mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:25 
Cytuj  
pewnie was nie interesuje ale zawsze bede miał wiecej o 1 post :D

moja refleksja po heroiku:

1. heroic nie jest trudny
2. heroic nie jest noobfriendly
3. heroic to dużo fajniejsza zabawa od rajdu - wieksza elastyczność, wieksza odpowiedzialność, wiekszy wpływ na sukces czy porażke.
4. heroic sprawdza wszystkich graczy i nie pozwala się obijać, bo tam każdy ma swoje zadanie i jak go nie robi albo robi źle to można od razu go wykopać bo sie nigdzie nie dojdzie. dotychczas ta zasada dotyczyła tylko tanków i healerów bo zawsze można było iść szybciej albo wojniej ale jakoś szło - btw przypomina mi nasze runy na emperora w BRD przy lvl < 55 :P
5. bardzo mi się podoba, że heroic to te same instanse wiec jak ktos robił je w normalu to wie co i jak z pulami - tzn liczy sie głównie skill a nie znajomość heroica.

jedno pytanie, czy w grupie bez epików można tankowac (tzn czy to jest normalnie grane bo że się da to wiem) po 2 moby elite ? my gramy tak że zabijamy je po jednym tzn z trzema CC (sap, sheep, trap np) ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 13 lip 2007, 08:32 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:30 
Cytuj  
Deshroom ja tankowalem w SP 2 moby na raz miejscami zdarzalo sie ze bralem 3. ale to juz jest hardcore z 13k zycia - po bufach. Jedno dobre ze mam 500 defa i 21 % na block, ale tak czy tak wchodza im normalne ciosy po 2k. Najlepiej robic heroic na 2 heale + warr jako tank + mag + hunter z imp traps. Nic nie jest w stanie zabic takiego teamu i heroic SP to jest easy mode. :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:35 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Deshroom ja tankowalem w SP 2 moby na raz miejscami zdarzalo sie ze bralem 3. ale to juz jest hardcore z 13k zycia - po bufach. Jedno dobre ze mam 500 defa i 21 % na block, ale tak czy tak wchodza im normalne ciosy po 2k. Najlepiej robic heroic na 2 heale + warr jako tank + mag + hunter z imp traps. Nic nie jest w stanie zabic takiego teamu i heroic SP to jest easy mode. :]
ja mam zbufowane jakies 14k wiec nie było trudno. problem był ze hunter sam sobie pułapki rozwalał :P
jedno jest dla mnie proste - musi być mag, gram tylko z moim priestem, ja tankuje i do tego musi być jakiekolwiek cc typu rogal czy lock. fakt ostatnie miejsce to mógłby byc paladyn, u nas był:

ja - 14k buffed HP 496 def i coś tam po 20-25%
priest 9500 zbufowanej many
zjebany hunter noob
dobry rogal

i czwarty troche z braku maga feral druid króry dobił nasza porażke gwarantowana przez nooba huntera


_________________
psn


Ostatnio edytowano 13 lip 2007, 08:40 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:40 
Cytuj  
gratki Dash 8)
nie wiem czy u warków jest tak samo ale drutem się dawało bo niektóre itemy blue(nawet green!!) > wielu epicków,
pytanie o jakie moby chodzi :] jedne sie da drugie nie (np w Slave Pens są pule po kilka amobów - IMO tam możesz tankowac dwa moby, ale sa też tam patrole złozone z 2 defenderów czy innych IMBAsów i tutaj podejrzewam że dwóch nie da rady bo albo Cie ubiją na 4 strzały albo "uciszą" hilera.
I zycze fajnej zabawy w Kara - 10 osobówka to bardzo fajny pomysł Blizza.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:42 
Cytuj  
każda konfiguracja jest do przejścia - prot war/fury war/hunter/treedrut/lock - tak często chodzimy i daje rade

co do shield block w heroic - to ekhm, nie ta baja. parry > dodge > blockratin

tankowanie bez epikow - wypimpowany felsteel set trudno jest pobić epikiem - spory armor, i sporo stam/def z odpowiednio dobranym kamieniem.

No i można tankowac 2 moby elite, ale - 1 ) healer musi dawać rade 2 ) ty musisz dawać rade, bo jak sie drugi mob zerwie i poleci na nie daj boże priesta/treedruta to robi pew pew i tylko gałązki/szmatki lecą

PS. po profilu - na heroiki masz kiepski stosunek avoidance do sblock, tzn za duzy sblock, za maly parry/dodge

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:47 
Cytuj  
Lu napisał(a):
pytanie o jakie moby chodzi :] ...
I zycze fajnej zabawy w Kara - 10 osobówka to bardzo fajny pomysł Blizza.

thx, do kara się nie wybieram. juz nigdy nikt nie bedzie decydował za mnie kiedy mam a kiedy nie mam ochoty grać. jak powiem znajomym w heroicu sorka ale musze leciec to powiedza spoko, jak powiem to w gildi jako tank to mnie wywalą - co mnie nie dziwi.

moby melee, nie wiem czy tak sobie graty poprawiłem ale chyb atak - jak byłem 2 tygodznie temu w BF to te dwa melee moby na starcie walnęły mnie 3x3500 bez crita w 5 sekund.
wczoraj w Rampie melee moby waliły mnie za 1200-1500.
może to inne moby :wink:

@gelerth
dziekuje że chciało Ci sie zajrzeć :P
wywaliłem wszystkie gemy i wsadziłem stamine (bo mi mówili że mam mało to mam 12k). jak bedziesz miał chwile to doradz konkretnie co zmienić żeby zwiekszyć avoidance na tych gratach.
dopóki nie mam gemów +12 mam, gemy za free


_________________
psn


Ostatnio edytowano 13 lip 2007, 08:56 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 08:51 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ja mam takie pytanie, czy warrior zrobiony na protection ma jakis sens wogole na areny.


Prot warrior niewiele zrobi, bedzie tylko stal i czekal az go wykoncza (tzn. najpierw wykoncza jego partnera a potem dobiora sie do sardynek).

Natomiast na BG to taka masochistyczna zabawa typu "bijcie mnie bijcie i zawolajcie kolegow jeszcze" - mozna 2-4 melee przeciwnikow trzymac na sobie dość długo - ale niczego to nie wnosi ;]

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 09:07 
Cytuj  
kkkk20, bez obrazy dla kolegów wypowiadających się wyżej, ale polecam im trochę popróbowac a potem pisać jak to jest. Prot warek w Eye of Storm, to zajebisty addon do raidu i kupa funu.

Przede wszystkim z minimalnym healem jestes nie do ubicia, szczególnie dla klas melee. (wyjatek: jak cie nuknie 3 lub wiecej range dps-erów).

Po pierwsze mozesz absorbowac uwagę kilku melee dps-erów gdzies poza obszarem walki - jak spotkasz, atakuj a tymczasem tworzysz przewage liczebna w kluczowych miejscach bg.

Po drugie flaga - to sie szybko nudzi ale poki co warto sie pobawic.

Oprocz tego sa takie klasy, ktore latwo solujesz, przy odpowiednim sprzecie - rogale, fury warriorzy, a to w prot daje kupę funu.

A na koniec rzecz najlepsza - ownowanie casterów - szczególnie pyro magów - spell reflectem.

Pobiegaj sam zobaczysz :)


Niestety arena w prot to nieporozumienie ;)


Ostatnio edytowano 13 lip 2007, 09:54 przez Warsaw, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 09:10 
Cytuj  
ee sie nie zgodze galerth co do BG :
flag runer (wsg) - tankowie IMO stworzeni do tej roli
flag blocker (ab) - blokowanie przejęcia flagi do czasu resa/powrotu innych graczy
tank (AV) - po prostu tank

areny też nie widze dla prot warka zastosowania

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 09:33 
Cytuj  
To ja mam pytanie odnośnie tankowania - 3 bosa - dziewicy w Kara Maiden The Vcostam , co powinno sie wziasc i jak wyczuc kiedy ona walnie crashinga.
Do tego czy jest jakis mod co pokazuje progres walki na /rw czyli calemu teamowi oraz pokazuje jej crushingi, cds itd. :D

Dziekuje slicznie za odpowiedz.


_________________
Obrazek

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 11:17 
Cytuj  
Desh:

Na obecne warunki:
1) trinket z blokiem na trinket z dodgem z frost wolf
2) kamyki z +4def + 6sta zamiast +9sta tam gdzie sa sockety zolte.
3)kamyki +4agi + 6 sta zamiast +9sta tam gdzie sa czerwone tudziez te + dodge rating + sta ale nie wiem czy nie sa duzo drozsze.

Na kamykach stracisz ze 200hp ale zyskasz parry,dodge i block
Na frostwolfie dostaniesz chyba kolo 1,5%(a moze 1,3%) dodge zamiast blocku.

z dropow w normalu:
1) pierscionek ze stamina na http://www.wowhead.com/?item=28407
2) trinket frostwolf ->figurke z shadow laba...tylko ten drop rate :/

No i craftuj guna :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 11:53 
Cytuj  
apropo tego bosa z mecha z elementalami:

"Tempest Keep: Mechanar

* Raging Flames in the Nethermancer Sepethrea encounter have had their movement speed reduced slightly in heroic mode. "

;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:12 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Desh:

Na obecne warunki:
1) trinket z blokiem na trinket z dodgem z frost wolf
2) kamyki z +4def + 6sta zamiast +9sta tam gdzie sa sockety zolte.
3)kamyki +4agi + 6 sta zamiast +9sta tam gdzie sa czerwone tudziez te + dodge rating + sta ale nie wiem czy nie sa duzo drozsze.

Na kamykach stracisz ze 200hp ale zyskasz parry,dodge i block
Na frostwolfie dostaniesz chyba kolo 1,5%(a moze 1,3%) dodge zamiast blocku.

z dropow w normalu:
1) pierscionek ze stamina na http://www.wowhead.com/?item=28407
2) trinket frostwolf ->figurke z shadow laba...tylko ten drop rate :/

No i craftuj guna :D
w skrócie to ostatnio wywaliłem wszystko i dałem wszystkie enchanty i kamyki +stamina
a do do block value to myślałem że dobrze mieć mocnego SS w party of 5 (block value) :(


_________________
psn

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 12:59 
Cytuj  
Block value jest spoko ale tu raczej chodzi o zamiane block rating --> parry + dodge, bo troche maly masz avoidance w sumie i mozesz czesto obrywac.

Enchanty + sta jak najbardziej, a za to kamyki to juz dobieraj pod katem tego co ci brakuje. Ja bym zmienil pare na +def + sta. Co do frostwolfa to po prostu tam jest dodge a ty go masz malo i nic innego nie masz pewnie pod reka.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 13:31 
Cytuj  
Dzieki za wypowiedzi na temat warka w pvp. Jeszcze sam musze to przesmyslec... Raczej zrobie tanka ale dopiero wtedy gdy dobije warlocka do 70tki, zeby kumpla na arenie samego nie zostawic:). Zrobie tanka dlatego ze do dpsu mam wlasnie warlocka a do leczenia (ew. dpsu szamanka) do tego jeszcze rogala na 64, i naprawde nie ogarniam juz moich postaci...:)

Dlatego chcem jedna grac a porzadnie, zastanowie sie jeszcze nad tym wojem zobaczymy jak bedzie:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 14:36 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Block value jest spoko ale tu raczej chodzi o zamiane block rating --> parry + dodge, bo troche maly masz avoidance w sumie i mozesz czesto obrywac.

Enchanty + sta jak najbardziej, a za to kamyki to juz dobieraj pod katem tego co ci brakuje. Ja bym zmienil pare na +def + sta. Co do frostwolfa to po prostu tam jest dodge a ty go masz malo i nic innego nie masz pewnie pod reka.
obczaj zmiany bo duzo dziś zmieniłem - frostwolfa gdzies zgubilem :(
tzn neck i buty i gemy


_________________
psn

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 15:57 
Cytuj  
Desh...polecam zrobić tego questa:
http://www.wowhead.com/?quest=10769
jest za niego całkiem fajny ring:) reszta sprzętu to naprawdę niezłe "pre-raid":)
Imo zmieniłbym tylko ten "block" trinket na Adamantine Figurine z 2-go bossa z SL...
Zamiast craftowalnego "epic" guna można się pokusić o znalezienie na AH gun/bow/crossbow "of the champion" - chyba najlepszy green/blue do "pure tanking" (coś koło 9 str, 16staminy i +9 def czy jakoś tak)

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 16:08 
Cytuj  
no lepiej to avoidance wyglada troche, ale i tak jakos malo...szczegolnie ze hp zjechalo sporo...

raczej nie wrzucalbym kamykow +6 def, czy agi samo. Lepiej wrzucic te lub +4+6 agi/def, sta.

Jak pozamieniasz, powinnienes miec:
0.23% dodge mniej,0.10% parry i block mniej, ale 200hp wiecej.
11500 to rozsadna ilosc jaka bym sie staral utrzymac na twoim miejscu i do tego dokladal avoidance.

No i chyba wiecej bez zmiany sprzetu juz nie pozmieniasz...Zreszta wystarczy to co bedziesz mial do robienia heroikow raczej, szczegolnie jak zmienisz ten ring i trinket.
A frostwolfa mozesz wziac chyba jeszcze raz czy nie?

ten block na poziomie 25% mnie zastanawia...w uj wysoki :D

edit: z gunem jak poprzednik...of the champion jezeli nie ten epiczny.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 16:13 
Cytuj  
dziekuje Panom :P

trinketu nie mam, ringa zrobie z q, a kamyki zmienie trzeci raz :P


_________________
psn

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 16:16 
Cytuj  
hyhy dobrze ze chociaz porady darmowe :wink: :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.