mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:41 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Oj tam ... czemu od razu flame ... Nawiasem mowiac jak na flameofftopic to zauwazam tu wyjatkowo niska aktywnosc moja i Deshrooma - zdecydowanie za niska :)
ja sie staram nie udzielać bo niechce nikogo obrazić.
generalnie mam głęboką awersje do wszelkich polskich gildi (z wyjątkiem tD, który w moich oczach prezentuje poziom równy gildiom inter.) wiec nie podzielam entuzjazmu widząc łaczących się polaków bo wiem że głównym powodem tworzenia takich gildi jest bariera językowa - nie mówie zawsze ale przeważnie. znam mase osób które poprostu nie rozpatruja możliwośći przyłaczenie sie do gildi inter. czym automatycznie sie osłabiaja bo jak juz kiedyś mówiłem łatwiej znaleźć 60 uber graczy w jednej gildi niz 60 uber polaków (nie dlatego że są gorsi tylko dlatego że polaków graczy jest mniej niż graczy wogóle)

wogóle tez nie rozumiem radości z migrowania na pusty serwer bo nigdy nie imponowało mi posiadanie lepszzego itemu czy wyższego lvl niz ktoś inny.


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Oj tam ... czemu od razu flame ... Nawiasem mowiac jak na flameofftopic to zauwazam tu wyjatkowo niska aktywnosc moja i Deshrooma - zdecydowanie za niska :)


wogóle tez nie rozumiem radości z migrowania na pusty serwer bo nigdy nie imponowało mi posiadanie lepszzego itemu czy wyższego lvl niz ktoś inny.

Mysle, ze ludzie nie dlatego migruja, po prostu luzniejszy serwer - mniejsze kolejki i mniejsze lagi.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:47 
Cytuj  
Niee .. po co .. kultura obowiazuje ...

Dear Blizzard, i write this ticket to ask if you are going to compensate the losses i suffer caused by disconnects (meaning potions, poisons and possible repair costs if i disconnect during a fight (which obviously ends in my character dying and my equipment suffering durability loss). - cos w tym stylu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:51 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Mysle, ze ludzie nie dlatego migruja, po prostu luzniejszy serwer - mniejsze kolejki i mniejsze lagi.
Shadhun pisał własnie o takim powodzie jaki podałem.
Chromaggus jest serverem "niepełnym" nie mam żadnych lagów NIGDY i żadnych kolejek NIGDY, a moge spokojnie handlować na AH i serwer jest prłny gildi.

mam nadzieje że nie stanie się Polakom to co swego czasu przez pół roku męczyło Deshrooma, że na nowym servie lvl 1 w Orgrimarze miał 50 ms a Deshroom w AB czy w BWL 7000 ms - i tak pół roku :wink:

lepiej sprawdzcie lokalizacje serwera


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam nadzieje że nie stanie się Polakom to co swego czasu przez pół roku męczyło Deshrooma, że na nowym servie lvl 1 w Orgrimarze miał 50 ms a Deshroom w AB czy w BWL 7000 ms - i tak pół roku :wink:


Mowilem ze sprzedal konto na mmorpgu ? To nie wierzyliscie ...

Deshroom napisał(a):
lepiej sprawdzcie lokalizacje serwera


Tylko cholera z drugiej strony wie .. mozna tam zalozyc alta i bedzie wszystko ok, a jak sie juz wszyscy przeniosa to sie okaze ze jest dupa :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:58 
Cytuj  
dlatego mówie LOKALIZACJE
przeciez napisałem dlaczego robienie alta nie jest dobrym testem :wink:


_________________
psn


Posty: 31
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 11:32 
Cytuj  
gildie robiace aq40 tez same sobie otworza bramy?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 11:52 
Cytuj  
To akurat chyba nie jest do konca ustalone - mozliwe ze nowe serwery beda mialy otwarte bramy do AQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 12:01 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
To akurat chyba nie jest do konca ustalone - mozliwe ze nowe serwery beda mialy otwarte bramy do AQ
można sobie wykupic wszystko na starym serwerze na AH i migrować sie z matsami do otwierania bram :wink:
8 czy 10 altów mozna zrobic żeby sie jakoś zabrać na nowy serwer z tym koxem 8)


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 13:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
To akurat chyba nie jest do konca ustalone - mozliwe ze nowe serwery beda mialy otwarte bramy do AQ
można sobie wykupic wszystko na starym serwerze na AH i migrować sie z matsami do otwierania bram :wink:
8 czy 10 altów mozna zrobic żeby sie jakoś zabrać na nowy serwer z tym koxem 8)


Od razu ci powiem, ze prawie nikt nie wyemigruje z BL jak bramy nie beda otwarte... dla wiekszosci gildii farmujacych BWL to sa 2 miechy w plecy (minimum) , nawet jezeli po miesiacu wlacza tam auto gathering. To beda 2 miesiace placenia, gdzie nic nie mozesz zrobic nadal, bo kurwa sie nie da do cthuna wejsc nawet:)

Thundgot powiedzial, ze jak bedzie na 100% pewien czy beda otwarte/zamkniete to napisze, na razie nie napisal, znaczy sie jeszcze nie jest ustalone.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 16:05 
Cytuj  
Podobno nowy serwer ma sie znalezc w tym samym budynku co serwer Magtheridon o ktorym to tak "cieplo" kiedys to i teraz pisze Deshroom.

Jesli chodzi o offtop w temacie pl gildii to sa one takie jakich sobie zgromadzisz ludzi wokol siebie, osobiscie nie mam takich problemow mimo pl guildchat. Swietnym przykladem, ze nie tylko pl gildie bluzgaja jest chodzby gildia od tych mp3 z onyxii i razorgore, to zdaje sie nie jest pl gildia. :wink:

Bramy AQ beda otwarte - zrodlo: oficjalne forum


_________________
Maiori Cede


Ostatnio edytowano 11 kwi 2006, 16:22 przez Razel, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 16:22 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post932056

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 17:04 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Podobno nowy serwer ma sie znalezc w tym samym budynku co serwer Magtheridon o ktorym to tak "cieplo" kiedys to i teraz pisze Deshroom.

Jesli chodzi o offtop w temacie pl gildii to sa one takie jakich sobie zgromadzisz ludzi wokol siebie, osobiscie nie mam takich problemow mimo pl guildchat. Swietnym przykladem, ze nie tylko pl gildie bluzgaja jest chodzby gildia od tych mp3 z onyxii i razorgore, to zdaje sie nie jest pl gildia. :wink:

Bramy AQ beda otwarte - zrodlo: oficjalne forum

Na magtheridonie nie ma już lagów od kilku miesięcy :P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 09:26 
Cytuj  
w FoD tez jest dyskusja ale skoro ze stormscale l33t glidie po stronie aliance zostaja to nie wiem czy pzeprowadzka na inny server ma jakikolwiek sens.....

pozatym jak otworza migracje to BL znowu zrobi sie bezlagowy i bezkolejkowy jak bylo po magteridonie, proste :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.