem,
to teraz nie bedzie miał bo T2 w TBC to złom :wink:


_________________
psn

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:29 
Cytuj  
bawie sie aktualnie dw hw axami w arms (wyfarmilem je do levelowania jako fury) i powiem ze nie najgorzej sie sprawuja ;) niestety 2h juz nie mam czasu farmic a tuf sux ;) jedyna wada to to ze lepiej by bylo jak bym mial 2 mace wiecej ragu ;) ze speca ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:36 
Cytuj  
Deshroom - z jaka tarcza biegasz? Zastanawiam sie czy nie craftnac sobie pod taka gre w PvP czegos takiego - Jagged Obsidian Shield. Co o tym myslisz?


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:41 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Deshroom - z jaka tarcza biegasz? Zastanawiam sie czy nie craftnac sobie pod taka gre w PvP czegos takiego - Jagged Obsidian Shield. Co o tym myslisz?
ja mam Skullflame bo fajnie wyglada ale gryze się bo powinniennem nosic tą z AV ale jest obrzydliwa :P

nic nie craftuj tylko wejdz na wowwiki i zobacz dropy z dwóch instansow w Cytadeli na lvl 60 , 5 osob.

masz tam 2h polearm, 2h axe (troche szybki), tarcze - bedzie mial to kazdy bo kazdy instance na tylko trzech bossow :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 sty 2007, 16:13 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:56 
Cytuj  
[quote="Deshroomnic nie craftuj tylko wejdz na wowwiki i zobacz dropy z dwóch instansow w Cytadeli na lvl 60 , 5 osob.

masz tam 2h polearm, 2h axe (troche szybki), tarcze - bedzie mial to kazdy bo kazdy instance na tylko trzech bossow :wink:[/quote]

ha, najpierw to ja musze kupic ten dodatek a to niekoniecznie sie wydarzy. Poza tym na tarcze matsy raczej bede mial za free z banku gildii jesli sie zdecyduje - w koncu wydatnie sie przyczynilem do ich zebrania. :wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 16:04 
Cytuj  
Razel napisał(a):
ha, najpierw to ja musze kupic ten dodatek a to niekoniecznie sie wydarzy. Poza tym na tarcze matsy raczej bede mial za free z banku gildii jesli sie zdecyduje - w koncu wydatnie sie przyczynilem do ich zebrania. :wink:
ogólnie rodzaj tarczy do samego systemu nie ma znaczenia (oczywiscie lepsza jest lepsza :P ). kazda ma shield bash i shiled block :wink:
słyszałem ze w TBC beda tarcze z ala IcY Chill

ja farmie tą :P
http://www.thottbot.com/beta?i=7460


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 19:06 
Cytuj  
Na pomysl craftu tej akurat tarczy wpadlem zachecony ta szansa na silent, mam niezla tarcze juz teraz, zbuffowana wyglada tak - http://www.thottbot.com/beta?i=1554


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 19:33 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Na pomysl craftu tej akurat tarczy wpadlem zachecony ta szansa na silent, mam niezla tarcze juz teraz, zbuffowana wyglada tak - http://www.thottbot.com/beta?i=1554
podobno ta wymiata przy takim buildzie http://www.thottbot.com/beta?i=4666 ale ona się rozładowywuje i jej naprawa kosztuje majątek

jej, to bedzie mój gadżet w inżynierii :P http://www.thottbot.com/beta?i=10176

i pot 2500 HP http://www.thottbot.com/beta?i=5315


_________________
psn

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 05:41 
Cytuj  
Dobra ja mam pytanko z innej beczuszki:

Jak radzicie dac w arms : mace spec. czy sword spec. :-) mam dylemat gram ud i bardziej mi swordy pasuja chodz osobiscie uwazam ze mace sa lepsze bo daja stuna, tylko szkopul w tym ze nie wiem jaki procent jest na stuna w sword jest wyraznie napisane 5%;) a macki nic :p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 09:18 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Dobra ja mam pytanko z innej beczuszki:

Jak radzicie dac w arms : mace spec. czy sword spec. :-) mam dylemat gram ud i bardziej mi swordy pasuja chodz osobiscie uwazam ze mace sa lepsze bo daja stuna, tylko szkopul w tym ze nie wiem jaki procent jest na stuna w sword jest wyraznie napisane 5%;) a macki nic :p
zawsze mi sie wydawało że w swordach jest szansa na dodatkowy cios 5% ale ja noob jestem

generalnie jak swordy to farm trinket dający szanse na dodatkowy cios z generała w BRD - byłem tam ze 40 razy z kolegą który chcial to mieć do Thunderfury :P

osobiście uważam że dopóki nie masz czegoś super uber to axe/polearmy, natomiast jezeli masz crita 25% bez talentów to maca, swordy stawialbym na ostatnim miejscu


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.