mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:08 
Cytuj  
powiedzcie czy to jest normalne :har: Sciaglem eu Wow'a downloaderem z blizzarda i mialem sciagniete ok 90% dzisiaj zalaczam go na nowo i tu ZONK zamiast sciagnietego ponad 2gb mam 270mb :har: i powiedzcie.. jak tu nie pic?? :cry:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 20:40 
Cytuj  
Ja już zassałem, ale niestety mój problem nie ogranicza się jedynie do oczekiwania na otwarcie bety.

Nie mogę zainstalować WoW'a. Gdzieś po 10% instalacji komputer po prostu się zawiesza. Dodam tylko, że próbowałem zainstalować grę na wszystkich moich partycjach :har:

Miał już ktoś taki problem?

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 21:10 
Cytuj  
Problem zostal juz przedstawiony na oficjalnym forum, zarowno wersji US jak i EU. Poczytaj sobie...
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post1339


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 22:01 
Cytuj  
Ja tam sciagne sobie newest ver @sklep :o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 02:06 
Cytuj  
Dziękuję za informację truetly.

W moim przypadku to był bios. Wgrałem najnowszą wersję i po kłopocie.
Jeżeli ktoś będzie miał podobne problemy to najpierw proponuję uaktualnić bios.

Dla niewtajemniczonych: http://www.opoka.org.pl/varia/internet/bios.html

Jeżeli to nie pomoże to http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post1339 poczytajcie sobie...

Pozdrawiam

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 17:29 
Cytuj  
Hmmm.... dawno się nie iteresowałem WoW'em, i mam kilka pytań. Mianowicie czy już była/będzie EU OB i czy już była/będzie możliwość zakładania konta w Final EU Beta Test. CZYTAŁEM i SZUKAŁEM już czegoś na ten temat na tym froum i na forum Blizza ale jest tyle topiców, że trudno coś tam znaleść - a w am chyba nie trudno udzielić prostej odpowiedzi. Z góry thx za pomoc.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 17:35 
Cytuj  
nie/nie wiadomo, tak/nie.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 17:41 
Cytuj  
Te ~3 tygodnie to teraz mozna poczekac..... o ile CDP nie da cielska i nie dostane gry po miesiacu od premiery EU ;)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 18:26 
Cytuj  
No i w końcu grypa dopadła i mnie. Siedzę sobie teraz całymi dniami w domu. Specjalnie mi się nie nudzi, czas poświęcam na lekturę. Problem polega jednak na tym, że po całym dniu czytania chciałbym się trochę odprężyć przy wirtualnej rozrywce, a beta jak była zamknięta tak jest...
Parafrazując temat tego topicu; zaczęło się... ale moje oczekiwanie na klucz. ehh...

Dobrzy ludzie nie ma ktoś z was ochoty odstąpić mi klucza (jak ma dwa), albo ewentualnie odsprzedać za jakąś (bardzo) rozsądną cenę?

Nie miałem jeszcze okazji doświadczyć WoW'a i bardzo bym się chciał wykorzystać te kilka dni bumelowania, które mi pozostały :]


Posty: 26
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 22:43 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
Dobra panowie, konto zalozylam i wbilam sie normalnie na US kliencie. Latency przepieknie zieloniutkie, 157ms na laczu z Aster.


No to beznadzieja, bo ja z astera na serverach US czesto mam zieloniutkie, 170, 190. Myslalem, ze w Europie bedzie 60-90. Tak to nie ma po co sie przenosic do mniejszego i wielojezykowego community...

pozdrawiam
Michal

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 23:03 
Cytuj  
Na neostradzie mam z awsze zieloniutkie i max 150-170 a bywa 50-70

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 23:22 
Cytuj  
50-70 na serwerze US? a to ciekawostka..


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 09:14 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
50-70 na serwerze US? a to ciekawostka..


duza. Dla mnie.
A nie mam slabego lacza (mam 1Mb).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 11:55 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
50-70 na serwerze US? a to ciekawostka..


Nie na serwerze us tylko w fb eu. W us mialem srednio kolo 250-350
Nie wiem po co ci wszyscy co zdecydowali sie wpisywac falszywe dane i grac na serwerach us wcinaja sie w wiekszosc watkow dotyczacych eu i wykazuja jakie to glupie czekac na wersje przeznaczona dla naszej czesci swiata.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 12:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pyzmen napisał(a):
50-70 na serwerze US? a to ciekawostka..


duza. Dla mnie.
A nie mam slabego lacza (mam 1Mb).


To nie gra większej roli jaką masz przepustowość, bardziej gra role routing ;-) Ale i tak do Stanów mniej niż 100-120ms to delikatnie mówiąc nierealne.

Vercin napisał(a):
Nie na serwerze us tylko w fb eu. W us mialem srednio kolo 250-350


A to przepraszam ;-) Źle zrozumiałem..

Vercin napisał(a):
Nie wiem po co ci wszyscy co zdecydowali sie wpisywac falszywe dane i grac na serwerach us wcinaja sie w wiekszosc watkow dotyczacych eu i wykazuja jakie to glupie czekac na wersje przeznaczona dla naszej czesci swiata.


Musze iść do okulisty, bo nic takiego nie zauważyłem tutaj.. Mógłbyś wskazać palcem kto i w którym topicu?


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 14:59 
Cytuj  
spdk napisał(a):
Kitiara napisał(a):
Dobra panowie, konto zalozylam i wbilam sie normalnie na US kliencie. Latency przepieknie zieloniutkie, 157ms na laczu z Aster.


No to beznadzieja, bo ja z astera na serverach US czesto mam zieloniutkie, 170, 190. Myslalem, ze w Europie bedzie 60-90. Tak to nie ma po co sie przenosic do mniejszego i wielojezykowego community...

pozdrawiam
Michal


Prosze Pyzmen np masz tutaj granie w eu jest beznadziejnym pomyslem bo pingi nie sa wcale mniejsze a community male i wielojezyowe a z innych watkow nie chce mi sie szukac. Ale sa tam stwierdzenia iz anglicy sa flegmatyczni, polacy to beda sami fani diablo z serwisu battlent.pl i wogole na eu czekaja tylko masochisci...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 16:44 
Cytuj  
... i chamy wstretne i huligany okrutne co beda z palkami [czyt. mace'amii] gankowac i jak kibole bo w mmo nie ma lekko, jak nie ma hamstwa to nie ma gry .... :lol: a wszyscy porzadni obywatele calego swiata beda grac z haburgerami bo oni sa tacy zaje**** ze szok mnie ogarnia jak widze 200 kilo matola co procz grania siedzi w emsi donaldzie .... :roll:

:]

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 19:12 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
... i chamy wstretne i huligany okrutne co beda z palkami [czyt. mace'amii] gankowac i jak kibole bo w mmo nie ma lekko, jak nie ma hamstwa to nie ma gry .... :lol: a wszyscy porzadni obywatele calego swiata beda grac z haburgerami bo oni sa tacy zaje**** ze szok mnie ogarnia jak widze 200 kilo matola co procz grania siedzi w emsi donaldzie .... :roll:

:]


... i zamawia zestawy hepi mil z elfami na opakowaniu, a pozniej siada do kompa i zabijajac jakas "beast" mysli tylko o hamburgerach z "emsi donalda" wiec idzie znowu tam i kupuje nastepny zestaw hapi mil tym razem z gnomami na opakowaniu a reszta "party" w grze czeka na niego bo powiedzial ze idzie sie tylko odlac... :wink:

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 00:10 
Cytuj  
Vercin, uważam, że jesteś przewrażliwiony. Przytoczony przez Ciebie cytat mówi "nie chce mi się przenosić na EU bo i tak wielkiej różnicy nie odczuje na plus, zostaje w US bo tu mi dobrze".

p.s.
"interpretacji jest tyle, ilu jest odbiorców" (c) ktoś tam, na polskim to podłapałem w LO, hehe.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.