mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:18 
Cytuj  
olac kosmos. dobra dobra, używałem go 1 dzień i nigdy wiecej nie użyje. sorka ale mam niskie IQ i uwierzyłem w ostrzerzenia jakiegos lamera o zmienianych plikach. mój bład

@Huragan
mnie nie chodzi o legalność czy jej brak. rozmawialiśmy juz o bugach.
poprostu jestem przeciwny stosowaniu reguły że wszystko co nie zabronione jest dozwolone.
jest przycisk Addons w grze który służy do zarządzania addonami wiec nie ma co dyskutować w temacie przyzwolenia blizzza na addony.

natomiast przykładowe licytowanie przed restartem serwa to zupełnie coś innego. i to mi sie nie podoba.

co do questów.robie questy bo one zapewniaja mi rozrywke. ciągle coś sie zmienia musze wędrowac do nowych miast i dostaje nowy sprzęt. tak lubie.

jak ktos lubi zabić w tym czasie 100 lwów czy krokodyli i ma z tego satysfakcje bo kupi miecz którym zabije nastepne 100 krokodyli to spox. przeciez każdy z nas płaci za ta gre i może się bawic tak jak ma na to ochote.



:]


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
natomiast przykładowe licytowanie przed restartem serwa to zupełnie coś innego. i to mi sie nie podoba.


mi rowniez sie nie podoba, ale takie bugi ma WoW.. zastrzegam, ze ja z nich nie korzystam, ale dlaczego nie informowac o tego typu bugach ?

Cytuj:
co do questów.robie questy bo one zapewniaja mi rozrywke. ciągle coś sie zmienia musze wędrowac do nowych miast i dostaje nowy sprzęt. tak lubie.


ja dla rozrywki robie polowania na elfy :)

Cytuj:
jak ktos lubi zabić w tym czasie 100 lwów czy krokodyli i ma z tego satysfakcje bo kupi miecz którym zabije nastepne 100 krokodyli to spox. przeciez każdy z nas płaci za ta gre i może się bawic tak jak ma na to ochote.


Oczywiscie ze tak, ale nie dziw sie potem ze w jeden dzien zarabiam 30g i stac mnie na mounta i nie insynuuj ze robie cos nielegalnie. :)

Peace :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:39 
Cytuj  
chyba sie nie dogadamy
po kolei do cytatów:

1. poinformuj blizzard bo to moze pomóc. upublicznianie info o bugach może tylko zaszkodzić

2. na palladynów bede polował jak wprowadza system rewardów - i to dużo. teraz nie widze sensu.

3. nie dziwie sie i nie kwestionuje że zbieractwo przynosi kase.

co do bugow.
nie mówie że to nielegalne . nie mam pojęcia skąd ci przyszło do głowy że uważam bugi za nielegalne. obciach ich używać thats all

wiesz że Cie bardzo lubie ale dyskusja musi byc konkretna :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chyba sie nie dogadamy
po kolei do cytatów:

1. poinformuj blizzard bo to moze pomóc. upublicznianie info o bugach może tylko zaszkodzić


Blizzard wie i czyta forum blizzhackers.com , ktore jest publiczne i dostepne dla kazdego.

Cytuj:
2. na palladynów bede polował jak wprowadza system rewardów - i to dużo. teraz nie widze sensu.


dla rozrywki.. czy wszystko co robisz w WoW musi ci przynosic jakas wymierna korzysc ? To sie robi dla funu... tak samo jak spotkania u inkeepera na piwku itp...

Cytuj:
co do bugow.
nie mówie że to nielegalne . nie mam pojęcia skąd ci przyszło do głowy że uważam bugi za nielegalne. obciach ich używać thats all


oczywiscie ze tak, tak samo uwazam jak i ty w tej kwestii.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:53 
Cytuj  
Huragan przestań juz. nie dogadamy sie.

1. nie upubliczniaj bugów. im więcej ludzi je zna tym gorzej dla gry.

2. zabijanie alliance nie sprawia mi satysfakcji. Rajd czy coś tak, ale atakowanie mijających wcale. nie czuje antypati do alliance bo horde wybrałem przypadkiem.

3. nie kożyść tylko sens. jak już napisałem. nie widze powodu dla którego miałbym chodzić bic elfy (palladynów nie lubie bo są przegięci)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
(palladynów nie lubie bo są przegięci)

Nie sa. Sa nudni w graniu, prosci w obsludze, ale nie przegieci ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
2. zabijanie alliance nie sprawia mi satysfakcji. Rajd czy coś tak, ale atakowanie mijających wcale. nie czuje antypati do alliance bo horde wybrałem przypadkiem.


a ja czuje antypatie, i kazdy zabity elf wydluza mi penisa :D


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:02 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
(palladynów nie lubie bo są przegięci)

Nie sa. Sa nudni w graniu, prosci w obsludze, ale nie przegieci ;)
kurcze mnie sie wydaje że maja taki skill:
"odzyskaj wszystkie punkty hp szybko x3"
moze się myle ale walczyłem z palladynem i to że 3 razy przywrócił sobie zdrowie mnie zdołowało. ja moge jednego potiona i 2m czekanie.

wydaje mi się że blizz powinien ich troche przybalansować (ze wskazaniem w dól)
z niecierpliwością czekam na woj po paczu. zobacze jaka róznica


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
moze się myle ale walczyłem z palladynem i to że 3 razy przywrócił sobie zdrowie mnie zdołowało.

To chyba priesta albo druida nie widziales w dzialaniu ;)
Obejrzyj sobie ten filmik z viewtopic.php?t=11939
zobaczysz, o czym mowie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:10 
Cytuj  
priest/druid nie jest klasą melee, paladyn zdecydowanie tak (wszak ubiera plate i głównie bije bronią) :)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:11 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To chyba priesta albo druida nie widziales w dzialaniu ;)
Obejrzyj sobie ten filmik z viewtopic.php?t=11939
zobaczysz, o czym mowie ;)
400 mb bedzie za 1.20h więc napisze tylko dwie rzeczy:
1. dzieki
2. grałem z kapłanem w parze ..... stary ja nie miałem co robić. masakra. taki sie wydawał kruchy i bezbronny a tych ptaszków 44-47 lvl zaczynało mi byc żal :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
2. grałem z kapłanem w parze ..... stary ja nie miałem co robić. masakra. taki sie wydawał kruchy i bezbronny a tych ptaszków 44-47 lvl zaczynało mi byc żal :P


ale w melee to priest jest dupa :) kazda klasa ma inne wlasciwosci, w czyms jest dobra w czyms innym zla. Nie wiem czy zauwazyles, ale ten priest wogole nie zblizal sie do ptaszkow :) Walil je z daleka, gdyby w tym czasie 2 inne ptaszki usiadly mu na plecach to by cienko kwiczal :) Ty jako warrior aggrowales ptaszki, wiec priest mogl atakowac z daleka bezkarnie... sam priest mialby juz klopot bo ptaszek by do niego podlecial i zaczal go powaznie oslabiac.


_________________




Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 15:51 przez Huragan, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:26 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
priest/druid nie jest klasą melee

No ja np. druidem bardzo czesto bije sie w bear form (melee i wysoki armor), zmieniajac forme na glowna tylko w celu healingu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:53 
Cytuj  
Wracajac do tematu - kiedys byly mody co pokazywaly odleglosc od przeciwnika - Blizzard zakazal ich uzywania jesli ludzie nagminnie beda przerabiali klienta aby rozumiec co mowi przeciwna frakcja tez tego zabronia (i byc moze zmienia cos w kodzie klienta)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.