mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:17 
Cytuj  
Cześć zacząłem grać Dranei Warriorem. Zastanawiam się jakiego builda użyć. Jeden wydaje mi się w miare:
Build

Biorę także pod uwagę w jaki sposób dodawać punkty wraz z następnym poziomem: [F]- talent z Fury [P]- talent z Protection
5/5 Cruelty [F]
5/5 Unbridled Wrath [F]
1/1 Piercing Howl [F]
5/5 Improved Battle Shout [F]
3/3 Tactical Mastery [P]
2/2 Improved Bloodrage [P]
5/5 Enrage [F]
5/5 Toughness [P]
5/5 Dual Wield Specialization [F]
2/2 Improved Intercept [F]
1/1 Death Wish [F]
5/5 Flurry [F]
1/1 Bloodthrist [F]
3/3 Precision [F]
5/5 Improved Berserker Stance [F]
1/1 Rampage [F]
5/5 Shield Specialization [P]
1/1 Last Stand [P]
1/1 Shield Block [P]

Więc pytam znawców czy to może się sprawdzić ? :D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 14:06 
Cytuj  
ja taki build mam na lvlowanie i robienie q w BC
http://www.wowhead.com/?talent=LVMcdhbZVVzVhxoVuqoM

sprawdza sie znakomicie, BT + Darkmoon Card Heroism powoduje iz wogole nie robie przerw na regeneracje zycia, do teog o wiele wiekszy dps niz warrior arms

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 17:06 
Cytuj  
Pimek napisał(a):
Cześć zacząłem grać Dranei Warriorem. Zastanawiam się jakiego builda użyć. Jeden wydaje mi się w miare:
Build


zależy czy będziesz często chodził do instancji czy raczej samotnie tłuk mobki, jeżeli będziesz robił to samotnie to radze punkty z shield spec dać na coś innegon np coś takiego http://www.wowhead.com/?talent=pZVVzVxxRVuVofVto

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:40 
Cytuj  
Jesli chodzi o levelowanie warriora, to nalezy sie trzymac jak najdalej od protection. W low lvl instancjach spokojnie da sie tankowac arms/fury, ale solowanie protection to jakas udreka.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:06 
Cytuj  
Shadhun nawet jako prot i tak by nic nie utankowal :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:11 
Cytuj  
No niestety Feral Drudy tankują lepiej niż Wariorzy, Paladyni w sumie też.

Threat generation Warriorów poszedł do piachu razem z normalizacją rage.

Przynajmniej 60-70. Bez full prot nie ma co podchodzić.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 00:41 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No niestety Feral Drudy tankują lepiej niż Wariorzy, Paladyni w sumie też.

Threat generation Warriorów poszedł do piachu razem z normalizacją rage.

Przynajmniej 60-70. Bez full prot nie ma co podchodzić.


A co ma threat gen do rage gen? jesli klepei cie boss to masz rage od groma stale. Misiek i pala tankujacy maja talenty do threat i skille o podwyzszonym agro, warrior bez prot nie. Nie spodziewaj sie ze będziesz lepeij tankował od miska czy paly w fekal/prot buildzie w arms/furry.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 01:14 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Może ktoś zapodac jakimiś fajnymi brońmi do DW dostępnymi na nieskich levelach w outlands ?


uhh zalezy co rozumiesz przez niski level.

lev 65 http://wow.allakhazam.com/db/quest.html ... ocale=enUS
Polecam sztylet do offa albo fist do maina.

Mana Tomba
http://www.wowhead.com/?item=25943 Main Hand
http://www.wowhead.com/?item=25952 Off Hand

Auchenai Crypts
http://www.wowhead.com/?item=25964 MH

Wanted Q w Nagrand(Dun the Hungerer)
http://www.wowhead.com/?item=25773
http://www.wowhead.com/?item=25772

No to tak do 66 mysle

Potem Sethekk Halls i CoT:Thrall


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 08:11 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):
Dana napisał(a):
No niestety Feral Drudy tankują lepiej niż Wariorzy, Paladyni w sumie też.

Threat generation Warriorów poszedł do piachu razem z normalizacją rage.

Przynajmniej 60-70. Bez full prot nie ma co podchodzić.


A co ma threat gen do rage gen? jesli klepei cie boss to masz rage od groma stale. Misiek i pala tankujacy maja talenty do threat i skille o podwyzszonym agro, warrior bez prot nie. Nie spodziewaj sie ze będziesz lepeij tankował od miska czy paly w fekal/prot buildzie w arms/furry.

Hmm w moim przypadku tankowanie bosa to jest jak deser - przyjemnosc, pikus :)

A na packach to niestety tego rage'u brakuje. I to juz nie chodzi o to, czy sie daje rade trzymac aggro czy nie daje, bo jak ktos ma paluchy zwinne jak chinscy farmerzy przy wpisywaniu nazw swoich charakterow :d, to sobie poradzi :) Problem jest taki, ze paladyn i drut maja znacznie latwiej. Wielu pisze, ze z nimi jest po prostu light'cik, a z warriorami to bardzo czesto, wszyscy musza byc kumaci, nie spiacy, bo jeden blad i wipe. Przy warriorze najczesciej, ten musi tego bic, tamten tamtego itd., a przy pala / drucie wszyscy nawalaja wszystko. Warrior jest zle skonstruowany. Paradoksalnie w endgame pewnie bedzie normalnie, ale ogolnie funkcjonowanie wara jest troche smieszne.

Juz nie wspomne o tym, ze przy levelowaniu, wszyscy sobie biora buildy jakie chca, a warrior tak naprawde, zeby nie wyrwac sobie wlosow z glowy musi choc troche walnac w prot. (zwlaszcza jak sie gra nie ze "swoimi")

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 09:35 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
zeby nie wyrwac sobie wlosow z glowy musi choc troche walnac w prot. (zwlaszcza jak sie gra nie ze "swoimi")
włosy mam, 11 w prot też ale tylko dla Last Stand do późniejszego PvP. Nie zmieniałem builda od grudnia chyba - nie mam żadnych kłopotów bez defiance czy co tam masz właściwie na myśli. paczki nie utrzymasz jak każdy nawala. przypomnij sobie np BRD i trzy fireguardy jak miałeś lvl 55. Czy mogleś utrzymać je na sobie jak każdy w nie nawalał byle mocniej ? to było pewnie ze dwa lata temu czyli przed zmianami

Piszesz o lvlach 60-69 czyli lvlowaniu - możasz napisać jakie masz kłopoty bez protection bo nie bardzo czaje.

Gra się lajtowo, właściwie kwestia dobrania odpowiedniego lvlu do zadania i jest kupa funu.

BTW. strasznie mi szkoda tych wszsytkich ludzi którzy robią pierwszych dwóch bosów w BF i to koniecznie w 20 minut a potem szybko resetuja i tak 100 razy dziennie. Chyba za mało trolowali z nudów na 60 w Orgrimarze :wink:


_________________
psn

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 11:30 
Cytuj  
Hmm ja do 67 7 lvl mam cale 2 pkt protection w tactical mastery, wiekszosc drzewka to furry. Do instance lazilem ze znajomymi i to kwestia ludzi z ktorymi grasz. Bo nawet jakbys byl full protection to niektore klasy moga tak nukowac, ze i tak sciagna z Ciebie agro. No i podsawa dac z 5 sekund warriroowi zeby walnal te 2 sundery. I bez problemu robilismy Blood Funace gdzie party mialo 60-61 lvl, calu underbog z party na 62-63 lvl.
Polecam branie do party paladyna - z BoS to jest totalny easy mode w tankowaniu. Jeszcze mi nigdy nie sciagneli agro jak paladyn rzucal BoSa na dps klasy.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 14:47 
Cytuj  
Desh :) tu nie chodzi o problem typu nie da sie, a raczej o problem, ze ludzie ktorzy normalnie przy tankujacym druidzie nukuja wszystko na maxa, przy warriorze musza sie oszczedzac bo inaczej aggro.

Jasne, teraz mozna rozkminiac czyj to problem (i zapewne dojdziemy do wniosku, ze to problem reszty grupy ;) ), ale niemniej ja jestem niepocieszony :)

W zasadzie to chodzi mi bardziej o ogolne aggro warriora bez rozrozniania na buildy, bo tak jak Pio napisal, nawet na full prot, party przyzwyczajane do nukowania wszystkiego na maxa (wiem, zle party ;d) bedzie to aggro non stop zabierac, a druid na przyklad da rade. I szczerze mowiac nie bardzo widze, dlaczego np. druid ma miec taki easy mode w porownaniu np. do fury warriora.

Gdyby wszyscy mieli takie aggro jak warrior to moze i bym nie marudzil ;)


Posty: 24
Dołączył(a): 12.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 14:49 
Cytuj  
Witam
Gram paladynem i mam zamiar zrobic sobie alta warriora dwarfa jaki jest dla niego najlepszy tank build? Przepraszam jesli bylo juz takie cos ale jestem zielony w tej klasie
Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 19:12 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Desh :)
w sumie to musze przyznać Ci całkowitą racje bo rola woja nie jest juz taka oczywista w party of 5. czesto jest tak że właściwie to nie wiadomo kto ma tankować a kto być dps - tank to pet, druid czy warrior a czesto warrior robi lepszy dps niz można sie spodziewac)

ale mi to nie przeszkadza, wole być w prostych instansach dps niż tank a tak zawsze byłem tank :P
bycie tankiem to ciężka robota i właściwie prot build a tak masz pvp, dps, luzy i jeszcze potrzebny jesteś w rajdzie - na jednych gratach i buildzie :P


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 10:57 
Cytuj  
Problem jest w tym, ze warek dostal nerfa a inne klasy buffa. Pozatym pokutuje magia wielkich liczb. Malo kto sie liczy z tym, ze nie nalezy nukowac wszystkiego jak leci. Dodatkowy element to to, ze wszyscy prO gamerzy zapomnieli jak sie gra w 5ppl party. Przyzwyczajenia z sholo/strat gdzie w epiksach nikt nie patrzyl na tankowanie/agro powoduja taki styl grania a nie inny. A to juz nie jest strat/sholo ani nie jest to raid gdzie jak ktos cos zwali to pozostale 39 osob podciagnie i jest jak jest :P

Anyway gram arms, ale po tym jak dalem 14 pkt w prot (tact mastery, imr bloodrage, 10% ac z itemow, last stand i 3/3 defiance) gra mi sie lepiej. Ale i tak naprawde wole jak druid tankuje trash a ja sobie z toporkiem latam i wyciskam ~30% dmg done :P

Ps. A jeszcze warto przyjrzec sie dmg jaki robi tank warrior i tank druid :P Tank ~10-13%, Druid ~30%... Nic dodac nic ujac. Choc nie zmienia to faktu, ze warek jako tank jest lepszy na bossach bo sie go o niebo lepiej leczy :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 11:08 
Cytuj  
wystarczy nie brać druida do party i grać z kumplami :P

Warrior - tank/dps
Mage - dps + triki
Priest - Area Heal
Szaman - WF

Rogali bym ignorował, hunterów nie lubie bo ciągna moby do tyłu i trzeba biegać za dużo :P - piąty to chyba:

Druid - tank na trashu i Heal
Pala - nie wiem jak z DPS ale gram troche z kolegą na lvl 69 (zrobił lvl 60 w 5 dni i 24 godziny :P ) i leczy jak priest ale bez area heala

troche współczuje rogalom bo niby woj taki biedny al eco taki rogal teraz ma robić w tej grze ? ambuszować afk casterów ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 11:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Pala - nie wiem jak z DPS ale gram troche z kolegą na lvl 69 (zrobił lvl 60 w 5 dni i 24 godziny :P ) i leczy jak priest ale bez area heala


paladyn pojedyncze cele leczy chyba nawet lepiej niz priest, nie bez powodu w akcji "onyxia 3ppl boss" (ludzi na 60lvl) sklad "rajdu" przedstawial sie: warrior+paladyn+hunter. Poza tym paladyn takze swietnie tankuje trashe - range taunta (wtf!). Generalnie w 5ppl instance czuje sie czasem jak piate kolo u wozu, ani dps, ani specjalnie dobry tank na 3-5 mobow.

Niestety ludzie bez MT targets nie ogarniaja juz idei bijemy jeden cel, co jest wskazane gdy tankuje woj, zreszta co sie im dziwic gdy nie musza tego robic przy druidzie/paladynie. Nawet specjalnie nie cwaniakuje bo dojada w wniosku ze po cholera maja sie szarpac z jakims mamroczacym warriorem - wezmy sobie druida. :-)


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 12:49 
Cytuj  
jako ze zastanawiam sie nad altem warkiem chcialem sie zapytac jak wyglada sytuacja warka obecnie bo :
do tej pory robiac glownie 5ppl inst warek byl 1 raz w grupie ( bo sam ja organizowal ) ;
i cos mi sie wydaje ze od TBC warek ma jeszcze gorzej na zalapanie sie do party po stronie hordy . pala tankuje calkiem calkiem i bufnie to to
i podleczy jak przycisnie mob .
chyba ze isc w strone fury/arms i nastawiac sie na dps ?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 12:59 
Cytuj  
Ja wychodze z zalozenia, ze jak party nie potrafi grac to i tankujacy druid czy paladyn na nic sie zda. Osobiscie all preQ i instancje na klucz do Karazhan robilem niemal zawsze w tym samym skladzie i praktycznie nigdy nie mialem problemow by kontrolowac grupe mobow. Grunt to mowic (czy markowac znacznikami) ktorego moba maja bic. Z czasem przy tym samym party nie trzeba juz tego robic, bo ludzie zwyczajnie sami wiedza juz co bic.

No i wazne by nie bac sie krzyknac "dajcie mi 5sek" czy "teraz bijcie". Te kilka sekund nikogo nie zbawi, a ze spokojem mozna zbudowac agro na grupie mobow.

Chyba jest tak jak ktos tutaj juz wspomnial - ludzie nie potrafia grac 5ppl. Trzeba ich na nowo uczyc. :) Jesli nie teraz to na heroic nuke roznych celi bedzie kosztowal wipe.


_________________
Tank z powolania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:02 
Cytuj  
robie ostatnio fast runy w BF, juz mam dość questów i chce mounta :P

party dostaje 10-30 secund po ogłoszeniu że szukam - jak w party jest dwóch warriorów to idzie najszybciej.

bardzo podoba mi się warrior, uważam że jak zwykle jest to klasa która może dostarczyć najwiecej funu z gry :wink:

nawet przez chwile nie myślałem że tesknie za którymś z charów o innej klasie :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.