mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 09:52 
Cytuj  
2540 napisał(a):
moim zdaniem kombo talent cb+preparation jest najlepszy dla dagger rogue jak i dla sword.


to tylko twoje zdanie ;P, wiekszosc uwaza inaczej :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:02 
Cytuj  
redlum napisał(a):
to jaki to ma byc combat sword rogue?


http://wow.allakhazam.com/profile.html?61771

Tu masz fajny profil jakiegoś wymiatacza w combat / assasination ze strasznym sprzętem (link z tematu: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16228&start=0).


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 01:08 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19896

http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=463

No normalnie, widzieliście to w akcji? zmienia Cie w "kotecka" :P Staram sie to dorwać, ale... dropuje strasznie kiepsko...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 16:14 
Cytuj  
Ja troche z innej beczki.....na 60 lvl jakich używcie trucizn i czy używacie inne na inna klase..


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 16:19 
Cytuj  
DAro napisał(a):
Ja troche z innej beczki.....na 60 lvl jakich używcie trucizn i czy używacie inne na inna klase..


ja uzywam w MH Crippling a w off w zaleznosci od nastroju:
- Instant (najczesciej)
- Mind-numbing
- Wound


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 17:38 
Cytuj  
Crippling w off hand, w main hand instant

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 19:38 
Cytuj  
Jak jestem w AB to na oba laduje crippling.
Jak klepie mobki to zazwyczaj w ogole albo instant (m-numbling na casterow - najslabszy, zawsze zwiekszy czas do takiego, ze wystarczy na kicka).
Czasem do PvP wkladam jeszcze deadly dodatkowo.


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 21:15 
Cytuj  
lololo ;p postaw na duel sword rogue combat 31( jak tam ktos podal link do profilu) i sword rogue 21/5/25 z podobnym skillem itemami itp ... combat 31 mozesz wygrac raz na 6minut a co jesli ktos rzuci na ciebie stuna blinda sleepa charma sheepa ?:Q(gdy ty sobie wlaczys adrenalinke ?) pozatym reszta rzeczy wiec prawie nie przydatna za to 21/5/25 masz podwojny vanish cb blind evasion przy czym jestes praktycznie nie do trafienia gdzy wlaczas evasion + ghostlystrike. pewnie i takto skrytykujecie i wogole ale kij w to ;p
@redlum
skoro juz sie tak uparles/uparlas na sword combat rogue to sobie pograj takim buildem predzej czy pozniej i tak przezucisz sie na 21/5/25 ;q

a skoro sword rogue nie opiera sie na stunlocku to na czym ? ss +ss+ss+ss+ss+ss+eviscerate+ss.............................+ss+ss+ss.............+eviscerate ???

co do trucizn to chyba jak kazdy main-hand zwalniajaca ;p off roznie jak na casterow to spowalniajaca rzucanie czarow , na rogue uzywalem do offa dot dmg ale sprawdza sie tylko na bgsach solo mozna sie troche przejechac ; P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 21:30 
Cytuj  
Widac że nie grałeś wogóle takim buildem. Combat / assasination ma swoje niepowtarzalne zalety - podciąga dps do niebotycznych rozmiarów. Jeśli do tego masz dobry sprzęt (czytaj 2 dobre miecze, bo to jest build na miecze) to naprawdę jest świetny. I nadaje się zarówno do PvE jak i PvP.

CB / Preparation też jest dobry, ale sprawdza się raczej w PvP (moim zdaniem). Grałem nim trochę i uważam, że lepszy jest 30/8/13. I dyskusję na ten temat juz przeprowadziliśmy chyba?


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 21:55 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
I dyskusję na ten temat juz przeprowadziliśmy chyba?


nie ja z toba nie prowadzilem zadnej dyskusji tym bardziej na temat buildu rogue.

pozatym tak jak tlumaczylem co sie stanie jezeli po uzyciu adrenaliny ktos cie zatrzyma blind , sheep , sleep , itd jak pisalem moj post wyzej masz cooldown 6minut twoja najwieksza bron zostala zuzyta no moze nie najwieksza ale pocos sie daje te 31pkt. pozniej musisz sie napocic aby z kims wygrac. w cb preparacja walka swordami wyglada calkiem rozowo chep shot + ss + ss +cb + evi .. blind preparation +cs + ss +ss +cb+evi jak kolo nie lezy juz na deskach lub uzyl potionka powtarzasz sekwencje bez cb. to oczywiscie taki sproszczony sposob uzycia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 22:02 
Cytuj  
2540 napisał(a):
nie ja z toba nie prowadzilem zadnej dyskusji tym bardziej na temat buildu rogue.


Nie mówię, że z tobą tylko że ogólnie. Jedynakiem jesteś? Przeczytaj, bo dyskusja jest długa.

2540 napisał(a):
chep shot + ss + ss +cb + evi .. blind preparation +cs + ss +ss +cb+evi jak kolo nie lezy juz na deskach lub uzyl potionka powtarzasz sekwencje bez cb.


Można taki build znaleźc na każdej stronie o WoW. I już też o nim pisałem. I twierdzisz że w tym przypadku nie ma bata? A co jak nie trafisz z Evi CB? Albo CS? Albo gośc użyje na tobie dot-a i nie zrobisz vanisha? Albo jak użyje trinketa? Albo jak Cię przykuje do ziemi siatką? I co Ci daje Preparation jak ma 10 minut cooldown? Takie rozważania pt. "Mój build jest najlepszy" to każdy ma. Fakt jest taki, że każdy jest dobry i idź stąd.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 23:14 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
2540 napisał(a):
nie ja z toba nie prowadzilem zadnej dyskusji tym bardziej na temat buildu rogue.


Nie mówię, że z tobą tylko że ogólnie. Jedynakiem jesteś? Przeczytaj, bo dyskusja jest długa.


poczatek poprzedniego posta kierowales bezposrednio do mnie wiec stwierdzilem ze kierujesz calosc skoro tak skladasz zdania to wybacz nie moja wina.

generalnie chodzi mi oto ze przy buildzie 21/5/25 masz wieksza mozliwosc na wygranie walki jak ci wlasnie nie wejdzie evi cb itp
nie dziwie sie ze taki build mozna znalesc na kazdej stronie o wow bo widocznie jest najlepszy no ;p co tu sie rozpisywac. ^^

preparation fakt ma 10min cooldown ale za to cb nie ma 3 minut vanish 5 itd kumasz ?

a takie odsylanie mnie do poprzednich stron czy cos to mozesz sobie wsadzic, naucz sie uzasadniac swoja wypowiedz ;p bo odeslac to kazdy glupi potrafi

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 00:42 
Cytuj  
2540: czytales moje pierwsze pytanie?

pytalem o build na szybkie levelowanie

z takim buildem jak mi podales - bedzie efektownie ale nie efektywnie

teraz na 39 lev biegam od moba do moba 2 levele wyzszy i bije bez przerwy nie zatrzymujac sie

otwarcie z cheapshota +slice and dice - zanim sie obudzi to mu zostaje malo HP - dobijam i nastepny...

juz nie moge sie doczekac na Slice and Dice Rank2 ... :)

w PVE solo Evi prawe wcale nie uzywam - bo za 2 nie ma co odpalac - a do 3 to bardza zadko mob przezywa...

jak dla mnie ten buid sie podoba - nie trzeba stawiac na jakies mega bronie - damage glownie jest zadawany przez Normal atack + 2-3 SS
jak szukam broni to raczej patrze na DPS a nie sredni dmg broni


PVP - ostatnio troche meczyl mnie rogue 41 lev(dagger) - raz mnie zaatakow jak mialem 50% zycia i moba na karku i go zabilem (zaden crit mu nie wszedl) - kolejny atak to byla egzekucja - ambush crit za 600 backstab crit za 400 - gourga - evi (zanim sie kapnalem ze to cos sie na plecach pojawilo - bo bilem moba) - to juz nie zylem...

warka na podobnym levelu - to biore na wymiane ciosow + torche stun-u (gourge + kidney shot)

z priestem jest najgorzej - jak go nie zabijesz odrazu - a masz cooldown na sprincie - to przegrales - caly czas bedzie sie trzymal na odleglosc i rzucal doty...


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 08:22 
Cytuj  
redlum napisał(a):
z priestem jest najgorzej - jak go nie zabijesz odrazu - a masz cooldown na sprincie - to przegrales - caly czas bedzie sie trzymal na odleglosc i rzucal doty...


no i jak nie masz Cripling na broni/broniach to wtedy jest ciezko wogule z pirstami na wyzszych lvlach jest ciezko zaduzo rzeczy ich leczy ;p
ale jak bedziesz mial zawsze Cripling to juz nie bedzieszz mial az takich duzych problemow.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 09:12 
Cytuj  
Naucz sie grac :|

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 11:55 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Naucz sie grac :|


to bylo do mnie?

wlasnie sie ucze - mam dopiero 39 lev

opisalem z czym mam problemy a z czym nie...

wczesniej to widzialem od strony Priesta - jak przezywalem pierwszy atak to fear+dot i w nogi - i trzymas sie na dystans - jak mial cooldown na sprinie to raczej wygrywalem - a jak nie - to juz bylo bardzo ciezko...

Fabianek:

taki build jest spoko - ja zaczynalem od Improved SS - a potem poszedlem w Assassination - na jakims 25-27 lev zrobilem zmiane talentow na Combat - a teraz na 39 lev mam 30 talentow w combat - ale mozesz potestowac samemu


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 12:10 
Cytuj  
redlum napisał(a):
taki build jest spoko - ja zaczynalem od Improved SS - a potem poszedlem w Assassination - na jakims 25-27 lev zrobilem zmiane talentow na Combat - a teraz na 39 lev mam 30 talentow w combat - ale mozesz potestowac samemu


hehe ja mam rogue na lv60 i chyba przetestowalem wszystkie sensowne buildy na wlasnym rogalu ;-) teraz wrocilem do 21/8/22 bo do mc tym gimpem nie chodze a na pvp z daggerkami potrafi milo zaskoczyc :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:10 
Cytuj  
Nie redlum, nie do ciebie, do ow mastaha ktory postnal powyzej mojego poprzedniego posta :|

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:18 
Cytuj  
Combat... No tak - na AB zazwyczaj sie w kilku atakuje albo w kilku broni - wtedy combat naprawde pokazuje swoje oblicze - maszynka do zabijania, nie ważne, czy stoisz przed czy za kolesiem, wpadasz na przeciwnika i go zabijasz - dmg wyciągasz jak na mobach i co tu dużo gadać - miło mnei ten build zaskoczył jak ostatnio wlazłem na AB. Tym bardziej, ze mozesz śmiało atakowac warków, Adrenaline Rush to piękna sprawa na tych plate.

@2540 - ten Twój "najlepszy" build jest dobry pod solo PvP - mnie denerwowało w nim to, że musiałem kombinować "od tyłu" - a na BG mało kto stoi i czeka, w dodatku jak nie wejdzie crit z ambusha to bieda straszna, ale jak sie widzi pijącego clothera z mniej niż 75% życia, to wiadomo, jak przebiegnie walka :D

No i nie gadaj, że to najlepszy build, bo tak nei jest. Najlepszy build to ten, w którym najlepiej sie czujesz, najlepiej Ci idzie, masz go opanowanego. Najlepszy dla Ciebie ofkorz i nie próbuj nikogo nawracać na "jedyną słuszną drogę"


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:34 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
@2540 - ten Twój "najlepszy" build jest dobry pod solo PvP - mnie denerwowało w nim to, że musiałem kombinować "od tyłu" - a na BG mało kto stoi i czeka, w dodatku jak nie wejdzie crit z ambusha to bieda straszna, ale jak sie widzi pijącego clothera z mniej niż 75% życia, to wiadomo, jak przebiegnie walka :D


Jego build jest na swordy, nie na daggery. Więc grasz CS, SS, SS, Gouge, CB, Evi, Preparation, Vanish, CS, SS, SS, Gouge, CB, Evi. Ale to jest tylko teoria. I faktycznie jest irytujący. Coprawda znam kilku gości którzy tym grają, ale też się wycofują po zmianie szybkości broni przy instant attack. A build który masz na myśli to 30/8/13 <- ten jest na daggery.


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.