mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 06:56 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
hmm jakie imba regenty ? Myslalem ze quest item z bossa + 3 elementium ore? (nie twierdze ze elementium ore rosnie na drzewach w ashenv ale kazda chyba gildia ktora farmuje bwl ma w banku tego sporo)


u nas droody ktore chca ten quest item zamienic na feral mace maja najnizszy priorytet: healer, caster, feral


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 07:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Vercin napisał(a):
hmm jakie imba regenty ? Myslalem ze quest item z bossa + 3 elementium ore? (nie twierdze ze elementium ore rosnie na drzewach w ashenv ale kazda chyba gildia ktora farmuje bwl ma w banku tego sporo)


u nas droody ktore chca ten quest item zamienic na feral mace maja najnizszy priorytet: healer, caster, feral


U nas nawet nie mysla o tej mace ;) Za wziecie jej zamiast stafa zapowiedziany jest gkick automatyczny.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:02 
Cytuj  
Domin napisał(a):
U nas nawet nie mysla o tej mace ;) Za wziecie jej zamiast stafa zapowiedziany jest gkick automatyczny.


hehe u nas poprostu to jesli ktos chce macke to najpierw ci co "buffna" rajd musza dostac a dopiero pozniej want zreszta u nas jest tak z kazdym itemem. A ta healer laska wcale nie jest taka uber OMFG ZOMG zaje...fajna. Fakt calkiem nice staty ale prawie to samo wyciagniesz z: Lok'amir il Romathis + off z glowy nefa a jesli ci potrzebny mana restore to corn on stick z 4D dlatego ja spokojnie czekam az wszyscy healerzy wezma sobie staffa, magowie swojego staffa a ja moge wziasc na koncu nie pali sie. A swoja droga nie wiadomo co dropuje c'thun wiec moze sie okazac ze kryje w sobie cos lepszego niz ten healer/caster staff ;-)

ps dokoncz profil w ct :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:12 
Cytuj  
Drop rate tego gownienka jest tak maly ze sobie pewnie poczekasz :D

Profil koncze jeszcze skille i rep i koniec :P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:15 
Cytuj  
Ja mam SoD`a a jak bede chcial staffa lepszego to wezme sobie z ossiriana albo nefariana ;) ta macka jest za dobra zeby jej nie brac...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:55 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Drop rate tego gownienka jest tak maly ze sobie pewnie poczekasz :D


to mamy wyjatkowego farta zmontowalismy juz 4 healing staffy z regali, a z tego drugiego 3 shieldy dla mt i 1 guna


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:56 
Cytuj  
Nam regalia ani razu nie wypadły ciągle tylko to drugie ;)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 10:59 
Cytuj  
WIEDZA WIEDZA WIEDZA o Tier 0.5

http://www.wowwiki.com/Tier_0.5


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 08:05 
Cytuj  
Wczoraj guild m8 skonczyl q na tier 0,5 i pewnie jako jeden z pierwszych na BL na caly set tier 0,5.

Wczoraj bilismy ostatniego questowego bossa i powiem tylko ze jest przejebany. Nie wiem jak gildie pre MC go beda bily ale nie bedzie latwo. My wczoraj zaliczylismy 3 wipy zanim opracowalismy taktyke, a gear mamy calkiem calkiem jak na UBRS :P

Ogolnie te casual q line na epickie sety to jest jakas masakra. Kupa czasu, kasy i naprawde dobry team na bossach. Wbrew pozorom mam wrazenie ze ten q line nie jest taki casual jakby blizz chcial.

Anyway naprawde ladne rare dropy z tego bossa sa.

Obrazek


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 09:37 
Cytuj  
ja zrobiłem tylko branzolety (tani i łatwy) i dalej nie mam zamiaru - głównie chodzi o kase, jakość setu vs koszty

to duch Bloodlorda w UBRS ? :o


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.