mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:37 
Cytuj  
Redlum - najszybszy build imho sprawdzony do grindu czyli zabijania mobow nonstop, najwiekszy exp/hr to ten z Osirica guide:

Grinding Build
Assassination Talents (24 points)

Improved Eviscerate - 3/3 points 30-32
Remorseless Attacks - 5/5 points 25-29
Malice - 5/5 points 33-37
Murder - 2/2 points 43-44
Ruthlessness - 3/3 points 45-47
Relentless Strikes - 1/1 point 48
Lethality - 5/5 points 38-42

Combat Talents (10 points)

Improved Sinister Strike - 2/2 points 10-11
Improved Gouge - 3/3 points 49-51
Precision - 5/5 points 52-56

Subtlety Talents (17 points)

Master of Deception - 5/5 points 12-16
Opportunity - 5/5 points 17-21
Improved Ambush - 3/3 points 22-24
Initiative - 4/5 points 57-60

polecam goraco, po 60lvl respect musi byc bo do PvP on sie nie zabardzo nadaje :)
(na koncu linijki z talentami masz zakres lvl na ktorym ich sie uczysz:)
Have fun !

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:47 
Cytuj  
30/8/13 tez jest nastawiony na walke "od tylu", jednak w przeciwienstwie do prepe builda mozna w sumie w 3 ciosach poskladac kazdego clotha (ambush, backstab, cb+evi 4 punktowe = malo ktory cloth zyje) jak i wiekszosc rogulcow

ale generalnie jest tak jak MacDwain napisal: najlepsze jest to czym ci sie najlepiej gra

mi osobiscie prepe build nie pasuje i uwazam go za kupe gowna, za to 30/8/13 jest tym co naprawde mi pasuje i lubie tym grac (bo moge lac mocno i w pvp i w pve i nie musze polegac na cooldownach [gotowe skile sa pomocne, ale nie sa konieczne]), no ale to w sumie tylko moje zdanie i moze jeszcze paru osob na tym forum ;)

prepe build jest do walki solo i raz na 10 min :P (PvP), gdyz ten build bez prepe w sumie nie istnieje, bo nie ma z czego bic ;P
natomiast buildy z seal fate lub combatowe moga w wiekszosc przypadkow spokojnie sobie radzic bez takich rzeczy jak AR czy CB (tutaj cd tylko 3 min, ale zawsze moze sie zdarzyc ze go brak, szczegolnie na BGs)

btw. branie na BG na klate warkow to nie jest najlepszy pomysl :D, wiekszosc warkow z ktorymi spotykam sie na BG wali z lapki po 1000 i scina mnie w 4 ciosach maks ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 13:54 
Cytuj  
Robus napisał(a):
btw. branie na BG na klate warkow to nie jest najlepszy pomysl :D, wiekszosc warkow z ktorymi spotykam sie na BG wali z lapki po 1000 i scina mnie w 4 ciosach maks ;P


Dokładnie. Musisz obejść i z ambusha walnąć. Combat też się sprawdza, ale jak wpadniesz w grupę i lejesz się kilku na kilku. Wtedy jest masakra, DPS jest gigantyczny.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:03 
Cytuj  
A tak wracajac do talentow to ja sie zastanawiam jaki power moze miec Combat rogue ale dagger 17/34/0 testowal ktos? bo przy odpalonym AR unlimited BS tez brzmi kuszaco strat CS, AR, BS, BS, KS, BS, BS, Gouge, Vanish, CS i stun lockujemy

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

A i jeszcze jedno probowal ktos builda z premeditation?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:14 
Cytuj  
testowalem preme

fany bajer, ale nie oplacalny i niestety robi sie straszny gimp po otwarciu
preme nadaje sie juz totalnie do 1vs1, i to walka musi sie zakonczyc momentalnie, bo dluzszej walki ten build nie wytrzymuje po prostu


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 52
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:18 
Cytuj  
Ja mam natomiast build 17/34/1. To jest build pod swordy. Do pve jest zajebisty :] , a pvp taki sobie. Ja tam sobie radzę :wink: Dwa git swordy i killujesz wszystko.


_________________
Say no more, what the fuck You waiting for?

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:20 
Cytuj  
Avalarion napisał(a):
Ja mam natomiast build 17/34/1. To jest build pod swordy. Do pve jest zajebisty :] , a pvp taki sobie. Ja tam sobie radzę :wink: Dwa git swordy i killujesz wszystko.


za duzo punktow ci wskoczylo ;P
chyba miales na mysli 17/34 :>, to jest rzeczywiscie fajny build pod pve, AR czyni cuda na encaunterach z kilkoma mobkami (AR + BF :D)
gralem tym buildem kuupe czasu, a lazilem z krol bladem i czyms tam jeszcze ;P + makro na zmiane broni (zawsze lepiej magusa otworzyc ambushem niz cheapem ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 52
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:24 
Cytuj  
Robus napisał(a):
za duzo punktow ci wskoczylo ;P
chyba miales na mysli 17/34 :)


łoj :) rzeczywiście miałem na myśli build 17/33/1 (w sumie ten 1 punkt mozna do wszystkiego dać :] ) A co do PvP to zawsze zaczynałem walkę od Cheapem.


_________________
Say no more, what the fuck You waiting for?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:26 
Cytuj  
Avalarion napisał(a):
Dwa git swordy i killujesz wszystko.

nawet bez git swordow masz duuuuuzy dps :)
Avalarion napisał(a):
A co do PvP to zawsze zaczynałem walkę od Cheapem.

a grindujac to nie? :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:28 
Cytuj  
Jakbyś miał szansę na crit w ambush jakieś 60-70% + Seal Fate 5/5 to zobaczyłbyś dlaczego się otwiera ambushem (zwłaszcza na szmaciarzach) :D.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 52
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:39 
Cytuj  
@ Fabianek
Czasami nie mam czasu, dać stealtha :wink:

@ whiteman
Grałem wcześniej buildem na ambusha (nie pamietam jaki był :] ) i doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie. Za łatwo szło :wink: :wink:. Teraz jest fajniej. Większa szansa, że mnie może ktoś pokonać. 8)


_________________
Say no more, what the fuck You waiting for?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:41 
Cytuj  
Avalarion napisał(a):
Grałem wcześniej buildem na ambusha (nie pamietam jaki był :] ) i doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie. Za łatwo szło :wink: :wink:. Teraz jest fajniej. Większa szansa, że mnie może ktoś pokonać. 8)


Respect :]


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:44 
Cytuj  
Avalarion napisał(a):
Czasami nie mam czasu, dać stealtha :wink:

to wtedy odpala sie blade furry 8) niestety teraz jest zbuggowane :evil:

a co do PVP, vs warek przy buildzie 21/8/22 ktory jest nastawiony na crity to jak go ubic czy jest inny sposob niz uzycie polowy lub nawet wszystkich cooldown skilli stun lockujac do smierci?

Pytam bo zadajac kazdego crita wbijamy sobie pokolei gwozdzie do trumny eh to enrage.

A i jeszcze jedno pytanko tymrazem odnosnie enchantow zastanawiam sie co nalozyc na swojego przyszlego lobotomizera (fakt jeszcze nie mam ale staram sie jedno av dziennie zaliczyc co by pomalu dobic do exalted) w gre wchodza 3:
- crusader -> wchodzi najrzadziej ale to 200ap przez 15sek jest uber no i ta uber animacja
- lifesteal -> 30hp steal calkiem nice ale z drugiej strony crusader ma taka uber animacje ;-)
- icy -> slow jest zawsze ciekawy

Po za tym:
- fiery - 30fire dmg co jakas czas to jakas lipa jest
- 15 agi -> +15 ap +0,5% crit +troche armor +troche dodge

Edit: zapomnialem o +5dmg czy to wogle cos warte jak to sie przeklada na uzytecznosc w porownaniu do powyzszych?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 15:43 
Cytuj  
ladowanie icy na bronie jako rogue to strata enchanta
od slowow masz criplingi

crusader u rogue wlazi cienko, nawet za cienko (jeszcze nie widzialem zeby kumplowi wlaz jak bilismy razem, a czasami bijemy razem pare godzin)

fiery to kupa gowna, jak juz masz zadawac dodatkowe dmg to lepiej dac lifesteala, zada to samo dmg a jeszcze cie podleczy

czyli po zakonczeniu rozwazan logicznych zostaja 2 enchanty, ktore sa dla rogue sensowne:
1. lifesteal
2. 15 agi

i teraz wszystk ozalezy od preferencji indywidualnych:
ad 1) zawsze jest to dodatkowe dmg, zarowno na bosach jak i w pvp (w pvp malo uzyteczne leczenie z tej okazji ze i tak dostaje sie w setkach dmg). na bosach sie przydaje jesli bos ma jakies badziewne malo bijace specjale na odlew lub aoe (np w zg sie przydaje w miare na bosiurkach, zawsze podleczy pare setek oszczedzajac mane healerow), poza tym ma kozacki kolorek :D (fiolet)

ad 2) 30 agi (2 x na broniach) daje 30 ap i 1 kryt (armor i dodge mozna pominac i tak, jako rogue masz za malo armor zeby wogole na niego zwracac uwage, a dodge to w sumie tylko przyspiesza zgon ;P)
to 30 ap daje tak malo dmg, ze czasami sie zastanawiam czy jest sens wogole tego uzywac :P
no ale 30 do 30 i sie zbierze pare setek :D

decyzja nalezy do ciebie :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:34 
Cytuj  
@Robus poprosze jeszcze wytlumaczenie +5 dmg jak to sie przeklada na real dmg i czy warte zachodu

A odnosnie Icy to Icy + crippling zawsze zwiekszy szanse na zwolnienie przeciwnika, a zwolnionemu duzo latwiej wskoczyc na plecy, przynajmniej takiemu n00bkowi jak ja :)

a Unholy wogle warte uwagi czy to calkowita klapa?

ad. Crusader /cry /cry as taka fajna animacje ma :(

PS Pomijam oczywiscie calkowicie useless enchanty jak beastslay czy demonslaying (wyjatek. hynter robiacy questa z lsiciem na glowuie)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:42 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Jakbyś miał szansę na crit w ambush jakieś 60-70% + Seal Fate 5/5 to zobaczyłbyś dlaczego się otwiera ambushem (zwłaszcza na szmaciarzach) :D.


Nie mozna miec tyle na ambushu, bo zwykly crit jakims cudem sie nie dolicza do talentow :| , nie wiem czemu :|

Fabianek:
Albo 2x crusader, 1x crusader a na off 15 agi, albo 2x 15 agi, 5 dmg to imo bezsens :|

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:03 
Cytuj  
2x 15 agi jest teraz imo najlepszym enchantem jak mysle , crusader rox ale na wolnej 2H broni na szybkich 1h nie zabardzo


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:10 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
2x 15 agi jest teraz imo najlepszym enchantem jak mysle , crusader rox ale na wolnej 2H broni na szybkich 1h nie zabardzo


No a na szybkiej broni nie ma szans na częstszy proc?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:30 
Cytuj  
Nie. Ale crus jest super do pve, a i do pvp jest ok. na perditionie sobie zrobie, albo na dragonfangu, we will see.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 11:16 
Cytuj  
crusader ma szanse wejscia: (weaponspeed/40)*100%
niby przy daggerze ze speedem 1.8 wychodzi 4.5%

lifesteal: (weaponspeed/11)*100, co daje nam troszke ponad 16% na wejscie, u mnie jest to na pewno wiecej :P (lifesteal procuje mi bardzo mocno)

fiery: (weaponspeed/10)*100

+dmg czy agi jest stale ;P

to co sie bardziej opyla trzeba sobie policzyc i wybrac to co sie moze wydac najlepsze :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.