mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:02 
Cytuj  
To ja troche inaczej - gdzie jest jakies sensowne polskie community (i po jakiej stronie) na serwerze RPG? Nie chodzi mi za bardzo o ilosc, lecz raczej by mi chodzilo o "jakosc".

Mam 5x 60lvl na PvP serwach, i chcialem sprobowac RPG ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:25 
Cytuj  
Najwięcej na serwerze RP - Argent Dawn. Jest tam nawet po stronie ally, polskia gildia, ale nie polecam. Jak z Hordą jest? Nie mam pojęia.
Serwer RPPVP - Nie wiem :P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 18:29 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
To ja troche inaczej - gdzie jest jakies sensowne polskie community (i po jakiej stronie) na serwerze RPG? Nie chodzi mi za bardzo o ilosc, lecz raczej by mi chodzilo o "jakosc".

Mam 5x 60lvl na PvP serwach, i chcialem sprobowac RPG ;)


No to w takim razie zapraszam na Ravenholdt... która ze stron? To już Twoja prywatna decyzja.

Kiedyś po stronie Aliantów była gildia aczkolwiek rozpadła się, po stronie Hordy jest gildia o nazwie Warcry... co do jakości? Polecam.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 20:41 
Cytuj  
Tez polecam Ravenholdt i oczywiscie Warcry po stronie Hordy, nadal sie rozwijamy i mamy wielka ochote pokosztowac wszystkiego co najlepsze w grze :)
Teraz wakacje, czesc ludzi moze posiedziec przy grze 24 godziny na dobe, ale czesc ma wyjazdy, prace wakacyjna itd itp, wiec jest troszke zamieszania, ale tego si emozna spodziewac, wazne ze ze sie rozwijamy i rosniemy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 07:26 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
........ Nie chodzi mi za bardzo o ilosc, lecz raczej by mi chodzilo o "jakosc"......

Mam 5x 60lvl na PvP serwach, i chcialem sprobowac RPG ;)



niewiem co Ty rozumiesz pod pojeciem RPG, na Argent Dawn (ponoć "najlepszy" i "najstarszy" serewer RP) cale RP przejawia sie w dosc wysokiej "kulturze słowa" graczy. Bluzgi, nooby, lole, rotfly naleza do zadkosci, niewidac nickow z koncowkaPL niema zadnych "zabijakow" , "predatorow" i "innych baaardzo smiesznych nickow"

wielkich eventow RP niezobaczysz. comunity/gildi polskiej typowo RP niema. ot kazdy sobie rzepke skrobie czyt. rpgowanie w grupkach 2,3 osobowych lub samemu :)

80% PvE
10% PvP 8,677 (74%)Ally 3,093 (26%) Horda
10% RP

gankowanie/kampowanie--normalna sprawa


WithnesS napisał(a):
Jest tam nawet po stronie ally, polskia gildia, ale nie polecam. J



jest kilka/kilkanascie polskich gildi po stronie ally, (w sumie 200+ Polakow) ale zadna z nich nie jest samodzielna. takze nie polecam wstepowac do zadnej z nich ;P

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 12:06 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Kiedyś po stronie Aliantów była gildia aczkolwiek rozpadła się,

Not true Shador - zmniejszyla sie, ale sie ogarnela i dziala ;).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 16:45 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Kiedyś po stronie Aliantów była gildia aczkolwiek rozpadła się,

Not true Shador - zmniejszyla sie, ale sie ogarnela i dziala ;).


Wiesz jak to było ze mną Alianci -> Horda -> Alianci -> Horda, i niech tak już pozostanie.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 20:38 
Cytuj  
Dobra odświerzam topic. W związku z bliżającym sie patchem, płatnymi migracjami ble bla, mam zamiar zmienić serwerver, bo PvP na obcenym smierdzi nie przeciętnie (Boulderfist). W zasadzie pytanie tyczy się dwóch. Defias Brotherhood i Jaedenar. Pytanie, na którym ludzie są bardziej skołonni grać Outdoor PvP (wiadomo nowy conetent w patchu). Bo niechce przypadku wpasc tam gdzie, nie bede sobie pograc :/


Posty: 11
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:25 
Cytuj  
O KURWA LUDZIE ! WY W TO GRACIE ? ODJEBAŁO WAM ? CZY JESTESCIE PSAMI HOMO NIEWIADOMO ?? WEZCIE KURWA LUDZIE GRACIE W TO ?? BIEGACIE LUDKAMI PO PLANSZACH JAK W MARIO !! NOOBY WYPIERDALAC MACIE MECHANICZNE POCHWY


Posty: 11
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:30 
Cytuj  
WIDZE ZE TA GRA SPORADZILA WAS DO POZIOMU GLONA....O JA PIERDOLE JAK BYM WAS SPOTKAŁ TO ROZJEBAŁ BYM WAS.....ALE NIE NIE WY BYSCIE MNIE ZACZELI ATAKOWAC KARTAMI DO GIER Z MAGICZNYM SMOKIEM KTORY RUCHA KRÓLEWNE W STYLU KAMASUTRA A JA BYM MUSIAL UCIEKAC BO PAPIER MOZE MI USZKODZIC 94 CZESC UCHA I WSPOMOC KURWA MAC ROSNIECIE STULEJKI !! O JA PIERDOLE JESTEM ZA ZLIKWIDOWANIEM TEGO JEBNEGO FORUM W 3 DUPY !!!!!!!!!


Posty: 11
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:31 
Cytuj  
shahray, APRIL KURWA JAKIE PSEUDA A MOZE NAZWIECIE SIE

ODCINEK ŁACZACY KURWA KICHE STOLCOWA Z NOGA ? WYPIERDALAC KURWA

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:31 
Cytuj  
Zgadzam sie, ale double post to naruszenie regulaminu ;/
[Edit] tripple even...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 11
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:33 
Cytuj  
wez spierdalaJ MOGE PISAC CO CHCE TO WOLNY KRAJ !! IDZ POSLUCHAC JUSTINA TYMBERLAKA TWOEGO ULUBIONEGO POCHWIARZA

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:39 
Cytuj  
oko47 napisał(a):
wez spierdalaJ MOGE PISAC CO CHCE TO WOLNY KRAJ !! IDZ POSLUCHAC JUSTINA TYMBERLAKA TWOEGO ULUBIONEGO POCHWIARZA


Nie ma to jak wykształcony, inteligentny, dowciapny obywatel narodu polskiego. Zapraszamy z powrotem po skończeniu przedszkola, o ile Ci nie uwala na półrocze :roll:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:41 
Cytuj  
oko47 napisał(a):
wez spierdalaJ MOGE PISAC CO CHCE TO WOLNY KRAJ !! IDZ POSLUCHAC JUSTINA TYMBERLAKA TWOEGO ULUBIONEGO POCHWIARZA


omfg co to za laps?

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:42 
Cytuj  
Ahh ta Młodzież Wszechpolska.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:47 
Cytuj  
Ale sie nam prawdziwek trafil. Prowokacja raczej i to mierna.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:48 
Cytuj  
Troll, ale nie mylić z Darkspear. To predzej z Zu;Gurb albo Amani...


Posty: 11
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:50 
Cytuj  
HUJ WAM W DUPE POPIERDOLENI !! NOOBY !! BAWCIE SIE LUDZIKAMI DALEJ I ZABIJAJCIE SIE KURWA

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 21:51 
Cytuj  
Dobra olac, wejdzie modek to zrobi porzadek z przedszkolakiem.


Gra ktos moze na servie Kilrogg? szukam kogos z wysokim levelem


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 21:53 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.