mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:30 
Cytuj  
Cytuj:
[Jak mamusia ma dwóch synków to grać może tylko jeden ? bzdura


Jak mamusia miała by dwóch synków to pewnie grali by na spółe na jednym koncie :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Jak mamusia miała by dwóch synków to pewnie grali by na spółe na jednym koncie :wink:


jesli maja 2 kompy to nie sadze


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Cytuj:
[Jak mamusia ma dwóch synków to grać może tylko jeden ? bzdura


Jak mamusia miała by dwóch synków to pewnie grali by na spółe na jednym koncie :wink:
lol, chyba jakby była na zasiłku
zaraz mi powiesz że musza miec jeden pokój i jeden komputer - nie każdy jest biedny :]

bez złośliwośći - fajnie sie dyskutuje z osobą od której jestem ponad dwa razy starszy :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 lut 2006, 12:35 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:35 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Kwestia tego czy Blizz ma mozliwosc sprawdzic czy masz u siebie podminiony jakis jeden pliczek :).


tak, ma a nawet wiecej moze ci zrzucac liste procesow aktualnie uruchomionych, obejrzec rejestr systemu i co tam sobie chce, akceputajac EULA zgadzasz sie na skanowanie konta pod katem 3rd party appz bylo to w ktoryms z patch'y


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:41 
Cytuj  
Sprawdzenie procesow jakie masz odpalone czy sprawdzanie rejestru jest o niebo latwiejsze niz skanowanie kazdego pliczku pod wzgledem zgodnosci z orginalem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:46 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Sprawdzenie procesow jakie masz odpalone czy sprawdzanie rejestru jest o niebo latwiejsze niz skanowanie kazdego pliczku pod wzgledem zgodnosci z orginalem.
chyba 99% hacków w wszelkich grach oparta jest na plikach które udają oryginalne a nie na pikach czy procesach zewnętrznych. musza je sprawdzać. z tego co wiem stosuje się do tego porównywanie sum kontrolnych pliku


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:10 
Cytuj  
Ja nic nie grzebie w plikach sciagam ze stronki z addonami pliki i kopiuje je do katalogu data. NAwet nie nadpisuje orgianlow. To wow zamiast uzywac orgianlow uzywa te ktore sa rozpakowane w katalogu data,
Pliki mpq mam nie ruszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:14 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja nic nie grzebie w plikach sciagam ze stronki z addonami pliki i kopiuje je do katalogu data. NAwet nie nadpisuje orgianlow. To wow zamiast uzywac orgianlow uzywa te ktore sa rozpakowane w katalogu data,
Pliki mpq mam nie ruszone
Mysle że masz racje, ale to nie ja się przekonam jak na to patrzy Blizzard tylko Ty :] Ja bym sobie to darował żeby mieć spokój.
Good Luck


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:24 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Sprawdzenie procesow jakie masz odpalone czy sprawdzanie rejestru jest o niebo latwiejsze niz skanowanie kazdego pliczku pod wzgledem zgodnosci z orginalem.


CRC plik kilku gb'ajtowy sprawdza w 0,0001sec a prawdopodoboienstwo ze sie pomyli jest chyba jak 1/(256^16). Co do wielkosci pradopodobienstwa glowy nie dam ale jest ono tak male ze jest akceptowalne.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a to niby dlaczego miałobyć to zabronione ? co niby w tym złego ze ktoś opłaca 100 kont.
Jak mamusia ma dwóch synków to grać może tylko jeden ? bzdura

Nie do konca bzdura. Mam rejectniete placenie kartami za to, ze konto bylo oplacane 3 roznymi (ostatni mail z Blizza, z dopiskiem Please do not reply to this E-Mail, as stated above this restriction will not be removed). I niewazne, ze 2 z nich to moje wlasne. Wazne, ze placilem nimi za dwa konta, i ze to sa rozne karty.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:23 
Cytuj  
kurde gubie się.

czyli płaciłeś dwiema różnymi kartami (ze swoim nazwiskiem) za dwie rózne kopie gry i dostałeś rejecta ?


_________________
psn

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:31 
Cytuj  
Kopia listu wysłanego do Blizza:
Cytuj:
Please show me what sort of 3rd party programs i use.

I have on hard disk some programs what can be used to hack,

But i not use that.

Possibly hack can be my AntiAFK.exe but it only replies in my Gadu-Gadu messenger when i wasn't near computer.

Next program: MacroMaker i don't know how to use that.

Other "exploit" changed model of druid catform. Repaired since last patch.

Sock5Scan a program what search for proxies(i used it when i get problems with telia server)

GameOptimizerPro clears my RAM memory to make WoW running faster.

GameCamSetup and Fraps a program what takes movie from WoW.

Lacd_client.exe dont know whats that...it say : "can't connect to cheat death server"

I have big hope this is only mistake.

Greetings Bargaw.


Na razie brak odpowiedzi...


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:47 
Cytuj  
Czytając co tam napisałeś wcale się nie dziwie czemu cie zbanowali >.>

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:06 
Cytuj  
Podobnie jak mój poprzednik wcale się nie dziwie, że dostałeś bana - mają podstawy* żeby to zrobić choćby za zmiane modelu, nie wiem też co to za program Lacd_client.exe.

Lekki OT: dosyć ciekawie skomponowany list, szczególnie to greetings na końcu.

*Tak - wiem, że w gruncie rzeczy to nie muszą mieć nawet tych "podstaw".


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:07 
Cytuj  
lol, ale w policy pisza - o zmienianiu informacji client-server edytowaniu pamieci pozwalajac poruszac sie szybciej teleportować itp.

AntiAFK tylko odpowiadal na GG, nie zabezpieczal przed AFK'iem w grze.
Model mialem zmieniony jakieś 2-3dni do wydania patcha 1.8


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:48 
Cytuj  
U mnie pare osob w gildi włącznie ze mną dostało suspended na konto za vaild payment method. Po tygodniach rozmyslan wraz ze zbanowanymi kolegami doszlismy do wniosku ze to za fake cc. ( credit Card ) Ogolnie polegalo to na tym ze wpisywalo sie fake cc number i wrong exp days po czym gra przedluzala sie o 1-2 dni.
Ja osobiscie uzylem tego jeden raz kiedy jechałem na pre-paidach bo chcialem zdązyc na mc. Dzwonilem do Blizza i oczywiscie nie pomogli mi w tej sprawie. Ogolnie bargaw moge ci powiedziec tyle ze polityka Blizzard'owska jest okrutna i nie sądze zebys odzyskal swoje konto. Dostalem nauczke i wiem zeby nie robic tego w przyszlosci.
No przykra sprawa. Teraz zakupilem drugiego wowa i mam nadzieje ze nie spotka mnie juz taka niespodzanka


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś


Ostatnio edytowano 3 lut 2006, 23:56 przez Unbelievable, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:48 
Cytuj  
Podmienianie sobie modelu mounta, peta (tak ze tylko ten co podmienil widzi to u siebie) itp ponoc nie jest zabronione.
Tak przynajmniej pisza autorzy modow ktore takie rzeczy robia, jak np tutaj:

http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1999

** Disclaimer - This type of mod is allowed by Blizzard. Check out their POLICY section on the WoW web page to learn more **

*

Posty: 65
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:00 
Cytuj  
imo dostales za antyafk, zauwazylem ze duzo osob tak teraz robi, wchodzi na AV, jaks program do anyafk i zostawia kompa na 2-3h a rep leci

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:02 
Cytuj  
Cytuj:
CRC plik kilku gb'ajtowy sprawdza w 0,0001


No i ?. Nie nadpisujesz plikow, CRC jest bez zmian.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:02 
Cytuj  
BoolvA napisał(a):
imo dostales za antyafk, zauwazylem ze duzo osob tak teraz robi, wchodzi na AV, jaks program do anyafk i zostawia kompa na 2-3h a rep leci

Ta? I niby jak poznaja ze ciebie przy kompie nie ma?
Jezeli programik klika sobie gdzies random na ekranie (nie, ze uzywa jakeigos skilla co 2 minuty, tylko sobie klika) a ty siedzisz obok to nie maja prawa nic zrobic. Nie jestes afk, tylko po prostu nic nie robisz [ a to spora roznica ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.