mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 15:32 
Cytuj  
słyszałem ze są mody ktore daja takie cos ze masz najwysz roll czemu blizzard za to nie ściga bo juz pare osob znam ktore maja tego moda ale nazwy nichcą podać a to moze byc wkurzajc wypadnie epic i ci sprzatna bo maja moda :evil:

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:03 
Cytuj  
nie ma czegos takiego
roll jest generowany przez server a nie przez klienta wiec ty tylko prosisz server o rolla, a on podaje wynik, nie da sie tego zmienic, tzn mozesz zobie zmienic ze ci pokaze 100 zamiast 1, ale tylko tobie, reszta bedzie widziala prawidlowa liczbe, tak samo /random jak i ietm roll.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 17
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:09 
Cytuj  
czy za ten program blizzard moze zbanowac konto>? http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1595

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:14 
Cytuj  
gumis napisał(a):
czy za ten program blizzard moze zbanowac konto>? http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1595

A niby dlaczego?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 17
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:17 
Cytuj  
bo słyszłem że blizzard banuje konta za speed mod i za coś z łowieniem ryb ale dokładnie niewiem jaki to mod z tym łowiniem ryb

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 16:20 
Cytuj  
gumis napisał(a):
słyszałem ze są mody ktore daja takie cos ze masz najwysz roll czemu blizzard za to nie ściga bo juz pare osob znam ktore maja tego moda ale nazwy nichcą podać a to moze byc wkurzajc wypadnie epic i ci sprzatna bo maja moda :evil:


sa mody, ktore zastepuja roll dla calego raidu na przyklad, losujac osobe z raidu, ktora wygrala.. ma to niby uproscic rollowanie i nie zasmiecanie chata 40 rollami..... te mody oczywiscie mozna latwo hackowac by wygrywala ta osoba ktora chcesz :) dlatego nie polecam.... co do oszukiwania przez komende /random to bylo to juz opisywane kiedys przeze mnie na tym forum.. da sie oszukac random, a przynajmniej kiedys sie dawalo, teraz to moze Blizz to spatchowal :)

gumis napisał(a):
bo słyszłem że blizzard banuje konta za speed mod i za coś z łowieniem ryb ale dokładnie niewiem jaki to mod z tym łowiniem ryb


za speeda to oczywiscie Blizz banuje :) tak samo fish-boty, ktore same za ciebie lowia.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 17:16 
Cytuj  
Ale ten pokazany kawalek wyzej mod oczywiscie nie ma nic wspolnego z botami do auto łowienia.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 17
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 17:51 
Cytuj  
a czy istnieje mod który pokazuje dokładnie ile czasu zostalo do zakończenia czyjejś aukcji?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 21:00 
Cytuj  
nie ma


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 21:43 
Cytuj  
szukam tego moda:
Obrazek

podaje dokładnie ilość HP boss-a w postaci cyfr. Coś niby jest w Ct_raidassist ale u mnie nie działa, nie potrafię tego włączyć :/

*Drugiej rzeczy nie ma screenie ale gdzieś ja widziałem. Z boku taka tabelka aktualizowana na bieżąco z dps-em 10 osób (coś w tym stylu).* to już znalazłem.

Najbardziej mi zależy na tym pierwszym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 23:03 
Cytuj  
Ja mam cos takiego. Mod nazywa sie Mobhealth2. On wylicza HP celu na podstawie % energii oraz ilosci zadanych mu obrazen.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 23:53 
Cytuj  
dzięki, zaraz przetestuje.
Działa super. On zapisuje do plików dane o mobie/lvl/ilości_HP? Bo po killu dzik mający 100%HP miał już przypisaną wartość HP.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 02:16 
Cytuj  
Dokladnie nie wiem jak dziala - sam krotko uzywam, ale chyba zapisuje. Co ciekawe podobno zapamietuje tez HP graczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 21:20 
Cytuj  
hmm... a ja szukam pojedynczego moda co pokazuje:
1. Dokladne HP i mane moje oraz party
2. Pokazuje HP moba/targetu w procentach, lepiej mi sie robi execute ;)
3. Pokazuje ilosc many w liczbach moba/targetu
4. Pokazuje buffy party oraz moba/targetu
5. Pokazuje klase moba/targetu
6. Oraz by nie zmienial bardzo grafiki part itp.

Wszystko to mam w CT modzie, ale wkurza mnie juz to cale ustrojstwo ;) Duzo bledow mi wyskakuje itp.

Zapytalem a moze znalazlem.. http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=66 ... nie jesli tak jak na screenach zmienia grafe ;)

Ale mimo wszystko moze jakis polecacie POJEDYNCZY taki mod?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 21:47 
Cytuj  
gumis napisał(a):
czy za ten program blizzard moze zbanowac konto>? http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1595


To jest mod, ktory zbiera informacje, jakie ryby zlowiles w danym rejonie, zeby potem sobie sprawdzic gdzie masz szukac rybek na jakis tam potionek. I za to bana nie dostaniesz, bo nic innego zlego ten mod nie robi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 00:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dzięki, zaraz przetestuje.
Działa super. On zapisuje do plików dane o mobie/lvl/ilości_HP? Bo po killu dzik mający 100%HP miał już przypisaną wartość HP.
zapamietuje i poprawia. po zabiciu 100 przyjmuje wartość na stałe. boje się go troche ze wzglegu na baze jaka powstanie mi w pliku lua - bedzie gigantyczna dlatego postanowiłem nie używać :-?

Note:
At first HP of mob will change a lot, but over time those changes will decrease. After killing around 100 mobs of same type and lvl their max hp will no longer update, even tho it should already almost not change at all after killing 10 or so. You don't have to worry about that - even when fighting your first mob it should be fairly accurate after first attack.


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 08:16 
Cytuj  
@Highlander
zobacz Nymbia's Perl Unitframes
lub Discord Unit Frames

oczywiscie musisz zainstalowac wszystkie dodatki aby wpelni dzialaly

@Cashasty
raczej czegos takiego nie widzialem ale zobacz Group Buttons v4.75 - tam sa jakies dziwne opcje - moze ci pomoga


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 09:16 
Cytuj  
redlum napisał(a):
@Cashasty
raczej czegos takiego nie widzialem ale zobacz Group Buttons v4.75 - tam sa jakies dziwne opcje - moze ci pomoga
tam jest wszystko czego potrzebuje healer - zdecydowanie najlepszy mod do leczenia


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 09:28 
Cytuj  
No RaidAssist zdacydowanie odwala dla mnie kawal dobrej roboty przy healowaniu. Przy dobrym ustawieniu "oszczedza" mi mane (jak np ktos przedemna juz uleczy pacjenta to mod mi robi aborta jesli ma wiecej niz 80% hp zebym nie puscil heala w gwizdek ;) ) Pozatym alert tez jest fajny. No i niezastapione dodatki do bossow w MC gdzie wyskakuja komunikaty o czekajacych zagrozeniach ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 21:28 
Cytuj  
hmm... niby RTFM a kurcze czytam czytam manuala do statusbars a jakos nie udaje mi sie tego przesunac :har: Czy ktos mi moze pomoc?


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.