mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 11:54 
Cytuj  
ech naawet zakladajac ze mam obowiazek czytac forum us blizza to znalazlem ten topic i NIE MA TAM SLOWA O BANACH tylko o warningach na ktore mozna /spit


mysle ze teoretycy niech zostana przy teorii a ludzie ktorzy wola praktyke od teorii wiedza jaka jest rzeczywistosc i jak sprawa wyglada naprawde

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:08 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Mysle ze teoretycy niech zostana przy teorii a ludzie ktorzy wola praktyke od teorii wiedza jaka jest rzeczywistosc i jak sprawa wyglada naprawde


Taaak ty wiesz......
/respect


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:14 
Cytuj  
[ciach] nie chce mi sie flameowac z teoretykami

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:30 
Cytuj  
boże jaki przygłup.... rence normalnie

warning to ostrzeżenie
ostrzega się przed czymś
Jak myślisz przed czym ostrzega taki warning... myślisz że GM się pofatyguje do domu gracza i da mu klapsa, czy wlepi suspensa na tydzień czasu by niegrzeczny chłopiec miał czas zajrzeć do słownika wyrazów obcych i zerknąć pod pozycję "fair".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:43 
Cytuj  
Na kanale polska jakis gosc bardzo wesolo obrazal zydow(wogole mial nick cyklonbdiler czy cos) Poslalem ticket i o ile wiem mial z miejsca zawieszone kilka dni konto i zmienili mi nicka.Ppotrafia zawiesic konta prawie calej gildi po przylapaniu ich na wykorzystywaniu jakiegos exploita z pullowaniem w mc(najpierw dostali ostrzezenie ale wymyslili troche zmodyfikwoana odmiane i sadzili ze sa skoro ostrzezenie bylo za co innego to nic im nie zrobia) Widzialem tez ze za pisanie na forum zbyt napastliwych postow domagajacych sie czegos, stawianie zadan grozenie itp mozna po kilku ostrzezeniach zarobic czasowego bana. t
Wczroaj zaraportowali goscia ktory korzystal z jakiejs komedny /script blabla bla aby po wzieciu flagi w wsg teleportowac sie do wlasnej bazy. Zaloze sie ze dostanie bana .

Nie patyczkuja sie z ludzmi a wrecz sa szczesliwi jak moga pokazac jak dbaja o to aby wszystkim gralo sie dobrze. OWszem taki gosc przy kazzaku najpierw dostanie ostrzezenie ale jak to sie powtorzy zawiesza mu konto.

Beda mieli jednego wkurzonego klienta ktory lubi psuc zabawe innym i swoim zachowaniem moze zniechecic kogos do gry albo cala gildie opisujaca na forum jaki blizz jest beznadziejny iz mimo ze czegos zabrania to nic nie robi.


Ostatnio edytowano 30 cze 2005, 14:12 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:46 
Cytuj  
oni nie dostaja bana tylko bliz im zmienia nicka. taki delikwent loguje sie i ma zmieniona nazwe postaci.
ludzie nie widza to im lżej. tak zmieniaja bez konca az towazystwo go juz zgubi :D


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:53 
Cytuj  
Ticket nie dotyczyl tylko nicka ale obrazania innych narodowosci jak i wogole ludzi na kanale i nie daje glowy ale inna osoba ktora tez wyslala ticket mowila mi ze zawiesili mu konto .
Huragan jak chcesz udowodnic jak dziala blizz to mam pomysl. Jak to miales juz w zwyczaju stan w orgri i obrazaj rumunow twierdzac ze to sami zebracy a ja napisze ticketa . Poczekamy an reakcje i powtorzymy cala operacje kilka dni pozniej

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:56 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ticket nie dotyczyl tylko nicka ale obrazania innych narodowosci
ale ja nie pisze że ma złego nika. poprostu zmnieniaja i innym sie wydaje ze kolesia nie ma


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 13:57 
Cytuj  
No wlasnie chodzi o to zeby ktos WYSLAL ten ticket. Bo jesli to klientom nie przeszkadza to po co ma przeszkadzac GM'om.
Ale jesli ktos zreportuje (niezadowolony klient, ktory jest przyslowiowym "panem GM'a") to leca bany, proste.

To tak jak z tym Bushem Huragan dopoki on sam cie nie pozwie to sad ma to w dupie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Vercin napisał(a):
Ticket nie dotyczyl tylko nicka ale obrazania innych narodowosci
ale ja nie pisze że ma złego nika. poprostu zmnieniaja i innym sie wydaje ze kolesia nie ma

Nie wiem moze on dopytal sie gma bo ja podziekowalem tylko ze sie zajma sprawa . Inny koles spamowal kanal haslem "vercin to debil " i tak samo krzyczal "i tak mi gowno zrobia wyslij ticketa dadza mi ostrzezenie" No to napisalem ja i chyba ktos jeszcze ze spamuje kanal i obraza innych( zaczal sie wtedy bac i meczyl mnie na priv czy wyslalem i ze to nieladnie donosic bla bla) Wycofalem ticketa ale chyba poslal ktos jeszcze .Reasumujac nie widzialem go ostatnio...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No wlasnie chodzi o to zeby ktos WYSLAL ten ticket. Bo jesli to klientom nie przeszkadza to po co ma przeszkadzac GM'om.
Ale jesli ktos zreportuje (niezadowolony klient, ktory jest przyslowiowym "panem GM'a") to leca bany, proste.


to co moze ja mam sie poskarzyc na non life kids ze farmuja mi kazzaka i to powoduje ze jestem niezadowolonym klientem i nie moge go zabic? przeciez gm czytajac ticket by padl ze smiechu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:26 
Cytuj  
Fabianek jestes mistrzem w zmienianiu tematów które ci nie pasują :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:30 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To tak jak z tym Bushem Huragan dopoki on sam cie nie pozwie to sad ma to w dupie.


LOL.. jednak nie kumasz nic z wolnosci slowa :) Za bardzo jestes przesiakniety naszym powalonym prawem :>
Zrozum, w USA wolno ci mowic co sie chce, mozesz obrazac osobe publiczna jesli ci sie nie podobaja jej dzialania. Mozesz nazwac urzednika panstwowego kutasem i zlodziejem i nikt ci nic nie zrobi. Masz takie prawo zagwarantowane w Konstytucji USA.


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:31 
Cytuj  
o_o A w ktorym miejscu zmieniam temat? ironizuje sobie na temat pojecia "niezadowolony klient"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:32 
Cytuj  
Z tego co wiem kutasem tak, ale za złodzieja już byś płacił ogromne odszkodowanie.
[edit]-to do Huragana


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:14 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Z tego co wiem kutasem tak, ale za złodzieja już byś płacił ogromne odszkodowanie.
[edit]-to do Huragana


No pewnie zeby placil. Nawet za kutasa tez tylko zeby bylo trudniej je wyegzekwowac.

Huragan co z tego ze w konstytucji masz zagwarantowane ze mozesz "mowic co chcesz" co jest i tak niezupelna prawda. Kiedy naruszasz np. karte praw czlowieka (czy cos takiego), jego godnosc osobista, prawo do dobrego imienia, pogladow czy obrazasz jego narodowosc lub religie ? Myslisz ze w stanach to przejdzie. To jedz i obrazaj.
Milego odpracowywania odszkodowan w wiezieniu stanowym. :D
Przysle ci paczke. :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kilka dni temu moj kumpel dostal bana na 3 dni i zmiane nazwy gildii, bylo <Genocide>.


I na jaką nazwę zmienili ?
Czy sam mógł zmienić ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To tak jak z tym Bushem Huragan dopoki on sam cie nie pozwie to sad ma to w dupie.


LOL.. jednak nie kumasz nic z wolnosci slowa :) Za bardzo jestes przesiakniety naszym powalonym prawem :>
Zrozum, w USA wolno ci mowic co sie chce, mozesz obrazac osobe publiczna jesli ci sie nie podobaja jej dzialania. Mozesz nazwac urzednika panstwowego kutasem i zlodziejem i nikt ci nic nie zrobi. Masz takie prawo zagwarantowane w Konstytucji USA.


Im wiecej czytam Twoich postow tym bardziej wydaje mi sie, ze albo jestes ograniczony albo glupi.
Pierwszy raz uzyje ignore :o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:48 
Cytuj  
mnie to juz pare razay korcilo wcisnac Ignore - ale tego nie robie - bo zawsze mozna sie posmiac :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 15:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kiedy naruszasz np. karte praw czlowieka (czy cos takiego), jego godnosc osobista, prawo do dobrego imienia, pogladow czy obrazasz jego narodowosc lub religie ? Myslisz ze w stanach to przejdzie. To jedz i obrazaj.


LOL, nic takiego nie ma w Karcie Praw Człowieka :) Chyba nawet jej nie czytałeś :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.