mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:29 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://img253.imageshack.us/img253/6833/mitigationnx0.jpg

Dobry kawał matmy, trudno się na początku połapać w cyferkach. Ale można odrazu przejść do podsumowania :)


nie ma nic o tym ze feral druid sie leczy za crit klapsa co 6 sekund na 4% total hp (800 hp przy 20k hp pool, ktore tez moze critnac). nie ma nic o frenzied regeneration (2500 hp HOT). Nie ma nic o barskin i self healu na starcie.

kawal matmy fajny ale zbyt teoretyczny imo.

Deshroom napisał(a):
nie czaje. jesteś warriorem i bierzesz druida na tanka bo wolisz robić dps ?


Ni. Ja gram druidem. A za poświecenie warriora który idzie full prot to bym pomniki stawiał :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:42 
Cytuj  
Cytuj:
Ni. Ja gram druidem. A za poświecenie warriora który idzie full prot to bym pomniki stawiał :wtf:


1. tak myślałem. nie bardzo rozumiem po co się tu produkujesz - topic jest o Warriorze a nie o Druidzie.
od kilku stron wałkuje tu się dyskusje druid vs warrior która kompletnie mnie nie interesuje.
gram wojem i nie obchodzi mnie czy ktoś jest lepszy czy gorszy moge być nawet najgorszym noobem ale chce w topicu warrior czytac o warriorze

2. z tego co wiem żaden instance w TBC nie wymaga od woja prot. wiec sie nie wczuwaj

moim zdaniem lock ze scubem, mag w owca czy rogal z sapem bedzie lepszym dpsem w 5 osob niz warrior nawet jezeli liczby beda inne
jak juz ktos bierze druta za tanka to chociaz moze zrezygnowac z woja który nie ma żadnego CC


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:59 
Cytuj  
Deshroom ty sie obudz. Swiat poszedl naprzod a ty ciagle tkwisz w preTBC schemacie.

To ze ci "jakos" idzie to fajnie. Ale widac masz bardzo karne party, ktore czeka az zalapiesz agro na wszystkich mobach, bije tylko markowany cel i wogole wszystko jest cacy :D Niestety zycie bywa inne :P I argumnt "dobiez sobie party pod siebie" mi nie odpowiada.

A druid jest bardzo dobrym tankiem, do tego tankujac robi niezly dps. A warrior jako dps sprawdza sie bardzo dobrze. I liczby nie klamia. Ma tez CC, slabe, ale ma, bo teraz sie jak najbardziej fearuje w instach (ta, stara zasada ze w inst trzeba zdjac fear z paska jest juz g. warta), pozatym jak nawet zlapie agro z moba czy dwoch to nie zaboli go az task te kilka klapsow, a imo impr thunder clap daje spory dopal, bo praktycznie zmniejsza o 20% dmg mobow.

Generalnie powiem ci tylko ze w netherstormie wiekszosc bossow jest dps style friendly i bez defiance bedzie ci coraz gorzej. Ale jeszcze sie przekonasz :P Szczegolnie jak trafisz grupe, ktora jest przyzwyczajona do chodzenia z tankiem druidem.

Aha. A jako ze rozmowy sa o tankowaniu to mysle ze akurat driud tank, czy pala tank moze przedstawiac swoj pkt widzenia :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 11:10 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
"dobiez sobie party pod siebie"
ja tak nie napisałem :D "jakoś" też nie

nie bardzo czaje o co ci chodzi. gram w tbc i gra mi się świetnie
powiem w prost. TAK, wierze Wam że druid jest dużo lepszym tankiem niż warrior co nie zmienia faktu że to jest topic o warriorze, nie stwierdziłem tego osobiscie bo zawsze gram jako tank - wole prowadzić niz robić za przystawke

to tak jakby mag pisał w topicu o locku że jego owca jest lepsza od charma i że ma lepszy dps.
a co to kogo obchodzi jak gra lockiem a nie magiem

mnie naprawde nie interesuje czy klasa która gram jest super czy nie, wali mnie to

rozumiem że co Wy robicie teraz w TBC tymi warriorami ? robicie za DPS czy płaczecie bo drut zabiera wam aggro - bo teraz masa randomów jest feral


_________________
psn

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 11:20 
Cytuj  
Rowniez wole druida jako tanka, mamy staly sklad z ktorym chodzimy codziennie: priest, warlock, mag, druid, warrior, w tym warrior to ja i robie dps. Zrobilismy jak narazie wszystko z Alrcatraz wlacznie i problemow zadnych nie bylo, gra sie fajnie i wcale nie czuje sie gorszy z tego powodu ze drut sprawdza sie lepiej w 5 man :) Dps warka natomiast jest ok, zazwyczaj jestem pierwszy albo drugi, wrocilem juz z hit rating do poziomu "pre-bc" czyli 14% to hit (z talentami), crit rate jeszcze nie takie jak bylo ale niezle 27% w zerker, 1h axe z craftu sprawdza sie naprawde super http://thottbot.com/?i=54313.
Ogolnie jest tak jak napisal Kromer, gra sie zmienila i tyle :) dla mnie na lepsze bo zawsze wolalem dps niz tankowanie :)
btw zrobilem tez sobie Lunar Crescent i w sumie mozna powiedziec ze 2h fury nie jest takie martwe jak sie wydawalo, z crit rate buffnietym przez druida nie ma problemow z rage a crity z tego axe sa naprawde przyjemne dla oka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 11:52 
Cytuj  
@up
ok

jestem początkującym warriorem. chciałbym prosić o ocene buildu:

http://www.wowhead.com/?talent=TVMfdhioMcdwoVZfVzoh

zasada w gildii że ma być defiance :wink: ale build ma być pod PvP (taki lubie)


_________________
psn

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:27 
Cytuj  
Desh build ok poza jedna rzecza :) Zdecydowanie 1 punkt z imp discipline do imp shield block.

Block nadpisuje crusha wiec jeden wiecej block duzo daje w kwesti dam mitigation.

Jezeli chcesz miec koniecznie 42 w arms to lepiej wez toughness 5/5 zamiast shield specialization.

Reszta ok jak najbardziej.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:29 
Cytuj  
Ja latam sobie z takim:
http://www.wowhead.com/?talent=TVMcdAioM0dioVZf0t0h

1. imp thunder clap - ladnie sprawuje sie w PvP (boos na wszystkich mele klasach) a i w instach daje bonus
2. 2h spec - zawsze te 5% dmg wiecej ;)
3. nie mam iron will - nie jest to idealne w instach, ale filozofia jest taka, ze mam w koncu secound wind i kazdy stun = +10%hp
4. Nie mam impr. disciples - 20 min czy 30 min... who cares?
5. Toughness vs. Impr shield block - mam to pierwsze, ale nie wiem czy wobor jest az tak oczywisty, musze kiedys przetestowac, bo im iwecej czytam tym bardziej dochodze do wniosku ze 5% block > mitygation z bonusu (ofc do PvP pod 2h lepsze 10% armora imo).

Jakas wyrocznia nie jestem :P Ot taki build mi kiedys wyszedl i gra sie milo, zarowno jako dps, jak i jako tank.

Sprostowanie -> z tym blokiem to m.in. widac w Black Moras (CoT: Dark Portal). Na drugim bossie ponoc block ciosu = brak pozostawionego dota... Hm... moze cos takiego:
http://www.wowhead.com/?talent=TVMcdAioz0dioVZfVzoh


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:50 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Desh build ok poza jedna rzecza :) Zdecydowanie 1 punkt z imp discipline do imp shield block.

Block nadpisuje crusha wiec jeden wiecej block duzo daje w kwesti dam mitigation.

Jezeli chcesz miec koniecznie 42 w arms to lepiej wez toughness 5/5 zamiast shield specialization.

Reszta ok jak najbardziej.
no własnie nie jestem pewien Toughness jest troche bez sensu bo powiedzmy tak jak nasz MT ma 10k armora bez buffow to 5 punktów na 2% dmg ?
Z bloku chyba wiecej wyjdzie i jeszcze dostajesz rage :P

zastanawiam się czy nie mam ochoty na coś full prot. w sumie to wogóle nie mam czasu na PvP a graty mam cienkie aż piszczy. dorobie się to wróce do Arms. może taki ?
http://www.wowhead.com/?talent=LA0c0oZVZfVzsIMzfeot


_________________
psn

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:52 
Cytuj  
Desh generalnie 5% na block ciosu vs 2 % overal mitigation.
IMHO nie jest to az tak istotne.
Za to 1/1 imp shield block essential. To o 100% wiecej blokowanych crushy a to juz jest huge dam mitigation.

Edit: @down no juz widze...taki jak najbardziej ok :)

Co do up postu:

Srednio powiem wprost :)
Po pierwsze: wywal te Deep wounds :) Mozesz zapomniec o tab sunder z ta umiejetnoscia i awaryjnym CC itp.
Po drugie: IMHO o wiele lepszym wyjsciem o ile chcesz miec te punkty w arms jest wywalic devastate i vitality(ktore nota bene daje ci jakies 300hp ;)) i wziac Focused Rage 3/3 i toughnes lub anticipation 4/5 (1 z deep wound i 6 z vitality i devastate)
Focused rage daje ci duzo wieksze mozliwosci jak chodzi o rege = generowanie agro. Imp heroic + focus rage > devastate imho dopoki nie bedziesz mial godly dps wolnej broni a i wtedy daje sie spokojnie rade bez tego.

Wiec build 11/5/45 bym proponowal http://www.wowhead.com/?talent=TA0cZVZfyzsIMzfes
ewentualnie jeszcze imp bloodrage przesunac punkty do anticipation.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 12 lut 2007, 13:18 przez Rzezio, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 13:02 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Desh generalnie 5% na block ciosu vs 2 % overal mitigation.
IMHO nie jest to az tak istotne.
Za to 1/1 imp shield block essential. To o 100% wiecej blokowanych crushy a to juz jest huge dam mitigation.
jasne masz racje, ale zobacz ja ten build zmieniłem na górze i mam 15 w prot. zmieniłem link po 5 min.

w starym mam imp hamstring i nie mam imp thunderclap, ostatnio straciłem szacunek do pierwszego a drugi to mój podstawowy skill :P
olałem iron will i bardzo polubiłem disciplines - 20 min to prawie jak prep rogala a ostatecznie to dobre i do tankowania i do pvp

co do prot:
chyba jeszcze nie jestem gotowy, jak skończe questy czesac - pamietam że robienie q z prot jest dość czasochłonne.
dzieki za builda, zachowam :wink:


_________________
psn

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 22:35 
Cytuj  
W imp disciplines to co mnie cieszy, to nie az tak bardzo te -10 min cd, a 6 sec trwania.
przy 2h to poprostu czasem az nie zdazysz recklessnessem sie nacieszyc a juz koniec.
jak mialem imp bylem w pelni usatysfakcjonowany tyzme "trwaniem".

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 00:25 
Cytuj  
A ja odkryłem potencjał, niedocenianej chyba umiejętności "Slam" :)

Przynajmniej w obecnej wersji, nieprzerywalnej.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 10:18 
Cytuj  
ja tam slamuje non stop, oczywiscie mowie o grze na zwykle mobki.
jakos mi tak ten slam sie z ragem zgrywa ze mam 2 slamy, mortal, potem slam, zwykly hit po rage, mortal i znow 2 slamy.
ale takze przyznam ze dop w tbc sie slamem zainteresowalem i tez dzieki tutejszej dyskusji.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 12:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
eh, dzieki
troche sie posłamałem - zainwestowałem 21 pkt w arms, 5 w furry (to od criticali) i reszte chciałem wsadzić w protection

fajny jest tank zawsze bronie casterów w instance itd.
ale widze że to oznacza że bede chłopcem do bicia :har:

pogram tak jak planowałem a potem przy 50 lvl jak juz bede sie znał to się przetrenuje.

dzięki

ps. bardzo bym prosił o linki z przykładami buildów (po jednym a dobrym) do tank, solo, PvP. jak porównam to lepiej skumam
:wink:

:O normalnie Desh mnie zadziwiasz , bym nawet powiedział że to nie ty pisałeś ten post , przecież masz warka na 70-tym levelu ??:O

Co do warka to Mark powiedział jak to sprawa z nim wygląda nie da się w"wymiatać" i w PvP i w PvE chyba że jestes DD na rajdach w gildii.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:58 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Deshroom napisał(a):
eh, dzieki
troche sie posłamałem - zainwestowałem 21 pkt w arms, 5 w furry (to od criticali) i reszte chciałem wsadzić w protection

fajny jest tank zawsze bronie casterów w instance itd.
ale widze że to oznacza że bede chłopcem do bicia :har:

pogram tak jak planowałem a potem przy 50 lvl jak juz bede sie znał to się przetrenuje.

dzięki

ps. bardzo bym prosił o linki z przykładami buildów (po jednym a dobrym) do tank, solo, PvP. jak porównam to lepiej skumam
:wink:

:O normalnie Desh mnie zadziwiasz , bym nawet powiedział że to nie ty pisałeś ten post , przecież masz warka na 70-tym levelu ??:O

Co do warka to Mark powiedział jak to sprawa z nim wygląda nie da się w"wymiatać" i w PvP i w PvE chyba że jestes DD na rajdach w gildii.
niewiele się zmieniła moja teoria :D
myślę ze ten post ma jakieś 2 lata (był zapewne pisany na początku 2005)
znowu mam 5 w fury troche arms i reszte w prot 8)


_________________
psn

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 14:13 
Cytuj  
ja wykombinowalem taki build (dziwny troche) i teraz to testuje: http://www.wowhead.com/?talent=LNMczZVVuVtxoiuVo
w fury wszystko co potrzebne, w arms celem byl improved thunderclap, coby byc bardziej przydatnym w party (debuff calkiem efektywny) i anger management dla sprawdzenia na ile to pomoze z rage w dluzszych walkach. parry, imp charge i imp heroic strike tez nie zaszkodzi :)

btw jedyny chyba trinket ktorego uzytecznosc nadal jest b.wysoka dla fury warka: http://thottbot.com/?i=52783 , znam paru co go sprzedali "bo na mounta" zbieraja a teraz placza (na chwile obecna zdobycie go ponownie graniczy z cudem) :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 16:23 
Cytuj  
Bardzo podobny trinket leci bodajrze w Shadow Labirynt. Tez obniza agro, i to bodajrze na wszystkich mobach dookola.
Wiec niech otra lzy
http://www.wowhead.com/?item=27900


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 17:36 
Cytuj  
Jest tez jeszcze jeden z Q w Helfire chyba wiec nie ma co plakac :)
A w ostatecznosci Honored z CC chyba jeszcze jest trinket


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 18:35 
Cytuj  
Khazam napisał(a):
ja wykombinowalem taki build (dziwny troche) i teraz to testuje: http://www.wowhead.com/?talent=LNMczZVVuVtxoiuVo
w fury wszystko co potrzebne, w arms celem byl improved thunderclap, coby byc bardziej przydatnym w party (debuff calkiem efektywny) i anger management dla sprawdzenia na ile to pomoze z rage w dluzszych walkach. parry, imp charge i imp heroic strike tez nie zaszkodzi :)

btw jedyny chyba trinket ktorego uzytecznosc nadal jest b.wysoka dla fury warka: http://thottbot.com/?i=52783 , znam paru co go sprzedali "bo na mounta" zbieraja a teraz placza (na chwile obecna zdobycie go ponownie graniczy z cudem) :)
jak można mieć build bez Tactical Mastery :har:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.