mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 10:20 
Cytuj  
beast pal też nic nie używa oprócz swojego shielda od czasu do czasu i oprócz selfhealingu - może i ustawiany ale w takim razie obie strony rezygnują ze specjali, zresztą warrior używa kilka jak nie kilkanaście specjali a warrior to specyficzna profesja i każdy specjal to określona ilość rage - jakoś na filmiku nie widać by warrior biegał z full rage i ją marnotrawił.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 21:11 
Cytuj  
mark pld nie ma specjali oprucz kilkusekundowego stunaraz na 1min lub seal który imo jest 30s bufem, no i heal ale to chyba nie special co ? :P

Mnie juz nudzi ta twoja vendeta antypaladynowa. Prawda jest taka ze to warior jest stara dupa a nie pld. Z szamanem tez niewygrasz a nie beczysz na ten temat bo w hordzie siedzisz. Wiec prosze skoncz bzdury pisac.

Pld nie jest bogiem wystarczy mu mane zjesc albo czary zablokowac :wink: Wiem bo nim gram i wież mi ze gimpem nie jestem :wink:

A co do mozliwosci kilowania wielu mobków na raz u palladyna, wystarczy ze porobisz questy klasowe palladyna i poczytasz opisy tam to zrozumiesz ze ta postac zostala tak zrobiona umyslnie :wink:

Pld jest Ultimate defender... ale ma lipny dmg, oto cała prawda. Jaky nam pozwolili uzywac wszystkie blesy/aury/seal na raz.... (marzenia) to wtedy byla by to zupelnie inan bajka i mozna by mowic o przegieciu :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:02 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
A co do mozliwosci kilowania wielu mobków na raz u palladyna, wystarczy ze porobisz questy klasowe palladyna i poczytasz opisy tam to zrozumiesz ze ta postac zostala tak zrobiona umyslnie :wink:


Mark nie czyta opisow i nie wglebia sie w swiat gry:)

A potem wszyscy musza przez 4 strony postow czytac jaki to paladyn jest zly :)

Zgadzam sie ze to juz robi sie nudne :)

MARK moze czas juz skonczyc krucjate ?? Albo zatrudnij sie w Blizzardzie (jak jestes tak oblatany w MMO to cie przyjma z otwartymi rekami :0 i wtedy znerfujesz paladyna :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:18 
Cytuj  
Ja bym go raczej dał na antypaladyna z tym jego oddaniem w tej sprawie (devotion) toż to palladynskie cechy :lol: Niech wywalą nijakiego shamana i wstawią atypalladyna dla marka :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 03:24 
Cytuj  
Mark....zajrzyj tutaj http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... post455207,
tylko wez cos na uspokojenie :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 09:25 
Cytuj  
Kabraxis w dupie mam historię świata Warcrafta tak samo jak w dupie mam historię II wojny światowej na pacyfiku młócąc w Medal of Honor Pacyfic Assault. Tak ciężko to kuźwa zrozumieć, że mnie to po prostu nie interesuje? Interesuje mnie sama fizyka/mechanika gry i balans który powinien być a go nie ma. Interesuje cie historia świata warcrafa proszę bardzo, mnie interesuje co innego. Sorry, ja nie jestem blizzard fanboyem i podchodzę do tej gry tak jak do każdego innego mmorpg a historię świata mam czterech literach.

Khebeln - nie bądź idiotą. Zrób warriora i stuknij kilka pojedynków i wtedy cwaniakuj. Piszesz, że będziesz grał paladynem tak jak zawsze w grach online wybierasz klasy które są łatwe i overpowered. Czas się do tego przyznać i tyle. Warrior nie ma szans zablokować castowania paladyna, warrior nie ma szans na dzisiaj wygrać z palem.
Owszem paladyn ma lipny damage w PvE zgadzam się bo nawet wyższy lvl paladyn walczy z mobkiem 2-3 razy dłużej niż ja. Ale w PvP gdy zaatakowałem tego samego pala to on mnie hitował za 200 i ja jego za 200. Nawet waląc na zmiane pummelem i shieldbashem paladyn ma wolny czas (cooldown obu skilli) by castnąć shiedla i się wyleczyć. Więc nie pitol.
A jak walę pala pummelem i shieldbashem to prawie nie robię damage.
Z shamanem dupą wygram, mam szansę. Wszystkie pojedynki z palem to młócka warriora gdzie jest kurewsko ciężko dostrzec wygraną nawet gdzieś daleko na horyzoncie. Natomiast shamanom zjadam pokaźną ilość HP i widać sensowny promyczek nadzieji. A nie pomstuję bo shaman nie jest moim naturalnym wrogiem, i tak z nim będę mógł walczyć tylko w duelach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 09:32 
Cytuj  
pieszczoch a co tam pisze bo nie mam czasu czytać 7 stron o free mouncie?

Jestes dobry khebeln zrób warriora który będzie zjadał paladynów na śniadanie bo robienie paladyna i cwaniakowanie że jest się dobrym to czysty idiotyzm. Idizesz po najmniejszej linii oporu wybrałeś klasę która oficjalnie uważana jest za najprostszą i za overpowered więc stul mordę i sieć cicho... Bo to zaden skill czy zadna zasrana umiejętność wygrać pojedynek paladynem :/ To klasa dla battlenet dzieciaków i gejków z małymi peenami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 11:42 
Cytuj  
Mark24 odpowiedz na wszystkie Twoje zale i opis twojej postawy, oraz to ze jestes tak prosty jak warrior ktorym grasz masz tutaj:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=3132482&N=1

i kto powiedzial ze ma byc balans ?? Ty chyba i Blizzard pewnie laskawie ma Ci jeszcze lizac dupe za to ze raczysz poswiecicczas ich grze ?? heh, naprawde jestes MEGA smieszny :)
Moze zamierzeniem Blizza jest wlasnie taki lekki chaos i tak juz zostanie ?? Myslisz ze jestes jakac wyrocznia czy cos takiego ??
Piszesz caly czas niestworzone brednie i ciagniesz ta krucjate antypaladynowa co juz naprawde robi sie nudne :)
proponuje dle ciebie topic "piaskownica Marka" gdzie bedziesz mogl obrzucac blotem ludzi ktorzy smieli grac inna niz Twoja ulubiona profesja :)

Jak Ci sie nie podoba ze warrior jest cienki to nim nie graj
a jesli w WoW'ie podoba nic innego to w niego nie graj, gra na tym tylko zyska :)

I naprawde nie dostrzegasz ze sam zachowujesz sie jek te tepione bezlitosnie przez Ciebie "BattleNet-kids" ??
i Swoimi wypowiedziami sprowadzasz te gre do kolejnego H&S ???

BTW. W PvP WoW to nic innego jak ulepszone Diablo w 3D i taka jest prawda.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 11:47 
Cytuj  
nie osmieszaj się dzieciaku - w każdym mmorpg musi być balans i w kazdym mmorpg nawet gdzie PvP gra rolę drugo lub trzeciorzędną devsi dążą do zbalansowania klas i profesji.
Wcale nie twierdzę, że jestem skomplikowany, na golu nie ma co pisać gdyż 90% z piszących w tym wątku to dzieciaki ze średnią wiaku 13 lat którzy nawet pudełka od gry nie wiedzieli a pozjadali wszystkie rozumki.

A stwierdzeniem że WoW to diablo 3 ośmieszasz się na maxa. WoW to normalny typowy mmorpg nic mniej nic więcej. Mi bardziej przypomina Need for Speed-a niż jakieś diablo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 11:51 
Cytuj  
Mark przeciez dla cie Ciebie nie liczy sie swiat gry, otoczka, questy, i tym podobne rzeczy :)
liczy sie tylko PvP i warrior wiec DLA CIEBIE ta gra jest niczym wiecej jak Hack&slash.

A z Diablo to WoW ma duzo wspolnego jak nie grales w Diablo to sie z kolei ty nie wypowiadaj :)

P.S. To po co udzielasz sie (aktywnie) na GOL'u ???
Ciagnie swoj do swego ??? :)

EDIT: i naprawde przestan gnoic innych za ich wiek, za to ze graja na BattleNecie, itp.. bo naprawde sam zachowujesz sie i piszesz bardzo podobnie :) Wiem bo gralem w Dialblo na BN :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 gru 2004, 11:54 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:00 
Cytuj  
roball napisał(a):
WoW ma tyle wspolnego z Diablo co Fifa2005 z Tetrisem :\ Skoncz pisac te bzdury bo w oczy kluje..



Grales duele w Diablo ??? Ja gralem
Grales duele w WoW'ie ?? Ja tez gralem :)

I wyglada to identycznie :)

dwie postacie napierdalaja sie stojac naprzeciw siebie, urzywajac roznych skilli (w Diablo tez sa cooldowny), pijac miksturki LIFE & MANA, czasem odbiegajac albo atakujac z dystansu :)

Poza tym:
Talenty w WoW = skille w Diablo
rogue z WoW = Assasinka z Diablo (odpowiednio Combo points i ladowanie do konczacych uderzen w Diablo) rogue jest kopia Assasin z Diablo 2 LoD jak ktos gral to sie ze mna zgodzi

Takie przyklady mozna by mnozyc :)
Blizz ma bardzo dobre sprawdzone patenty i bardzo dobrze ze z nich korzystaja :)

Pety w Wow (np Warlocka) = Golemy Nakromanty naprzyklad.
trucizny rogue = assasin tez ma trucizny
nawez glowna melle klasa w Diablo (barbarzynca) tez jast (po chyba 6-7 patchach ) :) najciensza klasa w PvP
I nie mowcie ze PvP w WoW'ie nie jest podobne do Diablo bo chyba macie klapki na oczach :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 gru 2004, 12:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:01 
Cytuj  
roball - mógłbym ale jaka to satysfakcja zabijać warriorów, rogue shamanów drugą ręką drapiąc się po dupie i ziewając, przy okazji czytając książkę. Widzisz tu sens? Rajcuje cie taki sukces?
Biorąc pod uwagę, że po drugiej stronie siedzi gościu który ma naprawdę dopracowaną postać, wkłada całe serce w walkę a mimo to zabijasz go uzywając dwóch skilli i gadając przez telefon z koleżanką. Sorry takie wygrane mnie nie intresują a tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:05 
Cytuj  
to że piszę tylko o PvP nie znaczy że tylko to się dla mnie liczy. Nie ośmieszaj dzieciaku z battlenetu swoim diablo albo spadaj na inne forum. My tutaj gramy w mmorpgi a nie w diablo.

to cały czas ten sam świat, te same profesje, te same skille, ale cała mechanika gry jest całkiem inna. paladyni byli od zarania dziejów w mmorpgach tak samo assasini, warriorzy, rogue, beastmasterzy, hunterzy itd. i w każdym z tytułów mieli bardzo podobne lub identyczne skille.


Ostatnio edytowano 23 gru 2004, 12:07 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:05 
Cytuj  
Mark tam ludzie placza o to ze Paladyni oraz Warlocki maja maunty za free a inne klasy nie. Ogolnie Paladyn i Warlock ma do wyboru kupic mounta czy zrobic questa :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:08 
Cytuj  
roball - wiem, ale mnóstwo battlenet kids w stylu kabraxisa o tym nie wie. Liczyłem na nerfa w tym patchu ale pewnie trzeba dłuzej poczekać.

Pieszczoch - nie uważam tego za sprawiedliwe, ale niech im tam będzie, mounta już kupiłem - na 44lvl :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:10 
Cytuj  
TO dajcie przyklady w czym WoW rozni sie od Diablo (chodzi o PvP)

Mark a na twoim miejscu ze slow "gram w MMORPG" wykreslil bym RPG :)
Ty po prostu nie wiesz co to jest RPG z tego co ja widze


_________________
Obrazek

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:13 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mark: Zawsze mozesz uciec ;> A tak powaznie skoro paladyn jest tak straszliwie overpowered to tylko kwestia czasu kiedy go nerfna.. be patient

Nie nerfną, bo pala jest w miarę dobrze zrobiony (przynajmniej według Blizzarda). W miarę, bo jest kilka przegięć - jak na przykład młotek o parametrach broni z 30+ levelu dostaje na levelu 20...
To raczej z warriora Blizzard stara się zrobić nie wiadomo co... Warrior to powinien być killer, a nie "ten co umiera, żeby żyć mógł ktoś"... Bo to tego się to teraz sprowadza - grasz żeby Ciebie bili, a nie resztę drużyny...
Chociaż faktem jest, że takie bicie o wiele dłużej wytrzymuje paladyn... ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:14 
Cytuj  
roball napisał(a):
Z tego co JA widze to ty niestety nie wiesz co to jest mmorpg.


Jasne z WASZYCH wypowiedzi mmorpg to bezmyslna napierdalanka miedzy roznymi klasami/profesjami a potem dyskusja ktora jest lepsza i ktora szybciej nerfna :)

i zero wczuwania sie, otoczki, klimatu, itp.
to nie jest RPG moze MMO ale na pewno nie RPG :)

EDIT: i nie jestem BattleNet kid po prostu umiem docenic klase Diablo bo jest dobre jesli nie genialne


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 gru 2004, 12:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:14 
Cytuj  
Hmm ja sie tam nie znam ale pewnie jest mnostwo gier w ktorych pvp bardziej przypomina wow-a bardziej niz diablo :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:16 
Cytuj  
Taa, kolejny, co nie moze pojac ze RPG, cRPG, a MMORPG to zupelnie i kompletnie rozne gatunki. Majace rozne zalozenia, rozne rozwiazania i kawalek wspolnej nazwy.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 23 gru 2004, 12:18 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.