mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:28 
 
heh kiedys questowanie pod TM to byl "niezly hardkor" ;)

Niezapomniane ghost runy - bezcenne.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:30 
 
aber napisał(a):
strasznie sie podnieciles cala sytuacja a nawet Cie tam nie bylo. jutro nikt o tym nie bedzie pamiatac a ty nadal sie bedziesz podniecac ?

normalna klotnia nic wiecej to norma na serverach czy quake czy wow'a czy jakichkolwiek

moze jak bys czasem wyszedl z instancji to bys to zauwazyl


A co to pierwsz taka sytuacja:O? Mroczny l;egion jest slynny z glupoty i prostactwa swoich memberow na caly serwer. Denerwuje mnie ze najlepsze gildie odchdza z serwera wlasnie min z powodu takiej bandy idiotow. Psuja opinie serwera a przeciez jest kupa polakow na poziomie tez i dobre polskie gildie.
Znam naprawde wiele osob na tym serwerze (gram juz w koncu rok) zmienilem niedawno gildie i gralem w wielu teamach pvp i takie teksty to napewno nie jest norma. Idz do normlanej gildi to sie przekonasz albo wracaj grac w quaka


Ostatnio edytowano 13 kwi 2006, 11:35 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:34 
 
Mnie gankowanie jakoś nie jara. Owszem, jak spotkam alianta na drodze to ubiję, oczywiście jeśli jego lvl jest odpowiedni. Bo jeśli nie jest w stanie mi zagrozić to po co mu przeszkadzał będę...

Natomiast strasznie mnie irytuje jak ally biega po 4-5 i gankuje wszystko na swojej drodze. A jak ich coś ubije to lecą po pomoc. Bez sensu ...


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:38 
 
Vercin napisał(a):
Mroczny legion oprocz paru osob to totalne dno. Te teksty o matce nc poprostu :|
Przez takich ludzi czesto trzeba wysluchiwac niezbyt milych opini o polakach:| W hordzie jedyna polska gildia trzymajaca poziomie to theDust
( ewentualnie Innominate - chcoiaz tam tez wiele osob prezentuje mroczny ;egion kurwa ppl style)
Proponuje te screeny raczej dac do dzialu "Zalosne przypadki i zdarzenia"
Mam kilka fajnych screenow co w sam raz by byly(min Huragan w akcji!)


Proponuję się nie ośmieszać tekstami, że tylko tD trzyma poziom bo w tej gildi pewnie jest sporo dna skoro z niej odszedłeś. W każdej gildi znajdą się osoby, które psują reputację gildi i twoja wypowiedź jest po prostu wypowiedzią wielkiego snoba, który uważa się za bóg wie jakiego gracza. Swoje żenujące opinie o innych gildiach zachowaj po prostu dla siebie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:46 
 
whiteman napisał(a):
Mnie gankowanie jakoś nie jara. Owszem, jak spotkam alianta na drodze to ubiję, oczywiście jeśli jego lvl jest odpowiedni. Bo jeśli nie jest w stanie mi zagrozić to po co mu przeszkadzał będę...

Natomiast strasznie mnie irytuje jak ally biega po 4-5 i gankuje wszystko na swojej drodze. A jak ich coś ubije to lecą po pomoc. Bez sensu ...


Eee tam. Podobne wrazenia mam z horda :> Hyhy. Swoja droga mozna robic np tiery w Silithus i latac sobie spokojnie (tam jest taki niepisany rozejm), ale jak zobaczymy kogos z <Mroczny Legion> to wszyscy zsiadaja ;) Nie potrafie wyjasnic tego fenomenu :>


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:47 
 
mader napisał(a):
Vercin napisał(a):
Mroczny legion oprocz paru osob to totalne dno. Te teksty o matce nc poprostu :|
Przez takich ludzi czesto trzeba wysluchiwac niezbyt milych opini o polakach:| W hordzie jedyna polska gildia trzymajaca poziomie to theDust
( ewentualnie Innominate - chcoiaz tam tez wiele osob prezentuje mroczny ;egion kurwa ppl style)
Proponuje te screeny raczej dac do dzialu "Zalosne przypadki i zdarzenia"
Mam kilka fajnych screenow co w sam raz by byly(min Huragan w akcji!)


Proponuję się nie ośmieszać tekstami, że tylko tD trzyma poziom bo w tej gildi pewnie jest sporo dna skoro z niej odszedłeś. W każdej gildi znajdą się osoby, które psują reputację gildi i twoja wypowiedź jest po prostu wypowiedzią wielkiego snoba, który uważa się za bóg wie jakiego gracza. Swoje żenujące opinie o innych gildiach zachowaj po prostu dla siebie.


Jesli w gildii jest kilka osob ktore psuje jej reputacje to nalezy je upomniec/o- lub wy-pierdolic (jakos mi sie nie chce ozdobnikow szukac, sorry). Problem zaczyna sie jesli robia to w gildii wszyscy, a guildmaster/oficerowie to toleruja. Nie czujesz tego ?

KromeR napisał(a):
whiteman napisał(a):
Mnie gankowanie jakoś nie jara. Owszem, jak spotkam alianta na drodze to ubiję, oczywiście jeśli jego lvl jest odpowiedni. Bo jeśli nie jest w stanie mi zagrozić to po co mu przeszkadzał będę...

Natomiast strasznie mnie irytuje jak ally biega po 4-5 i gankuje wszystko na swojej drodze. A jak ich coś ubije to lecą po pomoc. Bez sensu ...


Eee tam. Podobne wrazenia mam z horda :> Hyhy. Swoja droga mozna robic np tiery w Silithus i latac sobie spokojnie (tam jest taki niepisany rozejm), ale jak zobaczymy kogos z <Mroczny Legion> to wszyscy zsiadaja ;) Nie potrafie wyjasnic tego fenomenu :>


Fenomen polega na tym, ze gdybys Ty byl sam, a Mroczny Legion by przejezdzal to oni tez by zsiedli :D

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:51 
 
No to bardzo dziwne jest ale pomysl logicznie skad to sie wzielo bo jakos niechce mi sie wierzyc że aliancji sa tacy mili i nikogo tam nie atakują.
Sam jako 1 nikogo nie atakuje ale juz kilka osób z nicków znam i im nie przepuszczam bo wiem że jak ja ich nie pierwszy zaatakuje to dostane kose w plecy jak bede na mobie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:51 
 
mader napisał(a):
W każdej gildi znajdą się osoby, które psują reputację gildi i twoja wypowiedź jest po prostu wypowiedzią wielkiego snoba, który uważa się za bóg wie jakiego gracza.


Moim zdaniem, jeśli gram w gildii i mam podpis pod ksywką to pracuję na jej reputację tak samo jak każdy inny jej członek. I za coś takiego wywaliłbym gościa z gildii.

Skoro u Was jest inaczej to zostaje tylko żałować. A swoją drogą trochę się zmieniło najwyraźniej, bo pamiętam jeszcze topic "Ninja krowa na mouncie" w którym jest afera o ninjowanie i gość za to z gildii wyleciał. Niby nie to samo, ale moim zdaniem jak najbardziej adekwatne.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:53 
 
mader napisał(a):

Proponuję się nie ośmieszać tekstami, że tylko tD trzyma poziom bo w tej gildi pewnie jest sporo dna skoro z niej odszedłeś. W każdej gildi znajdą się osoby, które psują reputację gildi i twoja wypowiedź jest po prostu wypowiedzią wielkiego snoba, który uważa się za bóg wie jakiego gracza. Swoje żenujące opinie o innych gildiach zachowaj po prostu dla siebie.

Dlaczego mam zachowywac ta opinie dla siebie? Widzialem wiele akcji jak ta ze screenu w wykonaniu ML i smiem twierdzic ze to norma u nich i sami sobie wystawiaja opinie. Oczywiscie ze td to nie same aniolki tak samo jak nie wyszyscy w ML sa tacy jak koledzy ze screenow ale na takie teksty na general napewno powinna byc adekwatna reakcja a nie udawanie ze wszystko jest super i wyklocanie sie o to na forum. Przeciez to byl rajd w mc wiec zapewne byli oficerowie i gm obecni. W td te typki w najlapeszym przypadku zostalby objechane przez wszystkich wylecialy z rajdu jak nie z gildi.
Takie tlumaczenie w s tylu "psze pani ale to on zaczal" i twierdzenie ze wszystko jest ok smieszy mnie .
Ten brak reakcji i przyklaskiwanie tym wypowiedziom przez reszte gildi wlasnie najbardziej tutaj mnie razi.


Ostatnio edytowano 13 kwi 2006, 11:58 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:58 
 
Rozumiem, że chciałeś wypowiedzieć swoją opinie ale była ona bardzo stronnicza i to mnie troszkę zdegustowało. Niestety nie uniknie się tego, że w gildi, która liczy ponad 120 osób będą same kulturalne osobniki. Chamstwo zdaża się wszędzie i należy je tępić bezwzględnie ale należy być też obiektywnym w wypowiedziach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:00 
 
"Widzisz co Twoja Gildia wyprawia na Generalu w MC?"

odpowiedź: "we are MROCZNI".

Ja po prostu zrobię tylko ••• moje neutralne kropki. Tragedia. More Drama PLX.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:02 
 
Ale mozna starac sie zeby osobnicy ci trzymali poziom przynajmniej na zewnatrz.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:03 
 
mader napisał(a):
Rozumiem, że chciałeś wypowiedzieć swoją opinie ale była ona bardzo stronnicza i to mnie troszkę zdegustowało. Niestety nie uniknie się tego, że w gildi, która liczy ponad 120 osób będą same kulturalne osobniki. Chamstwo zdaża się wszędzie i należy je tępić bezwzględnie ale należy być też obiektywnym w wypowiedziach :)


Proponuje umowic sie - my bedziemy obiektywni, a Wy bedziecie tepic chamstwo - i wszyscy beda szczesliwi :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:03 
 
Oni chyba stosują jakiś archaiczny model zarządzania, i dlatego żadnej kontroli ...


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:06 
 
ALe tlumacze to nie jest moja opinia tylko na podstawie tego co widze na screenach zreszta cashasty to tez dobry zawodnik...
Nie lubie sie wstydzic dlatego ze jestem polakiem a chwilami na tym serwerze tak niestety bywa. Jak juz pisalem w kazdej gildi sa ludzie ze tak powiem pierwotni:) ale kwestia tego jak na ich wybryki reaguje reszta gildi.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:07 
 
whiteman napisał(a):
Oni chyba stosują jakiś archaiczny model zarządzania, i dlatego żadnej kontroli ...


a kto powiedział, że jestem z ML ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:07 
 
Qraczek napisał(a):
ale jak zobaczymy kogos z <Mroczny Legion> to wszyscy zsiadaja ;) Nie potrafie wyjasnic tego fenomenu :>


Cytuj:
Fenomen polega na tym, ze gdybys Ty byl sam, a Mroczny Legion by przejezdzal to oni tez by zsiedli :D


haha, dobre :)
no coz.. server PvP... walka trwa :) nie ma zmiluj sie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:09 
 
mader napisał(a):
whiteman napisał(a):
Oni chyba stosują jakiś archaiczny model zarządzania, i dlatego żadnej kontroli ...


a kto powiedział, że jestem z ML ? :)


A kto powiedział że ja to do Ciebie adresowałem ? :D Tak ogólnie o ML sobie piszę.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:12 
 
A ja się cieszę czytając to o czym piszecie że nie gram na BL:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:15 
 
Neonin napisał(a):
A ja się cieszę czytając to o czym piszecie że nie gram na BL:)

My tez sie cieszymy ze nie grasz:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.