mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:08 
Cytuj  
Mysle ze Fabianek sugeruje ze zostales najpierw wyekwipowany przez gildie jako tank i teraz gildia oczekuje od Ciebie ze bedziesz tankiem a nie DD z 2h. Ale to tylko wolna interpretacja tego co napisano ... ja sie pod tym nie podpisuje

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:13 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Mysle ze Fabianek sugeruje ze zostales najpierw wyekwipowany przez gildie jako tank i teraz gildia oczekuje od Ciebie ze bedziesz tankiem a nie DD z 2h. Ale to tylko wolna interpretacja tego co napisano ... ja sie pod tym nie podpisuje

po pierwsze to nie gildia mnie wyekwipowała tylko zamiast zbierac pvp itemy bidowałem mighta żeby być lepszym tankiem
po drugie dostałem dark iron sprzet, ale u nas w gildi juz prawie każdy woj ma komplet
po trzecie jak juz mam ful set to na wriath oczekuje sięże nie bede bidował bo inni potrzebuja bardziej a na pvp tez że nie bede bo nie są mi potrzebne

efekt taki że jest z 10 warriorów 2 protection bo każdy ma sprzęt do tankowania a tylko jako arms fury moze bidowac na 2h - bo arms/fury dps warrior czyli to co do pvp idzie dla niego w 1 kolejnosci

najlepiej jest żebym poprostu ginął 18 razy na trialach tak za 50 g co noc i nie bidował na nic. bardzo mnie to motywuje SZAMAN FTW :wink:

tak to na 100% jest gicior :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
po pierwsze to nie gildia mnie wyekwipowała tylko zamiast zbierac pvp itemy bidowałem mighta żeby być lepszym tankiem


a to przepraszam jesli ty placiles dkp za sprzet do tankowania to imho mozesz bidowac na gun dla hyntera bo masz do neigo takie samo prawo co on. We wszysktich gildiach ktore sie licza na silvermoonie MT dostaja sprzet do tankowania za free, dropnie to oni zgarniaja i koniec dyskusji.

Deshroom napisał(a):
po drugie dostałem dark iron sprzet, ale u nas w gildi juz prawie każdy woj ma komplet


to to juz wogle nie qmam o co chodzi czemu to ma byc wyroznienie ;-)
skoro skladnikow na tony jest w mc

Deshroom napisał(a):
po trzecie jak juz mam ful set to na wriath oczekuje sięże nie bede bidował bo inni potrzebuja bardziej a na pvp tez że nie bede bo nie są mi potrzebne


:wtf:

ty zmien lepiej gildie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:42 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ty zmien lepiej gildie
nie wypada mi więcej o tym pisać publicznie ale wpadłem na to już jakiś czas temu :P

zwracam tylko uwage dlaczego ten temat mnie tak wq ..


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:45 
Cytuj  
[ironia] Fabianek = epixwhore :P - come on ... przeciez chodzi o fun z gry, fun grania ze znajomymi nie ? :P [/ironia]

Btw .. idealne miejsce na wypowiedz krowy, nie sadzicie ? :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:54 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
[ironia] Fabianek = epixwhore :P - come on ... przeciez chodzi o fun z gry, fun grania ze znajomymi nie ? :P [/ironia]


hehe :) jasne fun jest najwazniejszy problem sie pojawia kiedy po 5ciu miesiacach farmowania nadal chodzis w devoult robe mimo ze jestes druidem ;-)

Qraczek napisał(a):
Btw .. idealne miejsce na wypowiedz krowy, nie sadzicie ? :)


krowa ma chyba bana bo nic nie pisze od kilku dni.

Hmm doszedlem do wniosku bedac na fajeczce ze rogue ma najfajniej jak chodzi o rajdowanie, jesli sie dostanie do rajd grupy (co na silvermoonie nie jest problemem bo rogue jest jakos malo) to nikt nie wymaga od niego builda bo build najlepszy do grindu jest jednoczesnie najlepszy do instancji, a build do pvp jest bardzo dobry do instancji. Jak chodzi o loot to moze bidowac na wszystko co mu potrzebne do grindu/pvp bo jest to tak samo przydatne do instancji. A taki warek to jak jest mt to nie dostanie kosy ktora crituje za 3,5k, albo taki priest nie dostanie ringa +33 shadow dmg.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:08 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Hmm doszedlem do wniosku bedac na fajeczce ze rogue ma najfajniej jak chodzi o rajdowanie, jesli sie dostanie do rajd grupy (co na silvermoonie nie jest problemem bo rogue jest jakos malo) to nikt nie wymaga od niego builda bo build najlepszy do grindu jest jednoczesnie najlepszy do instancji, a build do pvp jest bardzo dobry do instancji. Jak chodzi o loot to moze bidowac na wszystko co mu potrzebne do grindu/pvp bo jest to tak samo przydatne do instancji. A taki warek to jak jest mt to nie dostanie kosy ktora crituje za 3,5k, albo taki priest nie dostanie ringa +33 shadow dmg.


Niom .. i healow tez nie dostaje :P Spoko :D

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:11 
Cytuj  
To juz specyfika "zawodu" :). U nas sie przyzwyczaili i nie narzekaja nawet zbyt wiele.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:12 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Niom .. i healow tez nie dostaje :P Spoko :D


powiedzial....
Cytuj:
Qraczka - 60 gnome mage
Qrka - 60 nelf hunter


chyba u ciebie w raid grupie u nas leczymy wszystkich tylko jednych szybciej a drugich pozniej.

Zoltan napisał(a):
To juz specyfika "zawodu" :). U nas sie przyzwyczaili i nie narzekaja nawet zbyt wiele.


ta u nas tez rozumieja ze sa na szarym koncu jak chodzi o leczenie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:19 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Niom .. i healow tez nie dostaje :P Spoko :D


powiedzial....
Cytuj:
Qraczka - 60 gnome mage
Qrka - 60 nelf hunter


chyba u ciebie w raid grupie u nas leczymy wszystkich tylko jednych szybciej a drugich pozniej.


Pozwole sobie zacytowac twoje alter ego z innego topica

Cytuj:
lol, wypraszam sobie jak mam leczyc MT to spamuje heal bez wzgledu na to czy ma 100% hp czy 80% czy 50% (jak ma mniej to uzywam instant heal) mana conservate ftw. wiec powinno to zdanie brzmiec:
"ty łapsie, przez takich jak ty umieraja rogale i inne niekoniecznie niezbedne osoby w rajdzie"


napisal

Cytuj:
Milea - 60 druid
Fabianek - 60 rogue


Forum drama ftw ! :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:31 
Cytuj  
hehe nie bardzo rozumiem to ze jakos mi specialnie nie zalezy na tym czy rogal przezyje czy nie to jedno, a to ze jak mam czas to go lecze to drugie. Jak widzisz widze obie strony medalu i od strony healera i od strony osoby o niskim priorytecie heala.

Desh i Vercin tak pro po free bid to tak sie zastanawiam czy przy dkp rajdzie jakby dropnol http://photos1.blogger.com/blogger/1885 ... triker.jpg pozwolili by u was bidowac komus innemu niz rogue bo w koncu hynter/warek oszczedzali dkp.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:45 
Cytuj  
Fabianek, odpocznij troche.
Nie wiem dlaczego starasz się udowodnić że nawet jak przez 2 strony ktoś będzie Ci tłumaczył o co chodzi to i tak nie zrozumiesz.
Nie ma się czym chwalić :wink:

lece do domu, papa


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:53 
Cytuj  
no caly dzien odpoczywam dlatego jestem taki tworczy lol


narka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Desh i Vercin tak pro po free bid to tak sie zastanawiam czy przy dkp rajdzie jakby dropnol http://photos1.blogger.com/blogger/1885 ... triker.jpg pozwolili by u was bidowac komus innemu niz rogue bo w koncu hynter/warek oszczedzali dkp.


Ej, spoko, spoko -- na bloodhoofie druid popyla z felstrikerem ;]

Chociaż prawda o nim jest taka, że to był jakiś mocny PUG, nie było żadnego rogala w grupie, a nikt inny go nie chciał...

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:09 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dla rajd grupy jest lepszy aktywny czlonek a nie osoba ktora rajdowala kiedys i postanowila sobie zrobic przerwe i rajdowac raz w tygodniu, np. koles rajdowal a raczej farmowal mc zbierajac dkp, na nauki bwl nie przychodzil bo nei chcialo mu sie wipowac i teraz jak jest bwl na farm status chcialby zgarniac caly loot, bo twoim tokiem rozumowania zapracowal na nie.


u nas aby zmotywowac ludzi do nauki BWL byl system ze za kazda 1h w BWL dostawalo sie 1-2 RP (dla porownania zabicie bossa w MC to tez 1 RP)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:12 
Cytuj  
redlum napisał(a):
u nas aby zmotywowac ludzi do nauki BWL byl system ze za kazda 1h w BWL dostawalo sie 1-2 RP (dla porownania zabicie bossa w MC to tez 1 RP)


wiesz u nas juz jest po ptokach bo mamy bwl na farm status i teraz wlasnie wychodza takie klocki, no ale jak napisalem wyzej liderzy (mamy 2) sobie z tym poradzili i dobrze :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Desh i Vercin tak pro po free bid to tak sie zastanawiam czy przy dkp rajdzie jakby dropnol http://photos1.blogger.com/blogger/1885 ... triker.jpg pozwolili by u was bidowac komus innemu niz rogue bo w koncu hynter/warek oszczedzali dkp.


to jest melee dagger.

nie rogue dagger.

fury warrior by sie z niego cieszyl.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:16 
Cytuj  
przeczytaj jakie bylo pytanie, jesli w twojej gildii tez jest free bid wars to napisz :)

bo ja sie nei pytam kto by sie cieszyl mysle ze priest tez by sie cieszyl z epixxxa


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
przeczytaj jakie bylo pytanie, jesli w twojej gildii tez jest free bid wars to napisz :)


w poprzedniej bylo.

w obecnej tez, do pewnego stopnia. (część jest loot council).

generalnie, bez free bids, hybrydy maja przechlapane. (druid/pally).

wiekszosc z nas gra po to, zeby miec fun, a nie umundurowac wojsko.

jak sie nie ma idiotow w gildii, to dziala to calkiem dobrze.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:42 
Cytuj  
psk napisał(a):
w poprzedniej bylo.

w obecnej tez, do pewnego stopnia. (część jest loot council).


co to loot council, tzn. ze loot tylko dla oficerow?

psk napisał(a):
generalnie, bez free bids, hybrydy maja przechlapane. (druid/pally).


jakos nie zauwazylem a u nas jest ta zasada stosowana jednak zawinolem http://www.thottbot.com/?i=44789 mimo ze inny rogal chcial. bylo to za czasow jak nef nie byl na farm status.

psk napisał(a):
wiekszosc z nas gra po to, zeby miec fun, a nie umundurowac wojsko.


jasne, tylko dla mnie nie jest fun'em robiac 25ty raz mc, wolalbym cos robic nowego.

psk napisał(a):
jak sie nie ma idiotow w gildii, to dziala to calkiem dobrze.


lol jesli nie ma idiotow to zazwyczaj wszystko dziala dobrze.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.