mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 19:16 
 
Cytuj:
Na Ravenholdt codziennie gdzies sie mozna wpakowac na małe wojenki z ally, ktore sie pcha strasznie do Barrens


I nie tylko :D. Ale to prawda, tyle outdoor pvp nie bylo nawet na pvp.

Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z poziomu graczy (wiekszosci).
I nie mowie tu nawet o poziomie grania, ale wlasnie samych graczy :D
Niestety ale na pvp serwerach (a ja kocham pvp) nie ciezko jest sie nadziac na jakiegos rosyjskiego dzieciakama albo dzieciaka wogole, ktory ani slowa po angielsku, a co gorsza nie ma zielonego pojecia co, gdzie czym robi.
Tu tego jak narazie nie ma.

Co tez mi sie spodobalo na rppvp, to polacy. Jednak "rp" przyciaga tych starszych graczy z ktorymi mozna sie dogadac, pograc spokojnie, sensownie i po prostu fajnie (chociaz juz niektorzy mlodsi gracze zdazyli mnie nazwac pedalem i ciota :D za moj brak cierpliwosci do dzieci).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 20:50 
 
Ors napisał(a):
Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z poziomu graczy (wiekszosci).
I nie mowie tu nawet o poziomie grania, ale wlasnie samych graczy :D
Niestety ale na pvp serwerach (a ja kocham pvp) nie ciezko jest sie nadziac na jakiegos rosyjskiego dzieciakama albo dzieciaka wogole, ktory ani slowa po angielsku, a co gorsza nie ma zielonego pojecia co, gdzie czym robi.
Tu tego jak narazie nie ma.

Co tez mi sie spodobalo na rppvp, to polacy. Jednak "rp" przyciaga tych starszych graczy z ktorymi mozna sie dogadac, pograc spokojnie, sensownie i po prostu fajnie (chociaz juz niektorzy mlodsi gracze zdazyli mnie nazwac pedalem i ciota :D za moj brak cierpliwosci do dzieci).


haha

Mam miłe juz doswiadczenie z Venture, ktore mimo ze jest low/medium pop to jakos nigdy nie bylo problemu ze znalezieniem ludzi do party/raidu i co najciekawsze to jakos nigdy nie było problemu z instancjami mimo ze na poaczatku chodzilo sie w greenach, myslalem ze to normalne ale okazuje sie jednak ze wapniaki i ogolnie troszke powazniejsi ludzi od dzieciakow lepiej sobie radza :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 21:17 
 
Zychoo napisał(a):
Prozba do kogos kto gra po stronie hordy na Vek'nilashu i nie robil jeszcze Echeyakee questa. Mam straszna chrapke na ztamowanie tego kotka?
Dodam tylko, ze jest to quest w barrens na 16 level.
Jesli ztamuje bestie to prawdopodobnie bedziesz mogl ja przywolac jeszcze raz lub zrobic to po ponownym wzieciu questa. Nagroda jest moja dozgonna wdziecznosc i /hug za kazdym razem jak zobacze.

ponawiam prozbe.


_________________
Obrazek

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 22:14 
 
może jedna prośbę....


_________________
Obrazek

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 05:02 
 
prośba-groźba ;)
aaaaaaahahaha... nie mow ze grasz po stronie allych na vek'nilash i to Ty tam czekales (ally hunter 23lv) - dla beki zaczalem Cie atakowac (Meaculpa 14lv - shaman) :)

edit: przeczytalem Twojego posta na http://www.veknilash.com - jednak to nie Ty ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 06:49 
 
No to nie bylem ja, ale skoro jestes lvl 14 shaman to pewnie jeszcze nie zrobiles tego questa. ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 06:56 
 
Zychoo napisał(a):
No to nie bylem ja, ale skoro jestes lvl 14 shaman to pewnie jeszcze nie zrobiles tego questa. ^^

no wlasnie zrobilem na tym lv - po to tam bylem i dlatego sie spytalem czy to Ty :)

edit: co tak zescie sie uparli na tego kota?
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post6764
RUNwwsd ;d


Posty: 4
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 14:55 
 
Poszukuje chetny do zalozenia gildii na Boulderfist po stronie przymierza.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 14:57 
 
Wybrales wykurwisty topic :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 15:16 
 
Karoid napisał(a):
wykurwisty


Koledzy na podwórku nauczyli nowego słowa i trzeba było wypróbować?~~


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 21:27 
 
Karoid napisał(a):
wykurwisty


ja bym powiedzial zakaczysty:P ale ja to ja^^


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 21:36 
 
Zawsze taki offtop :P


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 00:03 
 
No i ponownie mnie utwierdzilo w przekonaniu ze horda na BG jest 100x lepsza, 10 WSG i tylko jeden przegrany, wiekszosc wygrana do zera, jak grałem ally to widzialem ze wszystkim zalezy tylko na hk i to mnie denerwowalo bo zazwyczaj przegrywalismy, zadnego zgrania, a na Ravenholdt po stronie hordy mimo ze random na BG to jest zgranie i efekty.
Nie wiem czemu tak jest ale jak dla mnie to super :)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 02:37 
 
embe napisał(a):
No i ponownie mnie utwierdzilo w przekonaniu ze horda na BG jest 100x lepsza, 10 WSG i tylko jeden przegrany, wiekszosc wygrana do zera, jak grałem ally to widzialem ze wszystkim zalezy tylko na hk i to mnie denerwowalo bo zazwyczaj przegrywalismy, zadnego zgrania, a na Ravenholdt po stronie hordy mimo ze random na BG to jest zgranie i efekty.
Nie wiem czemu tak jest ale jak dla mnie to super :)


ingame nick? :p

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 09:20 
 
embe napisał(a):
No i ponownie mnie utwierdzilo w przekonaniu ze horda na BG jest 100x lepsza, 10 WSG i tylko jeden przegrany, wiekszosc wygrana do zera, jak grałem ally to widzialem ze wszystkim zalezy tylko na hk i to mnie denerwowalo bo zazwyczaj przegrywalismy, zadnego zgrania, a na Ravenholdt po stronie hordy mimo ze random na BG to jest zgranie i efekty.
Nie wiem czemu tak jest ale jak dla mnie to super

Ja na defiasie gralem horda i tez najczesciej wygrywalismy, szaman niestety za szybko biega, a u aliantow dopiero pozniej druid ma wiekszy speed. Narazie mam 16lvl i idze mi wolno, ale juz niedlugo bedziemy was oprawiac :P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 09:32 
 
U mnie na boulderfist (bg 10-19 :E) jak byłem dwi na dwie gry przegrane. Z czego druga trwała ponad 50 minut, i na początku wygrywaliśmy ale potem (ok 40 minuty) to sie chyba im znudziło, bo horda zaczeła biegać nie po flage tylko po HK :E. ALe bylo fajnie nie powiem ..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 09:56 
 
boulderfist 39 lvl
wszystkie wsg wygranei wszystkie ab przegrane (15 vs 4 ^^)
i wogole ejst bardzo dobre ratio 52-48

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 13:17 
 
Cytuj:
Dzisiaj zacząłem grać hunterem i ten The Rake jest naprawde niezly , 1.2 Attack Speed robi swoje ^^

Ja chce go dla looka. Elo?

Cytuj:
Prozba do kogos kto gra po stronie hordy na Vek'nilashu i nie robil jeszcze Echeyakee questa. Mam straszna chrapke na ztamowanie tego kotka?
Dodam tylko, ze jest to quest w barrens na 16 level.
Jesli ztamuje bestie to prawdopodobnie bedziesz mogl ja przywolac jeszcze raz lub zrobic to po ponownym wzieciu questa. Nagroda jest moja dozgonna wdziecznosc i /hug za kazdym razem jak zobacze.


_________________
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 13:28 
 
Humara se oswoj, mi sie bardziej podoba

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 13:49 
 
W ktorym miejscu zychoo prosil o opinie na temat Echeyakee ?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.