mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 07:52 
Cytuj  
kazdy ma swoja koncepcje i pomysl na postac/builda

moja jest taka dagger + sword + AR
na 42 lvl nie widzialem na aukcji lepszego sworda z + niz widowmaker (tak, mialem widomakerka wczesniej, juz na 40 -> prezent od kumpla :>)

nie o samo dmg zreszta chodzi, bo zlomu z wieksza podstawa to wala sie pelno, tyle ze ceny sa tez czesto powalajace

zreszta osobiscie preferuje szybkie dagerki z poisonem niz wolne swordy, a bez AR to swordy smierdza ;P (poza tym krytyki z widowmakerka po 200 ze zwyklego ciosu ciesza bardziej niz spam synisterem :P)

no i po ostatnie: zawsze lubilem dagerki :P, i build jest pod nie ustawiony jak to ktos laskawie zauwazyl :P, bo tak srednio mi sie podoba liczyc na 5% szans na drugi atak swordem, o wiele bardziej podoba mi sie DODATKOWE 5% do krytyk (w tej chwili mam tylko 22%, ale zostal jeszcze 1 punkcik w malice + sprzeciorek, jesli wszystko pojdzie dobrze to powinienem miec te 30%, a jak pojdzie BARDZO dobrze, to troszke powyzej 30% do krytyk)

niestety nie mialem okazji od ostatniej walki z shamanem walczyc z jakims 1/1 wiec o nowe doswiadczenia ciezko, aczkolwiek po ostatniej walce 1/2 (ja vs shaman + warrior) mysle ze shamana moge sklepac i bez CB, kwestia klikniecia kicka w odpowiednim momencie ;P ;) (mam juz pomysl na nich bez cb, musze tylko go przetestowac :P)

ps. 4 lvl + 7k expa do AR ;)

//edit
btw. wszyscy wszedzie pisza, ze szybkosc rogue to jego energia, dziwi mnie wiec ze prawie nikt nie wpadl na to zeby wziasc AR ;)
a dla spamerow synisterem AR to obowiazek, wtedy moga synistera walic co sek
a i backstabik w grupie wtedy idzie niewiele wolniej niz synister, za to robi wieksze dziury niz synister ;) (w 3 sek mamy 2 backstaby), a ze ja prawie non stop w grupie laze, wiec ...


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.