mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
Do zadnej instancji nie chodze piszac wczesniej LFG. Niestety - zbyt wielu random noobow spotkalem i mam traume :P Zreszta nie mam zielonego pojecia, co pozwolilo Ci wyciagnac taki wniosek.


to ze napisales ze "gear FTW", ja to odebralem jak ktos ma sprzet to reszta nie ma znaczenia moze byc ninja/lootwhole/sellfish i wogle do dupy byle by mial sprzet.


Nie, ja tego nie napisalem :P L2read :) (zartuje oczywiscie - hint: napisal to Lutus)
Zreszta ktokolwiek by tego nie napisal, powinienes sie domyslic, ze nie ma on na mysli tego, ze jak znajda kogos w pelnym Bloodfangu, to wezma do MC/BWL/AQ nawet jesli bedzie kazdego, co chwila od kurew wyzywal ... No troche pomyslunku ...

Cytuj:
Cytuj:
Zreszta przypomne Ci jak swojego czasu (tak spokojnie z pol roku temu) znalezlismy sie w jednej grupie do UBRSu, gdzie warek w chu..wym sprzecie postawnowil (uparl sie) tankowac Beasta z 2h mieczem w lapie (tez nawiasem mowiac chu..owym), po czym zlozyl sie po 2-3 gryzach :D - get my point ? byl lamusem, ale byl przy tym bardzo friendly ...


omg ty pamietasz takie rzeczy? hmmm ja nie pamietam ale calkiem mozliwe ze tak bylo. N00b friendly faktycznie rownie wqrw... jak zwykly n00b .


Tak, pamietam. Spektakularnych noobow pamietam. Strasznie szybko mnie dropnelo wtedy ... do gildiowego MC ....

Cytuj:
Cytuj:
BTW - l2post - pisanie "malo mnie obchodzi Twoja opinia" raczej nie sluzy komunikacji na forach.


tak jak pisanie ze u rogue liczy sie jak sie syzbko napier... SS/BS bo to aqrat ma znaczenie tylko na poczatku pozniej mozna naciskac co 4/6 sekund


L2read AGAIN. Nie napisalem nic o "szybkim" wciskaniu. Zreszta gramatycznie do sprawy podchodzac to MOZNA naciskac bardzo szybko. Szkoda tylko ze energii na to nie masz ... Co nie zmienia postaci rzeczy, ze podejrzewam (i jest to podejrzenie graniczace z pewnoscia - tym bardziej ze od paru znajomych rogow to slyszalem), ze rogi dosyc czesto wychodza z instancji z obolalymi palcami :P Tymi od SS albo BS.

Deshroom napisał(a):
Fabianek może ty na koniec dnia wydawaj taką Errate i tam pisz co należy zmienic w twoich postach albo gdzie był bład bo tak patrze i walisz 20 postów a potem w jednym masowo sprostowania :lol:
wogóle nie uważasz za stosowne przeprosic nawet za pomyłki a pomyłka to zaczyna być twoje drugie imię 8)

możesz mailem rozsyłać zainteresowanym :wink:


Pomyłka ? Moja żona miała na drugie pomyłka - quiz z czego to ? :D

Zreszta Fabianek dzis ogolnie taki malo ogarniety ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:36 
Cytuj  
Fabianek Wie Najlepiej (c). Reszta sie nie liczy. Czasami mam wrazenie, ze on postuje tu tylko po to, zeby oswiecic nas swoja ogromna wiedza na tematy wszelakie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:39 
Cytuj  
Czasami pisze z sensem. Problem tylko taki, ze na wiekszosc problemow patrzy przez pryzmat swojej 'raidgrupy' (tm), jedyny sluszny zreszta bo boss X jest na farm status.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 16:51 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

Pomyłka ? Moja żona miała na drugie pomyłka - quiz z czego to ? :D


Ryba z Killera ^^

giefv nagroda!!1111


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 17:07 
Cytuj  
Rolnij alianta na BLu to dostaniesz :D

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 18:34 
Cytuj  
sellfish/lootwhole

w wolnym tłumaczeniu

Sprzedawca ryb/Caly z skarbów


Wybaczcie jesli sie czepiam, ale nie cierpie jak ktos tak kaleczy angielski. No a juz zwlaszcza jak nie rozroznia whore od whole.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 20:07 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Czasami pisze z sensem. Problem tylko taki, ze na wiekszosc problemow patrzy przez pryzmat swojej 'raidgrupy' (tm), jedyny sluszny zreszta bo boss X jest na farm status.


fakt patrze przez pryzmat swojej raid grupy, a co do raid grupy to poprostu na SM kilka gildii wspolnie rajduje np. Sha,EQ i RG czy INF i PS dlatego nazywamy to raid grupy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.