mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 11:03 
Cytuj  
nie wszystkie sety sa fajne, rogue jak dla mnie dostal wielka kupe w porownaniu do maga np


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 11:18 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
cos na forum blizza pisali ze rangi schodza bardzo powoli, jako przyklad bylo chyba podane ze wyzerowanie sie punktow to kilka miechow bez zabicia kogokolwiek.

To byla mowa o punktach.Ale rangi sa kalkulowane wzgledem ogolu punktow zdobytych na servie i przyrowywane do tych ktore Ty zdobyles potem do innych ludzi i na tej podstawie dostajesz rank.

Wiec jak ja nie gram tydzien ,a inni graja to chcac nie chcac beda zdobywac punkty tym samym pnac sie w rangach spychajac mnie w dol.

edit;
przypuszczam ze granice punktowe rank'ow oficerskich beda plynne, na biezaco kalkulowane.
A wiec z tygodnia na tydzien ilosc potrzebnych punktow do zdobycia ranku bedzie co raz wieksza (mowa o rangach od 6 w gore).
Bo tylko tak beda w stanie blokowac, ilosc osob z rank 14.

Ale to tylko moje spekulacje heh ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 11:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no powiedzmy są tak pomiędzy setem mighty (molten core) a wratha (teraz molten Core w przyszłości inny nowy instance).

Do tego rewardy za posiadanie seta są naprawdę bardzo porządne.


Już nie molten core. Tier 2 został już zabrany z MC, przeniesiony zostaje do Blackwing Lair. Ale już w MC się nie dropuje. Aktualnie jedyna możliwość dorwania Tier 2 to Onyxia (hełmy).

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 11:34 
Cytuj  
kurcze no to bezsens, czyli na dzisiaj nie ma możliwości zdybcia wratha...
Myślałem, że loot table zmienią wraz z wyjściem nowego dungeona.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:04 
Cytuj  
Pozwole powiedziec sobie cos na temat topicu:

Grindowanie po wprowadzeniu Honoru ograniczac sie bedzie pewnie do biegania od cmentarza do ciala, a kaska wydana na naprawe = zdobytemu w ten sposob zlocie.

Inna sprawa to mining - zwlaszcza dla rogue. Wiem, ze niektorzy potrafia duzo duzo zlota zarobic zwiedzajac kopalnie na stealh.

Dune Maul to chyba tez niezla opcja- szybki latwy i przyjemny run. Mozna zrobic z gildia i pozwolic enchaterowi na loot wszystkich itemow. Dodatkowo zawsze jakas szansa na epica i dobry pattern.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:15 
Cytuj  
Mark,

Ludzie piszą na forach, ze MC po patchu jakby łatwiejsza tez...

I troche rzeczy w loot table w MC dołozyli, niektore całkiem ciekawe ;)
A Blackwing pewnie bedzie.. za miesiac.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 13:56 
Cytuj  
psk napisał(a):
Mark,
Ludzie piszą na forach, ze MC po patchu jakby łatwiejsza tez...
I troche rzeczy w loot table w MC dołozyli, niektore całkiem ciekawe ;)
A Blackwing pewnie bedzie.. za miesiac.


Dołożyli kilka, bo zabrali cały tier 2... Choć fakt faktem, Golemagg The Indicator z powodu dropującej się Staff od Dominance będzie mekką magów (i pewnie warlocków)! :C

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:23 
Cytuj  
Przy okazji pytanie do farmerów:
Co farmujecie?

Mi się zdarza miło spędzać czas w Deadwind Pass wyrywając piórka z Shadow Sky. Nie lubie Azshary, bo tłoczno. To samo Winterspring. Silithius i elementale są ok, ale poza esencją nic sensownego nie leci.

Jakieś ciekawe miejsca do zarabiania przez zabijanie?

Teraz dobijam fishing do 300, żeby to sprawdzić u nas na BL. Mining mnie nudzi (nawet bardziej niż fishing). Na alchemii zarobić sensownie ciężko.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.