mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:02 
 
wojna ally vs. horda a przepraszas ze kogos killnoles?
/lol


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 09:12 
 
Cytuj:
Blizzard - zero tolerancji dla oszustow!


Dla tych, którzy oszukuja Blizzard.

Cytuj:
Dwutlenek - zero tolerancji dla oszustow!


Dla tych, którzy oszukuja Dwutlenka.


Trzeba się pilnować i tyle... nie zawsze można się zabezpieczyć przed kopniakiem w tyłek, ale żeby się wypinać a potem dziwić?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:15 
 
Dokładnie Dwutlenek , kto nie udowodni że jest przyjacielem jest wrogiem i tyle , ja ufam tylko i wyłącznie znajomym z gildii , za duzo ludzi sie juz przejechało żeby ryzykować.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 11:24 
 
Nie gram na serverze RP ani zabijanie hordy nie przynosi przewagi mojej frakcji nad horda w zadnej rywalizacji.. o jakiej wojnie mowisz?
Tu nie ma hordy i aliance nie ma warriorow paladynow hunterow shamanow rogali druidow priestow magow i warlockow. Sa gracze. Zabijajac chara nie wkurzasz Orca Shamana tylko pana XXX XXXXXX

Jedyna wojna (wlasciwie to rywalizacja) toczy sie na BG i w naxxramas outdoor nie ma zadnej wojny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 11:30 
 
koornik napisał(a):
Jedyna wojna (wlasciwie to rywalizacja) toczy sie na BG.

To wydaje ci sie, ze dlaczego blizz umozliwil atakowanie graczy z przeciwnej frakcji poza BG?
Obrazek cry more...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 11:45 
 
koornik napisał(a):
Nie gram na serverze RP ani zabijanie hordy nie przynosi przewagi mojej frakcji nad horda w zadnej rywalizacji.. o jakiej wojnie mowisz?
Tu nie ma hordy i aliance nie ma warriorow paladynow hunterow shamanow rogali druidow priestow magow i warlockow. Sa gracze. Zabijajac chara nie wkurzasz Orca Shamana tylko pana XXX XXXXXX

Jedyna wojna (wlasciwie to rywalizacja) toczy sie na BG i w naxxramas outdoor nie ma zadnej wojny.


Poczytaj czym jest Warcraft , wojna pomiędzy dwoma frakcjami , czy to jest wojna "partyzancka" ( gank , outdoor PvP) , czy planowana (Bgs) nie ma znaczenia , wojna to wojna wszystkie chwyty dozwolone.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 11:55 
 
koornik napisał(a):
Jedyna wojna (wlasciwie to rywalizacja) toczy sie na BG i w naxxramas outdoor nie ma zadnej wojny.

Bosze, ile tracą ludzie nie grający na PvP serverach... Ganking FTW!!!

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:15 
 
E tam ganking, ostatnio dobrze się ubawiłem wdając się w bójki przed wejściem do Stratholme :)
Była już kiedyś dyskusja, jak to nieładnie marnować ludziom czas blokując instancję, hehe.
To po co barany stoją na zewnątrz zamiast wleźć do środka? Summonować i jazda, a nie stoją i się proszą o strzała :)


_________________
O.o

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:38 
 
Shadowclaw napisał(a):
Poczytaj czym jest Warcraft

To czym jest warcraft mnie malo obchodzi nie gram na severze RP nie jestem postacia w grze jestem graczem inni tez sa graczami. Jezeli spotkam kumpla z bloku to mam u uprzykrzac gre tylko dlatego ze wybral inna strone konfliktu niz ja? Gdyby chociaz za to byly jakies sensowne punkty w rywalizacji nacji ale nie ma

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:50 
 
hahahahahaha n/c

normalnie brakuje <rotfl> z gg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 sie 2006, 12:51 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:50 
 
jak bym spotkal kumpla z bloku to tym bardziej bym go zabil

z twoich wypowiedzi wynika ze PvP wogule powini wylaczyc i zamknac na bg

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 12:55 
 
Jeżeli PvP sprowadzimy do farmowania honoru na BG to ta gra nie niesie ze sobą większych emocji.
Dlatego dla mnie tzw. outdor PvP , kiedy walczę 1/1 z jakimś aliantem jest bezcenne. Tu nie chodzi o utrudnianie, gry jakiemuś graczowi, tylko o adrenalinę. Grając w Q3, czy Warcrafta 3 czuło się ją w żyłach, w WoW jej nie ma, a przynajmniej ja jej nie czuję. Do momentu kiedy z cienia obok mnie nie wyłoni się rogal i nie spróbuje ubić. Nawet jak przegram, to i tak mam frajdę.

Co do hipokryty do dosknoale wiem co znaczy to słowo. I doskonale pasuje do ciebie. Najpierw płaczesz, że gankowanie jest be i w ogóle kurestwo, a później piszesz że zgankowałeś pół serwera. Jesteś stuprocentowym hipokrytą.


_________________
Never forget, never forgive

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 13:09 
 
@ Koornik
A kto cię do tego zmusza? Przecież nikt nie każe to bie go zabijać , pytanie tylko czy on nie zabiłby ciebie , bo ja na 100% bym to zrobił , wojna to wojna i nie ma znaczenia czy grasz na serwerze RP czy nie , nie chcesz gankowania ?? Prosze reroll PvE , wybierając serwer PvP trzeba sie liczyć z gankiem (FTW) .

Dla mnie red = dead czy to w BGs czy to poza BG , zresztą dopiero 1v1 PvP nabiera jakiegokolwiek znaczenia.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:25 
 
koornik napisał(a):
To czym jest warcraft mnie malo obchodzi nie gram na severze RP nie jestem postacia w grze jestem graczem inni tez sa graczami. Jezeli spotkam kumpla z bloku to mam u uprzykrzac gre tylko dlatego ze wybral inna strone konfliktu niz ja? Gdyby chociaz za to byly jakies sensowne punkty w rywalizacji nacji ale nie ma

ke? grasz w world of warcraft nie? grasz na serwerze pvp, czyz nie? hmm, jesli nie chcesz uprzykrzac nikomu zycia (chociaz szczerze to mi sie wydaje ze to Tobie za czesto ktos zycie uprzykrzal w taki sposob) reroll jak tu ktos juz powiedzial na PvE, gramy na PvP po to zeby wlasnie byla mozliwosc wyjscia i w przypadku zauwazenia przeciwnika zabicia go (lub nie ;))

Shadowclaw napisał(a):
zresztą dopiero 1v1 PvP nabiera jakiegokolwiek znaczenia.

eee tam nie tylko, wieksze walki tez sa fajne, takie 5x5 czy wiecej :) i nie mowie tu o BG tylko wypadach w poblize jakiegos miasta/wiochy wroga


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:31 
 
Fajnie jest wjechać w 40 przed onyxią na theramore isle np. Też wesoło. Ale w sumie to można robić i na pve.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:59 
 
Fakt , ach te epickie walki w BRM , jak wczoraj , nasz rajd czekał na naszych 2 mates w BWL , ale alliancki rajd ich zgankował i CC , no to my huzia wybiegamy na nich i pech chciał że z drugiej strony wpada następny rajd Hordy , dostali sie w kleszcze :D nie było co zbierac :lol:
Albo jak kiedys za starych czasów próbowaliśmy zabic Azu , ale allianci pospieszyli nas zgankować , no to my schowaliśmy się w takim małym jeziorku na Azsharze ( przy niebieskich smoczkach) z buffami od locków a jeden rogue obserwował progress ally na Azu , przy 35% wypadliśmy całym rajdem , zabiliśmy ally a potem Azu :D

A walki 5v5 , 3v3 tez sprawiają dużo funu , o wiele więcej niż bezmyślne farmowanie w BGs :S


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:07 
 
Shadowclaw napisał(a):
, przy 35% wypadliśmy całym rajdem , zabiliśmy ally a potem Azu :D


ale z was lobuzy ;-) no istna horda hhahaha


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:30 
 
Ostatnio takie zdarzenie mialo miejsce u nas tylko ze na odwroc - horda bila azu i przy 20% przyszlo ally i zaczeli bic horde, ale zorientowali sie ze nie moga go przejac i pomogli hordzie go dobic :p


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:32 
 
jak to nie moga przejac?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:35 
 
No wlasnie nie bardzo wiem ale tak napisal gosc z tej gildii hordowej na realm forum :p


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.