mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:31 
Cytuj  
o, fajnie.. Ravenholdt z grim batol :) fajnie bedzie, dobrze ze to nie dotyczy worldpvp

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
W zasadzie jezeli juz lacza serwery miesieczne z polllltorarocznymi w PvP, to dlaczego nie dac cross-server AH [z jakims penalty jak w tanaris]


/sign tylko zeby to penalty nie bylo za duze


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:50 
Cytuj  
nah. bardzo zly pomysl...

a) blizz by cos spierdolil, bo my o jednym oni swoje - byly by pewnie Auction House Groups typu BL+Wildhammer(chyba w lipcu powstal br.)
b) zapewne grupy by byly na odwrot niz powinny(jw)
c) masa bugow
d) roznego typu 'kary' narzucone przez blizza(nienormalne dla casual playerow)

a pozatym BARDZO mogloby to naruszyc gospodarke serverow

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:57 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
nah. bardzo zly pomysl...

a) blizz by cos spierdolil, bo my o jednym oni swoje - byly by pewnie Auction House Groups typu BL+Wildhammer(chyba w lipcu powstal br.)


no i to idealne rozwiazanie by bylo (WTS rare crafts/ mc epix)

Cytuj:
b) zapewne grupy by byly na odwrot niz powinny(jw)
c) masa bugow


to cie nie powinno dziwic blizz tak postepuje od premiery ;-)

Cytuj:
d) roznego typu 'kary' narzucone przez blizza(nienormalne dla casual playerow)


coz na poziomie 15% (tanaris) juz nei bardzo oplaca sie handlowac :S
chyba ze prowizja byla by przerzucona na kupujacego yay :D


Cytuj:
a pozatym BARDZO mogloby to naruszyc gospodarke serverow


czyja starego czy nowego serwera? :D na starym by sie nic nie zmienilo :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:59 
Cytuj  
Teraz AH mi sie skanuje 6 min. Ciekawe ile by sie aukcja skanowała xrealms. Przynjamniej ludzie na nowych serwerach nie narzekaliby na brak gotówki.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:01 
Cytuj  
a na starych na zbyt


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:11 
Cytuj  
To grupa 1 i Sunstrider (gram tam) jest dopiero zjebana... Połączyli farmerów itemów z PvE z farmerami honoru na PvP... I to jest jeszcze największa grupa. -_- Już widze same Tier 2 na BG... :( Najgorzej ma grupa 8... Połączyli serwery po migracji z serwerami nowymi. Lol

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:14 
Cytuj  
Tradycyjnie kolejna zmiana na dobre i oczywiście większość ludzi nie zadowolonych...

Z takim podejściem do życia to sobie można tylko w dynie strzelić... im szybciej tym lepiej... zakończyć te męki warto.

Do nikogo nie dociera że servery są połączone ze względu na lokalizacje tak, żeby to było technicznie wykonalne.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:21 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
To grupa 1 i Sunstrider (gram tam) jest dopiero zjebana... Połączyli farmerów itemów z PvE z farmerami honoru na PvP... I to jest jeszcze największa grupa. -_- Już widze same Tier 2 na BG... :( Najgorzej ma grupa 8... Połączyli serwery po migracji z serwerami nowymi. Lol

Jak grasz na Sunstriderze dołącz sie do farm BG i po kłopocie:D WarStomp wymiatal jak jeszcze w nim gralem


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:22 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Z takim podejściem do życia to sobie można tylko w dynie strzelić... im szybciej tym lepiej... zakończyć te męki warto.

A teraz taki apel: To tylko gra... ;] To jest do wszystkich.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:41 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Tradycyjnie kolejna zmiana na dobre i oczywiście większość ludzi nie zadowolonych...

Z takim podejściem do życia to sobie można tylko w dynie strzelić... im szybciej tym lepiej... zakończyć te męki warto.

Do nikogo nie dociera że servery są połączone ze względu na lokalizacje tak, żeby to było technicznie wykonalne.


Jestem przekonany, ze jesli Blizz wprowadzilby w ktorym patchu taka poprawke:

- 10 000 Gold will be given to every player on each server.

to gdzies na 2giej stronie topicu o tym pojawilby sie nastepujace wpisy:

Cytuj:
Co za ku#&y ! Nie mogli dac dwadziescia ?

Cytuj:
Ja pierd*$e, wszyscy ? Czemu nie tylko 60ki

Cytuj:
To po ch&j ja farmie od dwoch miesiecy

Cytuj:
Blizzard suxs - l2gievgold

Cytuj:
Ally my easy mode bo jest ich wiecej i w sumie wiecej dostana

Cytuj:
Nerf shamans !11one

Cytuj:
L2P


Zawsze sie komus cos nie podoba .. .szczegolnie na mmorpg.pl

On-topic - osobiscie xbg mnie grzeja :P No moze tylko tyle ze troche latwiej bedzie mi 2 frost gadzety z AV wyfarmic jak mi sie w koncu zachce.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:45 
Cytuj  
Polecam przestudiowac ta liste http://www.wowwiki.com/EU_English_Realms_Info . Serwery nie sa laczone ze wzgledu na ratio alliance /horde, PvE czy PvP, stary czy nowy serwer tylko ze wzgledu na techniczne ograniczenia. A jak komus sie nie podoba to nie musi grac BG albo moze dac cancel account.

Akurat dla mnie zmiana jest zajebista, moze odnowie konto. Dotychczasowe moje wspomnienia z BG po stronie hordy na Al'Akir ( grupa 1 ) to kolejki 30-90 minut na AB/WSG i 1-4 h na AV.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:56 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jestem przekonany, ze jesli Blizz wprowadzilby w ktorym patchu taka poprawke:

- 10 000 Gold will be given to every player on each server.

to gdzies na 2giej stronie topicu o tym pojawilby sie nastepujace wpisy:


mysle ze bys nie musial czekac do 2giej strony bo to by byla beznadziejna zmiana zniszczyla by jakakolwiek ekonomie na servie i zrobila by sie zajebista inflacja: WTS [Flask of The Titans] 50.000g, Phantom Blade 1.500g anyone?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 sie 2006, 11:57 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 11:57 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Do nikogo nie dociera że servery są połączone ze względu na lokalizacje tak, żeby to było technicznie wykonalne.

To bylo wiadome od poczatku, ale mialem nadzieje, ze beda to grupki 3-4 serwerow (wtedy idealnie mozna podzielic moja grupe8 na nowe i stare serwery)
Z drugiej strony moj stary wypasiony char bedzie w grupie z niedolevelowanym lockiem z PvE serwera. Po prostu kiedy bede za bardzo bity logne sie na stara postac i sobie odreaguje na tych samych ludziach ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:08 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Jestem przekonany, ze jesli Blizz wprowadzilby w ktorym patchu taka poprawke:

- 10 000 Gold will be given to every player on each server.

to gdzies na 2giej stronie topicu o tym pojawilby sie nastepujace wpisy:


mysle ze bys nie musial czekac do 2giej strony bo to by byla beznadziejna zmiana zniszczyla by jakakolwiek ekonomie na servie i zrobila by sie zajebista inflacja: WTS [Flask of The Titans] 50.000g, Phantom Blade 1.500g anyone?


Zdecydowana wiekszosc wywalilaby zloto w kosmos bardzo szybko i ekonomia wrocilaby do normy :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:26 
Cytuj  
@up no np. ja wykupilbym pol ah za nim ceny by poszly do gory lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:33 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@up no np. ja wykupilbym pol ah za nim ceny by poszly do gory lol


Chyba nie zrozumiales .. ceny poszlyby bardzo szybko do gory, ale z czasem zloto "zutylizowaloby" sie, i wszystko wrociloby do normy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:41 
Cytuj  
nie sadze, utylizacja golda to: mounty, naprawy, prowizje na ah, gryfy/baty oraz rewardy pvp. mam 10 charow na silvermoonie wiec dostalbym 100k kupil wszystkim altom bez wzgledu na to czy moga uzywac czy nie kazdy rodzaj epic mounta to 40k, obawiam sie ze 60k gold utylizowalbym przez kilka lat ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:07 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Polecam przestudiowac ta liste http://www.wowwiki.com/EU_English_Realms_Info . Serwery nie sa laczone ze wzgledu na ratio alliance /horde, PvE czy PvP, stary czy nowy serwer tylko ze wzgledu na techniczne ograniczenia. A jak komus sie nie podoba to nie musi grac BG albo moze dac cancel account.

Akurat dla mnie zmiana jest zajebista, moze odnowie konto. Dotychczasowe moje wspomnienia z BG po stronie hordy na Al'Akir ( grupa 1 ) to kolejki 30-90 minut na AB/WSG i 1-4 h na AV.


Tworcy Guild Wars potrafili sobie poradzic z tym ze czesc serwerow stoi w USA czesc w Europie, czesc w Korei, czesc w Japoni. I jakos kurna dziala. Dlaczego Blizzard nie potrafi !? JA sie pytam dlaczego !!!!!????

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tworcy Guild Wars potrafili sobie poradzic z tym ze czesc serwerow stoi w USA czesc w Europie, czesc w Korei, czesc w Japoni. I jakos kurna dziala. Dlaczego Blizzard nie potrafi !? JA sie pytam dlaczego !!!!!????


bo maja 5+M klientow, a GW ma kilka(a moze nascie albo dziesiat) mniej?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.