mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 20:33 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
fajny set dla warka;)
dokładnie pada z bosów, bede go farmił z kumplami :P
nie doczytałem tylko czy ten set wypada z instansu dla 5 czy 25 osób, ale chyba jest troche zakiepski żeby wypadał w 25 :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:26 
Cytuj  
Ok, bede gadał sam ze sobą ale topic Warrior nie bedzie na drugiej stronie forum :evil:

Piekny, zupdatowany link - jak zawsze rewelacja
http://www.wow-loot.com/warrior.htm


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:47 
Cytuj  
tak, bardzo ladnie to rozpisane.

Nie wiem jak wam ale mi zaczyna brakowac slotow na trinkety i ringi, cholera coraz ciezej zdecydowac sie co zalozyc :-)

Swoja droga dla zronowazenia PvP powinni warriorom pozwolic zmieniac zestaw ciuszkow takze w trakcie walki, wtedy mialbym jakies szanse z magiem. :D :wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:53 
Cytuj  
nie wiem jaki masz lvl ale ja kompletnie nie przejmuje się gratami przed lvl 70, mam co mam - nie jest najgorsze ale nic nie farmie. poprostu szkoda czasu :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 15:00 
Cytuj  
obecnie 65 lvl, nie staram sie niczego farmowac, sprzet mam wystarczajaco dobry do 70 lvl, ba nawet jakos wybitnie nie biegam po instance. Poki co skupiam sie na questach - kraina po krainie, do kolejnej przenosze sie gdy mam z 95% questow zrobionych w poprzedniej. Choc nie wiem czy to najszczesliwsza metoda jesli wziasc pod uwage kwestie pozniejszego koksania reputacji w poszczegolnych frakcjach. Znam osoby ktore nie robia zadnych questow do czasu, az osiagna gdzies honored z samego grindu mobow, jest to jakas metoda.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 15:04 
Cytuj  
hmm, robie podobnie i mam wszsytko Honored z automatu (tip. zabijanie mobów w instansach w Zangar daje repa w Centarion). Instansy robie po 2-3 razy. Powyżej Honored nie robie bo nie ma po co - tzn bede farmił exalted na 70 dla tarczy

Aktualnie czyszcze Nagard ze względu na extra rewardy (Ring Of Blood) ale szykuje się też na instanse z TF (mana tomb). generalnie na rescie z questami lvluje mi sie bardzo przyjemnie i szybko :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 15:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
hmm, robie podobnie i mam wszsytko Honored z automatu (tip. zabijanie mobów w instansach w Zangar daje repa w Centarion). Instansy robie po 2-3 razy. Powyżej Honored nie robie bo nie ma po co - tzn bede farmił exalted na 70 dla tarczy


ano wlasnie ludzie maja honored bez robienia questow, po zrobieniu questow wskocza pewnie na revered. Po co? Ano sa bardzo ciekawe itemki za rep i sporo recept. Sam bym bardzo chetnie przygarnal Honor's Call.

Mana Tombs jest pierwsza instance ktora mi sie w TBC podoba, wczesniejsze byly takie sobie, od kalki LBRS i Maraudon. :wink:

Deshroom ten Blacksmithing masz juz powyzej 350? pochwal sie jak go wylevelowales tak szybko. :D


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 15:28 
Cytuj  
ja mam Honored wszedzie i uważam naprawde że Honored mi zupełnie wystarcza na tym etapie, nie ma jakiś super recept BS na revered i wyżej - na Honored są.
Chyba mnie nie zrozumiałeś, ja przeglądałem rewardy z frakcji bardzo dokładnie :P

kluczowe było ze TBC miałem od pierwszego dnia, inni farmili expa a ja mining :]

poprostu na poczatku mialem zwykle wyzszego skilla w miningu niz pobliscy gracze 8)
BS mam 354, mining na maxa i wiecej teraz nie robie. dużo fajnych rzeczy dostałem na 350, a 375 jescze długo mi nie bedzie potrzebne

plus mam taki że juz mam odłożone 20 eternium barów i inne primale. ogólnie mam około 70% matsów do epickiego 2h axa http://www.wowhead.com/?spell=34543 to pierwsza wersja bo ma dwa upgrady


_________________
psn

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 22:04 
Cytuj  
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 1&pageNo=1

/discuss :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:30 
Cytuj  
Deshroom mysle ze Cie zrozumialem choc nie zawsze to ulatwiasz:

Deshroom napisał(a):
Powyżej Honored nie robie bo nie ma po co - tzn bede farmił exalted na 70 dla tarczy


jakbys napisal "nie robie bo nie mam po co" byloby precyzyjniej. A poniewaz napisales to w formie ktora sugerowaloby, ze powyzej honored nie ma sensu bicie reputacji wogole nikomu stad moj post bezposrednio pod Twoim. :wink:

PS. Oczywiscie pisze to aby Cie wspomoc w utrzymaniu topicku warriorowego na wlasciwym miejscu tj. 1 stronie. :D


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 09:39 
Cytuj  
spoko, nie zawsze jestem w formie :P

ostatnio wreszcie dobiłem 11 w protection i mam last stand, generalnie bardzo mi się podoba ten build (41/5/11).

ostatnie 4 punkty dam w dokończenie do 5 cd na MS i na Specjalizacje 3/3. Niby taki głupi talent ale preparacja u rogal ateż ma długie CD a rządzi, Zawsze to bedzie 20 a nie 30 min :wink:

wszystkim polecam w Nagrand chain Ring Of Blood, robi sie go w 20-30 min a rewardy wymiatają.

http://www.thottbot.com/?qu=9977

BTW ten axe super wygląda, coś jak Thunderfury :P nigdy nie miałem czegoś takiego - wiem jestem noob :wink:

Byłem też w Mana Tomb i straszne becki dostałem :har: ogólnie dość trudne to było - chyba słaby team był albo grać nie umiemy, daliśmy sobie spokuj po pierwszym bosie.
ogólnie chyba nie lubie feral druidów :evil:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 09:51 
Cytuj  
Ha, druidow to ja teraz wogole nie lubie. :D Chyba ze sa drzewami.

Mana Tombs odwiedzilem dopiero 1 raz, sklad dosc dziwny klasowo ale mocny sprzetowo 2xpala, 1xrogue, 1xpriest, 1xwarrior wszystkie osoby o lvl 65-67 i w sprzecie aq40+naxx ze wskazaniem na aq40, poszlo bez problemu choc z racji nieduzego dps troche to trwalo. Generalnie wiekszym wyzwaniem byly chyba trash moby niz sami bossowie. :D Strasznie trzeba uwazac zeby nagle heal nie zostal bez many - trashe potrafia w sekunde wyssac blisko 8k many.

Wracajac do twojego buildu Deshroom musze powiedziec ze wyprubowalem i spisywal sie wysmienicie - zmasakrowalem z nim jakiegos druida wspomaganego priestem (jakies nooby musialy byc albo bez many no ale sami zaczepili). Teraz testuje fury/arms i jesli chodzi o questowanie fury jest jednak nieco efektywniejsze, ale pod PvP cienko widze sie w takim buildzie.


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:42 
Cytuj  
Jak tylko wskoczyłem na 66 i wyciągnąłem Honed Voidaxe to przeszkoczyłem właśnie na 41/5/11 i sprawdza się bardzo przyzwoicie. Nie mam już żadnych betów "sprzed portalu" (60 zrobilem niedługo przed TBC, 3 warrior ^^, nie miałem sprzetu z żadnej raidówki). Po odpaleniu Regal`a + last stand dobijam do około 12,5k-13k HP (na 15s) i później koło 10k-11k na kolejne 15s (spada tenacity, zostaje sam last stand). Zdecydowanie częściej ratowało mi to tyłek niż PH w fury. Obniżenie cooldown`ow na naszą "wielką 3" też sprawdziło się nienajgorzej, automatycznie przestaje się je oszczędzać - jak masz ochotę zrobić sobie rzeźnie to "pop" i robisz a nie myślisz sobie: "a trochę szkoda bo zaraz może się przydać itp.." (przynajmniej ja tak miałem :D).


_________________
Gzzzt

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:54 
Cytuj  
Ja na 70 przezucilem sie na prot spec. Owszem zostalo mi bardzo duzo do zrobienia ale wazniejsze jest teraz robienei pre q na klucz. Wyrabiam do jakis 10k bez bufow ale jeszcze sie to poprawi ( trza dozbierac sprzet). Obecnie najtrudniejszy instance dla mnei to CoT:TBM. O ile 1 bos to gimp to juz od 2 zaczynaja sie problemy. Wzuca debufa zmniejszajacy heal o 10% stackuje sie 10x. Wkoncu sie udalo. Ostatniego bosa narazie nei pojechalismy, ale mam nadzieje ze dzis bedzie don i klucz do karazhanu bedzoe rdy :p

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 13:41 
Cytuj  
Devsi będą się brali za warkow w najbliższym czasie.

Cytuj:
The devs would agree that the Warrior has some performance issues in PvP. They are keeping this in mind for future adjustments. However, they also want to see more of the warrior population level and gear up to hit end-game, where various weapons and items are going to change the average performance of warriors.

Things like having the PvP trinkets on a 2 minute cooldown rather than previously as a 5 minute cooldown is something they'd like to see more players get their hands on. While a lot of warriors are concerned with early/mid-game leveling and see imbalances there, the warrior's gear dependancy factors into this a fair amount.


http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 5254&sid=1


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 13:49 
Cytuj  
Morge napisał(a):
Obniżenie cooldown`ow na naszą "wielką 3" też sprawdziło się nienajgorzej, automatycznie przestaje się je oszczędzać
dokładnie :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 13:54 
Cytuj  
Generalnie to warek jest zryty w PvP, ale juz w PvE zaczynam widziec pewne fajne aspekty.
Mam 69 lvl i jakies 28,5% crita w zerku. Ap ~1350 i http://www.wowhead.com/?item=31291 w lapie. Jest niezle. Obecnie grinduje sobie i farmuje marki dla Aldorow. Siadam co ~10 mobow 63-64 lvl.

@Deshroom ty to podajesz kilka razy to samo, a i tak spoznione :P

Pozatym Mana Tombs nie sa takie straszne. Fajny jest za to Shadow Labirynt i ostatni boss (w sumie dosc cienki) :D Smieszna tez jest walka z drugim bossem "time for fun" ftw! :D

A feral druidow nalezy polubic bo tanuja lepiej niz warkowie. Za to warek robi bardzo fajny dmg :)

Chociaz jak juz na 70 bede mial 3/3 w defiance to bedzie sie lepiej tankowalo przy pomocy tego miecza od Aldorw (~80dps). Narazie mam macke ~71,5dps +25 sta, ale nie mam czasu nabic w niej skilla bo nie tankuje :P

Na 68 bierzemy kolegow co maja 70 lvl i udajemy sie po q line http://www.wowhead.com/?quest=10339 aby zdobyc http://www.wowhead.com/?item=30009 (ofc jak nam wczesniej cos fajnego nie dropnie, np. topor z Shettek Halls).

No i pamietajcie o mieczach z halla na 66 lvl. Bardzo mila bron i zacna jak kazdy miecz :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 14:04 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
@Deshroom ty to podajesz kilka razy to samo, a i tak spoznione :P
spóźnione w stosunku do czego ?
nie musze być pierwszy ani nawet setny w instansie żeby napisać że byłem tam pierwszy raz - moge być dziesięciotysięczny i dalej bedzie to mój pierwszy raz. jestem casualem i jestem z tego bardzo dumny 8)

Druidzi swietnie tankuja dopóki nie umierają, potem tankuje tank ale priest juz nie ma many i jak wszyscy już umrą to się biegnie duchem ...


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 14:17 
Cytuj  
O toporze za q na arenie piszesz juz 3 raz :P Zreszta po tym jak juz o nim wspominalem :P

Co do druidow to musisz przeanalizowac gdzie jest przyczyna ze druidzi umieraja:
1. moze druid ma lipny sprzet i/lub/albo nie umie grac
2. moze priest to shadow priest i/lub/albo ma baznadziejny sprzet i/lub/albo nie umie leczyc
3. moze party jest do bani i kazdy lata za swoim mobem

U nas druid tankowal wszystko od poczatku do konca, lacznie z bossami (no mnie sie tez zdarzalo ale prawde powiedziawszy wole robic dps, bo juz sie w zyciu natankowalem. Murmura -> last boss w Shadow Labirynt, tez tankowal. Umiera zadko. Ma ponad 14k zycia i ze 12k armoru.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 14:19 
Cytuj  
KromeR napisał(a):

P

Na 68 bierzemy kolegow co maja 70 lvl i udajemy sie po q line http://www.wowhead.com/?quest=10339 aby zdobyc http://www.wowhead.com/?item=30009 (ofc jak nam wczesniej cos fajnego nie dropnie, np. topor z Shettek Halls).


Fajny axe, dobre staty i świetny wygląd. Za to casters dmg reward Ameer's Impulse Taser.... co to za crap :oops:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.