mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 13:37 
Cytuj  
w takim bądz razie musiało to być w poniedziałem, poniewaz zadnego takiego komunikatu ( w dolnym lewym rogu nie widziałem),
moze i troche za bardzo wyskoczylem (godzina mozno wieczorna), ale poprostu nie lubie czytać o takiej gadaninie o niczym, gdzie jeden drugiego czepia sie o "retoryczne pytania" jak przekupy na targu, (nie związane niczym z tematem topica)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 18:59 
Cytuj  
za zadne 4 czy tam w iles dni sie nie konczy.... pojawia sie to tym co korzystaja z US wersji gry i ona z automatu sie pluje ze jeszcze tyle a tyle dni gry sa darmowe.. to samo jest w kwestii pojawiania sie info u mnie o maintenace serwerow us, mimo ze lacze sie z serwerem KR - kliknijcie sobie manage account pod tymi "dniami".. przekieruje was na www.worldofwarcraft.com do obslugi kont US a nie na strone koreanska ;p

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 21:25 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
za zadne 4 czy tam w iles dni sie nie konczy.... pojawia sie to tym co korzystaja z US wersji gry i ona z automatu sie pluje ze jeszcze tyle a tyle dni gry sa darmowe.. to samo jest w kwestii pojawiania sie info u mnie o maintenace serwerow us, mimo ze lacze sie z serwerem KR - kliknijcie sobie manage account pod tymi "dniami".. przekieruje was na www.worldofwarcraft.com do obslugi kont US a nie na strone koreanska ;p


Well server maintance to rozumiem, ale niby skąd liczba dni? Przecież nigdy nie miałem żadnego konta na us więc na jakiej zasadzie to oblicza. Tzn skoro nigdy nie miałem konta na us to czemu akórat teraz zaczął pisać 7 dni a nie wcześniej? A co do tego gdzie cię przekierowywuje to jak masz us clienta to nic dziwnego że do us. Tzn Info o kończeniu się darmowego czasu może być server side z korei a przycisk i text client side...

doh ale to zobaczymy za 2 dni ;p

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 21:32 
Cytuj  
dokladnie - gdyby liczylo automatycznie od czasu zalozenia konta, to te dni pojawilyby sie w roznym czasie, a teraz wszyscy maja tyle samo [2 albo 3]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 21:37 
Cytuj  
Cytuj:
nierozumie, wydaje mi sie ze niektórzy piszą na tym forum- po to, aby pisać (co Wy ilość postów w ten sposób sobie nabijacie, i niby przez to taki autorytet mieć bedziecie ?). Osobiście uważam, ze jeżeli ktoś zadaje pytanie, to należy mu odpowiedzieć, a jeśli sie nie na to nie ma ochoty to poprostu nie pisze sie nic. :/


True. Zanim ktos ci odpowie na proste pytanie (2+2 anyone?) dowiesz sie kim jestes, poznasz kilka filozofii zwiazanych z tym zagadnieniem, ktos sobie napisze lol!, ktos cie wysmieje.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 22:53 
Cytuj  
a tak w ogole cos dluga przerwa na korea.... byc moze juz po ptakach ;)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 23:33 
Cytuj  
też mi to chodzi po głowie, ale wątpie by pisali "2 dni" a robili to "teraz" :)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 00:52 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
też mi to chodzi po głowie, ale wątpie by pisali "2 dni" a robili to "teraz" :)


przeciez pisalem ze ten wpis z dniami wynika z buga grania wersja us na KR serwerach.... chodzi o to ze niby konczy Ci sie darmowy miesiac grania a po wybraniu manage account przekierowuje do managmentu kont us ;)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 01:14 
Cytuj  
i wszystkim (z którymi rozmawiałem a grają na kr) pojawiło się to w tym samym momencie? conajmniej dziwne...


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 01:33 
Cytuj  
W sumie to juz nie wazne - moje teoria sie potwierdzila.... Wrzucilem koreanska stronke wowa do translatora i dowiedzialem sie ze beta skonczyla sie juz. 16 stycznia o 12:00 ich czasu (chyba chodzilo o polnoc) :/

no to czeka mnie przerwa.... klucza do FB nie mam a z CDP nie dostane ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:41 
Cytuj  
Cytuj:
There was an error while trying to sign you on. Please try again later.

Ktos ma to samo? Error pada przy probie zalogowania sie na swoje konto na wow.com


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.