mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 14:52 
Cytuj  
Blizzard zjebał sprawe z tymi kontami. Zebym mial na sumieniu jakies haxory speed hacki itp to bym sie nie zdziwil. ALE jeżeli gram spokojnie PŁACE ZA GRE, pieniądze z konta mi schodzą I dostaje BANA to Jestem zdziwiony i to bardzo. Blizzard naprwade kręci z tym wszystkim. Dzwoniłem nawet to chujów pod nr tel który podali (http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post246210 ), ofc nic nie pomogli. Kazali skierowac sie pod mail [email protected] i spamowac do nich. Telefonu tam nie posiadaja wiec odpada dzwonienie.
Jestem w szoku bo chce mi sie grac. A konta 2 napewno nie kupie bo co jezeli w przyszlosci po 11 miesiacach gry znowu mi zbanują konto za darmo ?
No nic narazie pozostaje mi pisanie maili i nadzieja. Pozdro
P.s jeżeli ktos ma lub zna kogos kto ma podobny problem i go rozwiązał to moze cos tu zapostowac i pomoc w jaki kolwiek sposob.


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 15:59 
Cytuj  
Gram juz trochę w gry blizza, miałem pare razy bana (w D2) - zawsze słusznie. Także tym razem słusznie zablokowali mi możliwość płacenia cc, bo podałem fake nr cc. Jeżeli naprawdę jesteś taki krystalicznie czysty, to szczerze współczuje, ale wg moich doświadczeń blizz rozdaje bany tym którzy zasłużyli.


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 16:05 
Cytuj  
Duzo osob ktore znam uzywalo tego i nie dostali ziom


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 17:48 
Cytuj  
Unbelievable napisał(a):
Duzo osob ktore znam uzywalo tego i nie dostali ziom


Co sie odwlecze to nie uciecze :] (czy jak to sie tam pisze)


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 18:01 
Cytuj  
co nie zmiania faktu , ze blizz ma bazy danych w totalnej rozsypce , np mi doliczyli dwa dni (za jakąś usterke z maja ) w sierpniu , czyli w momęcie jak nie grałem w wowa od 2 miesiecy .. n/c ... przypomina mi to opowieści o tpsa ...


_________________
Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 20:28 
Cytuj  
Bójcie sie nastepnego billingu , ci którzy macie coś na sumieniu ~~ !


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:27 
Cytuj  
Unbelievable napisał(a):
Bójcie sie nastepnego billingu , ci którzy macie coś na sumieniu ~~ !


Jednak cos masz na sumieniu:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 19:34 
Cytuj  
No i dostalem odpowiedz z Blizzarda:

Greetings,

Credit card and other forms of payment fraud is an obvious concern for any company, especially when operating an online service such as ours. Any fraudulent behavior regarding payments cannot and will not be accepted or tolerated.

Recent investigations of payments, previous and recent, have reached the conclusion that we had to close more than 400 accounts and block credit/debit cards payments for World of Warcraft subscriptions for more than 850 further accounts. It is unfortunate that we have to take such actions, but failure to adhere to our terms of payment will result in account closures or the ability to use certain payment methods being revoked.
Many customers have stated that they have purchased the subscription from someone else who has then added a subscription to the account on their behalf. This has caused a lot of disputes as some of the sellers of these payments have been using stolen credit card information. It is the account holder who is responsible for all transactions attempted on the account, and any payment issue arising due to these payments will be dealt with no differently than any other payment issue.

If you feel that your account was unjustly treated, please respond to this email with any explanation you have regarding the payments to your account. This explanation is needed to further investigate the issue, and is not optional. For a quick response, please leave the subject line as it is.


Troche juz mi jasniej, ale nadal nie do konca.. Zaraz im wysmaruje dluzszego maila ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 22:36 
Cytuj  
no my tez cos takiego dostalismy. Przyczepili sie ze place Credit Card kolegi ktory o tym wie ( blizzard) zac blizz mysli ze ja mu kradne.
wiec przyslali mi taki mail

There were some suspicious payments or payment attempts made on your account with credit cards. In order for us to continue investigating your account we will require a readable scan / digital picture of the following:
- Credit cards used (the middle 8 numbers can be covered for security, but the first four, the last four numbers and the name needs to be visible)
- ID(s) of the card holder(s)
- ID of the account owner
- Documents allowing you to use involved credit card(s) on your account
Any replies missing these details will not be investigated further.

no to zostalo mi sie troche pobawic z papierkami i powinienem grac na swoim priescie -.- Mam nadzieję....


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.