mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 21:43 
Cytuj  
Czy ktos sie orientuje jaki ma cd trinket (70 lvl pvp) dla nas ?

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 23:48 
Cytuj  
2min

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 15:45 
Cytuj  
moze mi ktos powiedziec o co chodzi ze zjebanym bugiem po szarzy intercepcie ze wpadam pod teksture ? przejebalem dzisiaj przez to gowno 2 walki arenowe w sytuacji 2/1 wpadam pod ziemie i kumpel hunter w ap gearze poprostu jest ownowany przez druta

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 16:04 
Cytuj  
A to nie jest ten bug z dluuuga biala broda?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 16:32 
Cytuj  
nie wiem nie mam pojecia warriorem gram tylko pol roku moze ciut wiecej ale nigdy mi sie to nie zdazalo moze raz na ruski rok w ab a po paczu to sie nasililo przynajmniej kilka razy w tygodniu jak farmie elementale czy co kolwiek w wowie

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 09:55 
Cytuj  
tak sobie czytam ,czytam o tej dyskusji druta i warka - kto lepszy do tank....hehe moim zdaniem glownie ofc liczy sie skill. ale zalozmy ze ten i ten gra good to sklanial bym sie do warriora na tanka....--- imo defensive rating shield block itp wymiataja.... warek z defense jak ma okolo 550 to juz jest naprawde dobrze. co chwile leci mu parry block dodge---wiec tym,i skillami unika strasznie duzo dmg ... poza tym shield wall last stand zawsze ratuje dupsko jak sytuacja tego wymaga... aaa i ofc nie zapomnijmy o sunder armor co daje lepszy dmg na bossie lub mobkach elite malee clasom. moja oipinia imo warek>druid

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 10:36 
Cytuj  
wiesz możesz myśleć co chcesz, mnie się zawsze wydawało że droot to dupa bo nie woj, ale

jak zobaczysz druta z 15k HP w crap gearze z 30% crita, 30% dodge i kupa defensa który stoi posrodku 5 elitów na 70 które w niego walą nie myślac nawet żeby się odwrócić a on się smieje bo healer leczy go na lighcie - do tego jeszcze bedzie 2gi albo 3ci w dpsie nie jak prot woj na szarym koncu to może zmienisz zdanie :P

dobrze że chociaż potrafie zrobic 1szy DPS :P


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 12:34 
Cytuj  
Co za zmiana Deshroom :P . Mi nie przeszkadzają tankujący druci, tylko to że oni mają lepsze wersje naszych skilli... (cleave walące 3 moby dla przykładu) oraz lepsze wersje naszych talentów (talent ferocity - obniża koszty maul, swipe, mangle etc o 5 pkt. a nasz talent improved heroic strike, albo 12% do armora dodatkowo z itemow vs nasze 10%...). Wiem, że to są nieduże różnice, ale całość składa sie na to, że troche dupni jesteśmy w porównaniu do nich :( . Ciągle licze na to, żę blizz coś zrobi z warkiem, ale teraz patrząc wydaje mi się, że albo nie zrobi nic bo uważa, że nie jest to konieczne, albo że nie wiedzą co zrobić (na co by wskazywały niektóre blue posty na forum warków - nie polecam czytania go, bo się załamać idzie :P ).

ps. to nie jest whine na drutów tylko stwierdzenie faktów.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 13:59 
Cytuj  
W kwestii dyskusji warrior vs druid jesli chodzi o tankowanie...

2 tyg. temu poszlismy do Karazahn z prot warkiem i feral droodem. Do czasu encountera w Operze z Romeo i Julia nie bylo zle, ale dlatego, ze wszystko do tej pory ograniczalo sie do prostego tank&spank. Na Romeo i Julii niestety druid tank juz jest zdecydowanie gorszym pomyslem niz drugi warrior, czy to dps czy prot, chocby ze wzgledu na shield bash, ktory jest bardzo pomocny na tej walce.
Druid moze i ma duzo HP (ale warrior ma zazwyczaj tyle samo, lub minimalnie mniej), ale brakuje mu takiego +defense jak warriorowi, brakuje mu shield basha, block, mozliwosci uzywania potkow w czasie walk. Nie wiem naprawde nad czym tu toczyc dyskusje. Jak dla mnie zawsze warrior > druid, bo ma po prostu skille i umiejetnosci, ktore w momencie gdy caly raid krzyczy "Oh crap" moga uratowac przed wipem (Last stand, shield wall, stary dobry Lifegiving, etc.).

"jak zobaczysz druta z 15k HP w crap gearze z 30% crita, 30% dodge i kupa defensa" ile to jest ta "kupa"? :) I prosze pokaz mi takiego druida co ma takie statsy w crap gearze. Chyba "lekko" przesadziles.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 14:40 
Cytuj  
Druid fajnie tankuje kilku przeciwników.
Gorzej jednak wygląda sytuacja na bossach bo samo HP nie wystarczy.
Brakuje nam blocka, parry, defence jest dla druida zupełnie bezużyteczny.

Oczywiście wszystko da się zrobić, ale jeśli chodzi o tankowanie bossow to uważam że warrek jest lepszy.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 14:47 
Cytuj  
Nie wiem czy opis druta by Deshroom był przesadzony... A to co ty mowisz to tylko po częsci prawda. Może i druty nie może łykać potków (ma swiftmend - sry jak źle napisałem), ma mniej defense (nad czym można dyskutować), nie ma shield basha, last standa, shield walla - ale te skille są jedynie przydatne na bossy i jakie cd ma taki shield wall? Mówimy ewidentnie, że drut jest lepszy do 5 manów jako tank na tarshe, bo on wciska sobie tylko 3-4 buttony na zmiane i trzyma moby jak przyklejony, podczas gdy warek gimnastykuje sie jak szalony a moby ia tak uciekają (przeważnie). Ma znacznie wiecej hp (może cienkich drutów widziales) no i armor.
Ale i tak powinni drutow znerfic - chodzi mi tylko o miśka, że powinnien tankować przez threat a nie przez dmg.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 14:53 
Cytuj  
Zamiast nerfowac drida powinni buffnac warriora :P

Naprawde bym nie mial nic przeciwko jakby:
- zmniejszyli cd na swieta trojce do 10 min
- zmniejszyli cd na intercepta do 15 sec
- dali cleve na 3 moby

Pomarzyc sobie mozna :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 14:55 
Cytuj  
Cleave nie jest instant a Swipe jest, moge to sobie spamowac jak glupi :-]

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:04 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Zamiast nerfowac drida powinni buffnac warriora :P

Naprawde bym nie mial nic przeciwko jakby:
- zmniejszyli cd na swieta trojce do 10 min
- zmniejszyli cd na intercepta do 15 sec
- dali cleve na 3 moby

Pomarzyc sobie mozna :P


1 i 3 możliwe, ale jak by 2 dali to musieli by talent z furry usunąć :P , bo bym co 5s miał jako furry stun na 3s :) .

No, a te cleave to mogli by dać instant, bo skoro drut ma instant to why warrek nie może?


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:28 
Cytuj  
ogólnie do Panów powyżej.

nie przesadzałem z opisem ani troche, podkreślam że nie jestem jednym z płaczków warriorów i to że druid fajnie tankuje to tylko miło popatrzeć, nie czuje się ani słabym tankiem ani słabym dpsem.

prawdopodobnie na bossach czyli jednym mocnym mobie woj radzi sobie lepiej (nie widziałem jak druid tankuje bossów na 70)
ale na trashu który jest silny i mnogi na 70 druid wymiata aż miło, wojem nie zrobie nawet podobnie

jedno jest tylko ciekawe że druid tankując robi masakryczny dmg na trashu a warrior nie :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 17:28 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Zamiast nerfowac drida powinni buffnac warriora :P

Naprawde bym nie mial nic przeciwko jakby:
- zmniejszyli cd na swieta trojce do 10 min
- zmniejszyli cd na intercepta do 15 sec
- dali cleve na 3 moby

Pomarzyc sobie mozna :P


Lepiej żeby zrobili rollback z przed rage nerf (normalization).

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 19:39 
Cytuj  
Tłumaczenie: FURRY
A-FUTRZANY; PUSZYSTY;


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 13:03 
Cytuj  
no druid ok w zwyklych normal instancjach
ale nie potrafie sobie wyobrazic mt druida np w kara na princie ;) albo nawet pani maiden. druid jako ot za to sprawdza sie super- moze zajebiscie dmgowac jak trzeba do tego niezle tankujac.
tak samo w heroicach... niektorzy bossowie po prostu za mocno bija zeby drut to wytrzymal


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 16:17 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Tłumaczenie: FURRY
A-FUTRZANY; PUSZYSTY;


Fury raczej. :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 17:35 
Cytuj  
Nowai. Bargawowi chodzilo o to, ze polowa warriorow nie wie jakie sie nazywaja ich drzewka i non stop pisza 'furry'. Nie ma co sie dziwic, ze nikt nie reaguje na ich whiny~


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.