mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:20 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Nie przekrecaj moich slow i przeczytaj ze zrozumieniem o co sam innych zawsze prosisz. Chodzi mi o samo podejscie do gry tej czy innej a nie to ze jestes kowalem ,zolnierzem ,czy krawcem. Samo podejscie do gry mmorpg jako ze jest to gra z innym czlowiekiem , ma duzo z tego jakim jestes czlowiekiem itp. Mow sobie ze tak nie jest ale to prawda. Zwroc uwage jak rozne sa postacie i jak roznie sie zachowuja. Samo to swiadczy o tym ze prowadza je zywi ludzie i w jakis sposob pokazuja samych siebie w swiecie WoW.
dla mnie to bzdura ...
nie sądze zeby ktoś kto wybrał Rogue był lajdakiem i atakując Ambushem odkrywał swoją zdradziecka i podstępną nature z RL :lol:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:26 
Cytuj  
Moze nie doslownie ale w jakims stopniu napewno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:29 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Moze nie doslownie ale w jakims stopniu napewno.
masz swoje zdanie a ja swoje. mozesz postowac swoje a ja swoje. napisz zamiast "napewno" "moim zdaniem napewno"

bo moim wciąz to bzdura :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:30 
Cytuj  
Ano widzisz, dla niektorych jest to pierwszy mmorpg, wiec nie maja bladego pojecia o tym ze graja wlasnie z ludzmi i w sumie na nich jakos oddzialywuja, patrza na WoW jak na normalna gre w krorej mozna wszystko zrobic, coz ... Blizz tak zrobil a inni to wykorzystuja.
W sumie nie ma sensu sie niektorymi dewagowac, gdyz oni i tak zrobia jak sami uwazaja, czy to bedzie zgodne czy nie z ogolnymi zasadami moralnymi itp. Nie ma wiec sensu im tego tlumaczyc, gdyz oni zaraz ci tysiace kontrargumentow wyciagna, od tych najbardziej prostackich do tych bardziej skomplikowanych, samo zycie.
Najwazniejsze jednak dla mnie jest to aby wynosic z gry fun, niezapominajac jednak o tym iz gramy z dziecmi, mlodzieza a nawet doroslymi i nie sa to tylko plastelinowe postacie w grze, ale takze ludzie, ktorzy zyja, czuja i reaguja.

Have a nice FUN :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:47 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
nie sa to tylko plastelinowe postacie w grze, ale takze ludzie, ktorzy zyja, czuja i reaguja.


dla mnie wy wszyscy w grze i tutaj na forum jestescie tylko pikselami :) wylacze kompa i was nie ma :)


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 15:30 
Cytuj  
Jestem rogue in game. A w normalnym rl jestem dresikiem bez gimanzjum i oczywiscie przy sobie zawsze nosze "kose" oraz podrecznego "bejzbola" [mace in game] ktorego uzywam po ambushu i poprawiajac backtabem ze scyzoryka [dagger in game]. Sinister strike sobie zmakrowalem pod lokciem co bym sobie szybko kozika na palke przerzucal w niedogodnej sytuacji. Oczywiscie jak widze kogos zmeczonego to na dobicie ambush albo CS mu w glowke co by nie uciekl jak nie mam przy sobie siatki albo trucizny [bieda - pieniazkow nie ma bo nowe "adaski" kupilem co 1 do crita daja]. Grinduje zazwyczaj na guardach, niezle dropy i kaska, co prawda uzbrojeni w palki i giwerki ale zazwyczaj uciekaja jak ide z party lupnac co nie co, bo dropy calkiem niezle [jakis gun albo mace czesto wypadnie]. Ostatnio raidowalismy "Protectora" - instance gdzie ludzie nadmiernie sporzywaja alkochole i czesto sa agresywni] udalo nam sie polozyc bossa ale musielismy sie pozniej HS-owac bo masa guardow na mountach przyjechala a co poniektorzy nawet na epickich. Zwykly moj dzien to grind HK na rynku [czytaj przy flight pathie]. Jak widzicie zycie irl rogue jest ciezkie, nie jest tak rozowo, w grze i w zyciu prawie tak samo ...



To tak sarkastycznie dla wtajemniczonych ...


8)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
bo masa guardow na mountach przyjechala a co poniektorzy nawet na epickich


:lol: :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 15:33 
Cytuj  
Gram szamanem ale w realu niestety nie stawiam totemów .... :cry:

Jakbym miał psa to on by je stawiał :D :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 15:38 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Gram szamanem ale w realu niestety nie stawiam totemów .... :cry:

Jakbym miał psa to on by je stawiał :D :D


Nie no pobiles mnie :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 19:20 
Cytuj  
Cytuj:
A czy nie uwazasz ze takie zachowanie w grze, rodzi w tobie to czego normalnie nie zrobilbys, moze w koncu przelac sie do RLa.


Błąd młody Padawanie, właśnie dzięki temu niewyprawiam takich rzeczy w realu :] Wiesz, takie odstresowywanie się, kiedyś jakiś naukowieć powiedział że partyjka quake3 dziennie korzystnie wpływa na układ nerwowy i ogólne samopoczucie. Poza tym, uważam że jestem na tyle normalnym człowiekiem że niewyjde nagle w sylwestra na dwór i nie zaczne lać tańczących ludzi po twarzach.

FIN

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 09:54 
Cytuj  
Choc niektorym by sie to przydalo :]

Kiedys czytalem, ze nabjardziej niebezpieczne sa przygodowki, a quake'i i inne tego typu jak najbardziej, pelny relaks. :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:18 
Cytuj  
Ja nie twierdze ze to co robisz w grze bedziesz robil w realu ale w jakims nawet malym stopniu twoje zachowanie w grze odzwierciedla ciebie samego. Jesli by tak nie bylo to gry mmorpg nie mialy by sensu istnienia. One bazuja wlasnie na roznorodnosci ludzkich charakterow i osobowosci. Dlatego te gry sa tak wciagajace bo przyciagaja nas tym ze gramy z zywymi ludzmi a nie maszynami. Komputer jest przewidywalny a czlowiek nie poniewaz kazdy jest inny i inaczej zareaguje na dana sytuacje.

Ja np. wybralem Druida poniewaz jest dla mnie uosobieniem spokoju i straznikiem natury w swiecie WoW nie wazne czy jest z Hordy czy Przymierza. Oczywiscie nie mowie ze wszyscy tak zrobili ale kazdy wybral jakas postac ktora mu pod takim czy innym wzgledem pasowala.

Tak jak napisal Deshroom to tylko moje skromne zdanie a wy macie swoje. Zaznacze jednak ze moje zachowanie w grze w duzym stopniu odzwierciedla to jakim jestem czlowiekiem i zle bym sie sam ze soba czul jesli bym robil cos wbrew sobie :).

Ok nie mecze was juz wiecej swoimi wywodami :wink:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:03 
Cytuj  
Myślę dokładnie to samo. Nie można się odciąć od zachowania w grze.
To co robimy w grze w DUŻYM stopniu wynika z charakteru.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:29 
Cytuj  
I wlasnie o to caly czas mi chodzilo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:42 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
To co robimy w grze w DUŻYM stopniu wynika z charakteru.


nie zgodze sie zupelnie. gra wymusza pewne zachowania, ktore w realu nigdy by nie mialy miejsca... jesli ktos jest inteligentny to potrafi rozroznic gre od reala.. a glupiemu bedzie sie to mieszac :)


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 14:06 
Cytuj  
Wiadomo ze w grze robisz to czego w realu nie zrobisz..po to sa gry wlasnie. Chodzi mi o to (napisze to juz chyba 3 raz) ze kiedy grasz w WoW to duzy wplyw na to jak zachowujesz sie jak rozmawiasz z innymi graczami czy im pomagasz czy nie ma to jaka masz osobowosc i charakter; np. osoba samolubna i zlosliwa na pewno nie pomoze ci w zyciu jak i w grze ...takie przypadki mozna by mnozyc..o to mi wlasnie chodzi. I nie mowie tu o mieszaniu sie rzeczywistosci z gra bo to juz jest choroba. Caly czas zle interpretujecie to co chce przekazac. ale trudno taki moj los :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 14:29 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
. Chodzi mi o to (napisze to juz chyba 3 raz) ze kiedy grasz w WoW to duzy wplyw na to jak zachowujesz sie jak rozmawiasz z innymi graczami czy im pomagasz czy nie ma to jaka masz osobowosc i charakter; np. osoba samolubna i zlosliwa na pewno nie pomoze ci w zyciu jak i w grze ...


no tak, masz racje.


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 14:32 
Cytuj  
no nie Huragan przyznal mi racje :wink: hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 14:33 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
no nie Huragan przyznal mi racje :wink: hehe


bo wreszcie zalapalem o co ci chodzi :)


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 14:40 
Cytuj  
no to dobrze moze i reszta teraz zalapie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.