mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 15:54 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
co za roznica jaki spec uzywasz takiego ktory pasuje do broni ktora masz w danym momencie respec to zaledwie 50g jak sie zdobedzie lepsza bron
noob :wink:

zrobiłem 300 BS w 2 dni :P - master Axesmith :P


_________________
psn

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:07 
Cytuj  
Ja narazie nie koxalem BS do 300. Odlozony mam duzy zapas roznych rud na alacie i to kwestia 1 dnia zeby nabic 300 skilla. Zostaje narazie przy miningu/herbalizmie zeby troche podskilowac skille i pozbierac troche regow.

A co do builda na BC to biore 31 arms/20 prot (az do 30 prot na 70). I tak 90 % czasu na lvlowaniu spedze razcej w instance, bo za duzy tlok bedzi na kontynencie. Dopiero na 70 lvl pewno zmienie speca i porobie troche PvP na arenach

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
noob :wink:

zrobiłem 300 BS w 2 dni :P - master Axesmith :P


walic bsa i tak pewnie dropy beda lepsze od craftow jak zawsze ;) albo bronie za zeson areny wiec nie widze sensu tutaj waszego wielkiego problemu ;) a jesli nawet jakims cudem crafty beda lepsze to co za problem bsa zmienic ponoc ma byc mozliwosc zmiany specjalizacji za kase czy cos gdzies tu ktos pisal o tym ;)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 17:15 
Cytuj  
Zmiana specjalizacji to nie jest problem. Natiomiast te najlepsze crafty bedzie mozna upgradowac tier 1 > tier 2 > tier 3. Koszty tych materialow maja byc naprawde bardzo duze, na tier 3 bedziesz musial miec jakies dropy z 25 osobowych raidowych instance. Takze nie wiem jakby zareagowal gildia jakby dala ci bardzo drogich materialow, a ty majac miecz nagle stwierdzisz ze wolisz topory. Dlatego jak zacznie sie vraftowac te BoP epickie bronie to juz odwrotu nie bedzie, trzeba sie zdecydowac wczesniej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 17:21 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
...czy cos gdzies tu ktos pisal o tym ;)
2x noob :wink:
moze zanim zaczniesz coś oceniać najpierw zaczerpniesz jakąkolwiek wiedze na temat czegokolwiek o czym piszesz ? :lol:
bo to co robisz teraz w odpowiedzi na moje posty nazwałbym jak .. pieprzenie głupot :wink:

zmienianie i wybieranie to nie jest łatwa decyzja - idz porównaj sobie crafty z dropami.
może i bedzie za rok lepszy loot z bossow ale czy nie każdy warrior chciał mieć "ARa" ? :wink:
z takim Arem biegałem prawie pół roku na lvl 60 mimo że byłem MT w szybko progresującej gildi wiec nastawiam się ze axe z bsa beda wymiatac pozatym te crafty sa BARDZO mocne wiec wybor to własnie specjalizacja


_________________
psn

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 17:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nikon napisał(a):
...czy cos gdzies tu ktos pisal o tym ;)
2x noob :wink:
moze zanim zaczniesz coś oceniać najpierw zaczerpniesz jakąkolwiek wiedze na temat czegokolwiek o czym piszesz ? :lol:
bo to co robisz teraz w odpowiedzi na moje posty nazwałbym jak .. pieprzenie głupot :wink:

zmienianie i wybieranie to nie jest łątwa decyzja - idz porównaj sobie crafty z dropami


normalnie chce mi sie szukac tego na tym forum i podawac ci dokladnego linka jak tu jest jeden wielki burdel... i piszac to zakladalem ze wiedziales o tym skoro masz "miliony" postow znaczy ze przesiadujesz tu wiecej niz ja i ta informacja nie powinna ci umknac... a zaczerpnac info hmm super jak bym mial zero pojecia o tym to bym nie zabieral glosu

a co do upgradow t1>... to kolejna sprawa jakies nihilum czy inna pro gildia pojedzie wszystko w ciagu 1-2 miesiecy i bedzie doklade info co jest lepsze a co nie albo jacys maniacy matematyki oblicza wszystko

dropy z instancow jako matsy no niby maja byc ale to raczej jest nie problem moim zdaniem DKP > all oczywiscie jak jestes aktywnym graczem w gildi ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 17:53 
Cytuj  
bez urazy ale zapytaj mamy czy nie masz zespołu downa
nie gadam z toba to bez sensu - nie cytuj mnie bo nie odpowiem

www.wowhead.com


_________________
psn

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 17:59 
Cytuj  
lol

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 09:47 
Cytuj  
Krótka piłka z mojej strony, jakie talenty jako pierwsze łykać warkiem by szybko levelowac ? ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 09:50 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Krótka piłka z mojej strony, jakie talenty jako pierwsze łykać warkiem by szybko levelowac ? ;)
+5crita z fury i potem Arms, ale ja nie lubie fury wiec moze ktos Ci powie ze DW rulez

masz chłopaka czy dziewczyne ? :wink:


_________________
psn

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 09:58 
Cytuj  
jezeli chcesz szybko lvlowac i skupic sie tylko na tym olewajac PvP, to idz tylko i wylacznie w drzewko furry - o wiele lepiej i przyjemniej sie to robi niz majac drzewko arms

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 10:08 
Cytuj  
Olweac PVP wcale nie trzeba :) Ja caly czas gram PVP jako DW i o ile nie jest to latwe i trzeba miec sporo szczescia i sprzetu to da sie.
Wczoraj zaliczylem np burst dam 2,5k w ciagu 2 sek :) Heroic(crit 1200)+BT(crit 1100)+swing z offhanda. Zaraz potem poszedl Execute za 1600 i warlock sie zlozyl ;)
Nie zdarza sie to czesto, ale u warka zawsze tak bylo (no prawie ;) ) wiec kazdy warek na 60 powinnien juz byc tego swiadomy i pogodzony z tym.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 12:36 
Cytuj  
Na lvl'owanie jednak nadal najlepszy jest 2h (z dw misowac będziesz od groma, itemow z +hit nie ma za dużo a do 40-50 lvl nie ma ich chyba wcale).

Co do talentow : cruelty na początek, potem arms, jeśli stać cię na pare przeskilowań to zacznij od imp hs albo od imp rend (rend na początkowchy lvl jest dość przydatny z powodu iż dmg z renda jest dość sporym % hp moba i poza tym jeden z twoich nielicznych instantow). Imp charge, imp overpoer jest super na pocatki bo walczysz czasami z mobami o wyzszym lvl tak wiec maja wieksza szanse na dodge na twoje ataki. A potem to juz powinieneś wiedzieć w co dawać :)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 07:45 
Cytuj  
Własnie lvl-uje Warriora i gram tylko 2h arms. Jestem bardzo zadowolony crity mam czesto i wysokie. Tak jak juz ktos napisal nie idz w fury bo bedziesz mial miss-dmg-dmg-miss itd. :) Ja jestem zadowolony z arms i moge go polecic a i jak ktos Cie zaatakuje to mozesz go zlozyc 4-5 ciosami nawet, a furry to niestety mozesz miec problem, bo missow mozesz nalapac. :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 08:56 
Cytuj  
Już to kiedyś pisałem, jak moim przeciwnikiem w PvP jest fury warrior (ja druid) to nawet z cat formy nie muszę wychodzić żeby go zabić.
Arms warrior bywa trudniejszy.

Podobno Fury radzi sobie lepiej przy lvlingu ale tego to nie wiem.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:57 
Cytuj  
Fury DW dopiero jak masz dobry sprzet ( +10hit, 24 crit battle, 900+ AP).
Do levelowania to raczej arms/fury 2h (czyli stary dobry cookie z second wind). Przy okazji jest najlepszy do pvp :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:24 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Już to kiedyś pisałem, jak moim przeciwnikiem w PvP jest fury warrior (ja druid) to nawet z cat formy nie muszę wychodzić żeby go zabić.

dobrze ubranych fury warkow jest naprawde malo, jak trafisz na bydle co ma 5k hp, 30 crit w berserker + okolo 1200ap unbuffed to bedzie zupelnie inaczej, jak takiemu sie trafi seria critow to kotka potrafi doslownie zmiesc z powierzchni ziemii. ja osobiscie z druidami w kotku nie mialem problemow, misiek to juz inna historia, kosmiczny armor i masa hp :)


Ostatnio edytowano 17 sty 2007, 10:31 przez Khazam, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:27 
Cytuj  
Potwierdzam.
Ja ze swoim sprzetem druidow w kotku zabijalem bez problemu. Mozliwe ze nie bilem sie jeszcze z full T3 ubersuperimba epax ownzorem ale na swoim poziomie sprzetowym kotki zabijam. :)

Misiu to juz zupelnie inna bajka (130 hit z MH anyone?? )
:har:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:29 
Cytuj  
Khazam napisał(a):
misiek to juz inna historia, kosmiczny armor i masa hp :)


na miska to jest najlepszy prot warrior, nie mam z nimi problemow :-). Trwa taka walka dlugo wiec spokojnie sobie uzywajac marchewek i potionkow koncze misia.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 12:50 
Cytuj  
Nie dawno ,rozpoczołem mojego warriora,doszedlem do 40 lvl i robie sobie przerwe by lvlowac maina.Moim warkiem mam Fury i zabijam wszytko ,bron to sword of omen w off hand i 1h axe z ostatniego bossa RFK w main.Wiec polecam FW przynajmniej na low lvle z odpalionymi CD zamiatam 2-3 mobki na moim lvlu (Bez retaletion etc).


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.