mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 19:31 
Cytuj  
to wez ziomal zacznik koxac bo nie dogonisz innych skillami :wtf:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 19:45 
Cytuj  
Ja jutro angielski, a Polski dopiero 28. Stresik jest, chcociaz teoretycznie ustne sie nie licza (oby zdac) a z anglika jestem jedym z lepszych (czasami najlepszym) w szkole... no ale mimo wszystko to matura. Heh, ale cos czuje ze jutro po egzaminie juz bede spokojny i wyluzowany.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:54 
Cytuj  
Cytuj:
z anglika jestem jedym z lepszych (czasami najlepszym)


super koleś jesteś ;)
kiedy jesteś czasami najlepszy? jak Jolka nie przyjdzie do szkoły? :P

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 21:26 
Cytuj  
Dwutlenek to przypadkiem nie ty pisałeś na drugiej stronie, że dostałeś 5 z poldona? ;)

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 21:44 
Cytuj  
nes napisał(a):
Dwutlenek to przypadkiem nie ty pisałeś na drugiej stronie, że dostałeś 5 z poldona? ;)


On tylko napisał, że nie musiał zdawać. Równie dobrze mógł dostać 6 :P


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 22:08 
Cytuj  
nes napisał(a):
Dwutlenek to przypadkiem nie ty pisałeś na drugiej stronie, że dostałeś 5 z poldona? ;)


nie musiałem zdawać :]
Co dostałem to moja sprawa :D

Chryste jaki ja byłem szczęśliwy że nie muszę ustnej zdawać... to była masakra u mnie w szkole...

P.S.
Hej Torpeda, nie czytałem Cię kawał czasu :]

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 23:41 
Cytuj  
Ja jestem z 1977 i wydajem mi się, że Dwutlenek też coś koło tego, dlatego napisałem 5. 6 można było dostać, ale wtedy to była tylko 6 honoris causa ;)

U mnie też to była masakra, przynajmniej z mojej perspektywy. Do domu wróciłem ledwo żywy. Kurcze blaszka, ale to było dawno... :roll:

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 02:15 
Cytuj  
Ehhh matura to luzik - ja jestem z 1985 i miałem pl-5, eng-FCE, mat-5, fiz-6 ale oblałem sesje i teraz siedze na "urlopie zdrowotnym" (dziekanki nie mogłem wziąść) i tylko -> WoW-panna-WoW-impreza-WoW-WoW-Wo.... no i się zapętla :D (no i jeszcze praca od czasu do czasu, ale o tym lepiej nie wspominać, powiem tylko, że jak nie masz motywacji do nauki to idź sobie dorabiać np na linie do fabryki - btw - potrzebowałem wtedy cash na WoWa ). :D


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:04 
Cytuj  
Cytuj:
super koleś jesteś ;)
kiedy jesteś czasami najlepszy? jak Jolka nie przyjdzie do szkoły? :P


Dzieki za ten gleboki komentarz. Jestem najlepszy jak z jakiegos testu (np matury probnej) dostane najwiecej punktow. Nie myslalem ze bede musial to tlumaczyc :/.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:53 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Ehhh matura to luzik - ja jestem z 1985 i miałem pl-5, eng-FCE, mat-5, fiz-6 ale oblałem sesje i teraz siedze na "urlopie zdrowotnym"


No to ladnie panocku, ja mialem z matmy 2+3, z polaka 3+4, z angielskiego o dziwo 4 mimo ze moglbym cae zdawac ;]

Dyrektorka zapowiedziala mi ze sie nie dostane na politechnike, albo jakiekolwiek inne studia bo taki cienki jestem. Dziwnym trafem nie oblalem jeszcze zadnej sesji i wlasnie inzyniera koncze :)

Widac systemy oceniania sa rozne w roznych szkolach, albo poszedles medycyne studiowac :)


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 18:05 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Cytuj:
super koleś jesteś ;)
kiedy jesteś czasami najlepszy? jak Jolka nie przyjdzie do szkoły? :P


Dzieki za ten gleboki komentarz. Jestem najlepszy jak z jakiegos testu (np matury probnej) dostane najwiecej punktow. Nie myslalem ze bede musial to tlumaczyc :/.


:o ja tez jestem najlepszy jak mam najwiecej pkt :o , fajnie ze jestes taki ziąąą i umisz tak wszystko fajnie.

Co do pier@@@@@@@@ polskiego to qmpel dukal kilka minut i dostal 20/20 bo trzyma sie w czolowce, a ja gdyz pyskowalem i powiedzialem ze wali mnie ocena koncowa z polskiego kiedy owa pani zje@@@@ profesor chciala mi wystawic dostateczny wystawila mi dopa i to moj jedyny na swiadectwie a ogolnie to ch@@ jej w oko, nie zycze nikomu tak dwulicowego nauczyciela i w ogole sqrw@@@@@ ktory ma meza policjanta i wie o tobie wszystko, bo maz qrwa dostarcza informacji


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 21:06 przez RoozTer, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 18:38 
Cytuj  
:roll: :roll: :roll:


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 19:27 
Cytuj  
@RoozTer .. to samo mam .. napyskowałm olesiowi od fizy i mi wstawił 2 , polski to samo ... najlepsze jest to ze kolesia nie było od 2 miesięcy i mieliśmy zastępsto z innąnauczycielką , ona wystawiła mi trzy , on niestety przyszedł na ostatnią lekcję przed radą i zmienił mi na 2 ... no to GRATZ .. po maturach ma wpierdul za te dwa lata .. podobno w poprzedniej szkole też nie zabawił za długo (u mnie w skzole jest od 2 lat)

EDIT
dlatego też musiałem kupić ustną , ustną musze mieć na 6 żeby on nie mógł mnie zagiąć i ujebać ... takie małe btw)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 19:42 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 19:32 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
:o ja tez jestem najlepszy jak mam najwiecej pkt :o , fajnie ze jestes taki ziąąą i umisz tak wszystko fajnie.


ehh.. dobra nie mowilem tego w zaden sposob zeby zaszpanowac (uber English skillz czy co?). Wy to tak odebraliscie. Ja sie chailem troche podniesc na duchu przed najwazniejszym egzaminem mojego zycia. Troche stresu bylo i widocznie nawet nie potraficie tego zrozumiec. A co do nauczycielki i meza policjanta - mala podpowiedz - moze nie bedziesz lamal prawa to nie bedzie mial co na ciebie mowic? Jak jej powiedziales ze masz jej prace wlozona w uczenie cie przez 3 lata w dupie to ona tez cie ma w dupie. Dla mnie to calkiem normalne.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 21:19 
Cytuj  
No wiesz wyciaganie twojego nr telefonu z bazy danych policji to chyba nie jest za bardzo normalne, co wazniejsze po to aby "naskarzyc" twojej mamie :wink: , i kto powiedzial o lamaniu prawa ?? Moj jedyny mandat mam za to ze nie przeszedlem po pasach, a koles mi napisal nie przeszedlem prostopadle tylko po przekatnej ulicy :wtf: teraz sobie zalaminowalem ten mandat i trzymam na pamiatke :) . Jak w polsce ma byc normalnie jak policjanci chodza i pisza mandaty za nie przechodzenie po pasach [ albo przechodzenie obok, lub przechodzenie "ukosne" :lol: ] zamiast chodzic i naprzyklad pilnowac dworca czy rynku gdzie na kazdym kroku stoi banda pedalskich dresow z kosami czekajacych na kazdego z komorka i na portfel z drobnymi :har:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 21:35 
Cytuj  
Hmm to nie tylko nie jest normalne, to jest bardzo ostre naruszenie prawa i twojej prywatnosci... Ale wiesz jakby jakas nauczycielka zadzwonila w tej sprawie do mojej matki to zlosc matki raczej nie bylaby skierowana na mnie. Bez przesady ona zlamala prawo, lamie twoja prywatnosc i kabluje cie twojej matce, oczernia cie za jakas glupote. Wiele matek w tym momencie by zaczelo krucjate przeciw szkole.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:06 
Cytuj  
No to wiesz juz co bylo dalej ... :P z tym ze jak tu wygrac z nauczycielka ktora jest kuratorka i ma meza policjanta, dlatego olalem sprawe i ja tez imo najlepsze rozwiazanie.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 09:44 
Cytuj  
i jak nastroje ?:D ja to sie ciesze, juz za troche wiecej jak 2 tygodnie znowu powroce do gry :P btw ide czytac streszczenia lektur z polaka juz za 2 dni piszemy. Zycze powodzenia panie i panowie P.S tesknie za wowem :(


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:03 
Cytuj  
nastroje chujowe ... jak słyszę co mająkumple w innhych szkołach (tam gdzie zdają jeszcze starą maturę) to mająluzik na maxa (3 zadania z matmy na 5 godz <lol> ) a co ja mam na rozszerzonej matmie , w dwie godziny kilkanaście :[ :har: :evil: :evil: , a później przy zdawaniu na uczelnie przelicza sie ocenę z ich matury na punkty (6 to 100 pkt ) i mnoży razy dwa ... 6 z mamty na starej maturze to banał ... a spubójcie zdobyć 200(komplet punktów ) na nowej ...a nowa matura miałą wyrównywać szanse :[ :[


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 11:07 
Cytuj  
hehe... nowa matura to smiech na sali jest. Na szczęście żadna dobra uczelnia tego nie uznaje ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.