mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
niedawno majac level 50 sobie szedlem po krainie elfow i napotkalem jednego 15lvl, ktory bil moba. Stanalem obok i sobie patrzylem .. po chwili on skonczyl z mobem , podszedl do mnie i zaczal pluc :))))
No i jak tu nie zajebac takiego....?? jeden shock i po nim.. ale zero satysfakcji. Tak wiec dostal shocka zeby nie podskakiwal na drugi raz..... ale mysle ze on jak podrosnie z levelem to tez bedzie walil co sie da :)


rotfl nie no mocny buehehehehehehe

ja mam inna zabawe jak jezdze po middle lokacjach jak mi hordziak robi /wave /bows to mu od macham i jade dalej a jak nie to zjade pol zycia /spit i czekam co zrobi wtedy najczesciej /bows /thanks sa tez samobojcy ale to inna sprawa

Cytuj:
Cytuj:
Jeszcze pare slow do Gildiii FIRE nie wiem jakie oni zasady maja to co robia to jest kompletna bzdura jaki jest sens na 60 lvl zabijac 25 lvl lub mniejszy. Oni naprawde sie nudza bo gram 2 postacia na tych lvl i widze co oni odwalaja. :o serwer BL


spoko, oni sa odpowiednikiem TSA w hordzie :)
wczoraj jednego z FIRe 3lvl nizszego gankowalem w Feralas.. z 5 razy go zabilem pod rzad i posilki nie nadeszly :) W koncu uciekl.....tak wiec FIRe ma slaby support pomocy... mozna ich smialo gankowac.


pewnie dlatego co lepsi to od nich po odchodzili

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:32 
Cytuj  
Do wszystkich tych , którzy uważają , że wybór servera PvP jest równoznaczny z akceptacją gankowania. Jeśli tak myślicie to jesteście graczami pozbawionymi honoru! Ja widze to tak jakby ósmoklasistaz podstawówki gnębil 4 klasiste!! Zawsze stawałem, w obronie słabszych i teraz tez tak jest. Nie zgadzam sie z gankowaniem i jest to naganne!!!
Mam nadzieje że będą punkty ujemne za zabijanie niższych lvl!!
Gram na srverze Shattered Hand. 52% all i 48%horda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:39 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Do wszystkich tych , którzy uważają , że wybór servera PvP jest równoznaczny z akceptacją gankowania. Jeśli tak myślicie to jesteście graczami pozbawionymi honoru! Ja widze to tak jakby ósmoklasistaz podstawówki gnębil 4 klasiste!! Zawsze stawałem, w obronie słabszych i teraz tez tak jest. Nie zgadzam sie z gankowaniem i jest to naganne!!!
Mam nadzieje że będą punkty ujemne za zabijanie niższych lvl!!
Gram na srverze Shattered Hand. 52% all i 48%horda.

Geez... czyli jak cie gankuja, to rezzujesz sie i piszesz "stanowczo protestujem!" ?
Nie ty ustalasz, co robia inni na serwie i jesli tylko mozliwe jest gankowanie, to proceder ten jest uprawiany. Kary, hmmm, jesli juz, to niezbyt dotkliwe, a to nie powtrzyma nikogo przed gankowaniem. Co za problem poniesc konsekwencje gankowania i robic to dalej?

Zreszta kliknij na "?" [tam gdzie sie pisze do GMa] Wyraznie jest napisane, ze nie obchodzi ich, ze ktos cie zabil lub campowal cialo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:24 
Cytuj  
hehe kiedyś też protestowałem przeciwko gankowaniu (no może tylko w głębi ducha, ale protestowałem) ale tak naprawde dzięki temu masz motywacje żeby się ćwiczyć w pvp, bo ludzie z wyżsymi lvl często nie doceniają tych z troche niższymi i dostają wipe'a (nie mówie tu o różnicy 20lvl). Przykład:

Stoje przez maraudonz zaprzyjeźnionym rogue, czekamy na reszte ekipy. Idzie sobie jakiś niepozorny 47lvl troll rogue ja do niego /wave a on nic -> stun, i już rogue zjechał go prawie całkowicie, ja tylko dobiłem. Później party się zebrało, tłuczemy moby - wrócił ten sam koleś ale w teamie - on+4czterech 54-55lvl (u nas ja miałem najwyżsy lvl - 50, reszta 48-49) i rzucili się na nas jak killowaliśmy te elite... i co? I dostali wpierd... i już więcej nas nie męczyli :lol: Troche OT ale z pół godziny się z nich śmialiśmy.


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:18 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Praktycznie nie zdażyło mi sie widziec kogos o wyzszym lvl niz moj i nie zginąć!! Zawsze atakują!.

Hmm
Wszystko zalezy jak sie zachowujesz..
pamietam ze kiedys wybralem sie na poludnie od duskwood, zrobilem sobie wycieczke krajoznawcza polaczona z rejsem i tylko ra mnie kolo zgankowal :)
Normalnie jak widze hordziakow na mountach to /hi /salute siadam sobie na drodze .. chowam topor... i czekam ;) ciachna albo nie ciachna :)
Wezmy sie zastanowmy jakim trzeba byc zakompleksionym dzieciakiem zeby po takim zachowaniu gankowac.. ale nigdy nie narzekam... wracam po cialo i z golymi piachami atakuje do bolu az mu sie znudzi.. non stop /lol i takie tam.. we wtopkach opisalem smieszne zakonczenie takiej sytuacji.. :)
gankowa gankowal i.. sam zostal zgankowany :lol:
nawet uadalo mi se zatanczyc z paroma orkami na ich terenach:) bardzo smiesznie tancza :)
nawet sie dziwie ze tak malo mnie gankuja .. w koncu paladyn :lol: :)
adasd BL 32lv :):):)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:38 
Cytuj  
Z gankowaniem sa zdania podzielone, jednym to nie przeszkadza, a drugich to wkurza, to ze sa dozwolone wszystkie chwyty nie usprawiedliwia zachowania, aczkolwiek jak juz kiedys Xanth napisal, jak sie wroga nie zabije od razu to za pare krokow zlapia i zabija. Coz, nikomu sie nie dogodzi, serwer PvP jest taki a nie inny, choc nie podzielam zdania gankowania ludzi o duzo nizszym lvl to grajac na takim serwerze, trzeba sie z taka ewntualnoscia liczyc. Tyle na ten temat :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:43 
Cytuj  
cienki napisał(a):
Normalnie jak widze hordziakow na mountach to /hi /salute siadam sobie na drodze ..


no.. i tak ma byc.. jak Horda jedzie to macie nam salutowac i sie klaniac.. bo jak nie to smierc.. cappisco ?


:)


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:27 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
cienki napisał(a):
Normalnie jak widze hordziakow na mountach to /hi /salute siadam sobie na drodze ..


no.. i tak ma byc.. jak Horda jedzie to macie nam salutowac i sie klaniac.. bo jak nie to smierc.. cappisco ?


:)


lol

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:45 
Cytuj  
u nas w ogóle nie gankują w pewnym lokacjach. Nie wiem jakaś wzajemna umowa o nieagresji lub coś w tym stylu..
Np. w Searing George gdzie jeżdżę kopać rudę - nikt tam nie gankuje, mimo, że na 2 hordy jest 10 alliance (tak jak wszędzie zresztą).

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
cienki napisał(a):
Normalnie jak widze hordziakow na mountach to /hi /salute siadam sobie na drodze ..


no.. i tak ma byc.. jak Horda jedzie to macie nam salutowac i sie klaniac.. bo jak nie to smierc.. cappisco ?


:)


Aha ... juz w jednym topicu widzialem jak ci NOCniki salutowaly i klanialy sie jak gdzies jechales ..... No, ale pomarzyc wolno :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:40 
Cytuj  
w sumie jak na alliantów przystało połowa była pochylona do przodu... :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:44 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Aha ... juz w jednym topicu widzialem jak ci NOCniki salutowaly i klanialy sie jak gdzies jechales ..... No, ale pomarzyc wolno :P


oni tylko odwazni jak sa w 30 na 1 :)


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:03 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Aha ... juz w jednym topicu widzialem jak ci NOCniki salutowaly i klanialy sie jak gdzies jechales ..... No, ale pomarzyc wolno :P


oni tylko odwazni jak sa w 30 na 1 :)


no to dokladnie tak jak horda u nas :D (z reguly atakuja tylko i wylacznie jak maja przewage liczebna, a i to najlepiej tak minimum 3 na 1 :D)

ps. wczoraj przez 3 godziny byla rzeznia w southshore :D
i to nie jakies tam kampienie na cialkach, tylko piekne starcia z udzialem wieelu graczy (w szczycie mysle ze bylo mniej wiecej po okolo 50-60 osob po kazdej ze stron, lvl >30)

tym razem horda dostala po dupie mocno :>, wiekszosc czasu byli zamknieci w tarren mill

ps2. tych straznikow tam zaduzo, raz chyba wylecialo ich z 15 za jednym naszym


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:20 
Cytuj  
Robus napisał(a):
no to dokladnie tak jak horda u nas :D

Bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Niektorzy nie sa w stanie pojac, ze po obydwy stronach dzieje sie IDENTYCZNIE ;)
Nie raz widzialem "bowujaca" aliesom horde (i tez byli slicznie pochyleni do przodu w czasie tej czynnosci), nie raz widzialem grupy 30 gankerow z hordy na jednego alliesa ;)

Robus napisał(a):
ps2. tych straznikow tam zaduzo, raz chyba wylecialo ich z 15 za jednym naszym

W czasie ataku na miasto wroga automatycznie sie dospawnowuja straznicy. Im wiecej atakujacych, tym wiecej guardow ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:29 
Cytuj  
do pewnego momentu. My swego czasu Southshore zmietliśmy z powierzchni ziemi :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:56 
Cytuj  
My regularnie pijamy tam piwo :). Wystarczy obstawiac fp by highlvlowcow co z IF przyjezdzaja dorwac ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:59 
Cytuj  
jasne, ze tak jest po obu stronach, kwestia przypadku po prostu (np moze sie dopiero zbierac grupka na raidzik i bija co popadnie dla rozkrecenia zabawy :>, to normalna sprawa)

zreszta, sam nie raz kampilem na cialkach hordy, ktora mnie wnerwila ;P, chociaz z reguly macham i robie swoje -> pomagam gildii albo moje questy

ale wiadomo jak jest, w pvp nie ma reguly :>

nie mniej mam wrazenie ze na deathwing horda bedzie czesciej pochylona ;P ;)

chociaz roznie to bywa -> 2 dni temu horda doszla w IF do krola


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:03 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
cienki napisał(a):
Normalnie jak widze hordziakow na mountach to /hi /salute siadam sobie na drodze ..


no.. i tak ma byc.. jak Horda jedzie to macie nam salutowac i sie klaniac.. bo jak nie to smierc.. cappisco ?


:)


czy tych 2 gosci wczoraj przed winter nie chcieli salutowac? ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:16 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Huragan napisał(a):
cienki napisał(a):
Normalnie jak widze hordziakow na mountach to /hi /salute siadam sobie na drodze ..


no.. i tak ma byc.. jak Horda jedzie to macie nam salutowac i sie klaniac.. bo jak nie to smierc.. cappisco ?


:)


czy tych 2 gosci wczoraj przed winter nie chcieli salutowac? ;-)


Fabianek, nie wiem o kim mowisz, ale ja wczoraj w Everlook sobie stalem przy ognisku i sie hahalem z kazdego allianca ktory wszedl do miasta.. co ktorys mnie zaatakowal to straznicy sie na niego rzucali :) W koncu sie wkurzyli i chyba z 10 stanelo przy mnie i lup lup.....no i straznicy mi nawet nie zdazyli pomoc :) hehe

Potem usiedlismy wspolnie przy ognisku i pilismy piwko :)

p.s. ze nie wspomnie ze ja macham do Fabianka a ten zaczal pluc :)
oj nieladnie Fabianek tak sie zachowywac :> wstydz sie :>


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Huragan napisał(a):
cienki napisał(a):
Normalnie jak widze hordziakow na mountach to /hi /salute siadam sobie na drodze ..


no.. i tak ma byc.. jak Horda jedzie to macie nam salutowac i sie klaniac.. bo jak nie to smierc.. cappisco ?


:)


czy tych 2 gosci wczoraj przed winter nie chcieli salutowac? ;-)


Fabianek, nie wiem o kim mowisz, ale ja wczoraj w Everlook sobie stalem przy ognisku i sie hahalem z kazdego allianca ktory wszedl do miasta.. co ktorys mnie zaatakowal to straznicy sie na niego rzucali :) W koncu sie wkurzyli i chyba z 10 stanelo przy mnie i lup lup.....no i straznicy mi nawet nie zdazyli pomoc :) hehe

Potem usiedlismy wspolnie przy ognisku i pilismy piwko :)


wiesz wpadlem do winter jak byly twoje zwloki :D

Cytuj:
p.s. ze nie wspomnie ze ja macham do Fabianka a ten zaczal pluc :)
oj nieladnie Fabianek tak sie zachowywac :> wstydz sie :>


nie przeinaczaj ja ci zrobilem /wave ty mi /lol /lol /lol /lol wiec ja wtedy /spit a dalej to juz bylo /wave vs /wave tak czy siak milo bylo spotkac kogos z forum nawet hordziaka :D


* - winter = evelook

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.