mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:44 
Cytuj  
Alagvagor napisał(a):
...a z nim nie wiem co zrobili.

paladynow jak mrowkow, a glupich paladynow jeszcze wiecej, wiec zastapic glupia pale w gildi to max 5 minut szukania^^
juz samo roll dla alta na krawedzi dobrego smaku, a darcie ryja po przegranej wrrrrrr...
PS
ja od razu mowie ze jak dropnie book na quel sara to roluje jako pala (teopretycznie mam prawo), ale mowie nie bedzie sie marnowalo na palce, wiec idzie na warka... nawet gildiowi membrzy marudza, ale jak potrzebuje disenchantera^^ to psoko godza sie ^^.
w random party rolowalbym "dla pala" ^^ nic nie mowiac o warku bo by mnie te &&^&(*^^ zjadly^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:53 
Cytuj  
U mnie jak ide z gildiowym party i wypada jakis swietny itemek to juz zazwyczaj rolujemy dla naszych altów (wszyscy juz maja :P ) i nie ma z tym najmniejszego problemu :)

BTW za żadne skarby nie oddawaj mieczyka mógł przecież dyskutowac w instancu a nie dzien po , zgodzil sie na FFA to niech cierpi


Ostatnio edytowano 25 sie 2005, 10:54 przez Shadowclaw, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:53 
Cytuj  
rollowanie dla altow chyba tez niezbyt w porzadku :har:

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:06 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Libero napisał(a):
Ja zawsze patrze czy ktoś po zakomunikowaniu Need od razu zakłada itema. Jak nie zakłada to trzeba się przyczepić, dopytywać i w razie czego zbluzgać chuja. Bo w sumie kto nie chce od razu sprawdzić jak nowy item wygląda i zacząć go już nosić jak najszybciej? Jedyny problem jest z lvl req, ale to się rzadko zdarza.


A nie zawsze zaklada sie od razu. Jestem enchanterem i ... przedmiot noszony ma staty 10 + enchant (10) razem 20 (zalozmy + stamina), przedmiot ktory N dalem ma staty 15 (bez enchantu). Po enchancie bedzie mial 25. Enchantowac moge dopiero po wyjsciu z inst bo shardy sa w banku a szkoda targac ze soba krysztaly do insta. Jak mnie zbluzgasz to wyjdziemy z insta, pojdziemy do banku, ja enchantne itema a ty dostaniesz od reszty teamu "opiernicz" za przerywanie insta :wink:

To założ na chwilę żeby wszystkim pokazać, że item nie pójdzie na AH. Potem do reszty instancji chodź sobie w starym, mi to rybka. Problem solved 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:38 
Cytuj  
http://i22.photobucket.com/albums/b308/ ... /okay2.jpg

http://i22.photobucket.com/albums/b308/ ... /okay1.jpg

hehehehhe ...WTB Shattered hand US GM :<


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:43 
Cytuj  
po opublikowaniu takiego lamerskiego zachowania GM powinien zostac z miejsca zwolniony ....

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:49 
Cytuj  
jezu skąd oni wzięli takich GM-ów?

Ja nie zapomnę jak w AO GM latał od osoby do osoby i rozstrzygał kto jest winien, bo jedna z nich zgłosiła, że ta druga zrobiła specjalnie train mobów na nią. Z posądzoną osobą akurat tłukliśmy hecki i GM ze 3 razy nam przerywał i gadał z nią chcąc dojść kto jest winien, po czym warpował się do drugiej osoby ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:59 
Cytuj  
hehehe, czujesz zninjowac loot z raga? , ten aliant to moj hero ...a GM...priceless :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:02 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
hehehe, czujesz zninjowac loot z raga? , ten aliant to moj hero ...a GM...priceless :]
no jak krasc to miliony a gwalcic ksiezniczki ...
imho ninjowanei czegokolwiek ponizej raga to glupota maxowa...:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:19 
Cytuj  
Epiki BoE sa zawsze rolowane przez wszystkich w randomach. Sorry ale G/N to mozna dawac na jakichs przedmiotach klasowych ew. zielonych/niebieskich. tak ktos daje N a potem jakas postac na 3lvl wystawia taki przedmiot na AH za gruba kase. Znam taka akcje wiec niech sie kolesie odpierd...

Juz yl topic na forum o tym jak nihilum zaszczekalo kolesia i te oddal przedmiot za 1k g. Nie badz glupi i pokaz faka tym kolesiom. Do MC i tak bedziesz chodzil w skladzie gildiowym a do BRD itp jako priest zawsze znajdziesz grupe.

Pozatym te black listy to smiech na sali.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:29 
Cytuj  
KromeR, chyba nie przeczytałeś postów w tym topicu. Pisaliśmy, że może brać sobie N, jeśli od razu założy itema. To rozwiązuje problem AH.

Nie powinno mieć żadnego znaczenia czy to green czy epic. Z obu można kasę wyciągnąć na AH, a czy trochę wiecej czy mniej to już drugorzędna sprawa. Zasady powinny być takie same.

I nic nie ustrawiedliwia zachowania "rolluję, pierdolę randomów, bo oni na pewno są źli".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:39 
Cytuj  
Eee tam. Ja swoje a ty swoje.
Epik to epik i wypada na tyle zadko ze jak jest BoE to imho kazdy moze sobie rolowac. To nie blue z szansa na na dropa na poziomie 10+%
A to ze takie itemy zwykle chodza za ladna kase na AH powoduje ze niesprawiedliwe jest zeby inni z tego nic nie mieli. I tyle.
Ja tam az takim dobrym wujkiem nie jestem zeby robic komus prezenty po 1k golda...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:54 
Cytuj  
zgadzam sie z kolega powyzej (nie KRomeRem, jeszcze wyzej:P) i tak BTW co to znaczy BoE? :oops:

/EDITED


Ostatnio edytowano 25 sie 2005, 16:11 przez Zemus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:03 
Cytuj  
BoE = Bind on Equip

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:04 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Eee tam. Ja swoje a ty swoje.
Epik to epik i wypada na tyle zadko ze jak jest BoE to imho kazdy moze sobie rolowac. To nie blue z szansa na na dropa na poziomie 10+%
A to ze takie itemy zwykle chodza za ladna kase na AH powoduje ze niesprawiedliwe jest zeby inni z tego nic nie mieli. I tyle.
Ja tam az takim dobrym wujkiem nie jestem zeby robic komus prezenty po 1k golda...


Prezenty? Jakie prezenty? Jakby wypadło coś dla Twojej klasy to nie byłby prezent wcale. BoP czy BoE (binds on equip), Need zawsze jest ponad Greed. Aż wierzyć mi się nie chce, że są jeszcze ludzie, którzy nie potrafią uszanować podstawowych zasad lootowania.

Co to ma wogóle znaczyć "Epik to epik i wypada na tyle zadko ze jak jest BoE to imho kazdy moze sobie rolowac"? Że co, rollowanie wg Ciebie zależy od tego jak często wypada dany item? Rollować wszyscy mogą tylko wtedy, gdy wszyscy dali Need, lub wszyscy dali Greed. Zapisać i przykleić na monitorze.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:06 
Cytuj  
no nie wiem jakby mi priest rolnal mojego kanga to bym go ... nie nie ma co mowic... w slowniku ludzi kulturalnych nei ma dosc obelzywych slow...

PS

fun&friends>>gold&itemz

PS
inna sprawa co rudy mowi to spoko nieporozumienie po prostu,

ale kromer to juz imho przegiecie paly gada jak rasowy ninja looter..
a to ze na 30-50 lvl jest kupa ludzi... i myslisz ze sie ukryjesz bo duzo ludzi na serwie... jakos na 60 okazuje soi ze czesto spotykasz tych samych ludzi .. i jesli odwalisz prawdziwa kaszane.. ktos zrobi screeny walnie to w necie... co wcale nie jest trudne... ma znajomkwo w innych gildiach to o MC mozesz zapomniec.

lol przeczytalem jeszcze raz co kromer napisal ...:)

mialem nadzieje z enei gra na BL...
gra i w dodatku ally :)
lol trafil na moja czarna liste nawet nic nei ninjujac^^ ale wole sie zabezpieczyc.. bo jego poglady 180' rozne od moich i lepiej unikac konfliktow^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 25 sie 2005, 13:09 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:07 
Cytuj  
@Libero ... i dodaj zeby dopisac z kim nie chodzic do inst i przykleic :wink: Ja popieram system N/G i nie wierze :wink: ze ktos moze byc tak chciwy dla jakiegos tam itemka.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:10 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
To nie blue z szansa na na dropa na poziomie 10+%
A to ze takie itemy zwykle chodza za ladna kase na AH powoduje ze niesprawiedliwe jest zeby inni z tego nic nie mieli. I tyle.


cienki napisał(a):
ale kromer to juz imho przegiecie paly gada jak rasowy ninja looter..
tez wygląda mi na gościa co wymusza FFA na wszyskim co ma drop rate poniżej 10% bo jest takie niespotykane i takie drogie że coś z tego musi mieć :-?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:19 
Cytuj  
Ano ninjuje wszystko co tylko mi wyskoczy. A jak ktos upiera sie przy g/n systemie to go wysmiewam i od lam wyzywam. Musze miec przynajmniej po jednym przedmiocie z kazdego rodzaju, niewazne czy szary, bialy, zielony, niebieski czy fiolet. Mam taka zylke zbieracza.
Coz za dedukcja godna sherlocka.
pff

Hehe bardzo to zalosne z waszej strony. Coz szkoda ze nie mozna miec juz swojego zdania. Ale spoko potakujace barany idace za guru zawsze byly promowane.

gl&hf

@cienki
who cares czy jestem na twojej liscie czy nie... wiesz gdzie mi to zwisa? :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:27 
Cytuj  
kromer, bardzo fajnie, ze masz swoje zdanie. Ale niestety wieksza czesc ludzi posiada cos takiego jak sumienie,mozg czy racjonalne myslenie, chec wspolpracy z innymi i brak przedkladania wlasnego ego nad wszystko. Bo wlasnie rolowanie na cos czego sie nie potrzebuje, gdy druga osoba need jest (moim zdaniem) wielkim sknerstwem. Kasa w tej grze to nie problem, mozesz isc i farmowac do woli. Ta gra nie polega na znalezieniu 1 przedmiotu, ktory opchniesz na ah. A juz na pewno nie w momencie, jezeli komukolwiek z party - z ktorym poszedles do instance i spedziles jakis czas - jest to naprawde potrzebne ( pomocne, lepsze , bedzie mial lepsze staaty).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.