mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 09:14 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
probuje DW z takim sprzetem i buildem

armory - ironarm

czy 2h axe na tym levelu to rzeczywiscie must have?


heh , Co to za pytanie ? :)- no chyba ze udalo ci sie kupic na ah nightblade :) , to zwracam honor.Sadze ze do 39 najlepsze sa axe - masz do wyboru ten z warrior q , ew ravangera ze scarlet lub przy duzym farcie i portfelu pendulum (spotkalem tylko raz kogos z nim ), nie wiem jak wyglada sytuacja z dualami ,mialem dwuletnia przerwe i wlasnie wrocilem , ale jezeli nadal jest ten miss 25 % to sobie je podaruj przynajmniej na tym lvlu.(ja ranilem tylko powietrze na tym lvlu )
ps.to armory mi cos nie dziala :har:

Edit: juz przejzalem , jezeli duale , to nie lepiej cos wolniejszego do maina , ale z wiekszym damagem?
Edit2 : jak twink to sie zaopatrz:Figurine - Black Pearl Panther,Aquamarine Pendant of the Warrior,Figurine - Golden Hare(lub enchant na buty) i enchanty na co sie tylko da


Ostatnio edytowano 5 mar 2007, 10:23 przez White Trox, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 09:34 
Cytuj  
Hm...
Wczoraj zmienilem gacie po tacie i dzieki temu zyskalem 5x ap, a stracilem 1% crit.

Pierwotnie mialem
34,4 crit 1282 ap
teraz
33,42 crit i 1334 ap...

(ofc w zerku)

No i sie zastanawiam czy bylo warto...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 09:56 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Edit: juz przejzalem , jezeli duale , to nie lepiej cos wolniejszego do maina , ale z wiekszym damagem?


tak - dokladnie tak samo, jak u rogala ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:13 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Hm...
Wczoraj zmienilem gacie po tacie i dzieki temu zyskalem 5x ap, a stracilem 1% crit.

Pierwotnie mialem
34,4 crit 1282 ap
teraz
33,42 crit i 1334 ap...

(ofc w zerku)

No i sie zastanawiam czy bylo warto...


Było warto a tak czy tak po patchu odzyskasz ten "stracony" crit.


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 09:15 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
gelerth napisał(a):
probuje DW z takim sprzetem i buildem

armory - ironarm

czy 2h axe na tym levelu to rzeczywiscie must have?


heh , Co to za pytanie ? :)- no chyba ze udalo ci sie kupic na ah nightblade :) , to zwracam honor.



zlapalem nightblade, to co jak modyfikowac builda ? pod 5% chance na drugi atak ? jaki enchant wrzucic na bron ? fiery ?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 11:31 
Cytuj  
Arms
Deep Wounds Rank 3
Improved Heroic Strike Rank 3
Improved Charge Rank 2
Improved Thunder Clap Rank 3
Deflection Rank 2
Improved Overpower Rank 2
Two-Handed Weapon Specialization Rank 5
Impale Rank 2
Arms Total: 22
Protection
Tactical Mastery Rank 3
Protection Total: 3
Fury
Cruelty Rank 5
Fury Total: 5

Swordy bym odpuscil , a z enchantem to wiesz , wszystko zalezy ile mozesz/chcesz wydac :]

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 11:35 
Cytuj  
szczeze to swordy sa nawet lepsze do pvp niz axy/poly. Majac Flury/trinket z haste + sword speca masz extra atak a w clasy takie jak mag/priest/lock musisz zadac duzy dmg w kilka sec zanim odejda z mele zasiegu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 12:13 
Cytuj  
sola napisał(a):
szczeze to swordy sa nawet lepsze do pvp niz axy/poly. Majac Flury/trinket z haste + sword speca masz extra atak a w clasy takie jak mag/priest/lock musisz zadac duzy dmg w kilka sec zanim odejda z mele zasiegu.

tyle,ze oni tu dyskutuja w tej chwili o innym lvl range - na 39lvl ciezko o trinket z +haste ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:13 
Cytuj  
Ja wczoraj bylem z kumplem na arenie i jakiez bylo moje zdziwienie gdy sie okazalo, ze z Victory Rush, walnalem huntera (mail) za ... 3,5k :D

Prawie na pewno mialem Enrage, Deathwish, Blood fury (~ 280 ap), Trinket (200 ap), ale to i tak nijak mi nie wychodzi :) Chyba potwierdzaja sie moje przypusczenia, ze Victory Rush jest zbugowany i bije nie za 35 % ap, ale za 45 % (tak jak BT), chodz nawet i z tych 45 % to 3,5k jest calkiem ladnie, bo do upgradniecia jeszcze sporo mam :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 14:37 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=TV0xbhbZVZbxtcIMzfeo

Taki build do tankowania sobie wymyslilem ale żebym mógł choć troszke jeszcze pofarmic solo :D

prosze o ocenę.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 15:04 
Cytuj  
Overpower to lipa. Zreszta zalezy co chcesz farmowac.
Ja tam poprawilem w taki sposob: http://www.wowhead.com/?talent=pVZVVuZbxtcIMzfes

Imp cleve przyda sie do tankowania. A i w pve pozwoli ci bic 2 moby na raz (mocny 1h sie przyda + tarcza). Obnizenie ceny specjali jest fajne i w pve i w tankowaniu z pircing zawsze byl fajny. Wrath da ci troche rage...

Nie wiem jakie miales zalozenie ale imo bicie 2h bez MS to chyba tak sobie wychodzi.

Nie wiem. Nie myslalem nad tym duzo. Tak sobie poklikalem :P

Edit:
tank build bez shield speca??? Eee to tak nie moze byc. Shield spec da ci wiecej niz te 10% armora (ofc z imp shield block) bo wydatnie wplynie na liczbe otrzymywanych crushingow.

A i po co isc tak gleboko w prot bez devastate? Jak masz craftowany 1h to devastate powino juz ladnie dawac.

Moze cos takiego zatem:
http://www.wowhead.com/?talent=pVZVVuZbxtcIMzfes


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 15:11 
Cytuj  
Juz mówię , ja teraz mam arms/prot build i używam DW , tak nie 2h :) , overpover mam średnio 3-4 razy na moba i niezle z tego crituje , mam teraz też sword spec i używam 2x sword więc zabijam moby owiele szybciej niż 2handerem.

Devastate nie brałem bo podobno to kicha jest , tak pisało na warrior forum , Shield Slam chcę dlatego tak głęboko w prot poszedłem.

Dzieki za radę.

P.S.Czy piercing howl mogę używac w def stance?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 15:16 
Cytuj  
Nie znam sie zbyt na drzewku prot ale taki build ma jeden moj znajomek, ssie jako tank (tu juz chyba raczej sprawa umiejetnosci) i farmowanie tez idzie mu niz za bardzo.
Wydaje mi sie ze taki build moglby byc ciekawy: http://www.wowhead.com/?talent=pZVVhVxxoZ0EtohMdzxo , nie do konca jestem pewien bo robilem to "na kolanie" w pracy, ale z dual wield powinno sie z tym dosyc dobrze farmowac. Tyle ze ... dual wield i jego wymagania co do sprzetu ....
najlepiej puki ptr stoi to skopiowac postac i wyprobowac "za darmo" wszelkie wariacje :)


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 15:19 
Cytuj  
Jeśli ssie jako tank z defiance i shield slam to raczej sprawa umiejetnosci..
niestety 85% warków nie wie jak tankowac a 70% nawet nie wie po co ma sunder armour.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 15:20 
Cytuj  
tank bez +5 w parry, hmm no nie wiem,

Moze cos takiego - http://www.wowhead.com/?talent=TAM0dZVVzZbEtoIMz0xs

masz spory przyrost rage, masz to co najbardziej tank potrzebuje, masz czym budowac aggro - makro hs+sunder. no i masz swoj overpower :-)

edit:
Niestety nie starczylo na tactical mastery wiec jestes tank zaczynajacy w battle a pozniej nie wychodzisz juz z def. :D


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 22:29 
Cytuj  
Do tankowania to raczej cos takiego.
http://www.wowhead.com/?talent=LA0czZVZrEtoIMd0es

Nie ma sensu sie rozdrabniac. Albo sie tankuje albo sie pierdoly wymysla i jakies chore buildy :D

Ewentualnie ten punkt z Anger Management wrzucic w deastate i loozik :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 08:07 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Do tankowania to raczej cos takiego.
http://www.wowhead.com/?talent=LA0czZVZrEtoIMd0es

Nie ma sensu sie rozdrabniac. Albo sie tankuje albo sie pierdoly wymysla i jakies chore buildy :D


idziesz tak mocno w prot, robisz build jak dla MT i nie inwestujesz w vitality? Dla MT liczy sie kazdy puntkcik staminy wiecej podobnie jak kazda wartosc dmg mniej. Chlopak chcial build hybrydowy z overpower to dostal.

Do tankowania rajdowego to uwzgledniajac zmiany w patchu rolne sie na cos takiego - http://www.wowhead.com/?talent=TA0czZZ0EtsIMdfcst


_________________
Maiori Cede

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 09:44 
Cytuj  
Razel ja mam 665 staminy po ostatnim nerfie.
5% x 665 = ~33,25 = 33
Czyli za 5 pkt dostaje 330 hp...

Imo to nie jest dobry deal.

Ogolnie to blizz zjebal sprawe. Czesto daje rozwiazania ktore sa minimalnie lepsze, ale kosztuja nas o wiele wiele wiecej niz rozwiazania minimalnie slabsze. Przykladem niech bedza chociazby enchanty robione przez leatherworkera (30sta i 10 agi). Za minimalnie lepszy trzeba zaplacic nie wiem... 5,10 razy wiecej? I za co? za 5 staminy i 2 agi wiecej?

Pozatym wlasnie ostatni nerf staminy na itemach spowodowal m.in. ze sie jeszcze mniej niz wczesniej oplaca inwestowac pkt w vitality. Tym bardziej ze jak tankujesz i dostajesz bomby po 6-7k to to czy masz 14,5k hp czy 14,8k hp nie ma wiekszego znaczenia.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 10:20 
Cytuj  
Mam inne zdanie, wlasnie teraz tym bardziej kazde kolejne 10HP jest dla nas wazne. Dlatego zdecydowanie wole punkty z obecnie dla mnie malo uzytecznego tactical mastery i imp bloodrage bez ktorego moge przezyc zainwestowac w vitality.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 11:17 
Cytuj  
możecie mi coś napisac o tankowaniu po paczu ? jest lepiej na trashach ?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.