mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 15:31 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Dokładnie, palek dostał shocka shamanowego. Widzę, że trzeba whinować o bombelka dla shamana na official forum ;)
[edit] o, przepraszam, nie shamanowego, zaden czar shamana nie ma zasięgu większego niż 20y.



shaman lightning spells =30 yards
niemniej to i tak znacznie mniej niz max zasieg maga,locka czy huntera.


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 02:31 
Cytuj  
Robus napisał(a):
Domin napisał(a):
Snif, smieszny spell, ciekawe kogo tym chce zabic :D Wpierw trza do tych 20% doprowadzic przeciwnika no i jeszcze ten koszt many :]


o czym ty chlopie gadasz??

palek spokojnie sciaga 99% ludkow do poziomu 20%, glowny problem u niego polegal na tym, ze taki shaman czy inne badziewie jak juz widzialo ze ma wpieprz to uciekalo

to zaklecie jest jak execute dla warriorow i kosztuje mniej niz ich talentowy spelek z zasiegiem 20 yardow (holy shock)

mysle ze palkowie beda bardzo szczesliwi i skonczy sie whine ze "jebany shaman, 10% i spierd... w wolfie po warstompie"


No nie wiem, mnie zazwyczaj pala nawet raz nie dotyka....widze palke to zakladam secika int/spirit mage armor on i instanty w biegu :) Troszke to trwa ale ani razu mnie nie uderza :) jezeli sie chcesz przekonac to jutro mozna o 18 duelka zrobic ;) To oczywiscie na dobrych palkow typu Rippley, Weasel, Bereth, pewnie ich znasz ;) na 99% innych palkow normalna taktyka.....

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 07:43 
Cytuj  
pewnie ich NIE znam bo wali mnie mocno server BL :D

dodatkowo wszelkie duele mnie nie interesuja, bo sa bez sensu :)

ps. mag jest ranged ?? (to taka podpowiedz dla domina)

ps2. mag vs warrior jest ten sam wynik z reguly, ale jednak czasami wynik zdarzen jest zgola odwrotny :P (2 strzaly i maga nie ma)

ps3. a jesli ci panowie sa na deathwing, to tez ich nie znam :D, malo mnie interesuja poladyni, za to interesuja mnie zawodnicy z hordy :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 16:52 
Cytuj  
Robus....przecie grasz na deathwing....tak jak i ja....:P, Ci panowie co wymienilem potrafia jebnac mi hita z SoC za 2k......dlatego nawet nie mysle o castowaniu spella chyba ze jestem 200% pewnien ze zdarze sie oddalic zanim on wejdzie w 10y (cos melee zasieg chyba jest zbugowany czesto dostaje hity z 10y...)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 17:12 
Cytuj  
tak mnie zastanawia czy AR da mi wieksze szanse by rozwalic paldka czy bedzie podobnie...

To ja tez chce bąbla skoro ma cos w stylu execute ;) i jeszcze jakis healing... :)


_________________
.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 07:26 
Cytuj  
Bandaże masz...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 11:21 
Cytuj  
Giev bloodlust !

Chce wreszcie miec jakies opcje poza elemental/resto.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.