mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 19:22 
Cytuj  
W becie mag miał niewidzialnosc + duzo lepszego pyroblasta. Ten obecny to tylko cien starszego brata. Jednak blizzard stwierdzil, ze takie polaczenie jest imba, wiec usunal nam niewidzialnosc.... a potem nerfneli takze pyro (albo odwrotnie, juz nie pamietam). Overdmguja nas rogale, hunterzy, lockowie, warriorzy i jak niektorzy mowia - druidzi. Od tamtej pory blizz nic nie robił z nasza klasa, pomimo tego, ze mamy kupe bardzo irytujacych bugow. Rozumiem, ze nie daja nam buffow co patch, ale luudzie, mogliby poprawic bugi, ktory funkcjonuja od BETY O_O. W retailu dostalismy takze 1nerf dla fire specca, talent Ignite, gdy sie w niego wpakuje 5pkt, powoduje, iz po zadaniu critica fire spellem, ofiara otrzymuje dota, ktory zadaje co jakis czas 40% obrazen tego critica. Blizz zadecydował, iż dot ten da się dispellnac. Naprawde starałem się zrozumiec jak mozna plonacy obiekt ugasic dispellem, ale nie byłem w stanie. BTW. Co do naszego dmgu, to najlepiej to ujmie anegdotka:

W manualu przy klasie Mag, jest napisane, ze razem z rogalem sa najlepszymi dmg dealerami w grze. Rogal w melee, a mag ranged. Trzeba bac sie jego niszczycielskich sił, gdyz gdy tylko cos zobaczy, to unicestwi to swoimi poteznymi siłami zywiołow blabla itp.


Zajrzyjcie sobie teraz na strone blizza, wejdzcie w info o klasach i zobaczcie opis maga. Wczesniej był ten z manuala. Obecnie został zmieniony na:

The Mage is a very important and helpful party member. One of the Mage's most powerful abilities is Polymorph, which allows him to control the number of monsters currently attacking the party. The mage is also able to use a teleportation spell, allowing him to travel through the land more quickly. Mages can even conjure food and drink to help everyone recover faster from battle.

To chyba nie wymaga komentarza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 19:32 
Cytuj  
Cytuj:
Mages can even conjure food and drink to help everyone recover faster from battle.


no to chyba jest imba... nerf!!113 :lol:
ale to, ze zadaje najwiekszy dmg... to czyli po prostu mag powinien ownowac wszystkich tak? ;) Narzekania na resisty... heh nie ma co sie dziwic ;) MC gear ;)


_________________
.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:16 
Cytuj  
Gram magiem od początku. Mag w party stojac za plecami dobrze agrujacego tanka jest full wypas. I tyle. Sam dostaje w dupke. Zawsze.
W PvP jest dla:
rogue - na 1-2 strzały. Jeśli więcej to rogue chce sie pobawić lub N00b.
priesta - do zabawy, jeśli priest umrze to znaczy, że nie chcialo mu sie bawić lub był AFK
druida - zabawka
huntera - 1-2 strzały
warrior - worek treningowy
warlock - trochę szans
paladyn - mucha do zabicia
Ogólnie to maszynka do strzelania zza pleców i robienia wody na rajdy, bo żarcia nikt nawet nie potrzebuje... no portal tez postawić może. Phyroblast to sucks - lepiej walnac 2 fireballe w 2 x 3 sec niz phyro w 6 (insta raz na 3 minuty dla zabawy tylko bo nic sensownego nie da sie zrobić), ale że wymaga tylko jednego punktu to mozna wziąć. Wszystkie klasy pomiataja magiem. Jeśli jakiemuś magowi udaje sie powymiatac jakąś inną klasę to gratuluje zwycięstwa nad 12-to latkiem nie umiejącym grac, który kupił postać na ebayu. n/c

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:19 
Cytuj  
raczej gratz dla ciebie ze nawet warrior cie jedzie :roll:

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:22 
Cytuj  
nie zgodzilbym sie z.... lockiem. Teraz dostał drugiego silenca, ktory ma inny timer, wiec trzyma cie non stop w tym. Najlepsi sa seduce lockowie. Najpierw shadowbolt za 1500, seduce, potem shadowbolt za 2000 i gg

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:23 
Cytuj  
by wygrac wojem z magiem to trzeba miec wszystko co do sekundy zaplanowane, nie da sie improwizowac... najgorszy dla mnie byl zawsze raczej mag... U mnie magowie zwykle sie bawili paladynem... lol nagle Mag to najgorsza klasa...

moze zrob z siebie frosta Necr? ;)


_________________
.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:33 
Cytuj  
Buahaha ojejku mage teraz najwiekszy gimp no patrzcie panstwo co za ironia losu
Edit:
Zapomnieliscie napisac ze wszyscy wasi znajomi magowie robia cancel acc i sprzedajecie konta


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:40 
Cytuj  
hehe /signed pod nileno :D

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:45 
Cytuj  
Gratz za zabicie kilku n00bów 12-to latków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:47 
Cytuj  
komu gratulujesz my nie gramy magami :lol:

PS. a ja chcialem jakis re-roll na maga zrobic ale jak to taki gimp... ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 5 lis 2005, 20:52 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 20:48 
Cytuj  
gratz za 13 urodziny :D moze akurat ty jestes n00bem? albo trafiles na sama wiare w epixach, kto wie

"u never know" :P

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 22:13 
Cytuj  
hmm ja tam sie wyklcac nie chce, ale przegladajalem fora blizza i to magowie najwiecej narzekaja-moze cos w tym jednak jest? :] bez obszarowek magowi dosc ciezko byc na 1 miejsu w wrzucaniu dmg jeszcze sporo przed 60-a przy 60 jest jeszcze gorzej ze wzgladu na itemki.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 22:33 
Cytuj  
Gram magiem od poczatku i moge powiedziec ze fakt mag jest dosc slaba postacia ale jezeli umie sie nim grac to niejest tak bardzo zle. Mag niema probemow w walce z warriorami nawet czasem mozna sie fajnie pobawic najwazniejsze jest aby trzymac sie na niewielkiej odleglosci. Walki z warkami chyba sa najprzyjemniejsze bo mozna je zrobic na 100 roznych sposobow. Z rogue jest tak ze da sie go latwo zabic ale jak juz raznas dorwie to 2-3 strzaly i pozamiatal z hunterem jest podobnie. Najgorsze sa walki z priestami i warlockami dobry lock potrafi zabic maga tak ze ten nieodbierze mu wiecej niz 500-600hp strasznie irytuje ze ten jego caly shadowbolt zadaje z critem ponad 2k czego mag zabardzo zrobic niemoze a chyba on powinien byc damage dealeram ale blizz nas olewa i daje nam jakies nowe ikonki :evil: Walka z paladynem dla maga tez jest bardzo prosta palek to taki rodzaj slimaka w wowie zregoly to nawet nienadaza dobiec do maga i juz niezyje :D . Obecnie dochodze do wniosku ze jedyna rola maga jest zaopatrywanie raidu w wode mag to rodzaj dystrybutora napojow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 22:34 
Cytuj  
IMO dmg podczas raidu ma sie nijak jak do tego w pvp... w raidzie mag sporo traci natomiast w pvp moim zdaniem i tak ma najwiekszy dmg ale niestety powinien miec troszeczke wiekszy (ale wtedy warrior to w ogole gimp bedzie do walki z magiem ;) ) bo taki warlock potrafi walnac 2k+

ja widzialem hunterow co kompletnie ownowali magow ;)


_________________
.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 23:05 
Cytuj  
A ja uwielbiam mojego maga, poprostu kocham jak biednemu prist/druid/warioror/shaman po polymorph wale firebala 1,5 k, kolejnego 1450, ptem pom/fireball 1400 i dobijam firebalem za 850. I to wszytko bez arcane power z samych trinkietow. Potem blue/green typ zaczyna whinowac pod ogrimmar ze mag jest overpower. do tego wejdzie czasem crit za 2,2 k + ignite. Oczywiscie jak odpale trinkiet i wszytko sie uda. Jak dla mnie dobrze ubrany mag wcale nie jest tak bardzo nerfniety. No moze poza warlokiem ktory ma 5,5 k hp i wali crity za 3-3,5 k z trinkietami uzywajac sucubusa i soulfire. Albo lock z soulinkiem, piekielnymi rezistami oraz cała masa petow na kazda okazje. Juz nie moge się doczekac jak zbiore tier 2 i bede walil 10 fireballi i kolejnego instant. :evil: :evil: :evil: nerf mages.

W sumie dla mnie to by mogli dac jakaś wersje nerfnietego invisa + rezist cap. Ostanio miałem okazje walczyc z wariorem z full pvp gear generala + ten imba mieczyk za 14 range. Taki warek poprostu wymiata. I jak słysze narzekajacych warkow ze sa słabi to przykro mi sie robi. Bo taki wojak to maszynka do zabijania. 5-6,5+ k hp. Szarza hit hit intercept hit mortal blow. Tak ostanio warkowie graja duele. A juz biegajacych wariatow ze spinalem to jest az za duzo. A jak sie zdenerwuje to wklada fire rez gear i po zabawie. Lub z 80 frost gear i biednemu frost magowi rezistuje 50 % czarow bo sa binarne i kiepsko zaprojektowane. :/ albo owca która nie wytrzmuje dłuzej jak 15 s. A dobrego huntera nie da sie zabic nawet grajac na frost i majac all cd/trinkiety on.

Prawde mowiac to w end game equiped gear jak dla mnie mag jest słabszy jak na lvl np. 50 w porownaniu do innych klas. Naprawde trzeba poswiecic bardzo duzo statystyk aby isc w + dmg gear. Mele klasy aby wydatnie zwikszyc swój dmg potrzebuja dobrego łuku/miecza. Mag zmienia kazdy item. A tier 1 z MC jest tylko dla frost magów.

W MC/ZG arms/fury warek spokojnie outdmguje prawie kazda klase. Huntera i rogue to wogule trudno doścignac. Te ruznice sie troszke zacieraly ale teraz jak mozna zsynchronizowac dmg z innymi za pomoca dmgmeter to naprawde widac. Mag na ragnarosie u nas zadaje 60-80 k dmg gdzie hunterzy potrafia w tym czasie spokojnie wyciagnac do 70-90 k. Golemmag gdzie sie na opor dmg zadaje to nikt sie nie moze z rogue/hunter/warior równac. Myśle, ze te zmiany były długo oczekiwane i jak wprowadza przynajmniej 1/3 z tego co zostalo wypisane w mage concern to bedzie bardzo duzy +.

p.s na us mage forum przynajmniej maja fajnego CM. Kłuci sie tam z nimi ostro i przynajmniej jest aktywny
/vote Tseric ^^


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Ostatnio edytowano 6 lis 2005, 00:19 przez Arvold, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 23:28 
Cytuj  
by miec 14 rank to trzeba byc niezlym no-lifem... poza tymmoze i warrior jest dobry...najgorsze u wara jest to, ze 80% walki z magiem praktycznie nie moze sie zblizyc...a pozniej rozwala maga w 3 hitach lub nie. Ale nie musza go w kazdym patchu nerfowac ;) ... niech juz go zostawia...

To ja Ci tez moge powiedziec, ze u mnie jest 14 rank Mage i po prostu wymiata wszystkich...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 01:16 
Cytuj  
14 rank nie ma duzego znaczenia dla maga jako ze rank 14 staf sux...


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 10:39 
Cytuj  
Jak nie ma duzej roznicy to jestescie IMBA... nerf Mage! Ten Mage wymiatal wszystkich co do jednego...


_________________
.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 12:11 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
A ja uwielbiam mojego maga, poprostu kocham jak biednemu prist/druid/warioror/shaman po polymorph wale firebala 1,5 k...


:lol: buahah to rzeczywiscie chyba 12 latek jak go w poly zlapales :lol:

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 12:51 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
Arvold napisał(a):
A ja uwielbiam mojego maga, poprostu kocham jak biednemu prist/druid/warioror/shaman po polymorph wale firebala 1,5 k...


:lol: buahah to rzeczywiscie chyba 12 latek jak go w poly zlapales :lol:

Hehehe 12 latek to jestem ja piszac takie bzdury jak druid w poly ^^

a to ciekawy link odnosie tego ze mag jest w porownaniu do innych w hi end game troszke slabszy jak inne klasy.
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-mage&t=486893&p=1&tmp=1#post486893


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.