mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:16 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Teraz juz wiem jaka jest prawda.... No ale pewnie was to nie obchodzi, wazne sa cp co nie ?, honor mozna schowac do kieszeni.


dopiero teraz odkryles ta prawde ? :)
od poczatku grania w WoW wazne jest tylko levelowanie/cp/hk itd, a honorem mozna sobie dupe podcierac :)
I nie wciskaj ze twoja gildia gra honorowo.. bo kazda gildia ma to gdzies.. nie ma tutaj swietych :) Nigdy nie gankowales nikogo ?? Przeciez to takie niehonorowe :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:18 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
ehh cóż za słodkie pierdzenie.. tak jakby horda na WSG nie używała exploitów.. popatrzcie najpierw na siebie a potem oceniajcie innych.

pozdro i no offence


On pisze o konkretnych ludziach i teamach a ty wyjezdzasz z cala horda lol wez pomysl.
Dzis kolejny mecz z mieszanka fod i La i jak zwykle exploity. Tym razem poprostu wyszlismy...
Jeszcze na ircu Makos mowil jak to sie z nas smiali i ze to wcale nie jest exploit(paladyn bioracy flage w babelku) Podbno gdzies jest blue post o tym. Ale nawet jesli narazie nie beda tego traktowac jako exploit to chyba jest to oczywiste ze to nie jest "working as intended" i naprawde ludzi z dobrych gildi alliance tego nie wykorzystuja. Ale wam widocznie nie zalezy na czacunku u innych gildi i to ze maja was za oszustow macie za nic to gg i powodzenia

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:41 
Cytuj  
Vercin nie pisz WAM, bo chwilowo nie gram w LA. Poza tym podałem przykład Hordy z WSG tylko dlatego że Shadhun_ napisał o alliance.. gdyby ktoś napisał o Hordzie, moja wypowiedź tyczyła by się aliantów. Wszyscy z tego co zdążyłem zauważyć używają exploitów..


Ostatnio edytowano 26 wrz 2005, 09:41 przez Bullet, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:44 
Cytuj  
jest jedna różnica
W WSG alliance TEŻ wbiegają tym 3 wejściem do bazy Hordy
W AB horde NIE używa bąbla do przejmowania bazy

Ciężka do zauważenia ale jest.



A jeżeli ukształtowanie terenu jest exploitem w WSG i to exploitem dla Hordy (bo ma horde ma tam bliżej bazę) to co można powiedzieć o moście w AV w pobliżu bazy alliance? :wtf:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.