mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Huragan napisał(a):
Czyli zakladasz/uogolniasz ze kazdy facet to gej ? Nie wiem skad masz takie doswiadczenia, ale ja sie znowu z toba nie zgodze :)

a skąd taki wniosek? rofl



z twojego postu, juz sam nie wiesz co piszesz ? :)



Cytuj:
uogolniasz, nie masz na to zadnych dowodów


nie mam dowodow na to ze 13-latki to szczyle ? Owszem mam dowod... osobisty :) I to jest dowod ze sa mlodsi ode mnie :)

Cytuj:
a co to ma wspólnego z tematem? i skąd taki wniosek?


skoro twierdzisz ze kazdy murzyn rodzi sie bialym, to propagujesz tresci nazistowskie, dlatego pytam sie do jakiej sekty nazistow nalezysz :)

Cytuj:
zrób sondę to się przekonamy, kto tak naprawdę się ośmiesza :)


Dla mnie ty sie osmieszasz... ja pisze zawsze tylko w swoim imieniu.. nie uogolniam.

ok EOD bo juz mnie brzuch ze smiechu boli jak ciebie czytam Mareczku :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:43 
Cytuj  
Jaki (hehe) "kulturalny" flame sie zrobil 8)

Ja tylko napisalem ze _jednak_ WoW zasluguje na pewna uwage od strony poczadkujacego gracza.
Wiem tez, ze nic mi do tego i nie moge miec wplywu na takie sytuacje jak ta. Jednak opinia jest opinia, a granie WoW od lvl60 co jak co w pewien sposob mija sie z celem (rozumiem robic alta od zera). Dlatego w WoW powinna byc opcja jak podczas GW beta event. Czyli wybiera sie pomiedzy RPG char albo already-made z ograniczeniami.

Co do "ebay-guy" to jest w tym pewna prawda co do lamerstwa. Sam Xanio wiesz jak gralem sobie Yuv i wiele rzeczy mialem juz ready. Zapytalem Giwere o pare wskazowek i podstaw w profesji pilota. A on na to zebym skasowal Freelance i zaczol od nowa postac. Powiedzialem ze mi jednak zal skasowac to (zartobliwie?) nazwal mnie ebayowcem. Wiec skasowalem pilota i od nowa robilem.
I to co chce podkreslic to wlasnie osoba posiadajaca all na start "gowno" wie o grze i sam bym wiedzial jakby mnie taki random draznil. Znajomy nie bo bym pomogl mu ale random to co innego :har:
Jednak wyjatkiem wykluczajacym regule ze ebay=lame to jest to jak ktos wraca do gry i nie chce robic all od nowa. Wtedy ta osoba nie jest noobem na endgaming lvl gdzie od takich ludzi oczekuje sie obszernej wiedzy na temat gry, w ktora gra.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bodziu, owszem twoj post to nic innego jak twoje prywatne zdanie na temat ludzi ktorzy chca cos sprzedac/kupic.. takie osoby nazywasz lamerami. Pisz wiecej takich kwiatkow... a ja sobie wlasnie pije kawke i mam ubaw


Tak ???

A gdzie ja tak napisalem ze nazywam ludzi lamerami gdy chca cos kupic albo sprzedac ???

"Ciemnosc widze ciemnosc..." :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:47 
Cytuj  
huraganku chyba zbyt mocno UOGÓLNIŁEŚ moją wypowiedź, po prostu dziwię się jak możesz NIE UOGÓLNIAJĄC twierdzić, że bardziej lubisz uprawiać sex z kobietami jak nie próbowałeś tego robić z facetami.
Więc imho twoja orientacja sexualna to tylko UOGÓLNIENIE nic więcej. Dopiero jak spróbujesz sexu z każdym facetem na ziemii i z każdą kobietą na ziemi wyciągniesz z tego jakąś średnią bardzo podobało<->średnio podobało<->nie podobało<->dupa mnie boli, to zrozumiesz, że UOGÓLNIANIE w życiu jest jak najbardziej potrzebne bo szkoda dupy by się przekonać (NIE UOGÓLNIAJĄC oczywiście) że jednak wolimy kobiety.

Więc ja przyznaję się, że w niektórych sprawach uogólniam, ty się brzydzisz uogólnianiem więc pytam: jak dupa?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
huraganku chyba zbyt mocno UOGÓLNIŁEŚ moją wypowiedź, po prostu dziwię się jak możesz NIE UOGÓLNIAJĄC twierdzić, że bardziej lubisz uprawiać sex z kobietami jak nie próbowałeś tego robić z facetami.
Więc imho twoja orientacja sexualna to tylko UOGÓLNIENIE nic więcej. Dopiero jak spróbujesz sexu z każdym facetem na ziemii i z każdą kobietą na ziemi wyciągniesz z tego jakąś średnią bardzo podobało<->średnio podobało<->nie podobało<->dupa mnie boli, to zrozumiesz, że UOGÓLNIANIE w życiu jest jak najbardziej potrzebne bo szkoda dupy by się przekonać (NIE UOGÓLNIAJĄC oczywiście) że jednak wolimy kobiety.

Więc ja przyznaję się, że w niektórych sprawach uogólniam, ty się brzydzisz uogólnianiem więc pytam: jak dupa?


Heheheheh

/popcorn
/cola
/relax

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
skoro twierdzisz ze kazdy murzyn rodzi sie bialym, to propagujesz tresci nazistowskie, dlatego pytam sie do jakiej sekty nazistow nalezysz :)


rofl to fakt medyczny.
Zaryzykuję: Ziemia nie jest płaska....


Ostatnio edytowano 24 lut 2005, 15:52 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:52 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bodziu, owszem twoj post to nic innego jak twoje prywatne zdanie na temat ludzi ktorzy chca cos sprzedac/kupic.. takie osoby nazywasz lamerami. Pisz wiecej takich kwiatkow... a ja sobie wlasnie pije kawke i mam ubaw


Tak ???

A gdzie ja tak napisalem ze nazywam ludzi lamerami gdy chca cos kupic albo sprzedac ???


a co na ebayu sie robi jak nie sprzedaje/kupuje ?? hoduje kwiatki ? :)

Mark24 napisał(a):
Cytuj:
skoro twierdzisz ze kazdy murzyn rodzi sie bialym, to propagujesz tresci nazistowskie, dlatego pytam sie do jakiej sekty nazistow nalezysz :)


rofl to fakt medyczny.


proponuje ci w takim razie przejsc sie do jakiegos szpitala polozniczego np. w Kongo i zobacz na wlasne oczy jaki kolor skory maja noworodki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:00 
Cytuj  
Pieszczoch, ja doskonale wiem, co chcesz przekazac, tez chujowo by mi sie gralo w nieznana gre zaczynajac "od gory". Co nie zmienia faktu, ze nic nikomu do tego, jak ktos inny gra. Placi to gra tak jak jemu sie podoba, a ja gram tak jak mi sie podoba i wara osobom trzecim od tego. Nie mniej, nie wiecej. Nikt nikogo przeciez nie zmusza do wspolnego grania z takim czy innym graczem.

A co do reszty flama to "rzondzicie" ;)

X.

PS. Jakby kto sie przyczepil do tego jak gram i co robie ze swoja postacia, to bym poprostu posluzyl sie Wujkiem-Mistrzem-Cietej-Riposty.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Aenima ty lamerze vide viewtopic.php?t=6779

My chyba rozmawiamy o ludziach kupujacych konta z gotowymi postaciami i grajacymi tymi postaciami, wiec twoj przyklad jest delikatnie mowiac z dupy wziety.

Cytuj:
skoro twierdzisz ze kazdy murzyn rodzi sie bialym, to propagujesz tresci nazistowskie, dlatego pytam sie do jakiej sekty nazistow nalezysz

Mark mowi o zawartosci pigmentu w skorze czlowieka co chyba powinno byc zrozumiale dla inteligentnego czlowieka, natomiast jesli TY splycasz to do poziomu przynaleznosci rasowej, to niestety wskazuje ze TY jestes "nazista" (rotfl)

Cytuj:
nie mam dowodow na to ze 13-latki to szczyle ? Owszem mam dowod... osobisty I to jest dowod ze sa mlodsi ode mnie

I coraz bardziej prawdopodobne ze madrzejsi (w wiekszosci).


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a co na ebayu sie robi jak nie sprzedaje/kupuje ?? hoduje kwiatki ? :)


Wiesz co kupie ci okulary ok ???

A gdzie ja pisze o e-bayu ???

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:24 
Cytuj  
esso napisał(a):
Nie kazdy leszcz potrafi wylewelowac 60 w ciagu miesiaca.


hahaha ale sie usmialem jakis pan nazwal mnie leszczem bo nie spedzam kazdego wieczoru przed komputerem, a to dobre hjehje. Pozdrawiam esso ;)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:40 
Cytuj  
Drogi bodziu ja wiem ze osoba ktora dostaje postac na lv 60 nie swieci wiedza na temat gry ale nie o to w tym chodzi . Probuje zrozumiec tylko dlaczego ktos wogule interesuje sie w jaki sposob "ktos" inny gra w swoja gre . Podam ci przyklad o co mi chodzi . Znam osoby ktore twierdza ze gra w Final Fantasy XI to czysta glupota pomieszana z masochizmem i odrobina braku gustu ale to nie zmienia faktu ze tysiace ludzi w FFXI gra/gralo (w tym ja i ty) a wiec co ? to znaczy ze jestesmy glupimi masochistami bez gustu ? Nie to znaczy ze gramy tak i w to co NAM sie podoba . Tak wiec jak ktos nie chce (jak juz wspomnialem w 1 poscie) marnowac swojego "cennego" czasu na levelowanie tylko chcialby sobie raz na jakis czas odpalic wowa i popykac w BG czy pozabijac troche horde/alliane w pvp to ma do tego "pelne" prawo bo to "on" placi za ta gre i nie widze w tym zadnego problemu i napewno nie nazwal bym taka osobe lamerem . Ale jak mowie to jest moje zdanie wiec no offence.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:43 
Cytuj  
znam osobe ktora ma w WoW 40lvl i nie zrobila ani jednego questa :) Tylko tlucze moby i chodzi do instance... czy to tez lamer ? :) heh
kazdy gra tak jak chce i nic nikomu do tego....


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:52 
Cytuj  
Strangerr- byc moze nie potrzebnie to uogolnilem za co sorki, ale gdyby gosc napisal choc pare slow wieecej typu gral w CB i poraz wtory mus sie nie chce grac to bym to zrozumial, natomiast ja to rozumiem tak, mu sie nie chce i szuka ludzi aby to zrobili za niego, co moge nazwac wlasnie owym lamerstwem. Oczywiscie nie mam nic do tego co on zrobi ani jak zrobi jego bussiness :) Po prostu nazwalem rzeczy po imieniu, nie wiem po co tyle halasu o zwykle nazewnictwo ??
No i troche nie rozumiem juz Waszego czepiania sie uogolnienia, ktore w niektorych przypadkach jest potrzebne i konieczne, wszelkiego rodzaju statsy robi sie na podstawie ogolu, wielu wynikow a nie na podstawie jednostki tak tez to sie tyczy oceny owych rzeczy :) No i stwierdzenie ze mi nic do tego co i jak tez jest wszystko wzgledne, bo jesli ktos kogos pobije dla przykladu to dla niego moze to byc fun ale ogolnie jest to huliganstwo :) I w takim to kontekscie mialem to stwierdzenie, ale coczywiscie podkreslam jest to moja subiektywna ocena i czy sie to komus podoba czy nie :P

EOT

ps. Myslisz sie ze FF11 jest dla masochistow, jest to bardzo trudna gra ale nie dla masochistow :) raczej dla wytrwalych ^^;

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 20:33 
Cytuj  
Kiedyś do programu "Linia specjalna" został zaproszony Stanisław Tym. Dyskusja toczyła się już od dłuższego czasu i dotyczyła głównych bolączek naszego społeczeństwa. Z racji tego, że gościem był nie kto inny, a właśnie Tym rozmowa była więcej niż luźna. W pewnym momencie jednak redaktorka "zaryzykowała". Naświetliła panu Stanisławowi i telewidzom niezmiernie "ważny" problem ze świata polskiej polityki, o który politycy już od dłuższego czasu kruszą kopie. Tym się zamyślił i po chwili powiedział:

Sprawa ta rzeczywiście jest bardzo skomplikowana. Pozwoli Pani, że użyję dowcipu jako formy odpowiedzi. (redaktorka, Barbara Czajkowska, oczywiście na to przystała)

Pan Stanisław zaczął opowiadać dowcip:
Siedzą dwie sowy na gałęzi. Po dłuższej chwili milczenia jedna sowa mówi ze złością do drugiej sowy:
- Pocałuj mnie w dupe!
Mija czas... nic się nie dzieje, aż w koncu druga sowa mówi do pierwszej:
- A ty mnie w dupe!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.