mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 17:58 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Smieszy mnie cos: Jak tylko jakas klasa ma jakas niezla strone to zazdrosni ludzie chca ja jej "ujebac".

Wezscie druidowi travel form "ujebcie" bo ucieka jak taki warrior chce go 2 ciosami zabic. (bo to b. mozliwe ). Dla pana(lub dziecka), ktory uwaza, ze travel form nalez ukrucic powiem, tak jak Bigi, ze z next patchami bedzie on raczej wzmocniony. Travel form ma jedna istotna wade - o czym chyba wiele osob nie wie, ale taki kotek w leather skorkach ktory nie moze czarowac to bardzo latwa ofiara.



Mnie to dotyczy wiec odpowiem, po pierwsze:
gdzie Ty widzisz (drogi Panie/dzieciaczku) placz, chyba nie czytales dokladnie postow tylko odrazu zobaczyles katem oka i zaczynasz flamowanie, zalosne, polecam uwazniejsze czytanie postow zanim sie zabierzesz do pisania whining flaming response.

Po drugie:
Ujeb druida(czy shamana) ktory w 3-4 sek zwiewa na tej formie poza zasieg czarow, nie mam nic co do sily druida w walce, jest jaka jest, ujebali poly i jakos NIE placze z tego powodu, chodzi mi tylko o to ze travel form sluzy do travel a nie do combat, wyobraz sobie mozliwosc wchodzenia na mounta w czasie walki i ucieczke, imho nie za dobrze by wtedy bylo. Na mouncie dostaniesz gonga to cie z mounta wywala na travel form dostaniesz gonga lecisz dalej nie przejmujac sie wrogiem bo ten juz dawno jest poza zasiegiem.....

Rozsadnym bylo by jakby Blizz zrobil Travel Form sluzaca do TRAVEL, jezeli uwazacie ze TRAVEL=COMBAT ESCAPE to slownik jezyka angielskiego sie klania.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 18:13 
Cytuj  
travel (WNT, naukowo-techniczny)

travel (Ectaco-Poland)
v,
1 podróżniczy
2 podróż
3 wyprawa
4 bieg
5 bieg tłoka
6 przesuw tłoka
7 podróżować
8 wędrować
9 ujechać
10 przejechać
11 przebyć
12 zwiedzać świat




Post z cyklu: powiem duzo o druidach choc sam nigdy nim nie gralem.


Travel form - forma ktora sluzy do podrozowania no i do tego wlasnie sluzy, bo NIC INNEGO nia nie zrobisz. Ucieczka to tez pewnego rodzaju podrozy. Jesli travelform nie dzialal by w warmode to bylby on ZUPELNIE bezuzyteczny po 40lvlu i mouncie.

Szczerze mowiac takim rogue jest 3 X latwiej uciec. Vanish albo sprint + hide.

Po poscie wnioskuje, ze jestes magiem. Blink+"nova mrozu" - czary mrozu. - i wiele innych sposobow na zabicie druida w travel form.

Druid jest polaczeniem wielu form - to, ze ma travel form, nie znaczy, ze odrazu kazda inna klasa na mounta w warmode powinna moc wsiadac ( co jest slabsze niz travel form - rotfl )

EDIT:

Blizz nie zna jezyka angielskiego.
Hunterzy powinny cheetah aspect (czy jak sie to pisze) uzywac tylko poza warmode.
Wywalcie rogue sprint.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 19:07 
Cytuj  
Jest powazny problem, dzisiaj spotkalem druida moim magiem, nie dziala sheep, nie dziala frost nova, a wiec co robic? jedyne co mi na mysl przychodzilo to Arcane Power , PoM Pyro , i fire blast i jak najszybciej go zabic, ale jesli ktos ma inny build?
btw sprint u rogue moze zostac trwa 15sek a nie w nieskonczonosc jak travel form

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 21:12 
Cytuj  
Powiedzcie mi jak zabic druida shamanem i bez pisania mi ze "shaman >> druid" bo to imo nieprawda. Dobry druid zjada przecietnego shamana na sniadanie, jesli sa na rownym poziomie to i tak jest bardzo ciezko, wszystkie moje 1/1 z druidem trwaly po kilkanascie minut (tak, tak) i konczyly sie tym ze juz nie mialem many na to jedno wiecej leczenie. Ostatnio walczylem z druidkiem ktory mnie zrootowal >> travel form >> drink. Ok zobaczymy , podajcie jakies pomysly na walke.

Przykladowa walka :

druid : bear form ,walka do malej ilosci hp, stun. root ,oddalenie sie , heal, nuke z czarow, bear forme charge , i tak do usranej smierci.

Moze o czymś zapomnialem ale wiem ze nawet nie bylo co wsadzic tam przerywajacego czar itd.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 21:25 
Cytuj  
Shad, a co bys powiedzial na ghost wolfa z rootow? :)

Imo powinno cie wyswobodzic, do tego earthbind totem + frosthock, wiec az tak daleko nie odbiegnie. Co by tam jeszcze, magma totem zeby sral fireballami ?

Moze spec na restoration zebys mogl sie wyleczyc, misiek jest niebezpieczny jak ma full rage bo wtedy dodaje sobie z tego 2k hp :)
Feral charge ma cooldown minute albo trzy. Wszystko kwestia jaki masz build, taktyke i sprzet.

Druid jest trudny.

Trudny do prowadzenia bo bardzo latwo umrzec jak nie wiesz co robisz albo dasz sie zaskoczyc.
No i trudny do zabicia jak nie wiesz co robic i dasz sie zaskoczyc.

Edit: Mozesz jeszcze wrzucic earthshocka w rzucenie roota, chyba ze nie zdazy cie odstunowac. Pvp trinket shammiego powinien albo zdejmowac roota albo stun, wiec raczej sie da :) No i stun ma minute cooldown i czesto nie trafia..


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 21:32 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
btw sprint u rogue moze zostac trwa 15sek a nie w nieskonczonosc jak travel form


A potem wrzuca vanisha i po frytkach. A kotem sie nie da uciec jak ktos sie uprze.

Mnie pet huntera gonil przez cale felwood, i w koncu mnie zlapali bo byl szybszy niz kotek.

Badzmy szczerzy, travelformem nie da sie tak latwo uciec, jak ma sie frostshocka na pyszczku albo concussive na garbie to juz nic nie pomoze.
Niektorym klasom da sie uciec, niektorym nie.
Druid jest i pozostanie mistrzem ucieczki. Temat zreszta ostatnio jest walkowany na forum i druida i general na oficjalnym forum wowa. Druid ma najnizsze dps ze wszystkich klas. Potrafi wyciagnac asa z rekawa ale walka trwa dlugo i mozolnie, bez spektakularnych popisow.

Pozatym druidow jest tylu ze fraga jest latwiej nabic na kims innym bo czesciej spotkac mozna :)

To komu serek do tego w(h)inka ?


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 21:42 
Cytuj  
Cytuj:
Shad, a co bys powiedzial na ghost wolfa z rootow?


Nie wychodzi sie z roota wolfem. ;)

Cytuj:
Moze spec na restoration zebys mogl sie wyleczyc, misiek jest niebezpieczny jak ma full rage bo wtedy dodaje sobie z tego 2k hp


Mam restoration rozwiniete do NS-a.

Cytuj:
Mozesz jeszcze wrzucic earthshocka w rzucenie roota,


Nie moge bo jestem na stunie :).

Cytuj:
Pvp trinket shammiego powinien albo zdejmowac roota albo stun


Tak zdejmuje roota raz, zaraz po tym moge dostac drugim rootem :).

Cytuj:
No i stun ma minute cooldown i czesto nie trafia..


Minuta to za malo zeby zjechac druida w bear formie (pamietajac o oszczedzaniu many).


Ogolnie duuzo latwiej walczy mi sie z palkami niz z druidami (mowie o tych dobrych) . Paladyn szybciej pozbywa sie many, mozna troszke go pokitowac, jakby co mozna uciec,no i moze ogolnie gracze są bardziej tępi (no offence) ;).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 21:50 
Cytuj  
To ja chyba przestane unikac szamanow ;D Zawsze myslalem ze wolf wychodzi z roota..

Jak zrzucisz roota to drugi root jest juz diminishing.
Co do misia powyzej minuty to powiem ze ja mam problemy z utrzymaniem sie powyzej 20s przeciwko warriorom czy rołdżom, dzisiaj walczylem z szamanem 60 (ja 52) to mnie troche pokiereszowal, ale to roznica leveli byla.
Mysle ze windfury 2 hander radzi sobie calkiem niezle z miskiem ale glowy nie dam. TO co mnie drazni u szamanow to wlasnie earthshock i windfury jak jestem w caster formie.

pamietaj tez ze rooty maja szanse puscic przy dmg, istnieja free action potioniony, i ze spelle druida rzuca sie czasem po 3.5s :P

Mysle ze walka tutaj jest wyrownana, ale szamanom moze byc trudno wymyslic dobra taktyke ze wzgledu na roznorodnosc form walki i koniecznosc odejscia od schematu walki z dana klasa :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 21:57 
Cytuj  
ja czesto widze jak mi szaman roota dispeluje wolfem - rzucam tego roota by zyskac minimalnie na czasie, pozniej podbiec i walnac sleepa jak jest w wolf form. Walka druida z szamanem jest bardzo ciekawa - bija sie 2 hybrydy - i nigdy nie trwa dlugo - w przeciwienstwie do walki druida z palem ktora jak ktos nie popelni bledu nigdy sie nie skonczy...

jesli chodzi o druida hordy to ma jedna przewage - stompa ktory moze wiele zmienic w czasie walki.... nie chodzi tu o stuna ale o przerwanie czaru.

z szamanem przegrywam jak dobrze przewidzi co chce zrobic i jak glupio nie wypuka sie z many - szaman gorzej sie leczy i ma mniej many, ale dysponuje niporownywalna wieksza sila uderzeniowa niz druid. druid czesto w wyrownanych pojedynkach 1 v 1 z casterami wygrywa tylko dlatego ze na koncu odnawia sobie mane innervate - szkoda ze tak malo ludzi wie ze to mozna zdispelowac - szamanem tez ^^. z czasem ludzie naucza sie patrzec na ikony przeciwnika w walce i przedewszystkim w combatloga.

grunt to poznac dobrze swoja klase i cala reszte, zeby wiedziec czego mozna sie spodziewac. Podam przyklad jednego huntera. hunterow zawsze jechalem jak chcialem, schemat ten sam: sleep na peta, dispel na poisony i czar drainujacy mane, ogolnie na co sie da, pozniej instant heal bo hp juz malo, root huntera i zoneabuse - spamowanie w miejscu gdzie jest sie za daleko na to zeby mnie siegnol mieczem i za blisko na hita z luku. Do czasu jak zagralem duelka z jednym huntem, gdzie dostalem 3x z rzedu, bo koles walil mi disorientem eng, petem w ogole gdzies biegal tak ze mialem out of range, co chwile uzywal fake death przez co dostawalem ciezkiej cholery bo musialem go znowu targetowac, a przy disoriencie mnie rzucalo we wszystkie strony wiec to wcale nie bylo latwe, zmienial co chwile aspecty i niewiele mialem do powiedzenia. powiedzialem tylko kolesiowi ze nie mam pojecia jak go zabic i ze udowadnia ze whining na hunterow jest bezpodstawny....

warrior tez wymiata jak sie umie tym walczyc.

na druida tez 2-3 miesiace temu wszycy narzekali ze do dupy w pvp, gimp i w ogole.... pozniej feragho zrobil 2 filmy PvP i nagle druid super, the best, ludzie zaczynaja robic alty druidow itp...

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:16 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Po poscie wnioskuje, ze jestes magiem. Blink+"nova mrozu" - czary mrozu. - i wiele innych sposobow na zabicie druida w travel form.


Jestes druidem i nie wiesz ze zmiana formy=break frost nova frozen effect???? Pozatym uwiez probowalem z blinkiem gonic druida i nawet potka +50% speed lyknolem i po prostu nie da rady dogonic takiego, poly nie dziala, frost nova nie dziala....

Ktos tu pisal o DPS druida ze ma niby najnizysz, sorka ale jak mi druid zjechal prawie 1k dmg w doslownie pare sek (moonfire spam) i mial jeszcze 75% many to gdzie ten najnizszy DPS??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:23 
Cytuj  
Macie jakieś żale, to możecie się na forum Blizza wypłakać.
Produkowanie się tutaj w ten sposób nic nie zmieni, bo blizz tu nie zagląda.
Chyba że chcecie sobie ciśnienie podnieść, czy cuś...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:25 
Cytuj  
Domin napisał(a):

Ktos tu pisal o DPS druida ze ma niby najnizysz, sorka ale jak mi druid zjechal prawie 1k dmg w doslownie pare sek (moonfire spam) i mial jeszcze 75% many to gdzie ten najnizszy DPS??


1k hp to rogue moze ci 3ma hitami w 2 sek zjechac - armor cloth to juz w ogole.... fakt ze we wszystkich guidach magow jakie czytalem druid wymieniany jest jako najciezsza postac, ale przed ironforge malo z jakim magiem w duelach wygrywam - mowie tu o fire/arcane bo czesto jestem tak overnuked ze nie zdaze zrobic co trzeba, stuny z czarow fire zbiaja na maxa, ten spell na instant tez, pyroblast za 1.7 k hp :/ sheepa zaden mag dobry na mnie nawet nie probowal uzywac chyba ze stuna mialem bo wiedza ze nie ma sensu, tak jak nie ma sensu zebym ja maga probowal lapac w roota....


jak sobie z jakas klasa nie radzisz to szkol inzynierie - tam sa takie zabawki ze naprawde mozna uwalic kazdego.....
jeszcze nigdy w zyciu nie ucieklem magowi czy warlockowi ktory mnie dosorientowal bombkami z dystansu, rzucal siatki czy inne gowna ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:44 
Cytuj  
Ja lubie magow kotem jechac, bo wymiana many z nimi ma sredni sens.
Zwyczajowa reakcja maga na kota ktory biega naokolo niego, wali doty i clawy to chaos, panika, rzucanie dziwnych czarow i inne tego typu cuda.
Inni z kolei staraja sie czarowac, co moze byc dosyc ciezkie zwazajac na fakt ze srednia predkosc uderzen kota jest ponizej 1.0s co wydluza czas rzucania nie-instantow o 'chwilke'. A zanim rzuci to dostanie bite'a albo rip (poki co obydwa sa zbugowane).
Koniec koncow wyskakuje z kota zeby sie wyleczyc, wtedy mag wrzuca mi silence. Lykam radosnie pota i biegne go okladac kijem albo kolejny skok w kotka, kolejna wymiana strzalow, tym razem juz nie ma jak dac mi silence i rzucam regrowtha albo w krytucznym wypadku NS+HT i zaczyna sie radosna ucieczka maga przy akompaniamencie moonfire co jakies 1.5s :)

Jedno jest pewne, mag nie ma jak zatrzymac druida, chyba ze jest ice magiem z przelomowym pomyslem na walke.

To co mi sie podoba w druidzie to to ze ludzie poprostu panikuja w walce. Kazda klasa ma jakies wyrobione odruchy walki, schemat ktory kazdym podaza w wiekszosci walk. Instant, poly, pyroblast czy fireball czy jak to sie tam zwie, jak podbiegnie to frost nova. Ale jak widzi ze wychodze z poly, i rownie dobrze z frost novy to poprostu panikuje, rzuca sie do ucieczki z blinkiem, ale nie spodziewa sie ani rootow ani dasha, ze nie wspomne o pounce + shred na dziendobry :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 22:59 
Cytuj  
Ghost Wolf NIE przerywa roota (przed chwila sprawdzane) jest animacja ktorea wyglada jakby root puscil i zalozyl sie od nowa , ale nigdzie tym nie uciekniesz

Cytuj:
pozniej feragho zrobil 2 filmy PvP i nagle druid super, the best


Nie oglądałem żadnego z wymieninych filmikow, swoje whiny opieram na swoich wlasnych doświadczeniach :).

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 23:00 
Cytuj  
Ehh naprawde macie problem z czytaniem/rozumieniem postow widze....
Nestor napisal ze Druid ma najnizszy DPS, niestety Moonfire Spam i jak tu mowic o najnizszym DPS??

Magiem sobie radze swietnie, dziekuje za troske, jedynie mnie wqrwia jak druid zwiewa w tym kotku, bo w walce w tej formie (oraz w panterce) padaja jak szmaty :)

Pyro za 1.7k dmg?? (nie liczac DOT) to chyba crit na Arcane Power lub z ostrym stuffem +DMG.....ja tu mowie o zwyklych nie crit dmg....

Edit:
Przed chwila crit z pyro wszedl za 1396 dmg (bez DOT, bez arcane power na total fire build)

Acha zapomnialem w walce z druidem to podstawa to potek lykniety w odpowiednim momencie walki, chociaz niewielu druidow jak na razie mnie do tego zmusilo, pare razy spadlem z krzesla kiedy druid nie wychodzil z poly bo myslal ze nie moze :D Jednak sa tacy idioci wiec z tym marnowaniem czasu na rzut poly to bym dyskutowal, chyba ze jestesmy w 100% pewni ze dany druid wie jak grac swoja postacia :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 23:32 
Cytuj  
Moonfire spam?

Moj moonfire na lv52 robi hm.. 250-300 i crity za 350 chyba. Do tego ticki za 90hp co 3s (moj kij daje troche do kazdego ticka). Kosztuje chyba 300 cos many jak nie wiecej.

Trudno mi powiedziec zeby to bylo DUZO, i zeby bylo wydajne pod wzgledem many, skoro starfire bierze 230 many i robi hity po 400 a crity po 600. Moonfire spam to najszybszy sposob zeby zginac, chyba ze ma sie jakiegos niesamowitego asa w rekawie.

A kotek bojowy, jeszcze sie kiedys zdziwisz hihi :P


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 00:11 
Cytuj  
ogolnie w swiatku druidow jest przyjete ze moonfire spam uzywaja noskile ;) druid nie ma jakiegos super wyboru ofensywnych czarow ale kombinacja moonfire - wrath wrath (lub 1 starfire) - monfire daje lepszy efekt bo po co wywalac sie z many skoro mozna to zroic inaczej, moonfire to dmg + dot wiec nie oplaca sie go walic non stop. Ale na magow moonfire spam poprostu dziala, skaczac mu na glowie i wchodzac za plecy czesto sie gubia....

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 14:01 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
ogolnie w swiatku druidow jest przyjete ze moonfire spam uzywaja noskile ;)


Hehehe powiedzial Bigi - a sam masz tak i ja w tej chwili builda na min. spam moonfire.

Z tego co wiem Rakka i Chole (czy cos podobnego) tak samo. Mirion chyba tez zmienial build na moonfire spam,ale nie jestem pewien (ale na pewno gra spamem moonfire) tylko Frus chyba healuje mocno, bo nie PvPuje tylko w instancje sie bawi.

Spam moonfire sam w sobie trudny nie jest, ale 1/1 sie tak raczej nie wygra. Kombnacja z wrath jest ok, ale wrath nie strzela w biegu :)

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 15:06 
Cytuj  
Mój pierwszy post więc witam (swoją drogą, chyba z półtora dniaczekałem na mejla z aktywacją). Mam proste pytanie, czy na 14-17 lvl Druidem trudno pokonać huntera (zakłdając, że graczy mają podobny umiejętności i taki sam lvl) czy ja nie umiem grać? Z innymi postaciami radzę sobie dobrze, a z hunterem gra mi się bardzo niewygodnie. Jak się przmienie w miśka, to hun+pet szybciej zdejmują mi życie niż ja hunterowi, w postaci elfa nie mogę czegoś pożądnie wyczarować (raz udało mi się ładnie wygrać techniką moonfire + szybkie palce). Czy na tych poziomach jeszcze Druid nie ma skilli skutecznych na huna? Czytałem o tym, że dobrze jest zastosować sleepa na peta huntera, z tym, że ja owego sleepa jeszcze nie mam.
Pytanie noba nr 2 :) Ponoć Druid może się uwolnić z Frost Novy maga, jak to można zrobić?
Proszę o wyrozumiałość, z WoWem dopiero zaczynam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 15:20 
Cytuj  
Rzucasz hibernate na peta huntera i sobie spi przez 30s w czasie gdy ty zajmujesz sie jego panem.
Na samego huntera rzucasz roota, i podchodzisz blisko. Na tyle blisko zeby bylo za blisko na strzal z luku ale za daleko na cios mieczem, i walisz czarami az zdechnie :)
Potem mozesz dobic misiem na koniec.

Z rootow i frost nova wychodzisz zamieniajac sie w jakiegos zwierzaczka :) Z polimorfii tez


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.