mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:13 
Cytuj  
Jest trzecia możliwośc : mają to po prostu w dupie bo ludzie i tak będą grać.

Cytuj:
Jak juz mowilem Drakowi GM napisal ze nie jest to exploitem i dlatego bylo uzyte. Pozatym LM i tak byl nasz bo padliscie IA ale to inna bajka


Stary nie udawaj glupiego. Pewnie ze jak macie duzo wieksza ilosc ludzi to byscie w koncu wzieli prawdopodobnie ten LM tylko kwestia kiedy , bo na pewno nie w pierwszych sekundach walki, kwestia ile by was zginelo przy tym. Przy uzyciu exploita bierzecie go w pierwszych sekundach i podczas walki jest juz wasz co pozwala wam sie resować na nim.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:20 
Cytuj  
Ja juz napisalem co GM napisal Drakowi. Widocznie kazdy GM ma inne zdanie na ten temat i nie ma oficjalnego stanowiska. DOstalismy odpowiedz ze nie jest exploitem zostalo uzyte wy przegraliscie i rzucacie wyzwiskami po calym LK FOD LA. Idz Shadun piwasie napij wyjdz gdzies z kolegami moze Ci przejdzie

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:23 
Cytuj  
Uzywaliscie tego przez caly bozy dzien. I dalej swoje stanowisko podtrzymuje, a po piwie podejzewam ze bylbym jeszcze bardziej radykalny ;). Chcecie cos udowodnic ,zagrajcie bez buble capa. Zapomniales dodac ze nastepny mecz znowu gralismy przeciwko sobie, ZNOWU uzyliscie , tym razem przgraliscie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 12:26 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:25 
Cytuj  
Trafick szkoda gadac z tym czlowiekiem predzej pogadaj z moim psem on to szybciej zrozumie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:27 
Cytuj  
Widze ze Traffick troszke wiecej rozumie niz ty (ty masz problemy ze zrozumieniem jednego prostego zdania) wiec z laski swojej sie nie wtrącaj.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:28 
Cytuj  
Na szczescie trafiam w zyciu na takich madrych ludzi jak Ty :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:29 
Cytuj  
Uwazam ze juz nic mądrego mi nie zakomunikujesz misiu więc strącam cie w szczeluśc ignora. Bo tylko spamujesz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 26
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:30 
Cytuj  
ShadHun_ wez Ty sie czlowieku opanuj troche bo placzesz jak male dziecko. Bo z tego co widze i czytam to zachowujesz sie jak typowy "pr0"
"Patrzcie jestem najlepszy i najmadrzejszy!!! Jesli ktos ze mna wygra to napewno oszust bo ja jestem taki zajebisty pr0 przecierz " lol szkoda gadac jak sie nie podoba Ci gra innych to moze pora zebrac Zabawki i isc do domu ?


_________________
I am who i am and do what i can


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:32 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Uwazam ze juz nic mądrego mi nie zakomunikujesz misiu więc strącam cie w szczeluśc ignora. Bo tylko spamujesz.


Ziew ...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:32 
Cytuj  
No oszust. Jak nie rozumiesz o co tu chodzi to po co sie wypowiadasz ?.. Przeciez masz na pierwszej stronie skrina jak byk gdzie pisze ze to jest zwyczajne oszustwo. Ale jak widze z polskim u ciebie nie najlepiej to co wymagac znajomości angielskiego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:35 
Cytuj  
cry more ;[
learn how to win with your team n00b ;[


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 26
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:37 
Cytuj  
Nikt nie jest tak doskonaly jak Ty "moj mistrzu". Z tego co widze to gdy Ci brakuje argumentow to czepiasz sie wszsytkiego byle by miec ostatnie slowo. Najpierw komus zwracales uage, ze nie potrafi edytowac teraz Ci przeszkadza czyjas ortografia (dla twojej informacji to jestem dysortografem ale watpie zebys to zrozumial wogule moj ty pr0 lol)


_________________
I am who i am and do what i can

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:37 
Cytuj  
Learn how to win without exploits.


Gratuluje ci Dziecko_Lobo za bycie kolejnym dyzmuzgiem który zasłania sie papierkiem by mieć łatwiej w gimnazjum.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 12:38 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:37 
Cytuj  
Ja nie wiem o co sie sprzeczacie lol.
Babel pala to exploit. Gejlance go uzywa i nie widzi w tym nic zlego - to fakt. Nikt chyba nie zaprzeczy, ze przewaga wynikajaca z przejecia na starcie flag bez zadnego ryzyka jest nie do przecenienia.
Nie ma zadnego porownywalnego exploita po stronie hordy, w przeciwienstwie do WSG chocby i dlatego reakcje ze strony hordy sa ostrzejsze niz zwykle.
Kwestia czasu az Blizz to poprawi - jedyne pytanie jakie sie nasuwa - co wtedy powiedza ci, ktorzy dzisiaj murem stoja za stwierdzeniem "nie, to nie jest exploit, horda placze, bo przegrywa".

Dla tych co farmuja repa to faktycznie problem, bo z kazdym dniem ludzie bija cp i reputacje i za 2-3 tygodnie czy za miesiac, jak w koncu Blizz to poprawi, bedzie mniej chetnych na AB pewnie, aco za tym idzie, rzadsze mecze i reputacja bedzie wolniej sie nabijac :) Tak mi sie wydaje, ze glownie stad ta zlosc :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:39 
Cytuj  
Lol Demandread sie ze mna zgadza, prawda musi byc po mojej stronie zatem :D.

/hug

Flame go on musze dzisiaj do 1k postów dofarmować ;F.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 12:40 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 26
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:40 
Cytuj  
lol jestes poprostu zalosny Czlowieku a poziom twoich wypowiedzi wskazuje dokladnie kto chodzi do gimnazjum


_________________
I am who i am and do what i can


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 12:41 przez Lobo Kid, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:40 
Cytuj  
Cytuj:
Czlowieku


Czlowiek to brzmi dumnie pewnie dlatego z duzej litery !.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 3
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:45 
Cytuj  
nie wiem shadhun, ale zdaje mi sie ze ciebie i vercina bardzo poprostu boli to, ze przegraliscie ze slabym timem ally i nic wiecej, przyznales w jednym z postow z powyzej, ze i tak by przejeli te punkty i chodzilo o przetrymanie tylko--> wnioskuje z tego, ze przegraliscie 2000:1960-1980, bo chyba na tym tak mniej wiecej max 40pkt mozna zyskac?
ogolnie jak zwykle strasznie najezdzasz, zbaczasz z tematu (ktory i tak jest nie na temat) i jakos strasznie sie tym przejmujesz
dopoki devsi sie jasno nie wypowiedza, to screeny od byle gma nie sa wiele warte, ja np. widzialem screena od gma, ktory mowi, ze ustawianie sie pod rampa przy chromagusie to nie jest exploit
swoja droga, to z checia bym zobaczyl te scr jak gm mowi, ze to nie exploit
tak na marginesie to na wsg i ab stomp i wotf sa wystarczajacym advantage dla hordy, i chyba nie zaprzeczysz, ze shaman>paladyn?
e: wyzywanie od dzieci wyszlo z mody 7 lat temu, chyba, ze lubisz nasladowac zakompleksionego programiste garthera (aka fralz), ktorego bili w szkole i musi zaznac anonimowej mocy bycia adminem na necie:/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:49 
Cytuj  
Tak jak mowilem jedyna rzecz ktora mnie boli to ze idioci psuja jedyne zabawne BG ktore do tej pory powstalo swoim prostackim kombinowaniem. Jest to sytuacja nagminna, praktycznie grajac z danym teamem wiemy ktory paladyn bedzie exploitowal i gdzie , mimo tego nie mozemy nic zrobic by temu przeszkodzic. Wygrana czy przegrana to sprawa drugorzędna ,ważna jest zabawa, a exploitowanie ową zabawe psuje skutecznie.

Po drugie nie wiem ile grasz w AB ale zdobycie jednego punktu moze zmienic oblicze calej gry ,szczegolnie jezeli wiesz ze go zdobedziesz na 100% (dzieki exploitowi) i mozesz poswiecic wiecej ludzi w inne miejsca.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 12:51 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 12:50 
Cytuj  
Gz za kill LK tak wracając do tematu :wink: Coś fajnego poleciało, czy to co nam?


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.