mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:48 
Cytuj  
Cytuj:
Mages

Mage Armor - Now has a new, unique icon.


Oł je, chyba sie zesram ze szczęscia :o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:49 
Cytuj  
Alekde pisz pełnymi nazwami pls. Zawsze muszę poświęcić trochę czasu by odcyfrować te skróty którymi siepiesz na prawo i lewo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:49 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Mages
Mage Armor - Now has a new, unique icon.

Oł je, chyba sie zesram ze szczęscia :o
lol, no teraz rządzisz :lol: :lol:


_________________
psn

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:52 
Cytuj  
Siphon Life - Is now instant cast, damage increased.
Honorable kills will now generate a Soul Shard when Drain Soul and Shadowburn are used.
Pet speed has been increased when out of combat and following their master.
Conflagrate - Range increased.
Inferno - The summoned Infernal will now be enslaved for 5 minutes before turning on its summoner.
Troche warlocka buffneli :D
ale --> Paranoia - No longer causes threat when cast. a jest tak pieknie :P

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:05 
Cytuj  
Druidzi i tak są już dobrzy. Magowie to robią w portki jak widzą druida. Hehe za to ode mnie już z 4-5 zwiewali druidzi na +2 lvl/ coś chyba się narazilem :) Jednak największą przyjemność daje mi hunter. Ci to dopiero uciekają. Wczoraj jade widze krasnal hunter na elite mount ja za nim obraca sie skacze myśle będzie walczyl ale ucieka ja 53, on 60 :) Myśle +7 może wygram wygralem na +9 z hunterem raz, a raczej 2 razy bo się wskrzesli i polecial na mnie z 1/2 życia i dostal w dupe :) A pierwsz raz z retal :) No ale nie ważne lece za hunterem obraca się i staje myśle ale będzie zabawa zdziwi się chłopak, lece i za drzewa wypada pala 60 i rogue 60. No i tak się skonczyła moja walka z 60 hunterem :) bardzo fair


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:15 
Cytuj  
Alekde: jaka postacia grasz? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:17 
Cytuj  
Alkade, cofnij się o strone prosze bo coś namieszałeś z tym Instant BS


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:20 
Cytuj  
z hutenrem wcale tak łatwo nie jest wygrać. Dużo zależy od huntera.

BS to pewnie Battle Shout - shouty są instant.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z hutenrem wcale tak łatwo nie jest wygrać. Dużo zależy od huntera.
BS to pewnie Battle Shout - shouty są instant.
ach to mi sie cos pomyliło :har: no jasne.

co do Huntera to na Ice Trap nie mam mocnych :(


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:25 
Cytuj  
ja sie przyznam, że wczoraj ledwo co wygrałem z hunterem. Jakiś 58lvl kosił wszystkich jak leci pod Orgri... i mnie też wyzwał na pojedynek. ja się zazwyczaj nie pojedynkuję (bo nudne) ale 58 to myślę rozwalę gościa. Wygrałem ledwo-ledwo, a ten tak się potem pluł, że wylądował w ignore...

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z hutenrem wcale tak łatwo nie jest wygrać. Dużo zależy od huntera.

BS to pewnie Battle Shout - shouty są instant.


BS to też BullShit. Też instant. :)

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:28 
Cytuj  
bo maja za krótki cooldown na pułapke. stoi na pułapce jak podejdziesz z jakiejkolwiek strony to w bryłke i ma czas żeby odbiec ... i tak w kółko


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:35 
Cytuj  
do tego przy charge jak mu wejdzie scatter shot to ma 4 sek na odskok :) jak się wkurzy to zostawi po pewnym czasie immolation trap który robi kuku za 650 instant + 350 over 30 sec oczywiście bypassing armor :] i scatter walnie ... kite'owanie FTW ciężko z hamstringiem ale PvP trinket FTW ewentualnie free action potion ale to tylko w PvP w duelach byłoby to lamerskie :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:36 
Cytuj  
baron trinket.... target dummy....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:40 
Cytuj  
sirek - moze napisze kilka cennych uwag czy tez tipsow dla Hunterka, moze czegos sie naucze, bo mnie on strasznie wkurza :/ Jak na razie dostaje w du**, ale sie nie zniechecam, tak tez wszelkie uwagi beda przeze mnie sprawdzone :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:46 
Cytuj  
Podtsawowa wskazówka dla PvP Huntera to DPS pet. Czyli kotek z 1.3 attack speed.

Dla huntera wszystkie skille przerywające walkę w zwarciu to podstawa.
Z hunterem każdy idzie do zwarcia. Nawet mag.
Improved Wing Clip WTH, bo mozna spamować do skutku.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:54 
Cytuj  
Półapki są wredne jak hunter walczy i wie ze polecisz na niego ale w realu nie duelu to półapki to rzadkość. Poza tym nie widzialem jeszcze, aby stały dookoła przeleć 90 stopni i wal z boku :) Hunter w 90% zawsze stawia ją przed sobą i radośnie nawala z broni :)

*acha nie widzialem jeszcze, aby hunter z harmstring'em i Piercing Howl zwial, Piercing Howl ma taka przewagę że jak hunter jest o kroków kilka to i tak go spowolnisz. Co do peta to ignore całkowite, pet to sobie może. Raz dorwany hunter w zwarciu już nie zwieje. Chyba ze ma mega fuksa uda mu się założyc dezorientacje uciec i włączyć mounta. Ale trzymany w Hmstringu i Piercing Howl zdarzyło mi się to tylko raz, a i człowiek miał 58 lvl wtedy ja 52. Ale zwiał i wrócił walczyć i już drugi raz nie zwiał.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 12 maja 2005, 14:05 przez Alekde, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:57 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Hunter w 90% zawsze stawia ją przed sobą i radośnie nawala z broni :)
hunter stoi na niej i wtedy ona złapie cie jak podejdziesz z każdej strony :har:


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:01 
Cytuj  
powiem tak... mass PvP hunter ROXX jeden na jeden trzeba sobie palce łamać... nie śmiejcie się raz spadłem z krzesła podczas walki używając wszystkich skili biegania i szybkiego wzywania helpa :) nikt nie chce umireać prawda?
gdy masz sytuacje 1 na 1 w duelu sprawa jak prosta trzymac dystans pet cały czas atakuje przeciwnika w ogólnym rozliczeniu jego obrażenia będą istotne. Pułapki są kluczem do łapania dystansu a freeze trap odbiec patrzysz na freeze helpera ile zostało jak są 3 sekundy walisz concusive z półobrotu jak wejdzie stun to super walisz serpent i arcane i ze 2 auto i FD trap ale unikaj animacji kładzenia robisz FD i odrazu trap i starsz się ruszyć lekko w kierunku żeby zaraz się odwrócić i wziągnać go na pułapkę jeśli nie wszedł stun i nie wyszła pułapka walisz scatter shoot i odbiegasz a w sumie to obiegasz szerokim łukiem do tego czasu odładuje się FD albo concussive shot więc kolejna próba stuna i tak w kółeczko a pet robi dmg doty robią dmg czasem cryt wejdzie. Odradzam wykańczanie aimed shotem jeśli chodzi o warków mają ten talencik co i 30% hp zwraca... irytujące często to przeciąga walka... ok to jest tylko kilka moich propozycji... wiem zaraz pojawią się ludzie którzy powiedzą eeee tam wciągnąłbym Cię nosem no jasne jako 1vs 1 jesteśmy średni i musimy nadrabiać sprytem ucieczkami FD trapami nie ma szans żeby zatrzymać innaczej klass melee jeśli chodzi o casterów... tu rzadko się udaje wygrać... z dużym szczęściem i potężnymi crytami i szybką bronią i szybko atakującym zwierzakiem... kiedyś ubiłem maga mając megashootrifle z rapid fire czyli waliłem jakoś 1,14 prędkość przez 15 sek akurat tak się z kotem zgrało który walił 1,2 że cała walka trwała 10 sec bo miał interupty raz od kota raz odemnie... ale rzadko się tak udaje :]

takie tam kilka tipsów od nooba

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:07 
Cytuj  
sirek napisał(a):
Odradzam wykańczanie aimed shotem jeśli chodzi o warków mają ten talencik co i 30% hp zwraca...
nie 30 % tylko 15% a w nowym paczu dostaniemy zmiane na 3% :roll:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.