mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 13:55 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
huragan już tyle razy wyszedłeś tutaj na głupka że ciężko policzyć, nawet na forumowego idiotę za mało masz rozumku.

/ignore


odezwal sie ten placzek, ktory chce banowac userow za to ze go wrzucili do lavy :) LOL
Placzcie dalej, mam niezly ubaw z takich ciotek :)


Huragan jesli nie masz nic konstruktywnego do dodania do tematu to po prostu nie postuj. Kolejne zlamanie zasad postowania przez Ciebie skonczy sie banem.

Pozdrawiam.


Oficjalnie odmawiam podporzadkowania sie tej prosbie/grozbie gdyz ten koles mnie zaczal wyzywac za to, ze dla mnie smieszne jest straszenie userow bannem za to ze graja zgodnie z zasadami gry czyli wrzucaja do lavy przeciwnika.
Mozesz mi wiec Beast dac bana, ani mnie to ziebi ani grzeje, ale jesli ktos mnie wyzywa to spotka sie zawsze z moja riposta.


_________________



***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 14:09 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Identycznie jest jak gram altem (też mag ;)).
Wygląda jakby mob się "teleportował" koło mnie (blink ?).


Bug, nie blink, choć też na b ;)

To bug z 1.5 - moby po immobilize czasem się teleportują. Walnij Frost Nove, jak odpuści - to czasem mob się teleportuje do Ciebie.

Much love blizz !

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 14:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Beast napisał(a):
Huragan napisał(a):

odezwal sie ten placzek, ktory chce banowac userow za to ze go wrzucili do lavy :) LOL
Placzcie dalej, mam niezly ubaw z takich ciotek :)


Huragan jesli nie masz nic konstruktywnego do dodania do tematu to po prostu nie postuj. Kolejne zlamanie zasad postowania przez Ciebie skonczy sie banem.

Pozdrawiam.


Oficjalnie odmawiam podporzadkowania sie tej prosbie/grozbie gdyz ten koles mnie zaczal wyzywac za to, ze dla mnie smieszne jest straszenie userow bannem za to ze graja zgodnie z zasadami gry czyli wrzucaja do lavy przeciwnika.
Mozesz mi wiec Beast dac bana, ani mnie to ziebi ani grzeje, ale jesli ktos mnie wyzywa to spotka sie zawsze z moja riposta.


Przypomne ze to nie jest Twoje pierwsze ostrzezenie dotyczace offtopikow i prowokowania flamow. Pozytywnych efektow czy jakichkolwiek przemyslen na ten temat najwidoczniej brak, co zreszta widac ponizej.

Huragan napisał(a):
Aldatha napisał(a):
. Wrzucanie do lawy zachacza o bannable zachowanie ,


LOL...../cry i do mamusi GMa ze skarga jeszcze polec :)


Jest znaczna roznica pomiedzy krytycznym wyrazaniem zdania, a zniewazaniem oraz czysta prowokacja. Zachowanie tego typu nie bedzie tolerowane na forum i dlatego zostajesz tymczasowo usuniety z listy uzytkownikow forum.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 14:45 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zgadzam sie z Markiem , jako priest doskonale widze ze MC to tania zabaweczka jesli warunki terenowe temu sprzyjaja . Wrzucanie do lawy zachacza o bannable zachowanie , jak nie ma dispelera blisko to nie ma zadnej mozliwosci obrony


rotfl
a niby czemu mam dostac za to bana? moze za /spit /fart /em pisses on %t tez jest banable? buahahahahaha ale sie ubawilem stary no off ale w tkaim wypadku wszystkio jest banable np. jak ma sie obronic lv20+ przed lv60


edit:
Beast casts Banish on Huragan
Huragan is affected by Banish.

/Skinning Beast
Milea received loot: [Pristine Hide of the Beast]
/target Huragan
/cry


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 15:25 
Cytuj  
chyba to twoj pierwszy mmog...
nie wolno umyslnie psuc zabawy innym , to sa ludzie nie moby , co wiecej z punktu widzenia wydawcy gry : sa wszystkim . Nie mowie o /spit /fart bo to akurat mnie ani ziebi ani grzeje , nie ma to wplywu na moja przyjemnosc plynaca z rozgrywki bo moge takiego delikwenta dac do /ignore . Ale nie zabronie gromadzie priestow spychac mnie mind controllem do lawy na przyklad , rozumiesz teraz? .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 15:28 
Cytuj  
rozumiem to co piszesz tylko nie rozumiem dlaczeog to jest bannable bo idac twoimi kategoriami myslenia mozesz powiedziec jak moze sie lv20 obronic przed lv60 hmm nawet nie lv20 a lv35 cloth przed lv55 rogue, aby nei byc goloslownym zaden clother poki co nie przezyl ambush+backstab mozesz powiedziec jak mozesz mi tego zabronic? bo ja nie widze mozliwosci wiec to tez idac twoim tokiem rozumowania jest bannable czy sie myle?


edit: mowisz ze nie mozesz mu teog zabronic? fakt ale mozesz wybrac server pve, nikt cie nie zmusil do pvp


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 15:56 
Cytuj  
Zauwazcie ze sa argumenty sensowne po obu stronach, tutaj teraz wystarzy official statment blizzarda na ich stronie.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 17:17 
Cytuj  
do tej pory raz tylko się kąpałem w lawie pod MC.. zajjbiscie sie z tego śmiałem... najfajniej jak już w polowie lawy skumalem o co biega bo szeptałem z liderem raidu ze cos do MC nei moge wlesc :) w kazdym razie polowa basenu przeplynieta.. shiled... divine leczenie za 2k hp ..
2/3 dlugości .. LoH... :) zostalo mi jakieś 2 metry do brzegu:) i dead.. potem sie zastanawialem .. w morde przeciez byloby gorzej jakbym dopłynął na wysepke.. i co ja bym tam robil:) potem ciezko sie podniesc.. wiec ressurect na cmentarzu cala zabawa kosztowala 35% ekwipunku plate usera ale nie powiem podszedlem do tego z humorem...
pala ma chyba wtedy jeszcze szanse na shield HS :P z warkiem jest rzeczywiscie po ptakach:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 17:20 
Cytuj  
@pieszczoch zwolennikow banowania argument to: "psuje zabawe innym" ponizej zamieszczam ci kilka rzeczy ktore mi psuja badz psuly zabawe w wow:
- gankowanie przez hi leveli jak bylem ~20-40
- outbidowanie na aukcji jak cos chcialem kupic
- zanizanie cen na ah przez farmerow
- kosmiczne ceny przedmiotow (patrz krol blade, glowing .... staff)
- ktos zninjowal przedmiot ktory byl mi potrzebny do noszenia
- ktos mnie nie chce wziasc do party bo juz maja 5ppl
....

i tak moge wymieniac w nieskonczonosc idac tokiem rozumowania Aldatha wszystkie osoby ktore zrobily mi ktoras z w/w rzeczy powinny miec bana poniewaz nie moge sie przed zadna z tych rzeczy obronic a psuly mi zabawe. To tyle na temat sensownosci argumentu Aldatha.

dziekuje to tyle ode mnie Aldatha jak ci sie nie podoba wrzucanie do lawy idz na pve


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 17:32 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Zauwazcie ze sa argumenty sensowne po obu stronach, (...)

Gdzie?

@edit
http://www.wow-europe.com/en/policy/pvp.html
"Actions that would typically be considered "dishonorable actions" are considered PvP mechanics and are not considered harassment. "


_________________
mg


Ostatnio edytowano 15 lip 2005, 17:39 przez mg, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 17:41 
Cytuj  
@mg - no np. To czy mam jakiekolwiek szanse przeżycia pod MC jest już przesądzone i w żaden sposób nie mogę tego przerwać, ani temu zapobiec - by Mark

@Klon Huragana - Jest pewna roznica miedzy osoba bezposrednia, a potocznie zwanym "dupkiem", obaj moze i maja jaja ale jeden uzywa je w zly sposob. Wystarczy tylko troche respektu i tyle.


Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 17:45 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
@mg - no np. To czy mam jakiekolwiek szanse przeżycia pod MC jest już przesądzone i w żaden sposób nie mogę tego przerwać, ani temu zapobiec - by Mark

Mozna zaradzic temu na kilka sposobow:
a) wybrac sobie serwer pve
b) nie chodzic na obszary contested i hostile (ktos ci kaze?)
c) wpasc na mega trudny pomysl pojscia tam w pare osob (jeszcze wczoraj mind control dzialal tylko na jedna osobe na raz, juz zmienili?)


_________________
mg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 17:58 
Cytuj  
Ale chyba mg mnie nie rozumiesz.
To jest advantage w battle, a nie caloksztalt grania ktory wlasnie wymieniles.
Przypominam, ze kazdy producent gry zacheca do fair play. Ale jak juz mowilem to wszystko zalezy od blizzarda.
Jednak jeden MC to chyba taka tragedia nie jest, co innego jak psucie gry przeciwnikowi griefingiem, a griefing jest bannable we wszystkich grach.


Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:05 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ale chyba mg mnie nie rozumiesz.
To jest advantage w battle, a nie caloksztalt grania ktory wlasnie wymieniles.
Przypominam, ze kazdy producent gry zacheca do fair play. Ale jak juz mowilem to wszystko zalezy od blizzarda. Jednak jeden MC to chyba taka tragedia nie jest, co innego jak psucie gry przeciwnikowi griefingiem, a griefing jest bannable we wszystkich grach.

Czy ktos cie zmusza do gry na pvp? Sam DOBROWOLNIE wybierasz serwer, jezeli wybierasz pvp to sam GODZISZ SIE na fakt ze w kazdej chwili mozesz zginac, zostac zgankowany, wrzucony do lawy, zgwalcony przez stado dzikich gnomow/taurenow i milion innych rzeczy. Serwer pvp nie ma NIC wspolnego z fair play, jezeli ci sie nie podoba -> goto pve.

@edit
Ty w ogole wiesz co to sa serwery pve i pvp i czym sie roznia? Bo mam wrazenie ze nie.


_________________
mg

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:07 
Cytuj  
@pieszczoch
http://www.cdprojekt.info/komentarze.asp?action=ShowAll&nid=7908 napisał(a):
Przedstawiciele Blizzarda zapowiedzieli, że podobnie jak w pozostałych stworzonych przez nich grach, w World of WarCraft nie będzie miejsca dla graczy ułatwiających sobie grę lub psujących przyjemność grania innym (tzw. griefing). Osobnicy przyłapani na oszukiwaniu lub ciągłym griefowaniu będą od razu wykluczani z dalszej gry. W przypadku niejasnych sytuacji każdy przypadek naruszenia regulaminu gry będzie rozpatrywany indywidualnie, a więc nie ma obaw, iż pożegnamy się z grą za nieświadome lub jednorazowe złamanie obowiązujących zasad.


dziekuje blizzard zajol stanowisko w tej sprawie. Wiec banowanie za wrzucanie do lawy mozesz umiescic miedzy bajkami. Bo nikt nie stoi non stop w brm wrzucajac innych do lawy, wiec nie jest to "ciagle" griefowanie. Skoro blizz zajol juz stanowisko mysle ze nie ma nad tym dalej dyskutowac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
dziekuje blizzard zajol stanowisko w tej sprawie. Wiec banowanie za wrzucanie do lawy mozesz umiescic miedzy bajkami. Bo nikt nie stoi non stop w brm wrzucajac innych do lawy, wiec nie jest to "ciagle" griefowanie. Skoro blizz zajol juz stanowisko mysle ze nie ma nad tym dalej dyskutowac.

Dodajmy, ze corpse camping nie jest uznawany za zabroniony wiec ... :D


_________________
mg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:19 
Cytuj  
Ty w ogole wiesz co to sa serwery pve i pvp i czym sie roznia? Bo mam wrazenie ze nie.


Ta, a na dokladke gralem w ta gre jak ty pewnie czekales na EU release.

Co do argumentu "nie podoba sie PvP, to go zmien", oraz ze niby sie zgadzam itp to jedna wielka bzdura. Na nic sie nie zgadzam tylko wybierajac serwer PvP jestem swiadom tego co moze mnie spotkac.

Wiec banowanie za wrzucanie do lawy mozesz umiescic miedzy bajkami. Bo nikt nie stoi non stop w brm wrzucajac innych do lawy, wiec nie jest to "ciagle" griefowanie
Jezeli to prawda to nie widze przeszkody w MC jak priestowi sie niechce walczyc z casual encounter, ale jednak dalej pozostaje ta mozliwosc griefowania, a wtedy zawsze istnieje mozliwosc bana albo bardziej ostrzezenia.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:38 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jezeli to prawda to nie widze przeszkody w MC jak priestowi sie niechce walczyc z casual encounter, ale jednak dalej pozostaje ta mozliwosc griefowania, a wtedy zawsze istnieje mozliwosc bana albo bardziej ostrzezenia.


za griefowanie blizzard nei banuje tylko jesli juz to za _CIAGLE_ griefowanie a ja nie znam masochisty ktory by stylko stal i wrzucal do lawy, nawet gankerzy z tsa czy nithlum czasem ida robic cos konstruktywnego

ps. zrodlo masz znajdziesz tam zrodlo skad oni to wzieli i tak po nitce do klebka pewnie odjdziesz do blizzard.com


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:47 
Cytuj  
pieszczoch, aldatha dajcie sobie spokój to battlenet kids, to dla nich pierwszy mmorpg, oni jeszcze trochę nie dorośli do tego typu rozrywki. Im radochę sprawa spitowanie a po wygraniu fair "duel-a" po MC zza skały i zrzuceniu do przepaści nie mogą zasnąć.

Priest i tak jest mocną postacią. Właśnie jestem po 3 duelach z shadow priestem i tylko jeden z nich wygrałem. Jeden przegrałem tak sromotnie, że priest skończył z full HP. MC to dodatek, głupi dodatek bo priest jest klasą bardzo dobrze zbalansowaną pod każdym względem i tylko MC w pewnym miejscach robi z priesta killing machine bez zadnych najmniejszych szans dla przeciwnika. Bez MC natomiast priest ma wszędzie mniej więcej równe szanse z każdą inną profesją tak w 1v1, group v group jak i jest bardzo dobrą klasą w PvE.
to tak jakby warrior mógł w 5-10% miejsc na mapie użyć skilla hitującego przeciwnika za 8000HP (cooldown 5min) ale... nie byłoby za to honoru. Ot taka zabawka. Śmiesznie by było, co nie chłopaki z battlenetu?


Ostatnio edytowano 15 lip 2005, 18:47 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:47 
Cytuj  
No wiesz, zalezy jak rozumiesz ciagly grief.
Ja pamietam jak jeszcze na lvl40+ w kolo Camp Mojache bilem sie ginac i zabijajac jednego ally maga. Tak w przedziale 1h-2h sie zmiescilismy z tym mini gankiem. Jednak pod koniec zabilem go ze 3 razy i se poszedl, jakies 20-30min pozniej gm do mnie zagadal, ze mam ostrzezenie za grief. Jednak powiedzialem mu to i owo i sie wyjasnilo ze to bylo poprostu bicie sie o spot przez dluzszy czas.
Wg. mnie nie bylo zadnego griefu jak i tez gm tak stwierdzil. Ale tamten Mag najwyrazniej uznal to za ciagly grief -co najsmieszniejsze, grief z mojej strony.

Wiec tutaj mozna dlugo rozmawiac o "ciaglym griefie", dla mnie jest to np. corpse camping albo taki MC przez dobre kilkanascie razy, a Priesta masochiste pewnie nie znasz bo ludzie po dwoch takich "forced" lava jumpach robia ress :wink:

EDIT:Walnol mi sie Mojache z Taurajo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.