mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:54 
 
kikas napisał(a):

ehhh ciezko sie rozmawia z tak malo qmatymi ludzmi jak ty ale sprobuje....karta byla dobra, nie jakas z ruskiego targu tylko normalna z PKO z prawdziwymi pieniedzmi na koncie wienc trudno mi zrozumiec twoje slowa


Sam napisales ze blizzard stwierdzil ze ta karta nienadaje sie do platnosci internetowych (nie chce zgadywac jaka wprowadzales) wiec byla ZLA a to czy pochodzi z pko czy z ruskiego targu naprawde nie ma znaczenia. To ty nie placiles, to ty okradales Blizza a nie on ciebie. A t ze ich system jest kulawy, hmmmm....wiesz mozna otworzyc ticket no ale po co w koncu ten blad byl na twoja korzysc.


wiesz jakbym jazaplacil zamiesiac, kwartal czy pol roku z gory a gra by mi po 4rech dniach krzyczala ze mi konto wygaslo to bym sie tym zainteresowal no ale kazdy jest inny.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 8 wrz 2005, 19:56 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:55 
 
Wklej maila od blizza a powiem ci wszystko co chcesz wiedzieć...


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:55 
 
OK konczymy ten temat z dobry przeslaniem zemus'a. Jestem baardzo zly, wisze Blizzowi 500 zeta, a co nagorsze mam to w 4 litery i jestem zadowolony ze choc raz nierobstwo blizza obrucilo sie przeciwko nim !

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:58 
 
Blizzard odwalił kawał dobrej roboty tworząc WoW... Oni tyle pracowali a ty im za to nie chcesz placic i jeszcze mowisz ze Blizzard to banda nierobow :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 20:22 
 
Rayla napisał(a):
Wklej maila od blizza a powiem ci wszystko co chcesz wiedzieć...


Może jeszcze sprawa się potoczy w jakimś sensownym kierunku, więc narazie nie zamykam.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 20:37 
 
macie

Cytuj:
Hello,

Thank you for your e-mail. We contacted the bank with the details you gave us regarding the credit card, but they refused the payment.
This could be for several reasons:

- Lack of funds on the card.

- Card can not be used on the internet

- Card is protected by Verified by Visa (Unsupported by us)

- Card can not be used for recurring payments, subscriptions

- The bank thought the payment was suspicious because it was different from your normal activities with the card

- Wrong details such as name, expiration date or verification code.

The name has to be added exactly as it says on the card, letter for letter. The verification code is the last 3 or 4 numbers on back of the card, you can click on "What is this?" link on the payment screen for visual explanation. Usually it is the last 3 numbers on the back of the card next to the signature.

Please make sure you have put everything in as it is written on the card. If you are uncertain, please contact your bank and ask why the payment to us was refused.

After entering the wrong details a few times that payment method will be blocked for security measures for one day. You can try to add the payment again, with the correct details, the following day.

If you have any further questions or problems don't hesitate to contact us again.



Thanks & Regards


ogolnie list jest jak dla mnie fabryczny bo komu by sie chcialo tyle pisac i i jest bardzo ogolny. poprostu mam odczucie ze blizz ma mnie w dupie. nic wyslalem im maila ze mam juz dobra karte i zeby mi odblokowali konto .... czekam na pozytywna odpowiedz ^^

ehhh teraz se tak mysle wracajac do chwili gdy jeszcze gralem i zagadal do mnie GM (dzis zebym wyszedl z gry i zobaczyl skrzynke e mail)

" Hello Ain! Have you a moment, I need to talk witch you." (czy jakos tak)

ja glupi odpowiedzialem : "yea sure"
a moglem: "no! get lost" "no! fuck off" "sry i havent time for u"

;)

edit: Fabianek mialem cos do ciebie zanim zobaczylem twoj opis Milea - Night Elf - Druid - lv60 RESPECT! Ain NE druid lvl 57 here ;)

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 20:41 
 
Ta, ten mail to 'fabryczna' plewa. powiedz jeszcze jak to wygląda jak się zalogujesz w account menagent, jaki jest status konta i opis płatności.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 20:46 
 
Account Status:
Suspended
This account has been suspended and cannot be used for playing at this time.


Ikonka z gry z umiejetnosci huntera "Mark of the Hunter" (?)

Ta ikonka to chyba jakas aluzja ze jestem na celowniku

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 20:53 
 
pójdziesz siedzieć pixelu :>

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 21:02 
 
A są jakieś oznaczenia albo komentarze dokonanych płatności, czy w polu billinginformation nie ma kompletnie nic?


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 21:04 
 
Po cholere ja place za ta gre :| Przeciez tam pracuja idioci:O

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 21:07 
 
kikas napisał(a):
macie
Hello,

Thank you for your e-mail. We contacted the bank with the details you gave us regarding the credit card, but they refused the payment.
This could be for several reasons:

- Lack of funds on the card.

- Card can not be used on the internet

- Card is protected by Verified by Visa (Unsupported by us)

- Card can not be used for recurring payments, subscriptions

- The bank thought the payment was suspicious because it was different from your normal activities with the


Z innych postow wynika ze masz "normalna Vise" czyli nieprzystosowana do transakcji internetowych.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 21:13 
 
Gevaar napisał(a):
pójdziesz siedzieć pixelu :>

glupi jestes ;/

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 21:20 
 
ignor ;F

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 21:48 
 
Wszyscy pojdziecie siedziec....... jeszcze nie wiem za co, ale pojdziecie. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 22:12 
 
Oszust na pewno - czy poniesie tego konsekwencje to czas pokaże (nie wypowiadam się - bo nie mam o tym pojęcia) ale jeżeli jeszcze raz zobacze "wienc"....


_________________
Altaya | BF4

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.